Spelprogram - Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Böda IK/Högby IF F10 Niklas Strömbeck niklas@strombeckconsulting.se 0708-509669 Vit/Röd, Svart, Röd
Carlshamns IBK F10-11 Oscar Alvarsson oscar.alvarsson@gmail.com 0739918576 Vit, Svart, Vit
CL98IC F11 Martin Wahlstrand martin.wahlstrand@lnu.se 073-582 10 22 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Aida Sabanovic aida.sabanovic@scania.com 0707544887 Röd, Röd, Vit
FBC Karlskrona F10-11/1 Christian Hasselberg Christian79hasselberg@gmail.com 070-8721460 Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona F10-11/2 Christian Hasselberg Christian79hasselberg@gmail.com 070-8721460 Orange, Svart, Svart
Hovshaga AIF F10/1 Lisa Sörenson lisa.sorenson@vaxjo.se 0730351348 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF F10/2 Lisa Sörenson lisa.sorenson@vaxjo.se 0730351348 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK F10-11 Ida Johansson ijohansson80@hotmail.com 0703617941 Röd, Svart, Röd
Jämjö IBK F09-12 Mikael Nilsson mikaelnilsson1699@yahoo.se 0733-182077 Svart/inslag rött/vitt, Röd, Röda
Nybro IBK F09-10 Tobias Södergren tobias.sodergren@gmail.com 0793368210 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Olofströms IBK F09 vit, svart, vit
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Andreas Kessen andreas.kessen@gmail.com 0735175537 Röd, Blå, Röd
Växjö IBK Utveckling F10/1 Emma-Lis Briggsjö emma-lis@hotmail.se 0702-452828 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling F10/2 Emma-Lis Briggsjö emma-lis@hotmail.se 0702-452828 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-24 10:45 1 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Olofströms IBK F09 Fortnox Arena B-hall
2020-10-24 11:30 1 Olofströms IBK F09 - CL98IC F11 Fortnox Arena B-hall
2020-10-24 12:15 1 CL98IC F11 - Växjö IBK Utveckling F10/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 2
2020-10-18 08:30 2 Hovshaga AIF F10/1 - Växjö IBK Utveckling F10/2 Hovshaga Sporthall
2020-10-18 09:30 2 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Jämjö IBK F09-12 Hovshaga Sporthall
2020-10-18 10:30 2 Jämjö IBK F09-12 - Hovshaga AIF F10/1 Hovshaga Sporthall
Omgång 3
2020-10-25 11:30 3 Ingelstad IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10/2 Ingelstads Sporthall
2020-10-25 12:20 3 Hovshaga AIF F10/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Ingelstads Sporthall
2020-10-25 13:10 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Ingelstad IBK F10-11 Ingelstads Sporthall
Omgång 4
2020-11-01 12:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Nybro IBK F09-10 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-11-01 13:00 4 Nybro IBK F09-10 - Böda IK/Högby IF F10 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-11-01 14:00 4 Böda IK/Högby IF F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 5
2020-10-18 13:30 5 FBC Karlskrona F10-11/2 - Carlshamns IBK F10-11 Liam Halldin, Melker Johansson Vedeby Sporthall B
2020-10-18 14:30 5 Carlshamns IBK F10-11 - FBC Karlskrona F10-11/1 Isac Tiderman, Filip Norrby Vedeby Sporthall B
2020-10-18 15:30 5 FBC Karlskrona F10-11/1 - FBC Karlskrona F10-11/2 Kerstin Domeij, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
Omgång 6
2020-11-15 10:00 6 Olofströms IBK F09 - Hovshaga AIF F10/1 Olofströms Sporthall
2020-11-15 10:50 6 Hovshaga AIF F10/1 - Ingelstad IBK F10-11 Olofströms Sporthall
2020-11-15 11:40 6 Ingelstad IBK F10-11 - Olofströms IBK F09 Olofströms Sporthall
Omgång 7
2020-11-07 10:45 7 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Fortnox Arena B-hall
2020-11-07 11:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F10-11/2 Fortnox Arena B-hall
2020-11-07 12:15 7 FBC Karlskrona F10-11/2 - Växjö IBK Utveckling F10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 8
2020-11-21 09:30 8 CL98IC F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Falkenbergshallen
2020-11-21 10:15 8 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Nybro IBK F09-10 Falkenbergshallen
2020-11-21 11:00 8 Nybro IBK F09-10 - CL98IC F11 Falkenbergshallen
Omgång 9
2020-11-14 08:30 9 Hovshaga AIF F10/2 - Växjö IBK Utveckling F10/1 Hovshaga Sporthall
2020-11-14 09:30 9 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Carlshamns IBK F10-11 Hovshaga Sporthall
2020-11-14 10:30 9 Carlshamns IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10/2 Hovshaga Sporthall
Omgång 10
2020-11-14 10:00 10 Jämjö IBK F09-12 - FBC Karlskrona F10-11/1 Jämjö Sporthall
2020-11-14 11:00 10 FBC Karlskrona F10-11/1 - Böda IK/Högby IF F10 Jämjö Sporthall
2020-11-14 12:00 10 Böda IK/Högby IF F10 - Jämjö IBK F09-12 Jämjö Sporthall
Omgång 11
2020-12-05 11:30 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Växjö IBK Utveckling F10/1 Gårdby Sporthall
2020-12-05 12:15 11 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Hovshaga AIF F10/1 Gårdby Sporthall
2020-12-05 13:00 11 Hovshaga AIF F10/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Gårdby Sporthall
Omgång 12
2020-12-13 10:00 12 Nybro IBK F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 OG-Hallen
2020-12-13 11:00 12 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F10-11/2 OG-Hallen
2020-12-13 12:00 12 FBC Karlskrona F10-11/2 - Nybro IBK F09-10 OG-Hallen
Omgång 13
2020-12-05 16:00 13 Carlshamns IBK F10-11 - Olofströms IBK F09 Sparbanken Arena
2020-12-05 17:00 13 Olofströms IBK F09 - Växjö IBK Utveckling F10/2 Sparbanken Arena
2020-12-05 18:00 13 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Carlshamns IBK F10-11 Sparbanken Arena
Omgång 14
2020-12-12 09:30 14 FBC Karlskrona F10-11/1 - Ingelstad IBK F10-11 Vedeby Sporthall B
2020-12-12 10:30 14 Ingelstad IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10/2 Vedeby Sporthall B
2020-12-12 11:30 14 Hovshaga AIF F10/2 - FBC Karlskrona F10-11/1 Vedeby Sporthall B
Omgång 15
2020-12-06 11:00 15 Böda IK/Högby IF F10 - CL98IC F11 Åkerbohallen
2020-12-06 12:00 15 CL98IC F11 - Jämjö IBK F09-12 Åkerbohallen
2020-12-06 13:00 15 Jämjö IBK F09-12 - Böda IK/Högby IF F10 Åkerbohallen
Omgång 16
2021-01-09 10:45 16 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Jämjö IBK F09-12 Fortnox Arena B-hall
2021-01-09 11:30 16 Jämjö IBK F09-12 - Nybro IBK F09-10 Fortnox Arena B-hall
2021-01-09 12:15 16 Nybro IBK F09-10 - Växjö IBK Utveckling F10/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 17
2021-01-24 10:00 17 Hovshaga AIF F10/1 - CL98IC F11 Hovshaga Sporthall
2021-01-24 11:00 17 CL98IC F11 - Carlshamns IBK F10-11 Hovshaga Sporthall
2021-01-24 12:00 17 Carlshamns IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10/1 Hovshaga Sporthall
Omgång 18
2021-01-23 11:30 18 Ingelstad IBK F10-11 - Olofströms IBK F09 Ingelstads Sporthall
2021-01-23 12:20 18 Olofströms IBK F09 - FBC Karlskrona F10-11/1 Ingelstads Sporthall
2021-01-23 13:10 18 FBC Karlskrona F10-11/1 - Ingelstad IBK F10-11 Ingelstads Sporthall
Omgång 19
2021-01-17 13:30 19 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Växjö IBK Utveckling F10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2021-01-17 14:30 19 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Hovshaga AIF F10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2021-01-17 15:30 19 Hovshaga AIF F10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 20
2021-01-09 13:30 20 FBC Karlskrona F10-11/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Vedeby Sporthall B
2021-01-09 14:30 20 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Böda IK/Högby IF F10 Vedeby Sporthall B
2021-01-09 15:30 20 Böda IK/Högby IF F10 - FBC Karlskrona F10-11/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 21
2021-02-14 10:00 21 Olofströms IBK F09 - FBC Karlskrona F10-11/2 Olofströms Sporthall
2021-02-14 10:50 21 FBC Karlskrona F10-11/2 - Växjö IBK Utveckling F10/1 Olofströms Sporthall
2021-02-14 11:40 21 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Olofströms IBK F09 Olofströms Sporthall
Omgång 22
2021-01-30 10:45 22 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Fortnox Arena B-hall
2021-01-30 11:30 22 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Fortnox Arena B-hall
2021-01-30 12:15 22 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Växjö IBK Utveckling F10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 23
2021-02-07 13:00 23 CL98IC F11 - Nybro IBK F09-10 Falkenbergshallen
2021-02-07 13:45 23 Nybro IBK F09-10 - Böda IK/Högby IF F10 Falkenbergshallen
2021-02-07 14:30 23 Böda IK/Högby IF F10 - CL98IC F11 Falkenbergshallen
Omgång 24
2021-02-06 10:00 24 Hovshaga AIF F10/2 - Ingelstad IBK F10-11 Hovshaga Sporthall
2021-02-06 11:00 24 Ingelstad IBK F10-11 - FBC Karlskrona F10-11/1 Hovshaga Sporthall
2021-02-06 12:00 24 FBC Karlskrona F10-11/1 - Hovshaga AIF F10/2 Hovshaga Sporthall
Omgång 25
2021-01-30 11:00 25 Jämjö IBK F09-12 - Hovshaga AIF F10/1 Jämjö Sporthall
2021-01-30 12:00 25 Hovshaga AIF F10/1 - Carlshamns IBK F10-11 Jämjö Sporthall
2021-01-30 13:00 25 Carlshamns IBK F10-11 - Jämjö IBK F09-12 Jämjö Sporthall
Omgång 26
2021-02-21 11:30 26 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - FBC Karlskrona F10-11/2 Gårdby Sporthall
2021-02-21 12:15 26 FBC Karlskrona F10-11/2 - Jämjö IBK F09-12 Gårdby Sporthall
2021-02-21 13:00 26 Jämjö IBK F09-12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Gårdby Sporthall
Omgång 27
2021-03-06 10:00 27 Nybro IBK F09-10 - Hovshaga AIF F10/1 OG-Hallen
2021-03-06 10:45 27 Hovshaga AIF F10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 OG-Hallen
2021-03-06 11:30 27 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Nybro IBK F09-10 OG-Hallen
Omgång 28
2021-02-27 10:00 28 Carlshamns IBK F10-11 - Olofströms IBK F09 Sparbanken Arena
2021-02-27 10:45 28 Olofströms IBK F09 - Växjö IBK Utveckling F10/1 Sparbanken Arena
2021-02-27 11:30 28 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Carlshamns IBK F10-11 Sparbanken Arena
Omgång 29
2021-03-07 13:30 29 FBC Karlskrona F10-11/1 - Växjö IBK Utveckling F10/2 Vedeby Sporthall B
2021-03-07 14:30 29 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Ingelstad IBK F10-11 Vedeby Sporthall B
2021-03-07 15:30 29 Ingelstad IBK F10-11 - FBC Karlskrona F10-11/1 Vedeby Sporthall B
Omgång 30
2021-03-06 11:00 30 Böda IK/Högby IF F10 - CL98IC F11 Åkerbohallen
2021-03-06 12:00 30 CL98IC F11 - Hovshaga AIF F10/2 Åkerbohallen
2021-03-06 13:00 30 Hovshaga AIF F10/2 - Böda IK/Högby IF F10 Åkerbohallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis