Spelprogram - Pantamera Pojkar blå 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 Röd/Gul, Svart, Svart
Björklinge BK P11 Daniel Eriksson daniel.eriksson@bravida.se Svart/Svart/Svart
Bälinge IF P11 Svart Per Wretblad per.wretblad@gmail.com 070-5171625 Gul/Svart/Svart
FBC Uppsala P11 Sara Ekvall sara.ekvall@outlook.com 0704937475 Svart, Svart, Svart
IK Sirius FBC 10/11 Blå Malin Hogmark malin@hogmark.se 0793274735 Blå-Svart/Svart/Svart
Rasbo IK P10/11 Niklas Dahlin dahlin_niklas@hotmail.com 0736164511 Vinröd/Vit/Svart/vinröd/Svarta
Rosersberg Arlanda IBK P11 Johan Lehrberg lehrberg64@gmail.com 0735700916 Marin/Marin/Marin
SK Vide PF10 Blå Div1 Blå, Blå, Blå
Storvreta IBK P11 Gustaf Winther gustaf.winther@gmail.com Röd, Svart, Röd
Tierp IBK P10/11 Richard Färnström card@live.se 0704212717 Svart/Svart/Svart
Uppsala Life IF P11 Simon Hörnqvist simon@hornqvist.se Marinblå/Marinblå/Marinblå
Vaksala SK P 11 Gul Helena Andersson helena145@hotmail.com Svart/Gul/Svart/Gul
Väddö IF Grön, Svart, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 11:15 1 Uppsala Life IF P11 - Bälinge IF P11 Svart Björn Olofsson, Olle Isacsson Uppsala Life Arena
2020-10-17 09:00 1 Björklinge BK P11 - Vaksala SK P 11 Gul Trotte Gäreskog, Markus Lundquist Björklinge Sporthall
2020-10-17 10:50 1 FBC Uppsala P11 - Tierp IBK P10/11 Einar Bodén, Jonas Farhat IFU Arena B - Turbo Sport
2020-10-17 11:30 1 Rosersberg Arlanda IBK P11 - Väddö IF Lars Halvarsson, Ronnie Eriksson Ekilla Sporthall
2020-10-17 12:50 1 IK Sirius FBC 10/11 Blå - Storvreta IBK P11 Timur Shtutman, Jesper Thorsbrink IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-10-18 11:00 1 Rasbo IK P10/11 - SK Vide PF10 Blå Div1 Josefine Törnberg, David Söderström Hall 2000
Omgång 2
2020-10-24 2 Väddö IF - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Vikingahallen
2020-10-24 2 Uppsala Life IF P11 - Rosersberg Arlanda IBK P11 Felix Landgren, Johannes Jernstedt IFU Arena B - Turbo Sport
2020-10-24 2 Tierp IBK P10/11 - Björklinge BK P11 Leif Ericsson, Fredrik Longgren Aspenhallen
2020-10-24 2 SK Vide PF10 Blå Div1 - FBC Uppsala P11 Pontus Rosendal, Ann-Katrin Holmberg CIK A
2020-10-25 2 Storvreta IBK P11 - Bälinge IF P11 Svart Tony Sundström, Willbur Trost Ärentunaskolan
2020-10-25 2 Rasbo IK P10/11 - IK Sirius FBC 10/11 Blå Hall 2000
Omgång 3
2020-11-07 3 Rosersberg Arlanda IBK P11 - Storvreta IBK P11 Ekilla Sporthall
2020-11-07 10:10 3 Björklinge BK P11 - SK Vide PF10 Blå Div1 Björklinge Sporthall
2020-11-07 12:30 3 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Vaksala SK P 11 Gul Almunge Sporthall
2020-11-08 09:40 3 Bälinge IF P11 Svart - Rasbo IK P10/11 Mattias Patrik Robert Thorsén, Willbur Trost IFU Arena - Upplands Energi
2020-11-08 12:40 3 Väddö IF - Uppsala Life IF P11 Anton Flood, Ej offentliggjord Vikingahallen
2020-11-08 14:20 3 FBC Uppsala P11 - IK Sirius FBC 10/11 Blå Lucas Englund Gonzalez, Ej offentliggjord IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 4
2020-11-11 18:20 4 IK Sirius FBC 10/11 Blå - Björklinge BK P11 Ej offentliggjord, Fredrik Stolt IFU Arena B - Turbo Sport
2020-11-14 10:00 4 Uppsala Life IF P11 - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 , Alexander Klingberg Uppsala Life Arena
2020-11-14 10:00 4 Tierp IBK P10/11 - Vaksala SK P 11 Gul Aspenhallen
2020-11-14 13:40 4 FBC Uppsala P11 - Bälinge IF P11 Svart IFU Arena - Upplands Energi
2020-11-15 4 Rasbo IK P10/11 - Rosersberg Arlanda IBK P11 Hall 2000
2020-11-15 10:30 4 Storvreta IBK P11 - Väddö IF Ärentunaskolan
Omgång 5
2020-11-21 09:30 5 Vaksala SK P 11 Gul - SK Vide PF10 Blå Div1 IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-11-21 10:15 5 Rosersberg Arlanda IBK P11 - FBC Uppsala P11 Ekilla Sporthall
2020-11-21 12:30 5 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Tierp IBK P10/11 Almunge Sporthall
2020-11-21 12:30 5 Uppsala Life IF P11 - Storvreta IBK P11 Uppsala Life Arena
2020-11-21 14:10 5 Väddö IF - Rasbo IK P10/11 Vikingahallen
2020-11-21 14:20 5 Björklinge BK P11 - Bälinge IF P11 Svart Björklinge Sporthall
Omgång 6
2020-11-28 10:10 6 Björklinge BK P11 - Rosersberg Arlanda IBK P11 Björklinge Sporthall
2020-11-28 10:50 6 IK Sirius FBC 10/11 Blå - Vaksala SK P 11 Gul IFU Arena – DHinox
2020-11-28 11:00 6 Rasbo IK P10/11 - Uppsala Life IF P11 Hall 2000
2020-11-28 13:10 6 FBC Uppsala P11 - Väddö IF IFU Arena - Upplands Energi
2020-11-28 17:50 6 SK Vide PF10 Blå Div1 - Tierp IBK P10/11 CIK A
2020-11-29 10:50 6 Storvreta IBK P11 - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 Ärentunaskolan
Omgång 7
2020-12-05 08:30 7 Vaksala SK P 11 Gul - Bälinge IF P11 Svart IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-05 11:00 7 Tierp IBK P10/11 - IK Sirius FBC 10/11 Blå Aspenhallen
2020-12-05 11:15 7 Uppsala Life IF P11 - FBC Uppsala P11 Uppsala Life Arena
2020-12-05 11:20 7 Väddö IF - Björklinge BK P11 Vikingahallen
2020-12-05 12:30 7 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - SK Vide PF10 Blå Div1 Almunge Sporthall
2020-12-06 14:40 7 Storvreta IBK P11 - Rasbo IK P10/11 Ärentunaskolan
Omgång 8
2020-12-12 09:00 8 Björklinge BK P11 - Uppsala Life IF P11 Björklinge Sporthall
2020-12-12 10:50 8 IK Sirius FBC 10/11 Blå - SK Vide PF10 Blå Div1 IFU Arena – DHinox
2020-12-12 10:50 8 FBC Uppsala P11 - Storvreta IBK P11 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-12 15:30 8 Vaksala SK P 11 Gul - Rosersberg Arlanda IBK P11 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-12 16:40 8 Bälinge IF P11 Svart - Tierp IBK P10/11 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-13 11:00 8 Rasbo IK P10/11 - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 Hall 2000
Omgång 9
2021-01-09 10:00 9 Tierp IBK P10/11 - Rosersberg Arlanda IBK P11 Aspenhallen
2021-01-09 12:30 9 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - IK Sirius FBC 10/11 Blå Almunge Sporthall
2021-01-09 13:10 9 Vaksala SK P 11 Gul - Väddö IF IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-09 17:10 9 SK Vide PF10 Blå Div1 - Bälinge IF P11 Svart CIK A
2021-01-10 08:20 9 Storvreta IBK P11 - Björklinge BK P11 Ärentunaskolan
2021-01-10 11:00 9 Rasbo IK P10/11 - FBC Uppsala P11 Hall 2000
Omgång 10
2021-01-16 10:30 10 Rosersberg Arlanda IBK P11 - SK Vide PF10 Blå Div1 Ekilla Sporthall
2021-01-16 11:20 10 Väddö IF - Tierp IBK P10/11 Vikingahallen
2021-01-16 12:00 10 Björklinge BK P11 - Rasbo IK P10/11 Björklinge Sporthall
2021-01-16 12:00 10 Vaksala SK P 11 Gul - Uppsala Life IF P11 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-16 15:30 10 FBC Uppsala P11 - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-17 19:00 10 Bälinge IF P11 Svart - IK Sirius FBC 10/11 Blå IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 11
2021-01-23 11:00 11 Tierp IBK P10/11 - Uppsala Life IF P11 Aspenhallen
2021-01-23 12:00 11 FBC Uppsala P11 - Björklinge BK P11 IFU Arena – DHinox
2021-01-23 12:30 11 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Bälinge IF P11 Svart Almunge Sporthall
2021-01-23 14:50 11 SK Vide PF10 Blå Div1 - Väddö IF CIK A
2021-01-24 09:40 11 Storvreta IBK P11 - Vaksala SK P 11 Gul Ärentunaskolan
2021-01-24 13:10 11 IK Sirius FBC 10/11 Blå - Rosersberg Arlanda IBK P11 IFU Arena – DHinox
Omgång 12
2021-01-30 10:10 12 Björklinge BK P11 - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 Björklinge Sporthall
2021-01-30 11:00 12 Rosersberg Arlanda IBK P11 - Bälinge IF P11 Svart Ekilla Sporthall
2021-01-30 11:00 12 Tierp IBK P10/11 - Storvreta IBK P11 Aspenhallen
2021-01-30 11:15 12 Uppsala Life IF P11 - SK Vide PF10 Blå Div1 Uppsala Life Arena
2021-01-30 11:20 12 Väddö IF - IK Sirius FBC 10/11 Blå Vikingahallen
2021-02-01 18:00 12 Vaksala SK P 11 Gul - Rasbo IK P10/11 IFU Arena – DHinox
Omgång 13
2021-02-06 13 FBC Uppsala P11 - Vaksala SK P 11 Gul IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-06 11:10 13 SK Vide PF10 Blå Div1 - Storvreta IBK P11 CIK A
2021-02-06 12:00 13 Bälinge IF P11 Svart - Väddö IF IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-06 12:30 13 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Rosersberg Arlanda IBK P11 Almunge Sporthall
2021-02-07 10:50 13 IK Sirius FBC 10/11 Blå - Uppsala Life IF P11 IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-07 11:00 13 Rasbo IK P10/11 - Tierp IBK P10/11 Hall 2000
Omgång 14
2021-02-13 10:00 14 Tierp IBK P10/11 - FBC Uppsala P11 Aspenhallen
2021-02-13 13:00 14 Väddö IF - Rosersberg Arlanda IBK P11 Vikingahallen
2021-02-13 14:10 14 SK Vide PF10 Blå Div1 - Rasbo IK P10/11 CIK A
2021-02-14 08:10 14 Storvreta IBK P11 - IK Sirius FBC 10/11 Blå Ärentunaskolan
2021-02-14 13:10 14 Vaksala SK P 11 Gul - Björklinge BK P11 IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-14 19:00 14 Bälinge IF P11 Svart - Uppsala Life IF P11 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 15
2021-03-06 09:00   Uppskj. 15 Björklinge BK P11 - Tierp IBK P10/11 Björklinge Sporthall
2021-03-06 12:20   Uppskj. 15 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Väddö IF Almunge Sporthall
2021-03-06 13:10   Uppskj. 15 IK Sirius FBC 10/11 Blå - Rasbo IK P10/11 IFU Arena – DHinox
2021-03-06 16:20   Uppskj. 15 FBC Uppsala P11 - SK Vide PF10 Blå Div1 IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-06 18:30   Uppskj. 15 Rosersberg Arlanda IBK P11 - Uppsala Life IF P11 Ekilla Sporthall
2021-03-07 16:40   Uppskj. 15 Bälinge IF P11 Svart - Storvreta IBK P11 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 16
2021-03-13 15:30 16 Uppsala Life IF P11 - Väddö IF Uppsala Life Arena
2021-03-13 16:40 16 IK Sirius FBC 10/11 Blå - FBC Uppsala P11 IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-13 17:30 16 SK Vide PF10 Blå Div1 - Björklinge BK P11 CIK A
2021-03-14 11:00 16 Rasbo IK P10/11 - Bälinge IF P11 Svart Hall 2000
2021-03-14 12:00 16 Vaksala SK P 11 Gul - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-14 13:20 16 Storvreta IBK P11 - Rosersberg Arlanda IBK P11 Ärentunaskolan
Omgång 17
2021-03-20 09:00 17 Björklinge BK P11 - IK Sirius FBC 10/11 Blå Björklinge Sporthall
2021-03-20 13:00 17 Väddö IF - Storvreta IBK P11 Vikingahallen
2021-03-20 15:00 17 Rosersberg Arlanda IBK P11 - Rasbo IK P10/11 Ekilla Sporthall
2021-03-20 15:15 17 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Uppsala Life IF P11 Almunge Sporthall
2021-03-21 12:00 17 Vaksala SK P 11 Gul - Tierp IBK P10/11 IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-21 13:10 17 Bälinge IF P11 Svart - FBC Uppsala P11 IFU Arena - Upplands Energi

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis