Spelprogram - Blå Nivå Flickor B Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Engelholm F09 Angelica Norlin Ljungdahl angelicanorlin@hotmail.com 0707-794249 Vit/Svart/Orange
Gantofta IBK F09-1 Annica Zernell annica.zernell@telia.com 0709-429298 Rosa/Svart/Svart
Gantofta IBK F09-2 Annica Zernell annica.zernell@telia.com 0709-429298 Rosa/Svart/Svart
Hjärnarps IBK F08-10 Johan Hagbom johan.hagbom@bararelaget.se 0709767472 Grön/Vit/Vit
Hofterups IBF F08/09 Marcus Pehrsson marcus@pehrsson.nu 0733364277 Svart/Svart/Svart
Höganäs IBF F08 Blå Ingemar Nilsson ingemarn78@yahoo.se 072-5267864 Röd/Blå/Vit
Höganäs IBF F08 Röd Ingemar Nilsson ingemarn78@yahoo.se 072-5267864 Röd/Blå/Vit
IBK Lund F08/09 SÖ-1 Magnus Berglund magnusberglund@hotmail.com 070-9732586 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund F08/09 SÖ-2 Magnus Berglund magnusberglund@hotmail.com 070-9732586 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IK Stanstad F08/09 Jonas Tarkiainen jonas.tarkiainen@gmail.com 0706601780 Blå/svart/svart
Malmhaug IBF F09 Svart, Svart, Svart
Malmö FBC F09-10 Per-Olof Karlsson peo_carina@telia.com 076-774 11 53 Magenta/Svart/Svart
Tygelsjö IK Alexander Hunt ahunt77@gmail.com 070-388 51 64 Vit/Svart/Vit
VV-84 SK Bjuv 09-10 Daniel Bryborn bryborn@hotmail.com 0702990062 Röd/Vit/Röd
Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 Andreas Sandgren andreassandgren@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-11 12:30 1 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Gantofta IBK F09-2 Vipeholmshallen
2020-10-11 13:30 1 Gantofta IBK F09-2 - IK Stanstad F08/09 Vipeholmshallen
2020-10-11 14:30 1 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F08/09 SÖ-2 Vipeholmshallen
Omgång 2
2020-10-17 16:00 2 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Gantofta IBK F09-1 Västergårdshallen
2020-10-17 17:00 2 FBC Engelholm F09 - IBK Lund F08/09 SÖ-1 Västergårdshallen
2020-10-17 18:00 2 Gantofta IBK F09-1 - FBC Engelholm F09 Västergårdshallen
Omgång 3
2020-10-18 09:15 3 Höganäs IBF F08 Röd - Hjärnarps IBK F08-10 Höganäs Sportcenter B
2020-10-18 10:15 3 Hjärnarps IBK F08-10 - Hofterups IBF F08/09 Höganäs Sportcenter B
2020-10-18 11:15 3 Hofterups IBF F08/09 - Höganäs IBF F08 Röd Höganäs Sportcenter B
Omgång 4
2020-10-11 13:30 4 Malmö FBC F09-10 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Kirsebergs Sporthall
2020-10-11 14:30 4 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Malmhaug IBF F09 Kirsebergs Sporthall
2020-10-11 15:30 4 Malmhaug IBF F09 - Malmö FBC F09-10 Kirsebergs Sporthall
Omgång 5
2020-11-08 5 Höganäs IBF F08 Blå - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2020-11-08 5 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Gantofta IBK F09-1
2020-11-08 5 Gantofta IBK F09-1 - Höganäs IBF F08 Blå
Omgång 6
2020-11-08 6 Hjärnarps IBK F08-10 - VV-84 SK Bjuv 09-10
2020-11-08 6 VV-84 SK Bjuv 09-10 - FBC Engelholm F09
2020-11-08 6 FBC Engelholm F09 - Hjärnarps IBK F08-10
Omgång 7
2020-11-07 7 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F08/09 SÖ-1
2020-11-07 7 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Hofterups IBF F08/09
2020-11-07 7 Hofterups IBF F08/09 - IK Stanstad F08/09
Omgång 8
2020-11-08 8 Tygelsjö IK - Malmö FBC F09-10
2020-11-08 8 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F08/09 SÖ-2
2020-11-08 8 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Tygelsjö IK
Omgång 9
2020-11-28 9 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Höganäs IBF F08 Blå
2020-11-28 9 Höganäs IBF F08 Blå - Tygelsjö IK
2020-11-28 9 Tygelsjö IK - VV-84 SK Bjuv 09-10
Omgång 10
2020-11-28 10 Gantofta IBK F09-2 - IBK Lund F08/09 SÖ-1
2020-11-28 10 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Malmö FBC F09-10
2020-11-28 10 Malmö FBC F09-10 - Gantofta IBK F09-2
Omgång 11
2020-11-22 11 FBC Engelholm F09 - Höganäs IBF F08 Röd
2020-11-22 11 Höganäs IBF F08 Röd - Hofterups IBF F08/09
2020-11-22 11 Hofterups IBF F08/09 - FBC Engelholm F09
Omgång 12
2020-11-22 12 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Hjärnarps IBK F08-10
2020-11-22 12 Hjärnarps IBK F08-10 - Malmhaug IBF F09
2020-11-22 12 Malmhaug IBF F09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
Omgång 13
2020-12-05 13 Hofterups IBF F08/09 - Hjärnarps IBK F08-10
2020-12-05 13 Hjärnarps IBK F08-10 - Höganäs IBF F08 Blå
2020-12-05 13 Höganäs IBF F08 Blå - Hofterups IBF F08/09
Omgång 14
2020-12-05 14 Malmhaug IBF F09 - IBK Lund F08/09 SÖ-2
2020-12-05 14 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Gantofta IBK F09-1
2020-12-05 14 Gantofta IBK F09-1 - Malmhaug IBF F09
Omgång 15
2020-12-12 15 Höganäs IBF F08 Röd - IK Stanstad F08/09
2020-12-12 15 IK Stanstad F08/09 - Gantofta IBK F09-2
2020-12-12 15 Gantofta IBK F09-2 - Höganäs IBF F08 Röd
Omgång 16
2020-12-13 16 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Tygelsjö IK
2020-12-13 16 Tygelsjö IK - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2020-12-13 16 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Lund F08/09 SÖ-1
Omgång 17
2021-01-16 09:00 17 Malmhaug IBF F09 - Höganäs IBF F08 Blå Kulladals Sporthall
2021-01-16 10:00 17 Höganäs IBF F08 Blå - FBC Engelholm F09 Kulladals Sporthall
2021-01-16 11:00 17 FBC Engelholm F09 - Malmhaug IBF F09 Kulladals Sporthall
Omgång 18
2021-01-16 09:15 18 Höganäs IBF F08 Röd - Malmö FBC F09-10 Höganäs Sportcenter B
2021-01-16 09:55 18 VV-84 SK Bjuv 09-10 - IBK Lund F08/09 SÖ-1 Höganäs Sportcenter B
2021-01-16 10:35 18 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Höganäs IBF F08 Röd Höganäs Sportcenter B
2021-01-16 11:15 18 Malmö FBC F09-10 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Höganäs Sportcenter B
2021-01-16 11:55 18 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Malmö FBC F09-10 Höganäs Sportcenter B
2021-01-16 12:35 18 Höganäs IBF F08 Röd - VV-84 SK Bjuv 09-10 Höganäs Sportcenter B
Omgång 19
2021-01-17 13:30 19 Gantofta IBK F09-1 - Tygelsjö IK Harlyckehallen
2021-01-17 14:15 19 Hjärnarps IBK F08-10 - IK Stanstad F08/09 Harlyckehallen
2021-01-17 15:00 19 IK Stanstad F08/09 - Gantofta IBK F09-1 Harlyckehallen
2021-01-17 15:45 19 Tygelsjö IK - Hjärnarps IBK F08-10 Harlyckehallen
2021-01-17 16:30 19 IK Stanstad F08/09 - Tygelsjö IK Harlyckehallen
2021-01-17 17:15 19 Gantofta IBK F09-1 - Hjärnarps IBK F08-10 Harlyckehallen
Omgång 20
2021-01-17 10:00 20 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Lund F08/09 SÖ-2 Åstorps Sporthall
2021-01-17 10:45 20 Hofterups IBF F08/09 - Gantofta IBK F09-2 Åstorps Sporthall
2021-01-17 11:30 20 Gantofta IBK F09-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 Åstorps Sporthall
2021-01-17 12:15 20 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Hofterups IBF F08/09 Åstorps Sporthall
2021-01-17 13:00 20 Gantofta IBK F09-2 - IBK Lund F08/09 SÖ-2 Åstorps Sporthall
2021-01-17 13:15 20 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Hofterups IBF F08/09 Åstorps Sporthall
Omgång 21
2021-02-07 13:00 21 Tygelsjö IK - Gantofta IBK F09-2 Pilbäckshallen
2021-02-07 13:45 21 Malmhaug IBF F09 - Höganäs IBF F08 Röd Pilbäckshallen
2021-02-07 14:30 21 Höganäs IBF F08 Röd - Tygelsjö IK Pilbäckshallen
2021-02-07 15:15 21 Gantofta IBK F09-2 - Malmhaug IBF F09 Pilbäckshallen
2021-02-07 16:00 21 Höganäs IBF F08 Röd - Gantofta IBK F09-2 Pilbäckshallen
2021-02-07 16:45 21 Tygelsjö IK - Malmhaug IBF F09 Pilbäckshallen
Omgång 22
2021-01-31 09:30 22 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Hjärnarps IBK F08-10 Lerbäckshallen A
2021-01-31 10:30 22 Hjärnarps IBK F08-10 - Höganäs IBF F08 Blå Lerbäckshallen A
2021-01-31 11:30 22 Höganäs IBF F08 Blå - IBK Lund F08/09 SÖ-2 Lerbäckshallen A
Omgång 23
2021-01-31 11:00 23 Malmö FBC F09-10 - IK Stanstad F08/09 Toftanäs Sporthall
2021-01-31 11:45 23 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - FBC Engelholm F09 Toftanäs Sporthall
2021-01-31 12:30 23 FBC Engelholm F09 - Malmö FBC F09-10 Toftanäs Sporthall
2021-01-31 13:15 23 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F08/09 SÖ-1 Toftanäs Sporthall
2021-01-31 14:00 23 FBC Engelholm F09 - IK Stanstad F08/09 Toftanäs Sporthall
2021-01-31 14:45 23 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F08/09 SÖ-1 Toftanäs Sporthall
Omgång 24
2021-01-31 10:00 24 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Hofterups IBF F08/09 Brogårdaskolan
2021-01-31 10:45 24 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Gantofta IBK F09-1 Brogårdaskolan
2021-01-31 11:30 24 Gantofta IBK F09-1 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Brogårdaskolan
2021-01-31 12:15 24 Hofterups IBF F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 Brogårdaskolan
2021-01-31 13:00 24 Gantofta IBK F09-1 - Hofterups IBF F08/09 Brogårdaskolan
2021-01-31 13:45 24 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 Brogårdaskolan
Omgång 25
2021-02-13 09:00 25 Höganäs IBF F08 Blå - Gantofta IBK F09-2 Norrehedshallen
2021-02-13 10:00 25 FBC Engelholm F09 - Höganäs IBF F08 Blå Norrehedshallen
2021-02-13 11:00 25 Gantofta IBK F09-2 - FBC Engelholm F09 Norrehedshallen
Omgång 26
2021-03-07 12:30 26 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Malmhaug IBF F09 Vipeholmshallen
2021-03-07 13:15 26 Höganäs IBF F08 Röd - IBK Lund F08/09 SÖ-2 Vipeholmshallen
2021-03-07 14:00 26 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - IBK Lund F08/09 SÖ-1 Vipeholmshallen
2021-03-07 14:45 26 Malmhaug IBF F09 - Höganäs IBF F08 Röd Vipeholmshallen
2021-03-07 15:30 26 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Malmhaug IBF F09 Vipeholmshallen
2021-03-07 16:15 26 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Höganäs IBF F08 Röd Vipeholmshallen
Omgång 27
2021-02-13 10:45 27 IK Stanstad F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 Bråhögshallen
2021-02-13 11:30 27 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Hjärnarps IBK F08-10 Bråhögshallen
2021-02-13 12:15 27 Hjärnarps IBK F08-10 - IK Stanstad F08/09 Bråhögshallen
2021-02-13 13:00 27 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Bråhögshallen
2021-02-13 13:45 27 Hjärnarps IBK F08-10 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 Bråhögshallen
2021-02-13 14:30 27 IK Stanstad F08/09 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Bråhögshallen
Omgång 28
2021-02-13 13:30 28 Hofterups IBF F08/09 - Gantofta IBK F09-1 Lödde Idrottshall
2021-02-13 14:15 28 Tygelsjö IK - Malmö FBC F09-10 Lödde Idrottshall
2021-02-13 15:00 28 Malmö FBC F09-10 - Hofterups IBF F08/09 Lödde Idrottshall
2021-02-13 15:45 28 Gantofta IBK F09-1 - Tygelsjö IK Lödde Idrottshall
2021-02-13 16:30 28 Malmö FBC F09-10 - Gantofta IBK F09-1 Lödde Idrottshall
2021-02-13 17:15 28 Hofterups IBF F08/09 - Tygelsjö IK Lödde Idrottshall
Omgång 29
2021-03-13 10:30 29 Höganäs IBF F08 Blå - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 Höganäs Sportcenter B
2021-03-13 11:30 29 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Lund F08/09 SÖ-1 Höganäs Sportcenter B
2021-03-13 12:30 29 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Höganäs IBF F08 Blå Höganäs Sportcenter B
Omgång 30
2021-03-14 09:00 30 FBC Engelholm F09 - IK Stanstad F08/09 Strövelstorpshallen
2021-03-14 09:50 30 Höganäs IBF F08 Röd - Gantofta IBK F09-1 Strövelstorpshallen
2021-03-14 10:40 30 Gantofta IBK F09-1 - FBC Engelholm F09 Strövelstorpshallen
2021-03-14 11:30 30 IK Stanstad F08/09 - Höganäs IBF F08 Röd Strövelstorpshallen
2021-03-14 12:20 30 Gantofta IBK F09-1 - IK Stanstad F08/09 Strövelstorpshallen
2021-03-14 13:10 30 FBC Engelholm F09 - Höganäs IBF F08 Röd Strövelstorpshallen
Omgång 31
2021-03-20 10:00 31 Hofterups IBF F08/09 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Lödde Idrottshall
2021-03-20 10:45 31 Tygelsjö IK - Gantofta IBK F09-2 Lödde Idrottshall
2021-03-20 11:30 31 Gantofta IBK F09-2 - Hofterups IBF F08/09 Lödde Idrottshall
2021-03-20 12:15 31 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Tygelsjö IK Lödde Idrottshall
2021-03-20 13:00 31 Gantofta IBK F09-2 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Lödde Idrottshall
2021-03-20 13:45 31 Hofterups IBF F08/09 - Tygelsjö IK Lödde Idrottshall
Omgång 32
2021-03-14 12:00 32 Hjärnarps IBK F08-10 - Malmö FBC F09-10 Magnarpshallen
2021-03-14 12:45 32 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Malmhaug IBF F09 Magnarpshallen
2021-03-14 13:30 32 Malmhaug IBF F09 - Hjärnarps IBK F08-10 Magnarpshallen
2021-03-14 14:15 32 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F08/09 SÖ-2 Magnarpshallen
2021-03-14 15:00 32 Malmhaug IBF F09 - Malmö FBC F09-10 Magnarpshallen
2021-03-14 15:45 32 Hjärnarps IBK F08-10 - IBK Lund F08/09 SÖ-2 Magnarpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis