Spelprogram - Pojkar Grön B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Lilian Strömberg lilian@ekbackskyrkan.se 076-313 99 03 Svart, Svart, Svart
Hölö-Mörkö IF Mattias Ahrnéll mattias.ahrnell@gmail.com 0706092797 Kornblå, Kornblå, Kornblå
IFK Mariefred Henrik Ryden henrik@impactpool.org 0720128002 blå, vit, blå
Järna SK Röd Röd, Röd, Röd
Järna SK Vit Röd, Röd, Röd
Malmköpings IBF/ Flens IBF Kenneth Andersson kenneth.evald@telia.com 0725789875 Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Kenneth Andersson kenneth.evald@telia.com 0725789875 Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Mesta IBK Johanna Schiller johannalindahl87@live.se Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Svart Martin Lampinen martin.lampinen@gmail.com 0736504844 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Martin Lampinen martin.lampinen@gmail.com 0736504844 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Daniel Eriksson daniel.p.eriksson@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Orange Andreas Berg Regner Berg.regner@gmail.com Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Svart Andreas Berg Regner Berg.regner@gmail.com Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Röd Martin Lärnestad martin.larnestad@gmail.com 0739131451 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Röd/Vit Martin Lärnestad martin.larnestad@gmail.com 0739131451 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Röd Katarina Sjödin katarina.sjodin@hotmail.com 0702402552 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK Vit Katarina Sjödin katarina.sjodin@hotmail.com 0702402552 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Daniel Vartiainen daniel.vartiainen@gmail.com 070-943 95 51 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Elis Andersson elis.andersson@nokon.se SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-18 10:00 1 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Malva Eriksson, Maja Fredriksson Västergård Arena A
2020-10-18 11:20 1 Torshälla IBK - Onyx IBS Svart Malva Eriksson, Tyra Gelin Marsh Västergård Arena A
2020-10-18 12:40 1 Onyx IBS Svart - Telge SIBK Vit Tyra Gelin Marsh, Maja Fredriksson Västergård Arena A
Omgång 2
2020-10-17 09:00 2 Hölö-Mörkö IF - Malmköpings IBF/ Flens IBF Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 09:45 2 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Onyx IBS Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 10:30 2 Hölö-Mörkö IF - Ekbackskyrkans IBK Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 11:15 2 Ekbackskyrkans IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 12:00 2 Onyx IBS - Hölö-Mörkö IF Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-10-17 12:45 2 Onyx IBS - Ekbackskyrkans IBK Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
Omgång 3
2020-10-25 09:30 3 Telge SIBK Röd - Järna SK Röd Alfred Klobucar-Jansse, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 10:15 3 Järna SK Röd - Nykvarns IF Svart Alfred Klobucar-Jansse, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 11:00 3 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Orange Alfred Klobucar-Jansse, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 11:45 3 Onyx IBS Orange - Järna SK Röd Kjell-olof Ingvar Rolin, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 12:30 3 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Röd Kjell-olof Ingvar Rolin, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2020-10-25 13:15 3 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Orange Kjell-olof Ingvar Rolin, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
Omgång 4
2020-11-21 09:30 4 Mesta IBK - Järna SK Vit Skjulstahallen A
2020-11-21 10:15 4 Järna SK Vit - Strängnäs IBK Röd/Vit Skjulstahallen A
2020-11-21 11:00 4 Mesta IBK - IFK Mariefred Skjulstahallen A
2020-11-21 11:45 4 IFK Mariefred - Järna SK Vit Skjulstahallen A
2020-11-21 12:30 4 Strängnäs IBK Röd/Vit - Mesta IBK Skjulstahallen A
2020-11-21 13:15 4 Strängnäs IBK Röd/Vit - IFK Mariefred Skjulstahallen A
Omgång 5
2020-10-18 09:30 5 Nykvarns IF Vit - Trosa Edanö IBK Izabel Carpenter, Viktor Binett Björkestahallen
2020-10-18 10:45 5 Strängnäs IBK Röd - Trosa Edanö IBK Izabel Carpenter, Alexander Granlöf Björkestahallen
2020-10-18 12:00 5 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Röd Viktor Binett, Alexander Granlöf Björkestahallen
Omgång 6
2020-11-15 6 Torshälla IBK - Hölö-Mörkö IF Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Torshälla IBK - Mesta IBK Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Röd Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Mesta IBK - Hölö-Mörkö IF Skjulstahallen A
2020-11-15 6 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Skjulstahallen A
Omgång 7
2020-11-21 10:00 7 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Vit Gripenskolan
2020-11-21 11:15 7 Nykvarns IF Vit - Ekbackskyrkans IBK Gripenskolan
2020-11-21 12:30 7 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Svart Gripenskolan
Omgång 8
2020-11-15 8 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Strängnäs IBK Röd Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Järna SK Vit - Nykvarns IF Svart Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Svart Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Strängnäs IBK Röd - Järna SK Vit Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Röd Malmköpings Sporthall
2020-11-15 8 Järna SK Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Malmköpings Sporthall
Omgång 9
2020-12-05 10:00 9 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Telge SIBK Vit Hammarvallen
2020-12-05 10:45 9 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Orange Hammarvallen
2020-12-05 11:30 9 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Strängnäs IBK Röd/Vit Hammarvallen
2020-12-05 12:15 9 Strängnäs IBK Röd/Vit - Telge SIBK Vit Hammarvallen
2020-12-05 13:00 9 Onyx IBS Orange - Malmköpings IBF/ Flens IBF Hammarvallen
2020-12-05 13:45 9 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK Röd/Vit Hammarvallen
Omgång 10
2020-11-28 10:00 10 Onyx IBS - IFK Mariefred Gripenskolan
2020-11-28 10:45 10 IFK Mariefred - Trosa Edanö IBK Gripenskolan
2020-11-28 11:30 10 Onyx IBS - Järna SK Röd Gripenskolan
2020-11-28 12:15 10 Järna SK Röd - IFK Mariefred Gripenskolan
2020-11-28 13:00 10 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Gripenskolan
2020-11-28 13:45 10 Trosa Edanö IBK - Järna SK Röd Gripenskolan
Omgång 11
2021-01-17 10:00 11 Ekbackskyrkans IBK - Telge SIBK Vit Vingåkers Sporthall
2021-01-17 10:45 11 Telge SIBK Vit - Mesta IBK Vingåkers Sporthall
2021-01-17 11:30 11 Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF Svart Vingåkers Sporthall
2021-01-17 12:15 11 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Vit Vingåkers Sporthall
2021-01-17 13:00 11 Mesta IBK - Ekbackskyrkans IBK Vingåkers Sporthall
2021-01-17 13:45 11 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart Vingåkers Sporthall
Omgång 12
2021-01-24 09:00 12 Järna SK Röd - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 09:45 12 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Svart Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 10:30 12 Järna SK Röd - Strängnäs IBK Röd/Vit Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 11:15 12 Strängnäs IBK Röd/Vit - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 12:00 12 Onyx IBS Svart - Järna SK Röd Hölö Allaktivitetshall
2021-01-24 12:45 12 Onyx IBS Svart - Strängnäs IBK Röd/Vit Hölö Allaktivitetshall
Omgång 13
2021-02-07 09:15 13 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Vit Karinslundshallen
2021-02-07 10:00 13 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK Karinslundshallen
2021-02-07 10:45 13 Strängnäs IBK Röd - Malmköpings IBF/ Flens IBF Karinslundshallen
2021-02-07 11:30 13 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Vit Karinslundshallen
2021-02-07 12:15 13 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Röd Karinslundshallen
2021-02-07 13:00 13 Torshälla IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Karinslundshallen
Omgång 14
2021-01-16 10:00 14 Onyx IBS Orange - IFK Mariefred Gripenskolan
2021-01-16 10:45 14 IFK Mariefred - Telge SIBK Röd Gripenskolan
2021-01-16 11:30 14 Onyx IBS Orange - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Gripenskolan
2021-01-16 12:15 14 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - IFK Mariefred Gripenskolan
2021-01-16 13:00 14 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Orange Gripenskolan
2021-01-16 13:45 14 Telge SIBK Röd - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Gripenskolan
Omgång 15
2021-01-31 09:30 15 Järna SK Vit - Onyx IBS Hölö Allaktivitetshall
2021-01-31 10:45 15 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Hölö Allaktivitetshall
2021-01-31 12:00 15 Trosa Edanö IBK - Järna SK Vit Hölö Allaktivitetshall
Omgång 16
2021-03-20 09:30 16 Strängnäs IBK Röd/Vit - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2021-03-20 10:15 16 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Vit Thomas Arena
2021-03-20 11:00 16 Strängnäs IBK Röd/Vit - Onyx IBS Thomas Arena
2021-03-20 11:45 16 Onyx IBS - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2021-03-20 12:30 16 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Röd/Vit Thomas Arena
2021-03-20 13:15 16 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Thomas Arena
Omgång 17
2021-03-13 10:00 17 IFK Mariefred - Telge SIBK Vit Hammarens IP
2021-03-13 10:30 17 Telge SIBK Vit - Hölö-Mörkö IF Hammarens IP
2021-03-13 11:30 17 IFK Mariefred - Strängnäs IBK Röd Hammarens IP
2021-03-13 12:15 17 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Vit Hammarens IP
2021-03-13 13:00 17 Hölö-Mörkö IF - IFK Mariefred Hammarens IP
2021-03-13 13:45 17 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Röd Hammarens IP
Omgång 18
2021-03-27 09:30 18 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK Björkestahallen
2021-03-27 10:15 18 Torshälla IBK - Järna SK Röd Björkestahallen
2021-03-27 11:00 18 Nykvarns IF Svart - Malmköpings IBF/ Flens IBF Björkestahallen
2021-03-27 11:45 18 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Torshälla IBK Björkestahallen
2021-03-27 12:30 18 Järna SK Röd - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
2021-03-27 13:15 18 Järna SK Röd - Malmköpings IBF/ Flens IBF Björkestahallen
Omgång 19
2021-03-14 09:30 19 Trosa Edanö IBK - Mesta IBK Hedebyhallen
2021-03-14 10:15 19 Mesta IBK - Onyx IBS Svart Hedebyhallen
2021-03-14 11:00 19 Trosa Edanö IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Hedebyhallen
2021-03-14 11:45 19 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Mesta IBK Hedebyhallen
2021-03-14 12:30 19 Onyx IBS Svart - Trosa Edanö IBK Hedebyhallen
2021-03-14 13:15 19 Onyx IBS Svart - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Hedebyhallen
Omgång 20
2021-03-20 11:00 20 Onyx IBS Orange - Ekbackskyrkans IBK Gripenskolan
2021-03-20 12:15 20 Järna SK Vit - Ekbackskyrkans IBK Gripenskolan
2021-03-20 13:30 20 Onyx IBS Orange - Järna SK Vit Gripenskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis