Spelprogram - Pantamera Pojkar blå 1Ö

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Almunge IK P08/09 Blå 1 Mikael Sävestad mikael.safvestad@gmail.com 0737213540 Röd/Gul/Svart/Svart
Alunda IBF P09 Magnus Olsson foghammar.mo@gmail.com 0727049849 Blå/Svart/Svart
Björklinge BK P08/09 Svart, Svart, Svart
Bälinge IF P09 gul Gul, Svart, Svart
Hagunda IF 2 Fredrik Nordin hifp09fredrik@hotmail.com 0762-163532 Blå/Svart/Svart
IBF Roslagsalliansen P09NE Per Jäderqvist per.jaderqvist@roslagenssparbank.se 072-2117177 Röd/Svart/Svart
IK Sirius FBC P09 Joachim Lundin pappajocke@gmail.com 0767684344 Blå-Svart/Svart/Svart
IK Sirius FBC P09 Svart Anna Renberg anna.renberg@telia.com Blå-Svart/Svart/Svart
Storvreta IBK P-10 Stefan Jirhede jirhede@hotmail.com 070-5466451 Röd, Svart, Röd
Tierp IBK P09 Andreas Henriksson a.henriksson95@gmail.com 0735153418 Svart/Svart/Svart
Tobo/Örbyhus FF P09/10 Roberth Helgesson roberth.helgesson@sandvik.com 0739130733 Gul/Svart/svart
Vaksala SK P09 Camilla Bergström camilla_b@yahoo.com Svart/Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 11:20 1 Björklinge BK P08/09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Carl Sjölen, Oliver Samuelsson Björklinge Sporthall
2020-10-17 16:40 1 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Storvreta IBK P-10 Tony Sundström, Anton Ceder Almunge Sporthall
2020-10-18 11:30 1 Alunda IBF P09 - Vaksala SK P09 Jonas Farhat, Anton Wärm Olandshallen
2020-10-18 13:00 1 IBF Roslagsalliansen P09NE - IK Sirius FBC P09 Tony Sundström, Josefin Sundström Sparbankshallen
2020-10-18 13:10 1 Hagunda IF 2 - IK Sirius FBC P09 Svart Vendela Eklund, Tilda Johansson IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-10-18 14:20 1 Bälinge IF P09 gul - Tierp IBK P09 Vendela Eklund, Tilda Johansson IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 2
2020-10-20 2 IK Sirius FBC P09 - Bälinge IF P09 gul Danijela Bremler, Tilda Johansson IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-10-24 2 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Storvreta IBK P-10 Thomas Tanskanen, Christoffer Wallenborg Örbyhus Sporthall
2020-10-24 2 Tierp IBK P09 - Alunda IBF P09 Leif Ericsson, Fredrik Longgren Aspenhallen
2020-10-24 2 IBF Roslagsalliansen P09NE - Hagunda IF 2 Anton Flood, Lars Karlsson Sportcentrum
2020-10-25 2 Vaksala SK P09 - Almunge IK P08/09 Blå 1 Evelina Berger, Joel Hjelm IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-19 10:00 2 IK Sirius FBC P09 Svart - Björklinge BK P08/09 IFU Arena – DHinox
Omgång 3
2020-11-07 3 Björklinge BK P08/09 - IBF Roslagsalliansen P09NE Björklinge Sporthall
2020-11-07 12:30 3 Alunda IBF P09 - IK Sirius FBC P09 Olandshallen
2020-11-07 14:20 3 Bälinge IF P09 gul - Hagunda IF 2 IFU Arena - Upplands Energi
2020-11-07 15:00 3 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Almunge Sporthall
2020-11-08 09:00 3 Storvreta IBK P-10 - IK Sirius FBC P09 Svart Rasmus Edin, Trotte Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2020-11-08 10:50 3 Vaksala SK P09 - Tierp IBK P09 , Oliver Samuelsson IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 4
2020-11-14 12:30 4 Tierp IBK P09 - Almunge IK P08/09 Blå 1 Leif Ericsson, Ej offentliggjord Aspenhallen
2020-11-14 15:40 4 IK Sirius FBC P09 Svart - Tobo/Örbyhus FF P09/10 IFU Arena – DHinox
2020-11-14 16:50 4 IK Sirius FBC P09 - Vaksala SK P09 IFU Arena – DHinox
2020-11-14 18:00 4 Hagunda IF 2 - Alunda IBF P09 IFU Arena – DHinox
2020-11-15 4 IBF Roslagsalliansen P09NE - Storvreta IBK P-10 Sparbankshallen
2020-11-17 18:00 4 Bälinge IF P09 gul - Björklinge BK P08/09 IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 5
2020-11-20 18:30 5 Alunda IBF P09 - Björklinge BK P08/09 Olandshallen
2020-11-21 13:00 5 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - IBF Roslagsalliansen P09NE Örbyhus Sporthall
2020-11-21 13:20 5 Tierp IBK P09 - IK Sirius FBC P09 Aspenhallen
2020-11-21 17:15 5 Almunge IK P08/09 Blå 1 - IK Sirius FBC P09 Svart Almunge Sporthall
2020-11-22 08:30 5 Storvreta IBK P-10 - Bälinge IF P09 gul Storvreta IBK Sporthall
2020-11-22 12:00 5 Vaksala SK P09 - Hagunda IF 2 IFU Arena – DHinox
Omgång 6
6 Bälinge IF P09 gul - Tobo/Örbyhus FF P09/10 IFU Arena B - Turbo Sport
2020-11-28 16:20 6 Björklinge BK P08/09 - Vaksala SK P09 Björklinge Sporthall
2020-11-29 10:10 6 Hagunda IF 2 - Tierp IBK P09 IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-11-29 11:20 6 IK Sirius FBC P09 - Almunge IK P08/09 Blå 1 IFU Arena E – Lundqvist EL
2020-11-29 12:30 6 IBF Roslagsalliansen P09NE - IK Sirius FBC P09 Svart Rådmansöhallen
2021-02-13 13:50 6 Alunda IBF P09 - Storvreta IBK P-10 Olandshallen
Omgång 7
2020-12-05 12:15 7 Tierp IBK P09 - Björklinge BK P08/09 Aspenhallen
2020-12-05 13:30 7 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Alunda IBF P09 Örbyhus Sporthall
2020-12-05 15:10 7 Almunge IK P08/09 Blå 1 - IBF Roslagsalliansen P09NE Almunge Sporthall
2020-12-06 13:10 7 Vaksala SK P09 - Storvreta IBK P-10 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-06 14:20 7 IK Sirius FBC P09 Svart - Bälinge IF P09 gul IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-06 15:30 7 IK Sirius FBC P09 - Hagunda IF 2 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 8
2020-12-11 18:15 8 Alunda IBF P09 - IK Sirius FBC P09 Svart Olandshallen
2020-12-12 11:20 8 Björklinge BK P08/09 - IK Sirius FBC P09 Björklinge Sporthall
2020-12-12 12:00 8 Storvreta IBK P-10 - Tierp IBK P09 Ärentunaskolan
2020-12-12 19:00 8 Hagunda IF 2 - Almunge IK P08/09 Blå 1 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-13 14:20 8 Bälinge IF P09 gul - IBF Roslagsalliansen P09NE IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-13 18:40 8 Vaksala SK P09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10 IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 9
2021-01-09 10:50 9 IK Sirius FBC P09 Svart - Vaksala SK P09 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-09 11:15 9 Tierp IBK P09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Aspenhallen
2021-01-09 12:30 9 IBF Roslagsalliansen P09NE - Alunda IBF P09 Sportcentrum
2021-01-09 14:20 9 Hagunda IF 2 - Björklinge BK P08/09 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-09 15:00 9 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Bälinge IF P09 gul Almunge Sporthall
2021-01-09 15:30 9 IK Sirius FBC P09 - Storvreta IBK P-10 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 10
2021-01-16 09:40 10 Alunda IBF P09 - Bälinge IF P09 gul Olandshallen
2021-01-16 11:00 10 Tierp IBK P09 - IK Sirius FBC P09 Svart Aspenhallen
2021-01-16 13:30 10 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - IK Sirius FBC P09 Örbyhus Sporthall
2021-01-16 16:40 10 Björklinge BK P08/09 - Almunge IK P08/09 Blå 1 Björklinge Sporthall
2021-01-16 17:50 10 Vaksala SK P09 - IBF Roslagsalliansen P09NE IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-17 14:40 10 Storvreta IBK P-10 - Hagunda IF 2 Ärentunaskolan
Omgång 11
2021-01-23 09:00 11 Björklinge BK P08/09 - Storvreta IBK P-10 Björklinge Sporthall
2021-01-23 14:30 11 Bälinge IF P09 gul - Vaksala SK P09 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-23 15:00 11 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Alunda IBF P09 Almunge Sporthall
2021-01-23 15:40 11 Hagunda IF 2 - Tobo/Örbyhus FF P09/10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-23 16:50 11 IK Sirius FBC P09 - IK Sirius FBC P09 Svart IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-24 13:00 11 IBF Roslagsalliansen P09NE - Tierp IBK P09 Sparbankshallen
Omgång 12
2021-01-30 12:15 12 Tierp IBK P09 - Bälinge IF P09 gul Aspenhallen
2021-01-30 13:30 12 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Björklinge BK P08/09 Örbyhus Sporthall
2021-01-30 16:40 12 IK Sirius FBC P09 Svart - Hagunda IF 2 IFU Arena A
2021-01-30 17:50 12 Vaksala SK P09 - Alunda IBF P09 IFU Arena A
2021-01-31 10:50 12 Storvreta IBK P-10 - Almunge IK P08/09 Blå 1 Ärentunaskolan
2021-01-31 12:00 12 IK Sirius FBC P09 - IBF Roslagsalliansen P09NE IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 13
2021-02-06 11:20 13 Björklinge BK P08/09 - IK Sirius FBC P09 Svart Björklinge Sporthall
2021-02-06 12:40 13 Alunda IBF P09 - Tierp IBK P09 Olandshallen
2021-02-06 15:00 13 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Vaksala SK P09 Almunge Sporthall
2021-02-07 12:00 13 Bälinge IF P09 gul - IK Sirius FBC P09 IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-07 13:10 13 Hagunda IF 2 - IBF Roslagsalliansen P09NE IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-07 14:00 13 Storvreta IBK P-10 - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Storvreta IBK Sporthall
Omgång 14
2021-02-13 11:00 14 IBF Roslagsalliansen P09NE - Björklinge BK P08/09 Sportcentrum
2021-02-13 12:00 14 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Almunge IK P08/09 Blå 1 Örbyhus Sporthall
2021-02-13 12:30 14 Tierp IBK P09 - Vaksala SK P09 Aspenhallen
2021-02-13 16:40 14 IK Sirius FBC P09 Svart - Storvreta IBK P-10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-13 17:50 14 IK Sirius FBC P09 - Alunda IBF P09 IFU Arena - Upplands Energi
2021-02-14 10:50 14 Hagunda IF 2 - Bälinge IF P09 gul IFU Arena – DHinox
Omgång 15
2021-03-06 11:30   Uppskj. 15 Alunda IBF P09 - Hagunda IF 2 Olandshallen
2021-03-06 12:30   Uppskj. 15 Björklinge BK P08/09 - Bälinge IF P09 gul Björklinge Sporthall
2021-03-06 13:00   Uppskj. 15 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - IK Sirius FBC P09 Svart Örbyhus Sporthall
2021-03-06 14:40   Uppskj. 15 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Tierp IBK P09 Almunge Sporthall
2021-03-06 15:30   Uppskj. 15 Vaksala SK P09 - IK Sirius FBC P09 IFU Arena – DHinox
2021-03-07 11:50 15 Storvreta IBK P-10 - IBF Roslagsalliansen P09NE Ärentunaskolan
Omgång 16
2021-03-13 08:30 16 Bälinge IF P09 gul - Storvreta IBK P-10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-13 10:10 16 Björklinge BK P08/09 - Alunda IBF P09 Björklinge Sporthall
2021-03-13 14:20 16 IK Sirius FBC P09 Svart - Almunge IK P08/09 Blå 1 IFU Arena – DHinox
2021-03-13 15:30 16 IK Sirius FBC P09 - Tierp IBK P09 IFU Arena – DHinox
2021-03-14 08:30 16 Hagunda IF 2 - Vaksala SK P09 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-03-14 11:00 16 IBF Roslagsalliansen P09NE - Tobo/Örbyhus FF P09/10 Sparbankshallen
Omgång 17
2021-03-19 18:00 17 Tobo/Örbyhus FF P09/10 - Bälinge IF P09 gul Örbyhus Sporthall
2021-03-20 10:50 17 IK Sirius FBC P09 Svart - IBF Roslagsalliansen P09NE IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-20 12:00 17 Tierp IBK P09 - Hagunda IF 2 Aspenhallen
2021-03-20 12:00 17 Vaksala SK P09 - Björklinge BK P08/09 IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-20 17:35 17 Almunge IK P08/09 Blå 1 - IK Sirius FBC P09 Almunge Sporthall
2021-03-21 14:10 17 Storvreta IBK P-10 - Alunda IBF P09 Storvreta IBK Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis