Spelprogram - Pantamera Pojkar blå 2V

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bålsta FBC P10 Christian Björn christian.bjorn@balstafbc.se 0735-318651 Röd/Svart/Svart
Bälinge IF P10 Gul Hannes Öhman hannes@storvretaibk.se 0735191414 Gul/Svart/Svart
Enköpings IBK P10 Dennis Svärd Dennis.svard@gmail.com 0704804094 Vit, Svart, Svart
FBC Uppsala P10 Joakim Klar coddlecodd@gmail.com 0707867095 Svart/Svart/Svart
Gottsunda IBF P10 Pierre Nyvelius pnyvelius@hotmail.com 0704744011 Blå/Blå/Blå
Hagunda IF P10 Mats Jansson ekonomi@hagundaif.se Blå/Svart/Svart
IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo Susanne Sundin sundin79@msn.com 0709-14 26 58 Röd, Svart, Svart
IK Sirius FBC P10/11 Blå/Svart, svart, svart
Rosersberg Arlanda IBK P10/11 Blå, Blå, Blå
SK Vide P09 Cecilia Kohonen cecilia.kohonen@seb.se 0706779778 Blå/Blå/Blå
Stenhagens KK P09/10 Röd Röd, Svart, Svart
Uppsala Life IF P10 Simon Hörnqvist simon@hornqvist.se Marinblå/Marinblå/Marinblå
Vaksala SK P10 Svart Johan Andersson anderssonjohane@gmail.com 0730 371947 Svart/Gul/Svart/Gul
Örsundsbro IF P10 Jimmy Rönnmark Jimmy.ronnmark@gmail.com Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 10:00 1 Uppsala Life IF P10 - Enköpings IBK P10 Tony Sundström, Olle Isacsson Uppsala Life Arena
2020-10-17 08:30 1 Gottsunda IBF P10 - SK Vide P09 Gustav Lindgren, Rasmus Johansson Gottsundahallen
2020-10-17 11:30 1 Bålsta FBC P10 - Örsundsbro IF P10 Oliver Forsman, Filiph Winterberg Fridegårdsskolan
2020-10-17 12:15 1 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo Sadjad Nima, Johan Hessing Rosershallen
2020-10-17 14:50 1 Hagunda IF P10 - IK Sirius FBC P10/11 Tilda Johansson, Peter Högman Vänge Sporthall
2020-10-18 08:30 1 Bälinge IF P10 Gul - Vaksala SK P10 Svart Isak Sterneborg, Thomas Lundqvist IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-10-18 15:30 1 FBC Uppsala P10 - Stenhagens KK P09/10 Röd Vendela Eklund, Jonathan Malmström IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 2
2 Örsundsbro IF P10 - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 Örsundsbro Sporthall
2020-10-24 2 Vaksala SK P10 Svart - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo , Evelina Berger IFU Arena - Upplands Energi
2020-10-24 2 Uppsala Life IF P10 - Bålsta FBC P10 Felix Landgren, Johannes Jernstedt IFU Arena B - Turbo Sport
2020-10-24 2 SK Vide P09 - Enköpings IBK P10 Pontus Rosendal, Ann-Katrin Holmberg CIK A
2020-10-24 2 Hagunda IF P10 - Gottsunda IBF P10 Lina Westlund, Josefine Törnberg Vänge Sporthall
2020-10-25 2 Stenhagens KK P09/10 Röd - Bälinge IF P10 Gul Jan-Olov Cederholm, Edvin Stenerhag Stenhagenskolans Sporthall
2020-10-25 2 IK Sirius FBC P10/11 - FBC Uppsala P10 Lina Westlund, Alva Lingman IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 3
2020-11-07 3 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - Vaksala SK P10 Svart Rosershallen
2020-11-07 3 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - Stenhagens KK P09/10 Röd Sportcentrum
2020-11-07 10:00 3 Bålsta FBC P10 - SK Vide P09 Fridegårdsskolan
2020-11-07 14:00 3 Örsundsbro IF P10 - Uppsala Life IF P10 Örsundsbro Sporthall
2020-11-08 10:45 3 Enköpings IBK P10 - Hagunda IF P10 Joel Hjelm, Ej offentliggjord S:t Ilianshallen
2020-11-08 12:00 3 Bälinge IF P10 Gul - IK Sirius FBC P10/11 Rasmus Johansson, Gustav Lindgren IFU Arena - Upplands Energi
2020-11-08 13:10 3 FBC Uppsala P10 - Gottsunda IBF P10 Rasmus Johansson, Gustav Lindgren IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 4
2020-11-14 4 Uppsala Life IF P10 - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 , Alexander Klingberg Uppsala Life Arena
2020-11-14 09:00 4 SK Vide P09 - Örsundsbro IF P10 , Pontus Rosendal CIK A
2020-11-14 10:00 4 Gottsunda IBF P10 - Bälinge IF P10 Gul Gottsundahallen
2020-11-14 16:00 4 FBC Uppsala P10 - Enköpings IBK P10 IFU Arena - Upplands Energi
2020-11-14 16:40 4 Hagunda IF P10 - Bålsta FBC P10 Vänge Sporthall
2020-11-15 4 IK Sirius FBC P10/11 - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo IFU Arena B - Turbo Sport
2020-11-15 12:40 4 Stenhagens KK P09/10 Röd - Vaksala SK P10 Svart Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 5
2020-11-21 09:00 5 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - Stenhagens KK P09/10 Röd Rosershallen
2020-11-21 10:00 5 Bålsta FBC P10 - FBC Uppsala P10 Fridegårdsskolan
2020-11-21 11:00 5 Örsundsbro IF P10 - Hagunda IF P10 Örsundsbro Sporthall
2020-11-21 11:15 5 Uppsala Life IF P10 - SK Vide P09 Uppsala Life Arena
2020-11-22 08:30 5 Vaksala SK P10 Svart - IK Sirius FBC P10/11 IFU Arena – DHinox
2020-11-22 10:50 5 Bälinge IF P10 Gul - Enköpings IBK P10 IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-11-22 12:00 5 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - Gottsunda IBF P10 Sparbankshallen
Omgång 6
2020-11-28 08:30 6 Gottsunda IBF P10 - Vaksala SK P10 Svart Gottsundahallen
2020-11-28 13:10 6 SK Vide P09 - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 CIK A
2020-11-28 14:30 6 Hagunda IF P10 - Uppsala Life IF P10 Vänge Sporthall
2020-11-28 17:50 6 Bälinge IF P10 Gul - Bålsta FBC P10 IFU Arena - Upplands Energi
2020-11-29 09:40 6 FBC Uppsala P10 - Örsundsbro IF P10 IFU Arena B - Turbo Sport
2020-11-29 10:45 6 Enköpings IBK P10 - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo S:t Ilianshallen
2020-11-29 13:50 6 IK Sirius FBC P10/11 - Stenhagens KK P09/10 Röd IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 7
2020-12-05 7 Örsundsbro IF P10 - Bälinge IF P10 Gul Örsundsbro Sporthall
2020-12-05 09:15 7 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - IK Sirius FBC P10/11 Rosershallen
2020-12-05 10:00 7 Uppsala Life IF P10 - FBC Uppsala P10 Uppsala Life Arena
2020-12-05 16:50 7 SK Vide P09 - Hagunda IF P10 CIK A
2020-12-05 17:50 7 Vaksala SK P10 Svart - Enköpings IBK P10 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-06 13:40 7 Stenhagens KK P09/10 Röd - Gottsunda IBF P10 Stenhagenskolans Sporthall
2020-12-06 14:00 7 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - Bålsta FBC P10 Sparbankshallen
Omgång 8
2020-12-12 08:30 8 Gottsunda IBF P10 - IK Sirius FBC P10/11 Gottsundahallen
2020-12-12 11:00 8 Enköpings IBK P10 - Stenhagens KK P09/10 Röd S:t Ilianshallen
2020-12-12 11:00 8 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - Örsundsbro IF P10 Sportcentrum
2020-12-12 14:15 8 Bålsta FBC P10 - Vaksala SK P10 Svart Fridegårdsskolan
2020-12-12 17:00 8 Hagunda IF P10 - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 Vänge Sporthall
2020-12-13 10:50 8 FBC Uppsala P10 - SK Vide P09 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-13 17:50 8 Bälinge IF P10 Gul - Uppsala Life IF P10 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 9
2021-01-09 10:00 9 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - Gottsunda IBF P10 Rosershallen
2021-01-09 10:00 9 Uppsala Life IF P10 - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo Uppsala Life Arena
2021-01-09 12:00 9 SK Vide P09 - Bälinge IF P10 Gul CIK A
2021-01-09 15:30 9 IK Sirius FBC P10/11 - Enköpings IBK P10 IFU Arena – DHinox
2021-01-09 17:10 9 Hagunda IF P10 - FBC Uppsala P10 Vänge Sporthall
2021-01-09 19:00 9 Vaksala SK P10 Svart - Örsundsbro IF P10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-10 13:40 9 Stenhagens KK P09/10 Röd - Bålsta FBC P10 Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 10
2021-01-16 11:00 10 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - SK Vide P09 Sportcentrum
2021-01-16 11:00 10 Örsundsbro IF P10 - Stenhagens KK P09/10 Röd Örsundsbro Sporthall
2021-01-16 12:45 10 Enköpings IBK P10 - Gottsunda IBF P10 S:t Ilianshallen
2021-01-16 13:00 10 Bålsta FBC P10 - IK Sirius FBC P10/11 Fridegårdsskolan
2021-01-16 13:10 10 FBC Uppsala P10 - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-01-16 13:10 10 Vaksala SK P10 Svart - Uppsala Life IF P10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-17 09:40 10 Bälinge IF P10 Gul - Hagunda IF P10 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 11
2021-01-23 10:00 11 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - Enköpings IBK P10 Rosershallen
2021-01-23 10:00 11 Gottsunda IBF P10 - Bålsta FBC P10 Gottsundahallen
2021-01-23 13:40 11 SK Vide P09 - Vaksala SK P10 Svart CIK A
2021-01-23 16:00 11 Hagunda IF P10 - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo Vänge Sporthall
2021-01-24 12:00 11 IK Sirius FBC P10/11 - Örsundsbro IF P10 IFU Arena – DHinox
2021-01-24 13:50 11 Stenhagens KK P09/10 Röd - Uppsala Life IF P10 Stenhagenskolans Sporthall
2021-01-24 18:30 11 FBC Uppsala P10 - Bälinge IF P10 Gul IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 12
2021-01-30 10:00 12 Bålsta FBC P10 - Enköpings IBK P10 Fridegårdsskolan
2021-01-30 10:00 12 Uppsala Life IF P10 - IK Sirius FBC P10/11 Uppsala Life Arena
2021-01-30 11:00 12 Örsundsbro IF P10 - Gottsunda IBF P10 Örsundsbro Sporthall
2021-01-30 13:30 12 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - FBC Uppsala P10 Sportcentrum
2021-01-31 14:50 12 Stenhagens KK P09/10 Röd - SK Vide P09 Stenhagenskolans Sporthall
2021-01-31 15:30 12 Vaksala SK P10 Svart - Hagunda IF P10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-31 16:40 12 Bälinge IF P10 Gul - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 13
13 Hagunda IF P10 - Stenhagens KK P09/10 Röd Vänge Sporthall
2021-02-06 13 Bälinge IF P10 Gul - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo IFU Arena B - Turbo Sport
2021-02-06 10:00 13 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - Bålsta FBC P10 Rosershallen
2021-02-06 10:00 13 Gottsunda IBF P10 - Uppsala Life IF P10 Gottsundahallen
2021-02-06 14:20 13 FBC Uppsala P10 - Vaksala SK P10 Svart IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-07 12:15 13 Enköpings IBK P10 - Örsundsbro IF P10 S:t Ilianshallen
2021-02-07 17:50 13 IK Sirius FBC P10/11 - SK Vide P09 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 14
2021-02-13 11:00 14 Örsundsbro IF P10 - Bålsta FBC P10 Örsundsbro Sporthall
2021-02-13 12:00 14 Enköpings IBK P10 - Uppsala Life IF P10 S:t Ilianshallen
2021-02-13 12:30 14 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 Sportcentrum
2021-02-13 15:20 14 SK Vide P09 - Gottsunda IBF P10 CIK A
2021-02-13 15:30 14 IK Sirius FBC P10/11 - Hagunda IF P10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-14 13:40 14 Stenhagens KK P09/10 Röd - FBC Uppsala P10 Stenhagenskolans Sporthall
2021-02-14 18:00 14 Vaksala SK P10 Svart - Bälinge IF P10 Gul IFU Arena – DHinox
Omgång 15
2021-03-06 08:30   Uppskj. 15 Gottsunda IBF P10 - Hagunda IF P10 Gottsundahallen
2021-03-06 10:00 15 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - Örsundsbro IF P10 Rosershallen
2021-03-06 11:00   Uppskj. 15 Bålsta FBC P10 - Uppsala Life IF P10 Fridegårdsskolan
2021-03-06 16:40   Uppskj. 15 FBC Uppsala P10 - IK Sirius FBC P10/11 IFU Arena – DHinox
2021-03-06 17:50   Uppskj. 15 Bälinge IF P10 Gul - Stenhagens KK P09/10 Röd IFU Arena B - Turbo Sport
2021-03-07 11:00   Uppskj. 15 Enköpings IBK P10 - SK Vide P09 S:t Ilianshallen
2021-03-07 13:00   Uppskj. 15 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - Vaksala SK P10 Svart Sparbankshallen
Omgång 16
2021-03-13 10:00 16 Gottsunda IBF P10 - FBC Uppsala P10 Gottsundahallen
2021-03-13 13:50 16 Hagunda IF P10 - Enköpings IBK P10 Vänge Sporthall
2021-03-13 14:15 16 Uppsala Life IF P10 - Örsundsbro IF P10 Uppsala Life Arena
2021-03-13 14:20 16 IK Sirius FBC P10/11 - Bälinge IF P10 Gul IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-13 15:15 16 SK Vide P09 - Bålsta FBC P10 CIK B
2021-03-14 09:40 16 Vaksala SK P10 Svart - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 IFU Arena – DHinox
2021-03-14 11:30 16 Stenhagens KK P09/10 Röd - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 17
2021-03-20 11:00 17 Örsundsbro IF P10 - SK Vide P09 Örsundsbro Sporthall
2021-03-20 11:00 17 Bålsta FBC P10 - Hagunda IF P10 Fridegårdsskolan
2021-03-20 12:30 17 IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - IK Sirius FBC P10/11 Sportcentrum
2021-03-20 12:30 17 Enköpings IBK P10 - FBC Uppsala P10 S:t Ilianshallen
2021-03-20 13:00 17 Rosersberg Arlanda IBK P10/11 - Uppsala Life IF P10 Rosershallen
2021-03-20 14:20 17 Vaksala SK P10 Svart - Stenhagens KK P09/10 Röd IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-21 10:50 17 Bälinge IF P10 Gul - Gottsunda IBF P10 IFU Arena - Upplands Energi

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis