Spelprogram - Pojkar Grön B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Svart, Svart, Svart
Hölö-Mörkö IF Kornblå, Kornblå, Kornblå
IFK Mariefred Henrik Ryden henrik@impactpool.org 0720128002 blå, vit, blå
Järna SK Röd Jonny Wigell jonny.wigell@yahoo.se 0704132633 Röd, Röd, Röd
Järna SK Vit Jonny Wigell jonny.wigell@yahoo.se 0704132633 Röd, Röd, Röd
Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Mesta IBK Johanna Schiller johannalindahl87@live.se Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Svart Martin Lampinen martin.lampinen@gmail.com 0736504844 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Martin Lampinen martin.lampinen@gmail.com 0736504844 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Orange Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Svart Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Röd Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Röd/Vit Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Röd Katarina Sjödin katarina.sjodin@hotmail.com 0702402552 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK Vit Katarina Sjödin katarina.sjodin@hotmail.com 0702402552 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Oskar Toftling oskartoftling@gmail.com 072-176 81 48 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Elis Andersson elis.andersson@nokon.se SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-18 10:00 1 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Maja Fredriksson, Malva Eriksson Västergård Arena A
2020-10-18 11:20 1 Torshälla IBK - Onyx IBS Svart Tyra Gelin Marsh, Malva Eriksson Västergård Arena A
2020-10-18 12:40 1 Onyx IBS Svart - Telge SIBK Vit Tyra Gelin Marsh, Maja Fredriksson Västergård Arena A
Omgång 2
2020-10-17 09:00 2 Hölö-Mörkö IF - Malmköpings IBF/ Flens IBF Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 09:45 2 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Onyx IBS Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 10:30 2 Hölö-Mörkö IF - Ekbackskyrkans IBK Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 11:15 2 Ekbackskyrkans IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 12:00 2 Onyx IBS - Hölö-Mörkö IF Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 12:45 2 Onyx IBS - Ekbackskyrkans IBK Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
Omgång 3
2020-10-25 09:30 3 Telge SIBK Röd - Järna SK Röd Alfred Klobucar-Jansse, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 10:15 3 Järna SK Röd - Nykvarns IF Svart Alfred Klobucar-Jansse, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 11:00 3 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Orange Alfred Klobucar-Jansse, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 11:45 3 Onyx IBS Orange - Järna SK Röd Kjell-olof Ingvar Rolin, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 12:30 3 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Röd Kjell-olof Ingvar Rolin, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 13:15 3 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Orange Kjell-olof Ingvar Rolin, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
Omgång 4
2020-11-21 09:30 4 Mesta IBK - Järna SK Vit Skjulstahallen A
2020-11-21 10:15 4 Järna SK Vit - Strängnäs IBK Röd/Vit Skjulstahallen A
2020-11-21 11:00 4 Mesta IBK - IFK Mariefred Skjulstahallen A
2020-11-21 11:45 4 IFK Mariefred - Järna SK Vit Skjulstahallen A
2020-11-21 12:30 4 Strängnäs IBK Röd/Vit - Mesta IBK Skjulstahallen A
2020-11-21 13:15 4 Strängnäs IBK Röd/Vit - IFK Mariefred Skjulstahallen A
Omgång 5
2020-10-18 09:30 5 Nykvarns IF Vit - Trosa Edanö IBK Viktor Binett, Izabel Carpenter Björkestahallen
2020-10-18 10:45 5 Strängnäs IBK Röd - Trosa Edanö IBK Alexander Granlöf, Izabel Carpenter Björkestahallen
2020-10-18 12:00 5 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Röd Viktor Binett, Alexander Granlöf Björkestahallen
Omgång 6
2020-11-15 6 Torshälla IBK - Hölö-Mörkö IF Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Torshälla IBK - Mesta IBK Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Röd Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Mesta IBK - Hölö-Mörkö IF Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Skjulstahallen A
Omgång 7
2020-11-21 10:00 7 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Vit Gripenskolan
2020-11-21 11:15 7 Nykvarns IF Vit - Ekbackskyrkans IBK Gripenskolan
2020-11-21 12:30 7 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Svart Gripenskolan
Omgång 8
2020-11-15 8 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Strängnäs IBK Röd Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Järna SK Vit - Nykvarns IF Svart Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Svart Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Strängnäs IBK Röd - Järna SK Vit Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Röd Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Järna SK Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Malmköpings Sporthall
Omgång 9
2020-12-05 10:00 9 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Telge SIBK Vit Hammarvallen
2020-12-05 10:45 9 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Orange Hammarvallen
2020-12-05 11:30 9 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Strängnäs IBK Röd/Vit Hammarvallen
2020-12-05 12:15 9 Strängnäs IBK Röd/Vit - Telge SIBK Vit Hammarvallen
2020-12-05 13:00 9 Onyx IBS Orange - Malmköpings IBF/ Flens IBF Hammarvallen
2020-12-05 13:45 9 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK Röd/Vit Hammarvallen
Omgång 10
2020-11-28 10:00 10 Onyx IBS - IFK Mariefred Gripenskolan
2020-11-28 10:45 10 IFK Mariefred - Trosa Edanö IBK Gripenskolan
2020-11-28 11:30 10 Onyx IBS - Järna SK Röd Gripenskolan
2020-11-28 12:15 10 Järna SK Röd - IFK Mariefred Gripenskolan
2020-11-28 13:00 10 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Gripenskolan
2020-11-28 13:45 10 Trosa Edanö IBK - Järna SK Röd Gripenskolan
Omgång 11
2021-01-17 10:00 11 Ekbackskyrkans IBK - Telge SIBK Vit Vingåkers Sporthall
2021-01-17 10:45 11 Telge SIBK Vit - Mesta IBK Vingåkers Sporthall
2021-01-17 11:30 11 Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF Svart Vingåkers Sporthall
2021-01-17 12:15 11 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Vit Vingåkers Sporthall
2021-01-17 13:00 11 Mesta IBK - Ekbackskyrkans IBK Vingåkers Sporthall
2021-01-17 13:45 11 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart Vingåkers Sporthall
Omgång 12
2021-01-24 09:00 12 Järna SK Röd - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 09:45 12 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Svart Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 10:30 12 Järna SK Röd - Strängnäs IBK Röd/Vit Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 11:15 12 Strängnäs IBK Röd/Vit - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 12:00 12 Onyx IBS Svart - Järna SK Röd Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 12:45 12 Onyx IBS Svart - Strängnäs IBK Röd/Vit Hölö Allaktivitetshall
Omgång 13
2021-02-07 09:15 13 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Vit Karinslundshallen
2021-02-07 10:00 13 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK Karinslundshallen
2021-02-07 10:45 13 Strängnäs IBK Röd - Malmköpings IBF/ Flens IBF Karinslundshallen
2021-02-07 11:30 13 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Vit Karinslundshallen
2021-02-07 12:15 13 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Röd Karinslundshallen
2021-02-07 13:00 13 Torshälla IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Karinslundshallen
Omgång 14
2021-01-16 10:00 14 Onyx IBS Orange - IFK Mariefred Gripenskolan
2021-01-16 10:45 14 IFK Mariefred - Telge SIBK Röd Gripenskolan
2021-01-16 11:30 14 Onyx IBS Orange - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Gripenskolan
2021-01-16 12:15 14 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - IFK Mariefred Gripenskolan
2021-01-16 13:00 14 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Orange Gripenskolan
2021-01-16 13:45 14 Telge SIBK Röd - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Gripenskolan
Omgång 15
2021-01-31 09:30 15 Järna SK Vit - Onyx IBS Hölö Allaktivitetshall
2021-01-31 10:45 15 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Hölö Allaktivitetshall
2021-01-31 12:00 15 Trosa Edanö IBK - Järna SK Vit Hölö Allaktivitetshall
Omgång 16
2021-03-20 09:30 16 Strängnäs IBK Röd/Vit - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2021-03-20 10:15 16 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Vit Thomas Arena
2021-03-20 11:00 16 Strängnäs IBK Röd/Vit - Onyx IBS Thomas Arena
2021-03-20 11:45 16 Onyx IBS - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2021-03-20 12:30 16 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Röd/Vit Thomas Arena
2021-03-20 13:15 16 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Thomas Arena
Omgång 17
2021-03-13 10:00 17 IFK Mariefred - Telge SIBK Vit Hammarens IP
2021-03-13 10:30 17 Telge SIBK Vit - Hölö-Mörkö IF Hammarens IP
2021-03-13 11:30 17 IFK Mariefred - Strängnäs IBK Röd Hammarens IP
2021-03-13 12:15 17 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Vit Hammarens IP
2021-03-13 13:00 17 Hölö-Mörkö IF - IFK Mariefred Hammarens IP
2021-03-13 13:45 17 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Röd Hammarens IP
Omgång 18
2021-03-27 09:30 18 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK Björkestahallen
2021-03-27 10:15 18 Torshälla IBK - Järna SK Röd Björkestahallen
2021-03-27 11:00 18 Nykvarns IF Svart - Malmköpings IBF/ Flens IBF Björkestahallen
2021-03-27 11:45 18 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Torshälla IBK Björkestahallen
2021-03-27 12:30 18 Järna SK Röd - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
2021-03-27 13:15 18 Järna SK Röd - Malmköpings IBF/ Flens IBF Björkestahallen
Omgång 19
2021-03-14 09:30 19 Trosa Edanö IBK - Mesta IBK Hedebyhallen
2021-03-14 10:15 19 Mesta IBK - Onyx IBS Svart Hedebyhallen
2021-03-14 11:00 19 Trosa Edanö IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Hedebyhallen
2021-03-14 11:45 19 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Mesta IBK Hedebyhallen
2021-03-14 12:30 19 Onyx IBS Svart - Trosa Edanö IBK Hedebyhallen
2021-03-14 13:15 19 Onyx IBS Svart - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Hedebyhallen
Omgång 20
2021-03-20 11:00 20 Onyx IBS Orange - Ekbackskyrkans IBK Gripenskolan
2021-03-20 12:15 20 Järna SK Vit - Ekbackskyrkans IBK Gripenskolan
2021-03-20 13:30 20 Onyx IBS Orange - Järna SK Vit Gripenskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis