Spelprogram - Pojkar Blå C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eskilstuna Nyfors IK Sami Vikla sami.vikla@gmail.com 0739173255
IFK Gnesta Charlotte Green Charlotte.green.1976@gmail.com 0736428381 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Kristin Gustavsson Gustavsson.kristin@gmail.com 070-6594664 blå, vit, blå
Mesta IBK Svart Fredrik Harlén fredrik.harlen@hotmail.com 0707153073 Svart, Svart, Svart
Mesta IBK Vit Fredrik Harlén fredrik.harlen@hotmail.com 0707153073 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Svart Magnus Karlsson magnus_z.karlsson@scania.com 0703089536 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Tobias Skoglund tobias@byggteknik.nu 070-6452191 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Orange Nina Dawli-Wahlström nina79W@hotmail.com 070-5839991 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Orange/Svart Erik Karlsson lighten@tyfonmail.se 073-9300901 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Oxelösund Jonas Jensen jonas.jensens@gmail.com Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Svart Erik Karlsson lighten@tyfonmail.se 073-9300901 Orange, Svart, Svart
Pershagens SK Wictoria Ölverud wictoriaolverud@gmail.com 070-4834337 Grön, Grön, Vit
Strängnäs IBK Mikael Torstensson mickessk74@gmail.com 0738369234 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Klas Lundin klas.lundin@scania.com 070-598 36 06 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Röd Per-Inge Eriksson p.eriksson@tradteknik.se 0702098251 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Vit Per-Inge Eriksson p.eriksson@tradteknik.se 0702098251 Röd, Svart, Svart
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-18 09:30 1 Eskilstuna Nyfors IK - IFK Mariefred Ej offentliggjord, Natanael Englamo Vilsta Sporthall
2020-10-18 10:50 1 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred Ej offentliggjord, Natanael Englamo Vilsta Sporthall
2020-10-18 12:10 1 Eskilstuna Nyfors IK - Nykvarns IF Svart Natanael Englamo, Ej offentliggjord Vilsta Sporthall
Omgång 2
2020-10-18 08:30 2 IFK Gnesta - Nykvarns IF Vit Tyra Möller, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
2020-10-18 09:15 2 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Orange Tyra Möller, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
2020-10-18 10:00 2 IFK Gnesta - Telge SIBK Evelina Lundgren, Tyra Möller Gnesta Sporthall
2020-10-18 10:45 2 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Evelina Lundgren, Tyra Möller Gnesta Sporthall
2020-10-18 11:30 2 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Tyra Möller, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
2020-10-18 12:15 2 Onyx IBS Orange - Telge SIBK Tyra Möller, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
Omgång 3
2020-10-17 10:00 3 Onyx IBS Svart - Pershagens SK Emil Bodingh, Isak Friberg Joakimsson Gripenskolan
2020-10-17 11:20 3 Pershagens SK - Strängnäs IBK Elsa Johansson, Emil Bodingh Gripenskolan
2020-10-17 12:40 3 Strängnäs IBK - Onyx IBS Svart Elsa Johansson, Isak Friberg Joakimsson Gripenskolan
Omgång 4
2020-10-17 09:30 4 Mesta IBK Svart - Torshälla IBK Vit Andreas Eriksson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2020-10-17 10:45 4 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS Oxelösund Andreas Eriksson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2020-10-17 12:00 4 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Oxelösund Andreas Eriksson, Göran Engfors Skjulstahallen A
Omgång 5
2020-11-21 14:30 5 Mesta IBK Svart - IFK Gnesta Skjulstahallen A
2020-11-21 15:15 5 IFK Gnesta - Onyx IBS Svart Skjulstahallen A
2020-11-21 16:00 5 Mesta IBK Svart - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen A
2020-11-21 16:45 5 Torshälla IBK Röd - IFK Gnesta Skjulstahallen A
2020-11-21 17:30 5 Onyx IBS Svart - Mesta IBK Svart Skjulstahallen A
2020-11-21 18:15 5 Onyx IBS Svart - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen A
Omgång 6
2020-11-22 10:30 6 Mesta IBK Vit - Onyx IBS Orange Gripenskolan
2020-11-22 11:50 6 Pershagens SK - Mesta IBK Vit Gripenskolan
2020-11-22 13:10 6 Onyx IBS Orange - Pershagens SK Gripenskolan
Omgång 7
2020-11-15 7 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Björkestahallen
2020-11-15 7 Onyx IBS Orange/Svart - IFK Mariefred Björkestahallen
2020-11-15 7 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred Björkestahallen
2020-11-15 7 Telge SIBK - Onyx IBS Orange/Svart Björkestahallen
2020-11-15 7 IFK Mariefred - Telge SIBK Björkestahallen
2020-11-15 7 Onyx IBS Orange/Svart - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
Omgång 8
2020-11-22 09:30 8 Nykvarns IF Vit - Eskilstuna Nyfors IK Björkestahallen
2020-11-22 10:15 8 Eskilstuna Nyfors IK - Onyx IBS Oxelösund Björkestahallen
2020-11-22 11:00 8 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Björkestahallen
2020-11-22 11:45 8 Strängnäs IBK - Eskilstuna Nyfors IK Björkestahallen
2020-11-22 12:30 8 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF Vit Björkestahallen
2020-11-22 13:15 8 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK Björkestahallen
Omgång 9
2020-12-12 10:00 9 Onyx IBS Orange - Eskilstuna Nyfors IK Gripenskolan
2020-12-12 11:15 9 Torshälla IBK Röd - Eskilstuna Nyfors IK Gripenskolan
2020-12-12 12:30 9 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Röd Gripenskolan
Omgång 10
2020-11-29 10:00 10 Telge SIBK - Onyx IBS Svart Västergård Arena A
2020-11-29 11:20 10 Onyx IBS Svart - Mesta IBK Vit Västergård Arena A
2020-11-29 12:40 10 Mesta IBK Vit - Telge SIBK Västergård Arena A
Omgång 11
2020-12-05 09:15 11 Onyx IBS Orange/Svart - IFK Gnesta Rosvalla A
2020-12-05 10:00 11 IFK Gnesta - Torshälla IBK Vit Rosvalla A
2020-12-05 10:45 11 Onyx IBS Orange/Svart - Nykvarns IF Svart Rosvalla A
2020-12-05 11:30 11 Nykvarns IF Svart - IFK Gnesta Rosvalla A
2020-12-05 12:15 11 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS Orange/Svart Rosvalla A
2020-12-05 13:00 11 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Svart Rosvalla A
Omgång 12
2020-12-05 10:00 12 Onyx IBS Oxelösund - Mesta IBK Svart Ramdalshallen
2020-12-05 10:45 12 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF Vit Ramdalshallen
2020-12-05 11:30 12 Onyx IBS Oxelösund - IFK Mariefred Ramdalshallen
2020-12-05 12:15 12 IFK Mariefred - Mesta IBK Svart Ramdalshallen
2020-12-05 13:00 12 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund Ramdalshallen
2020-12-05 13:45 12 Nykvarns IF Vit - IFK Mariefred Ramdalshallen
Omgång 13
2021-01-17 10:00 13 Pershagens SK - Eskilstuna Nyfors IK Pershagens Sporthall
2021-01-17 10:45 13 Eskilstuna Nyfors IK - IFK Gnesta Pershagens Sporthall
2021-01-17 11:30 13 Pershagens SK - IFK Mariefred Pershagens Sporthall
2021-01-17 12:15 13 IFK Mariefred - Eskilstuna Nyfors IK Pershagens Sporthall
2021-01-17 13:00 13 IFK Gnesta - Pershagens SK Pershagens Sporthall
2021-01-17 13:45 13 IFK Gnesta - IFK Mariefred Pershagens Sporthall
Omgång 14
2021-01-23 09:00 14 Strängnäs IBK - Mesta IBK Vit Thomas Arena
2021-01-23 09:45 14 Mesta IBK Vit - Torshälla IBK Röd Thomas Arena
2021-01-23 10:30 14 Strängnäs IBK - Telge SIBK Thomas Arena
2021-01-23 11:15 14 Telge SIBK - Mesta IBK Vit Thomas Arena
2021-01-23 12:00 14 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK Thomas Arena
2021-01-23 12:45 14 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Thomas Arena
Omgång 15
2021-01-23 10:30 15 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Svart Ramdalshallen
2021-01-23 11:15 15 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Orange Ramdalshallen
2021-01-23 12:00 15 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Orange Ramdalshallen
2021-01-23 12:45 15 Onyx IBS Svart - Mesta IBK Svart Ramdalshallen
2021-01-23 13:30 15 Onyx IBS Orange - Onyx IBS Svart Ramdalshallen
2021-01-23 14:15 15 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Oxelösund Ramdalshallen
Omgång 16
2021-01-24 10:00 16 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS Oxelösund Skjulstahallen A
2021-01-24 11:20 16 Onyx IBS Orange/Svart - Onyx IBS Oxelösund Skjulstahallen A
2021-01-24 12:40 16 Onyx IBS Orange/Svart - Torshälla IBK Vit Skjulstahallen A
Omgång 17
2021-02-07 10:00 17 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Svart Skjulstahallen A
2021-02-07 10:45 17 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Oxelösund Skjulstahallen A
2021-02-07 11:30 17 Torshälla IBK Röd - Pershagens SK Skjulstahallen A
2021-02-07 12:15 17 Pershagens SK - Nykvarns IF Svart Skjulstahallen A
2021-02-07 13:00 17 Onyx IBS Oxelösund - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen A
2021-02-07 13:45 17 Onyx IBS Oxelösund - Pershagens SK Skjulstahallen A
Omgång 18
2021-02-06 12:00 18 IFK Mariefred - Onyx IBS Svart Hammarens IP
2021-02-06 12:45 18 Onyx IBS Svart - Torshälla IBK Vit Hammarens IP
2021-02-06 13:30 18 IFK Mariefred - Nykvarns IF Vit Hammarens IP
2021-02-06 14:15 18 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Svart Hammarens IP
2021-02-06 15:00 18 Torshälla IBK Vit - IFK Mariefred Hammarens IP
2021-02-06 15:45 18 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Vit Hammarens IP
Omgång 19
2021-02-07 09:30 19 Eskilstuna Nyfors IK - Mesta IBK Vit Vilsta Sporthall
2021-02-07 10:45 19 Mesta IBK Vit - Onyx IBS Orange/Svart Vilsta Sporthall
2021-02-07 12:00 19 Onyx IBS Orange/Svart - Eskilstuna Nyfors IK Vilsta Sporthall
Omgång 20
2021-02-07 08:30 20 IFK Gnesta - Onyx IBS Orange Gnesta Sporthall
2021-02-07 09:15 20 Onyx IBS Orange - Telge SIBK Gnesta Sporthall
2021-02-07 10:00 20 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Gnesta Sporthall
2021-02-07 10:45 20 Strängnäs IBK - Onyx IBS Orange Gnesta Sporthall
2021-02-07 11:30 20 Telge SIBK - IFK Gnesta Gnesta Sporthall
2021-02-07 12:15 20 Telge SIBK - Strängnäs IBK Gnesta Sporthall
Omgång 21
2021-03-13 10:00 21 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Svart Gripenskolan
2021-03-13 10:45 21 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Gripenskolan
2021-03-13 11:30 21 Onyx IBS Svart - Torshälla IBK Vit Gripenskolan
2021-03-13 12:15 21 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Svart Gripenskolan
2021-03-13 13:00 21 Strängnäs IBK - Onyx IBS Svart Gripenskolan
2021-03-13 13:45 21 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Vit Gripenskolan
Omgång 22
2021-03-13 10:30 22 Mesta IBK Vit - Nykvarns IF Vit Skjulstahallen A
2021-03-13 11:15 22 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Orange/Svart Skjulstahallen A
2021-03-13 12:00 22 Mesta IBK Vit - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen A
2021-03-13 12:45 22 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Vit Skjulstahallen A
2021-03-13 13:30 22 Onyx IBS Orange/Svart - Mesta IBK Vit Skjulstahallen A
2021-03-13 14:15 22 Onyx IBS Orange/Svart - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen A
Omgång 23
2021-03-20 14:30 23 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Skjulstahallen A
2021-03-20 15:15 23 Telge SIBK - Pershagens SK Skjulstahallen A
2021-03-20 16:00 23 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Oxelösund Skjulstahallen A
2021-03-20 16:45 23 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK Skjulstahallen A
2021-03-20 17:30 23 Pershagens SK - Mesta IBK Svart Skjulstahallen A
2021-03-20 18:15 23 Pershagens SK - Onyx IBS Oxelösund Skjulstahallen A
Omgång 25
2021-04-03 09:30 25 Nykvarns IF Svart - Mesta IBK Vit Björkestahallen
2021-04-03 10:15 25 Mesta IBK Vit - IFK Gnesta Björkestahallen
2021-04-03 11:00 25 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Oxelösund Björkestahallen
2021-04-03 11:45 25 Onyx IBS Oxelösund - Mesta IBK Vit Björkestahallen
2021-04-03 12:30 25 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
2021-04-03 13:15 25 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund Björkestahallen
Omgång 26
2021-04-04 09:30 26 Nykvarns IF Vit - Pershagens SK Björkestahallen
2021-04-04 10:45 26 IFK Mariefred - Pershagens SK Björkestahallen
2021-04-04 12:00 26 Nykvarns IF Vit - IFK Mariefred Björkestahallen
Omgång 27
2021-04-03 11:00 27 Onyx IBS Svart - Eskilstuna Nyfors IK Ramdalshallen
2021-04-03 11:45 27 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Vit Ramdalshallen
2021-04-03 12:30 27 Onyx IBS Svart - Torshälla IBK Vit Ramdalshallen
2021-04-03 13:15 27 Eskilstuna Nyfors IK - Onyx IBS Orange Ramdalshallen
2021-04-03 14:00 27 Torshälla IBK Vit - Eskilstuna Nyfors IK Ramdalshallen
Omgång 28
2021-04-11 13:45 28 Telge SIBK - Mesta IBK Svart Västergård Arena A
2021-04-11 14:30 28 Mesta IBK Svart - Torshälla IBK Röd Västergård Arena A
2021-04-11 15:15 28 Telge SIBK - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2021-04-11 16:00 28 Strängnäs IBK - Mesta IBK Svart Västergård Arena A
2021-04-11 16:45 28 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Västergård Arena A
2021-04-11 17:30 28 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK Västergård Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis