Spelprogram - Pantamera Pojkar blå 4V POOL

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bålsta FBC P11 Svart/grå, Svart, Svart
Bälinge IF P11 Gul Per Wretblad per.wretblad@gmail.com 070-5171625 Gul/Svart/Svart
Enköpings IBK John Bengtsson john.bngtssn@gmail.com Vit, Svart, Svart
Frötuna IBF vit Röd, Marinblå, Röd
Hagunda IF P11 Blå, Svart, Blå
IK Sirius FBC P12 Svart Blå/Svart, svart, svart
Lokomotiv Grillby IBK Blå Jimmy Bergqvist jimmy.bergqvist@enkoping.se Rosa/Mörk blå/Rosa
Lokomotiv Grillby IBK Röd Jimmy Bergqvist jimmy.bergqvist@enkoping.se Rosa/Mörk blå/Rosa
SK Vide PF10 Vit Blå, Blå, Blå
Stenhagens KK P11/12 Röd Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK P11/12 Svart Röd, Svart, Svart
Storvreta IBK P11 vit Gustaf Winther gustaf.winther@gmail.com Röd, Svart, Röd
Wåhla IBK Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-24 1 Bålsta FBC P11 - Frötuna IBF vit Oliver Forsman, Filiph Winterberg Fridegårdsskolan
2020-10-24 1 Frötuna IBF vit - Hagunda IF P11 Oliver Forsman, Filiph Winterberg Fridegårdsskolan
2020-10-24 1 Hagunda IF P11 - Bålsta FBC P11 Oliver Forsman, Filiph Winterberg Fridegårdsskolan
Omgång 2
2020-10-24 2 Bälinge IF P11 Gul - IK Sirius FBC P12 Svart Astrid Gunnarsson, Edvin Stenerhag IFU Arena - Upplands Energi
2020-10-24 2 IK Sirius FBC P12 Svart - SK Vide PF10 Vit Astrid Gunnarsson, Edvin Stenerhag IFU Arena - Upplands Energi
2020-10-24 2 SK Vide PF10 Vit - Bälinge IF P11 Gul Astrid Gunnarsson, Edvin Stenerhag IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 3
2020-10-24 3 Enköpings IBK - Stenhagens KK P11/12 Svart Amanda Eriksson, Werner Trost S:t Ilianshallen
2020-10-24 3 Storvreta IBK P11 vit - Stenhagens KK P11/12 Röd Amanda Eriksson, Werner Trost S:t Ilianshallen
2020-10-24 3 Storvreta IBK P11 vit - Stenhagens KK P11/12 Svart Amanda Eriksson, Werner Trost S:t Ilianshallen
2020-10-24 3 Enköpings IBK - Stenhagens KK P11/12 Röd Werner Trost, Amanda Eriksson S:t Ilianshallen
Omgång 4
2020-11-07 09:00 4 Frötuna IBF vit - Bälinge IF P11 Gul Sävja Sporthall
2020-11-07 10:00 4 Bälinge IF P11 Gul - Enköpings IBK Sävja Sporthall
2020-11-07 11:00 4 Enköpings IBK - Frötuna IBF vit Sävja Sporthall
Omgång 5
2020-11-14 12:30 5 Hagunda IF P11 - Stenhagens KK P11/12 Röd , Ej offentliggjord Vänge Sporthall
2020-11-14 13:30 5 SK Vide PF10 Vit - Stenhagens KK P11/12 Svart , Ej offentliggjord Vänge Sporthall
2020-11-14 14:30 5 SK Vide PF10 Vit - Stenhagens KK P11/12 Röd Vänge Sporthall
2020-11-14 15:30 5 Hagunda IF P11 - Stenhagens KK P11/12 Svart Vänge Sporthall
Omgång 6
2020-11-14 12:30 6 IK Sirius FBC P12 Svart - Bålsta FBC P11 IFU Arena – DHinox
2020-11-14 13:30 6 Bålsta FBC P11 - Wåhla IBK Ej offentliggjord, Edvin Stenerhag IFU Arena – DHinox
2020-11-14 14:30 6 Wåhla IBK - IK Sirius FBC P12 Svart IFU Arena – DHinox
2020-11-21 6 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Enköpings IBK Bergvretenhallen
2020-11-21 6 Enköpings IBK - Hagunda IF P11 Bergvretenhallen
2020-11-21 6 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Hagunda IF P11 Bergvretenhallen
Omgång 7
2020-11-28 08:30 7 SK Vide PF10 Vit - Bålsta FBC P11 CIK A
2020-11-28 09:30 7 Bålsta FBC P11 - Lokomotiv Grillby IBK Blå CIK A
2020-11-28 10:30 7 Lokomotiv Grillby IBK Blå - SK Vide PF10 Vit CIK A
Omgång 8
2020-12-13 11:40 8 Stenhagens KK P11/12 Svart - Bälinge IF P11 Gul Stenhagenskolans Sporthall
2020-12-13 12:30 8 Stenhagens KK P11/12 Röd - Bälinge IF P11 Gul Stenhagenskolans Sporthall
2020-12-13 13:30 8 Stenhagens KK P11/12 Svart - Lokomotiv Grillby IBK Röd Stenhagenskolans Sporthall
2020-12-13 14:30 8 Stenhagens KK P11/12 Röd - Lokomotiv Grillby IBK Röd Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 9
2020-12-06 08:10 9 Storvreta IBK P11 vit - Frötuna IBF vit Ärentunaskolan
2020-12-06 09:10 9 Frötuna IBF vit - Lokomotiv Grillby IBK Blå Ärentunaskolan
2020-12-06 10:10 9 Lokomotiv Grillby IBK Blå - Storvreta IBK P11 vit Ärentunaskolan
Omgång 10
2020-12-19 10 Lokomotiv Grillby IBK Blå - Storvreta IBK P11 vit Bergvretenhallen
2020-12-19 10 Storvreta IBK P11 vit - Wåhla IBK Bergvretenhallen
2020-12-19 10 Lokomotiv Grillby IBK Blå - Wåhla IBK Bergvretenhallen
2021-01-16 13:00 10 Wåhla IBK - Enköpings IBK Östervåla Sporthall
2021-01-16 14:00 10 Enköpings IBK - Frötuna IBF vit Östervåla Sporthall
2021-01-16 15:00 10 Frötuna IBF vit - Wåhla IBK Östervåla Sporthall
Omgång 11
2021-01-16 09:00 11 Bålsta FBC P11 - Stenhagens KK P11/12 Svart Fridegårdsskolan
2021-01-16 10:00 11 IK Sirius FBC P12 Svart - Stenhagens KK P11/12 Röd Fridegårdsskolan
2021-01-16 11:00 11 IK Sirius FBC P12 Svart - Stenhagens KK P11/12 Svart Fridegårdsskolan
2021-01-16 12:00 11 Bålsta FBC P11 - Stenhagens KK P11/12 Röd Fridegårdsskolan
Omgång 12
2021-01-23 08:30 12 Bälinge IF P11 Gul - SK Vide PF10 Vit IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-23 09:30 12 SK Vide PF10 Vit - Lokomotiv Grillby IBK Röd IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-23 10:30 12 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Bälinge IF P11 Gul IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 13
2021-01-30 10:30 13 Enköpings IBK - IK Sirius FBC P12 Svart S:t Ilianshallen
2021-01-30 11:30 13 IK Sirius FBC P12 Svart - Storvreta IBK P11 vit S:t Ilianshallen
2021-01-30 12:30 13 Storvreta IBK P11 vit - Enköpings IBK S:t Ilianshallen
Omgång 14
2021-01-30 09:00 14 Frötuna IBF vit - Stenhagens KK P11/12 Svart Sävja Sporthall
2021-01-30 10:00 14 SK Vide PF10 Vit - Stenhagens KK P11/12 Röd Sävja Sporthall
2021-01-30 11:00 14 SK Vide PF10 Vit - Stenhagens KK P11/12 Svart Sävja Sporthall
2021-01-30 12:00 14 Frötuna IBF vit - Stenhagens KK P11/12 Röd Sävja Sporthall
Omgång 15
2021-01-23 11:30   Uppskj. 15 Hagunda IF P11 - Bålsta FBC P11 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-23 12:30   Uppskj. 15 Bålsta FBC P11 - Wåhla IBK IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-23 13:30   Uppskj. 15 Wåhla IBK - Hagunda IF P11 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 16
2021-02-06 08:30 16 IK Sirius FBC P12 Svart - Lokomotiv Grillby IBK Röd IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-06 09:30 16 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Bälinge IF P11 Gul IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-06 10:30 16 Bälinge IF P11 Gul - IK Sirius FBC P12 Svart IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 17
2021-02-13 15:15 17 SK Vide PF10 Vit - Wåhla IBK CIK B
2021-02-13 16:15 17 Wåhla IBK - Storvreta IBK P11 vit CIK B
2021-02-13 17:15 17 Storvreta IBK P11 vit - SK Vide PF10 Vit CIK B
2021-02-20 17 Lokomotiv Grillby IBK Röd - SK Vide PF10 Vit Bergvretenhallen
2021-02-20 17 SK Vide PF10 Vit - Frötuna IBF vit Bergvretenhallen
2021-02-20 17 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Frötuna IBF vit Bergvretenhallen
Omgång 18
2021-02-07 12:40 18 Stenhagens KK P11/12 Svart - Enköpings IBK Stenhagenskolans Sporthall
2021-02-07 13:40 18 Stenhagens KK P11/12 Röd - Enköpings IBK Stenhagenskolans Sporthall
2021-02-07 14:30 18 Stenhagens KK P11/12 Svart - Hagunda IF P11 Stenhagenskolans Sporthall
2021-02-07 15:40 18 Stenhagens KK P11/12 Röd - Hagunda IF P11 Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 19
2021-03-07 08:10 19 Storvreta IBK P11 vit - Lokomotiv Grillby IBK Blå Storvreta IBK Sporthall
2021-03-07 09:10 19 Lokomotiv Grillby IBK Blå - Hagunda IF P11 Storvreta IBK Sporthall
2021-03-07 10:10 19 Hagunda IF P11 - Storvreta IBK P11 vit Storvreta IBK Sporthall
Omgång 20
2021-03-13 11:00 20 Wåhla IBK - Enköpings IBK Östervåla Sporthall
2021-03-13 12:00 20 Enköpings IBK - IK Sirius FBC P12 Svart Östervåla Sporthall
2021-03-13 13:00 20 IK Sirius FBC P12 Svart - Wåhla IBK Östervåla Sporthall
Omgång 21
2021-03-13 11:00 21 Bålsta FBC P11 - Frötuna IBF vit Fridegårdsskolan
2021-03-13 12:00 21 Frötuna IBF vit - Lokomotiv Grillby IBK Röd Fridegårdsskolan
2021-03-13 13:00 21 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Bålsta FBC P11 Fridegårdsskolan
2021-03-20 21 Lokomotiv Grillby IBK Blå - Bålsta FBC P11 Bergvretenhallen
2021-03-20 21 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Bålsta FBC P11 Bergvretenhallen
2021-03-20 21 Lokomotiv Grillby IBK Blå - Bälinge IF P11 Gul Bergvretenhallen
2021-03-20 21 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Bälinge IF P11 Gul Bergvretenhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis