Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P10 Anna Ekström anna.ekstrom@svenskakyrkan.se 0703-066081 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK P10/1 Åke Carlsson Sköld carlssonskoldake@gmail.com 0708 - 359656 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 Christian Bergklint christian.bergklint@telia.com 0736242469 Röd, Svart , Röd
Gnosjö IBK P10 Daniel Park dannepark1980@gmail.com 076-776 96 61 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK P10 Johan Enander johan.enander@gmail.com Blå, Vit, Blå
Hovslätts IK P10/1 Christoffer Andersson christofferandersson81@gmail.com 0705-19 00 41 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK P10/1 Christian Thulin christian.thulin81@gmail.com 0709677166 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK P10/2 Christian Thulin christian.thulin81@gmail.com 0709677166 Svart, Svart, Svart
IBF Tranås P10 Edin Paradzik paradzik_edin@hotmail.com SVART, SVART, SVART
Jönköpings IK P10/1 Mattias Hultberg mattiashultberg1@gmail.com 0705 - 45 28 25 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK P11/1 Robert Dahlgren roberg.dahlgren@jonkoping.se 070-6507264 Röd, Röd, Röd
KFUM Jönköping P10/1 Magnus Lindholm matheo2979@gmail.com 0761177032 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
KFUM Jönköping P11/1 Daniel Svärd Dannemans83@gmail.com 0704897349 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Månsarps IBK P10/1 Nicke Wiklund nickewiklund@gmail.com Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK P11/1 Patrik Sjöö patrik@036reklam.se Lila, Vit, Vit
S/W 2010 IBK P09-10 Miia Liisa Carlsson miialiisa.persson@gmail.com 070-2064075 Vit/Vit/Vit
Värnamo IK P10/1 Johan Lingeskog johan.lingeskog@gmail.com 0705588451 VIT, SVART, VIT
Östra SK Jönköping P10-11/1 Daniel Buhaj beckmanbuhaj@yahoo.se 0702-565158 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-31 10:00 1 IBF Tranås P10 - Jönköpings IK P11/1 , Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2020-10-31 11:00 1 Jönköpings IK P11/1 - Östra SK Jönköping P10-11/1 , Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2020-10-31 12:00 1 Östra SK Jönköping P10-11/1 - IBF Tranås P10 , Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
Omgång 2
2020-10-31 09:00 2 Husqvarna IK P10/2 - Hovslätts IK P10/1 Edvin Thoursie, Gustav Bernandersson Huskvarna Sporthall A
2020-10-31 10:00 2 Hovslätts IK P10/1 - Gnosjö IBK P10 Edvin Thoursie, Gustav Bernandersson Huskvarna Sporthall A
2020-10-31 11:00 2 Gnosjö IBK P10 - Husqvarna IK P10/2 Edvin Thoursie, Oliwer Wadsby Huskvarna Sporthall A
Omgång 3
2020-10-17 14:30 3 Husqvarna IK P10/1 - KFUM Jönköping P10/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall B
2020-10-17 15:30 3 KFUM Jönköping P10/1 - S/W 2010 IBK P09-10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall B
2020-10-17 16:30 3 S/W 2010 IBK P09-10 - Husqvarna IK P10/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall B
Omgång 4
2020-12-19 15:30 4 Värnamo IK P10/1 - Hestra Skid O SK P10 Östboskolan
2020-12-19 16:30 4 Hestra Skid O SK P10 - Månsarps IBK P11/1 Östboskolan
2020-12-19 17:30 4 Månsarps IBK P11/1 - Värnamo IK P10/1 Östboskolan
Omgång 5
2020-10-17 10:00 5 Aneby SK P10 - Månsarps IBK P10/1 FB-hallen 3-manna
2020-10-17 11:00 5 Månsarps IBK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 FB-hallen 3-manna
2020-10-17 12:00 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Aneby SK P10 FB-hallen 3-manna
Omgång 6
2020-10-24 09:30 6 KFUM Jönköping P11/1 - Bankeryds Skid o MK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-10-24 10:20 6 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Jönköpings IK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-10-24 11:10 6 Jönköpings IK P10/1 - KFUM Jönköping P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 7
2020-11-08 08:30 7 Jönköpings IK P11/1 - Husqvarna IK P10/2 Jönköpings Idrottshus D-hall
2020-11-08 09:30 7 Husqvarna IK P10/2 - Husqvarna IK P10/1 Jönköpings Idrottshus D-hall
2020-11-08 10:30 7 Husqvarna IK P10/1 - Jönköpings IK P11/1 Jönköpings Idrottshus D-hall
Omgång 8
2020-11-21 14:20 8 Östra SK Jönköping P10-11/1 - Värnamo IK P10/1 Kålgårdshallen
2020-11-21 15:20 8 Värnamo IK P10/1 - Aneby SK P10 Kålgårdshallen
2020-11-21 16:20 8 Aneby SK P10 - Östra SK Jönköping P10-11/1 Kålgårdshallen
Omgång 9
2020-11-08 10:00 9 Hovslätts IK P10/1 - IBF Tranås P10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-11-08 10:45 9 IBF Tranås P10 - KFUM Jönköping P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-11-08 11:30 9 KFUM Jönköping P11/1 - Hovslätts IK P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 10
2020-11-07 10:00 10 Gnosjö IBK P10 - Hestra Skid O SK P10 Töllstorpshallen
2020-11-07 11:00 10 Hestra Skid O SK P10 - Månsarps IBK P10/1 Töllstorpshallen
2020-11-07 12:00 10 Månsarps IBK P10/1 - Gnosjö IBK P10 Töllstorpshallen
Omgång 11
2020-11-07 12:00 11 KFUM Jönköping P10/1 - Månsarps IBK P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-11-07 12:50 11 Månsarps IBK P11/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-11-07 13:40 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 12
2020-11-14 09:00 12 S/W 2010 IBK P09-10 - Bankeryds Skid o MK P10/1 Vrigstad Sporthall
2020-11-14 10:00 12 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Jönköpings IK P10/1 Vrigstad Sporthall
2020-11-14 11:00 12 Jönköpings IK P10/1 - S/W 2010 IBK P09-10 Vrigstad Sporthall
Omgång 13
2020-11-29 10:00 13 Hestra Skid O SK P10 - IBF Tranås P10 Hestra Sporthall
2020-11-29 11:00 13 IBF Tranås P10 - Husqvarna IK P10/2 Hestra Sporthall
2020-11-29 12:00 13 Husqvarna IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10 Hestra Sporthall
Omgång 14
2020-12-05 15:30 14 Månsarps IBK P11/1 - Husqvarna IK P10/1 Norrahammars Sporthall
2020-12-05 16:20 14 Husqvarna IK P10/1 - Aneby SK P10 Norrahammars Sporthall
2020-12-05 17:20 14 Aneby SK P10 - Månsarps IBK P11/1 Norrahammars Sporthall
Omgång 15
2020-12-13 15:30 15 Månsarps IBK P10/1 - Värnamo IK P10/1 Norrahammars Sporthall
2020-12-13 16:20 15 Värnamo IK P10/1 - KFUM Jönköping P11/1 Norrahammars Sporthall
2020-12-13 17:15 15 KFUM Jönköping P11/1 - Månsarps IBK P10/1 Norrahammars Sporthall
Omgång 16
2020-12-05 13:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Jönköpings IK P11/1 Fagerhus, Fagerhult
2020-12-05 14:00 16 Jönköpings IK P11/1 - Hovslätts IK P10/1 Fagerhus, Fagerhult
2020-12-05 15:00 16 Hovslätts IK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 17
2020-12-05 11:15 17 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Östra SK Jönköping P10-11/1 Torpshallen
2020-12-05 12:10 17 Östra SK Jönköping P10-11/1 - Gnosjö IBK P10 Torpshallen
2020-12-05 13:05 17 Gnosjö IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/1 Torpshallen
Omgång 18
2020-11-28 09:30 18 Jönköpings IK P10/1 - KFUM Jönköping P10/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-11-28 10:30 18 KFUM Jönköping P10/1 - S/W 2010 IBK P09-10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-11-28 11:30 18 S/W 2010 IBK P09-10 - Jönköpings IK P10/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 19
2021-01-24 13:00 19 IBF Tranås P10 - Gnosjö IBK P10 Tranås Idrottshall
2021-01-24 14:00 19 Gnosjö IBK P10 - KFUM Jönköping P10/1 Tranås Idrottshall
2021-01-24 15:00 19 KFUM Jönköping P10/1 - IBF Tranås P10 Tranås Idrottshall
Omgång 20
2021-01-16 14:30 20 Husqvarna IK P10/2 - Östra SK Jönköping P10-11/1 Huskvarna Sporthall B
2021-01-16 15:30 20 Östra SK Jönköping P10-11/1 - S/W 2010 IBK P09-10 Huskvarna Sporthall B
2021-01-16 16:30 20 S/W 2010 IBK P09-10 - Husqvarna IK P10/2 Huskvarna Sporthall B
Omgång 21
2021-01-23 14:30 21 Husqvarna IK P10/1 - Hovslätts IK P10/1 Huskvarna Sporthall B
2021-01-23 15:30 21 Hovslätts IK P10/1 - Hestra Skid O SK P10 Huskvarna Sporthall B
2021-01-23 16:30 21 Hestra Skid O SK P10 - Husqvarna IK P10/1 Huskvarna Sporthall B
Omgång 22
2021-01-23 11:30 22 Värnamo IK P10/1 - Jönköpings IK P11/1 Östboskolan
2021-01-23 12:30 22 Jönköpings IK P11/1 - Bankeryds Skid o MK P10/1 Östboskolan
2021-01-23 13:30 22 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Värnamo IK P10/1 Östboskolan
Omgång 23
2021-01-17 12:00 23 Aneby SK P10 - Jönköpings IK P10/1 FB-hallen 3-manna
2021-01-17 13:00 23 Jönköpings IK P10/1 - Månsarps IBK P11/1 FB-hallen 3-manna
2021-01-17 14:00 23 Månsarps IBK P11/1 - Aneby SK P10 FB-hallen 3-manna
Omgång 24
2021-01-09 15:00 24 KFUM Jönköping P11/1 - Månsarps IBK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-01-09 15:50 24 Månsarps IBK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-01-09 16:40 24 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - KFUM Jönköping P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 25
2021-01-31 09:30 25 Jönköpings IK P11/1 - Aneby SK P10 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-01-31 10:30 25 Aneby SK P10 - KFUM Jönköping P11/1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-01-31 11:30 25 KFUM Jönköping P11/1 - Jönköpings IK P11/1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 26
2021-02-13 14:20 26 Östra SK Jönköping P10-11/1 - Husqvarna IK P10/1 Kålgårdshallen
2021-02-13 15:20 26 Husqvarna IK P10/1 - Månsarps IBK P10/1 Kålgårdshallen
2021-02-13 16:20 26 Månsarps IBK P10/1 - Östra SK Jönköping P10-11/1 Kålgårdshallen
Omgång 27
2021-01-30 14:00 27 Hovslätts IK P10/1 - Värnamo IK P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2021-01-30 14:45 27 Värnamo IK P10/1 - Jönköpings IK P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2021-01-30 15:30 27 Jönköpings IK P10/1 - Hovslätts IK P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 28
2021-02-06 10:00 28 Gnosjö IBK P10 - Månsarps IBK P11/1 Töllstorpshallen
2021-02-06 11:00 28 Månsarps IBK P11/1 - IBF Tranås P10 Töllstorpshallen
2021-02-06 12:00 28 IBF Tranås P10 - Gnosjö IBK P10 Töllstorpshallen
Omgång 29
2021-02-13 11:30 29 KFUM Jönköping P10/1 - Husqvarna IK P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-02-13 12:20 29 Husqvarna IK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-02-13 13:10 29 Bankeryds Skid o MK P10/1 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 30
2021-02-06 13:00 30 S/W 2010 IBK P09-10 - Hestra Skid O SK P10 Vrigstad Sporthall
2021-02-06 14:00 30 Hestra Skid O SK P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 Vrigstad Sporthall
2021-02-06 15:00 30 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - S/W 2010 IBK P09-10 Vrigstad Sporthall
Omgång 31
2021-02-27 10:00 31 Hestra Skid O SK P10 - Aneby SK P10 Hestra Sporthall
2021-02-27 11:00 31 Aneby SK P10 - KFUM Jönköping P10/1 Hestra Sporthall
2021-02-27 12:00 31 KFUM Jönköping P10/1 - Hestra Skid O SK P10 Hestra Sporthall
Omgång 32
2021-02-28 11:30 32 Månsarps IBK P11/1 - Husqvarna IK P10/2 Norrahammars Sporthall
2021-02-28 12:20 32 Husqvarna IK P10/2 - KFUM Jönköping P11/1 Norrahammars Sporthall
2021-02-28 13:15 32 KFUM Jönköping P11/1 - Månsarps IBK P11/1 Norrahammars Sporthall
Omgång 33
2021-02-27 14:30 33 Månsarps IBK P10/1 - IBF Tranås P10 Norrahammars Sporthall
2021-02-27 15:20 33 IBF Tranås P10 - S/W 2010 IBK P09-10 Norrahammars Sporthall
2021-02-27 16:15 33 S/W 2010 IBK P09-10 - Månsarps IBK P10/1 Norrahammars Sporthall
Omgång 34
2021-03-07 13:00 34 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Husqvarna IK P10/1 Fagerhus, Fagerhult
2021-03-07 14:00 34 Husqvarna IK P10/1 - Värnamo IK P10/1 Fagerhus, Fagerhult
2021-03-07 15:00 34 Värnamo IK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 35
2021-02-28 11:15 35 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Hovslätts IK P10/1 Torpshallen
2021-02-28 12:10 35 Hovslätts IK P10/1 - Östra SK Jönköping P10-11/1 Torpshallen
2021-02-28 13:05 35 Östra SK Jönköping P10-11/1 - Bankeryds Skid o MK P10/1 Torpshallen
Omgång 36
2021-02-20 08:30 36 Jönköpings IK P10/1 - Jönköpings IK P11/1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-02-20 09:30 36 Jönköpings IK P11/1 - Gnosjö IBK P10 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-02-20 10:30 36 Gnosjö IBK P10 - Jönköpings IK P10/1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis