Spelprogram - Pojkar Grön C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Lilian Strömberg lilian@ekbackskyrkan.se 076-313 99 03 Svart, Svart, Svart
Eskilstuna Nyfors IK Christer Bierfeldt christerbierfeldt@gmail.com 0707604633
Hölö-Mörkö IF Johan Ödmo johan.odmo@gmail.com 0709506454 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
IFK Gnesta Graham Norris Gnorris0172@gmail.com Blå/vit, blå, blå
Katrineholms IBF Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Malmköpings IBF/ Flens IBF Kenneth Andersson kenneth.evald@telia.com 0725789875 Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Mesta IBK Svart Johanna Schiller johannalindahl87@live.se Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Thobias Johansson Thobias.johansson@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Andreas Österberg andreas.osterberg@vegamaleri.se 070-54914 83 Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Röd Gabriel Fosselius gabriel.fosselius@hotmail.com 0700921914 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Röd/Vit Gabriel Fosselius gabriel.fosselius@hotmail.com 0700921914 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Vit Gabriel Fosselius gabriel.fosselius@hotmail.com 0700921914 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Leo Lundgren leo.lundgren@telgesibk.se 070-669 20 69 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Daniel Vartiainen daniel.vartiainen@gmail.com 070-943 95 51 Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-25 10:00 1 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Filip Palffy, Alvin Rahmn Skjulstahallen A
2020-10-25 10:00 1 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Vit Noel Gellerskog, Robin Högberg Skjulstahallen A
2020-10-25 10:25 1 Torshälla IBK - IFK Gnesta Filip Palffy, Alvin Rahmn Skjulstahallen A
2020-10-25 10:25 1 Katrineholms IBF - Ekbackskyrkans IBK Noel Gellerskog, Robin Högberg Skjulstahallen A
2020-10-25 10:50 1 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Vit Noel Gellerskog, Robin Högberg Skjulstahallen A
2020-10-25 11:25 1 Ekbackskyrkans IBK - IFK Gnesta Filip Palffy, Alvin Rahmn Skjulstahallen A
2020-10-25 11:55 1 Ekbackskyrkans IBK - Katrineholms IBF Tintin Rönnemark, Linus Sarsten Skjulstahallen A
2020-10-25 11:55 1 Strängnäs IBK Vit - Torshälla IBK Ebbe Wedstedt, Dhan Widell Skjulstahallen A
2020-10-25 12:20 1 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK Vit Tintin Rönnemark, Linus Sarsten Skjulstahallen A
2020-10-25 12:20 1 Torshälla IBK - Ekbackskyrkans IBK Ebbe Wedstedt, Dhan Widell Skjulstahallen A
Omgång 2
2020-11-08 2 Telge SIBK - Hölö-Mörkö IF Västergård Arena A
2020-11-08 2 Onyx IBS - Nykvarns IF Västergård Arena A
2020-11-08 2 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Röd Västergård Arena A
2020-11-08 2 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Västergård Arena A
2020-11-08 2 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Västergård Arena A
2020-11-08 2 Mesta IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Västergård Arena A
2020-11-08 2 Telge SIBK - Onyx IBS Västergård Arena A
2020-11-08 2 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Västergård Arena A
2020-11-08 2 Telge SIBK - Mesta IBK Svart Västergård Arena A
2020-11-08 2 Onyx IBS - Strängnäs IBK Röd Västergård Arena A
2020-11-08 2 Nykvarns IF - Mesta IBK Svart Västergård Arena A
2020-11-08 2 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Västergård Arena A
Omgång 3
2020-12-05 09:00 3 Katrineholms IBF - Telge SIBK Duveholmshallen A
2020-12-05 09:00 3 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Strängnäs IBK Röd/Vit Duveholmshallen A
2020-12-05 09:25 3 Katrineholms IBF - Malmköpings IBF/ Flens IBF Duveholmshallen A
2020-12-05 09:25 3 Telge SIBK - Strängnäs IBK Röd/Vit Duveholmshallen A
2020-12-05 09:50 3 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Torshälla IBK Duveholmshallen A
2020-12-05 09:50 3 Strängnäs IBK Röd/Vit - Hölö-Mörkö IF Duveholmshallen A
2020-12-05 10:25 3 Hölö-Mörkö IF - Malmköpings IBF/ Flens IBF Duveholmshallen A
2020-12-05 10:25 3 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Röd/Vit Duveholmshallen A
2020-12-05 10:55 3 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Duveholmshallen A
2020-12-05 10:55 3 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Duveholmshallen A
2020-12-05 11:20 3 Telge SIBK - Torshälla IBK Duveholmshallen A
2020-12-05 11:20 3 Katrineholms IBF - Hölö-Mörkö IF Duveholmshallen A
Omgång 4
2020-11-15 09:00 4 IFK Gnesta - Eskilstuna Nyfors IK Gnesta Sporthall
2020-11-15 09:00 4 Strängnäs IBK Vit - Ekbackskyrkans IBK Gnesta Sporthall
2020-11-15 09:25 4 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Vit Gnesta Sporthall
2020-11-15 09:25 4 Eskilstuna Nyfors IK - Ekbackskyrkans IBK Gnesta Sporthall
2020-11-15 09:50 4 Strängnäs IBK Vit - Onyx IBS Gnesta Sporthall
2020-11-15 09:50 4 Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF Gnesta Sporthall
2020-11-15 10:25 4 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Vit Gnesta Sporthall
2020-11-15 10:25 4 Onyx IBS - Ekbackskyrkans IBK Gnesta Sporthall
2020-11-15 10:55 4 Nykvarns IF - Eskilstuna Nyfors IK Gnesta Sporthall
2020-11-15 10:55 4 Onyx IBS - IFK Gnesta Gnesta Sporthall
2020-11-15 11:20 4 Eskilstuna Nyfors IK - Onyx IBS Gnesta Sporthall
2020-11-15 11:20 4 IFK Gnesta - Nykvarns IF Gnesta Sporthall
Omgång 5
2021-01-16 10:30 5 Eskilstuna Nyfors IK - Telge SIBK Vilsta Sporthall
2021-01-16 10:30 5 Strängnäs IBK Röd - Malmköpings IBF/ Flens IBF Vilsta Sporthall
2021-01-16 10:55 5 Eskilstuna Nyfors IK - Strängnäs IBK Röd Vilsta Sporthall
2021-01-16 10:55 5 Telge SIBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Vilsta Sporthall
2021-01-16 11:20 5 Strängnäs IBK Röd - IFK Gnesta Vilsta Sporthall
2021-01-16 11:20 5 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Mesta IBK Svart Vilsta Sporthall
2021-01-16 11:55 5 Mesta IBK Svart - Strängnäs IBK Röd Vilsta Sporthall
2021-01-16 11:55 5 IFK Gnesta - Malmköpings IBF/ Flens IBF Vilsta Sporthall
2021-01-16 12:25 5 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Vilsta Sporthall
2021-01-16 12:25 5 IFK Gnesta - Eskilstuna Nyfors IK Vilsta Sporthall
2021-01-16 12:50 5 Telge SIBK - IFK Gnesta Vilsta Sporthall
2021-01-16 12:50 5 Eskilstuna Nyfors IK - Mesta IBK Svart Vilsta Sporthall
Omgång 6
2021-01-16 09:30 6 Strängnäs IBK Vit - Torshälla IBK Thomas Arena
2021-01-16 09:30 6 Katrineholms IBF - Ekbackskyrkans IBK Thomas Arena
2021-01-16 09:55 6 Strängnäs IBK Vit - Katrineholms IBF Thomas Arena
2021-01-16 09:55 6 Torshälla IBK - Ekbackskyrkans IBK Thomas Arena
2021-01-16 10:20 6 Katrineholms IBF - Hölö-Mörkö IF Thomas Arena
2021-01-16 10:20 6 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Thomas Arena
2021-01-16 10:55 6 Onyx IBS - Katrineholms IBF Thomas Arena
2021-01-16 10:55 6 Hölö-Mörkö IF - Ekbackskyrkans IBK Thomas Arena
2021-01-16 11:25 6 Onyx IBS - Torshälla IBK Thomas Arena
2021-01-16 11:25 6 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Vit Thomas Arena
2021-01-16 11:50 6 Torshälla IBK - Hölö-Mörkö IF Thomas Arena
2021-01-16 11:50 6 Strängnäs IBK Vit - Onyx IBS Thomas Arena
Omgång 7
2021-02-21 10:00 7 Ekbackskyrkans IBK - Telge SIBK Vingåkers Sporthall
2021-02-21 10:00 7 Onyx IBS - Malmköpings IBF/ Flens IBF Vingåkers Sporthall
2021-02-21 10:25 7 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Vingåkers Sporthall
2021-02-21 10:25 7 Telge SIBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Vingåkers Sporthall
2021-02-21 10:50 7 Onyx IBS - Strängnäs IBK Röd/Vit Vingåkers Sporthall
2021-02-21 10:50 7 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Vingåkers Sporthall
2021-02-21 11:25 7 Nykvarns IF - Onyx IBS Vingåkers Sporthall
2021-02-21 11:25 7 Strängnäs IBK Röd/Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Vingåkers Sporthall
2021-02-21 11:55 7 Nykvarns IF - Telge SIBK Vingåkers Sporthall
2021-02-21 11:55 7 Strängnäs IBK Röd/Vit - Ekbackskyrkans IBK Vingåkers Sporthall
2021-02-21 12:20 7 Telge SIBK - Strängnäs IBK Röd/Vit Vingåkers Sporthall
2021-02-21 12:20 7 Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF Vingåkers Sporthall
Omgång 8
2021-02-06 10:00 8 Hölö-Mörkö IF - Torshälla IBK Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 10:00 8 Katrineholms IBF - IFK Gnesta Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 10:25 8 Hölö-Mörkö IF - Katrineholms IBF Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 10:25 8 Torshälla IBK - IFK Gnesta Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 10:50 8 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK Röd Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 10:50 8 IFK Gnesta - Mesta IBK Svart Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 11:25 8 Mesta IBK Svart - Katrineholms IBF Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 11:25 8 Strängnäs IBK Röd - IFK Gnesta Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 11:55 8 Mesta IBK Svart - Torshälla IBK Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 11:55 8 Strängnäs IBK Röd - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 12:20 8 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Röd Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 12:20 8 Hölö-Mörkö IF - Mesta IBK Svart Hölö Allaktivitetshall
Omgång 9
2021-03-13 11:00 9 Onyx IBS - Torshälla IBK Rosvalla C
2021-03-13 11:00 9 Eskilstuna Nyfors IK - Katrineholms IBF Rosvalla C
2021-03-13 11:25 9 Onyx IBS - Eskilstuna Nyfors IK Rosvalla C
2021-03-13 11:25 9 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Rosvalla C
2021-03-13 11:50 9 Eskilstuna Nyfors IK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Rosvalla C
2021-03-13 11:50 9 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK Vit Rosvalla C
2021-03-13 12:25 9 Strängnäs IBK Vit - Eskilstuna Nyfors IK Rosvalla C
2021-03-13 12:25 9 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Katrineholms IBF Rosvalla C
2021-03-13 12:55 9 Strängnäs IBK Vit - Torshälla IBK Rosvalla C
2021-03-13 12:55 9 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Onyx IBS Rosvalla C
2021-03-13 13:20 9 Torshälla IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Rosvalla C
2021-03-13 13:20 9 Onyx IBS - Strängnäs IBK Vit Rosvalla C
Omgång 10
2021-03-20 09:30 10 Nykvarns IF - Telge SIBK Björkestahallen
2021-03-20 09:30 10 Ekbackskyrkans IBK - Hölö-Mörkö IF Björkestahallen
2021-03-20 09:55 10 Nykvarns IF - Ekbackskyrkans IBK Björkestahallen
2021-03-20 09:55 10 Telge SIBK - Hölö-Mörkö IF Björkestahallen
2021-03-20 10:20 10 Ekbackskyrkans IBK - Mesta IBK Svart Björkestahallen
2021-03-20 10:20 10 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Röd/Vit Björkestahallen
2021-03-20 10:55 10 Strängnäs IBK Röd/Vit - Ekbackskyrkans IBK Björkestahallen
2021-03-20 10:55 10 Mesta IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Björkestahallen
2021-03-20 11:25 10 Strängnäs IBK Röd/Vit - Telge SIBK Björkestahallen
2021-03-20 11:25 10 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF Björkestahallen
2021-03-20 11:50 10 Telge SIBK - Mesta IBK Svart Björkestahallen
2021-03-20 11:50 10 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Röd/Vit Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis