Spelprogram - Newbody Pojk Serie F

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P11 Christian Markling christian@markling.com 0704-455855 Lila/gul/Svart/Svart
FBC Partille P11 Blå Martin Lansler martin.lansler@gmail.com 0703109928 Svart/Svart/Svart
FBC Vinga P10 Orange Emil Jönrup Emil.jonrup@live.se 0707705826 Blå/blå/orange
IBF Älvstranden P10/11 Vit Joachim Lindkvist Joachim.Lindkvist@volvo.com 0739023357 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P11 Grön Johan Myhr johan.myhr@gmail.com 0706159618 Grön/Vit/Grön
Landvetter IBK P11 Blå Matthias Johansson matthias_johansson@hotmail.com 0708163542 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK P11 Blå Gustav Kjellsson gustav.kjellsson81@gmail.com Turkosblå/Svart/Turkosblå
Lindås Rasta IBK P11 Svart Gustav Kjellsson gustav.kjellsson81@gmail.com Svart/Svart/Turkosblå
Orust IBK P10-11 Jenny Lindberg jenny.lindberg1983@gmail.com 0739767318 Röd, Svart, Svart
Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Tommy Burman tommy.burman@sas.se 0709442285 Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart Tommy Burman tommy.burman@sas.se 0709442285 Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Tommy Burman tommy.burman@sas.se 0709442285 Rödvit/Röd/Röd
Surte IS IBK P10/11 nytt Anders Svensson Bohusanders@gmail.com 0733801056 Svart/Svart/Svart
Utbynäs SK P 11 Maria Dalevi maria.dalevi@skf.com 0703-372457 Gul/Blå/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 09:00 1 Landvetter IBK P11 Blå - Eken IBK P11 Clara Bergström, Tindra Stigevall Pinntorps Idrottshall
2020-10-03 15:00 1 Utbynäs SK P 11 - FBC Vinga P10 Orange Adam Ottosson, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-10-04 08:40 1 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Surte IS IBK P10/11 nytt Moa Funkenberg, Alicia Svartling Wallenstamhallen
2020-10-04 10:00 1 IK Zenith P11 Grön - FBC Partille P11 Blå Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2020-10-04 10:30 1 Orust IBK P10-11 - IBF Älvstranden P10/11 Vit Svanesunds Sporthall
2020-10-04 12:10 1 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart Bianca Fall, Ej offentliggjord Salming Arena
2020-10-04 13:10 1 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Ej offentliggjord, Bianca Fall Salming Arena
Omgång 2
2020-10-10 09:00 2 FBC Partille P11 Blå - Utbynäs SK P 11 Birk Eldh, Oskar Granat Qvisthallen
2020-10-10 10:00 2 Eken IBK P11 - IBF Älvstranden P10/11 Vit Isabella Ilin Persson, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2020-10-10 11:30 2 Surte IS IBK P10/11 nytt - Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart Filip Holmberg, Oliver Landin Bohushallen
2020-10-11 09:00 2 FBC Vinga P10 Orange - Lindås Rasta IBK P11 Svart Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-10-11 10:30 2 Orust IBK P10-11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Svanesunds Sporthall
2020-10-11 12:00 2 IK Zenith P11 Grön - Landvetter IBK P11 Blå Erik Hultén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2020-10-11 16:50 2 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Blå Axel Brännström, Olof Ekdahl Wallenstamhallen
Omgång 3
2020-10-17 13:15 3 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Surte IS IBK P10/11 nytt Bianca Fall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2020-10-17 14:15 3 Lindås Rasta IBK P11 Svart - FBC Partille P11 Blå Bianca Fall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2020-10-17 15:00 3 Utbynäs SK P 11 - Landvetter IBK P11 Blå Sixten Ljungklint-Ekman, Hanna Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-10-18 09:00 3 IBF Älvstranden P10/11 Vit - IK Zenith P11 Grön Fredrik Ohlsson, Ludvig Granath Santoshallen
2020-10-18 13:30 3 Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart - Orust IBK P10-11 Axel Brännström, Olof Ekdahl Mölnlycke Idrottshall
2020-10-18 14:30 3 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - FBC Vinga P10 Orange William Carestam, Hjalmar Liljenberg Mölnlycke Idrottshall
2020-10-18 15:30 3 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Eken IBK P11 William Carestam, Hjalmar Liljenberg Mölnlycke Idrottshall
Omgång 4
2020-11-08 4 FBC Vinga P10 Orange - Lindås Rasta IBK P11 Blå Hall Of Flame
2020-11-08 4 Orust IBK P10-11 - Surte IS IBK P10/11 nytt Svanesunds Sporthall
2020-11-08 4 FBC Partille P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Qvisthallen
2020-11-08 4 Eken IBK P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart Ekenhallen 1
2020-11-08 4 Landvetter IBK P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Svart Pinntorps Idrottshall
2020-11-08 4 IK Zenith P11 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Björlanda Idrottshall
2020-11-08 4 IBF Älvstranden P10/11 Vit - Utbynäs SK P 11 Santoshallen
Omgång 5
2020-11-21 14:10 5 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Orust IBK P10-11 Askims Sporthall
2020-11-21 15:10 5 Lindås Rasta IBK P11 Svart - IBF Älvstranden P10/11 Vit Askims Sporthall
2020-11-22 10:00 5 FBC Vinga P10 Orange - FBC Partille P11 Blå Frölunda Kulturhus
2020-11-22 11:30 5 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Utbynäs SK P 11 Mölnlycke Idrottshall
2020-11-22 12:30 5 Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart - IK Zenith P11 Grön Mölnlycke Idrottshall
2020-11-22 13:30 5 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Landvetter IBK P11 Blå Mölnlycke Idrottshall
2020-11-24 17:30 5 Surte IS IBK P10/11 nytt - Eken IBK P11 Bohushallen
Omgång 6
2020-11-28 09:00 6 Landvetter IBK P11 Blå - FBC Vinga P10 Orange Pinntorps Idrottshall
2020-11-28 11:00 6 FBC Partille P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Blå Qvisthallen
2020-11-28 11:40 6 Eken IBK P11 - Orust IBK P10-11 Ekenhallen 1
2020-11-28 15:00 6 Utbynäs SK P 11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-11-29 09:00 6 IBF Älvstranden P10/11 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Santoshallen
2020-11-29 10:00 6 IK Zenith P11 Grön - Surte IS IBK P10/11 nytt Björlanda Idrottshall
2020-11-29 12:50 6 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Lindås Rasta IBK P11 Svart Mölnlycke Idrottshall
Omgång 9
2020-12-05 10:00 9 Landvetter IBK P11 Blå - IBF Älvstranden P10/11 Vit Pinntorps Idrottshall
2020-12-05 10:00 9 Surte IS IBK P10/11 nytt - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Bohushallen
2020-12-05 11:00 9 FBC Partille P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Qvisthallen
2020-12-05 12:00 9 Eken IBK P11 - Utbynäs SK P 11 Ekenhallen 1
2020-12-05 14:00 9 Lindås Rasta IBK P11 Blå - IK Zenith P11 Grön Salming Arena
2020-12-06 09:00 9 FBC Vinga P10 Orange - Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart Hall Of Flame
2020-12-06 10:30 9 Orust IBK P10-11 - Lindås Rasta IBK P11 Svart Svanesunds Sporthall
Omgång 10
2020-12-19 10:00 10 Surte IS IBK P10/11 nytt - FBC Vinga P10 Orange Bohushallen
2020-12-19 14:10 10 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Eken IBK P11 Salming Arena
2020-12-19 15:00 10 Utbynäs SK P 11 - IK Zenith P11 Grön Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-12-20 10:00 10 IBF Älvstranden P10/11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Blå Santoshallen
2020-12-20 12:30 10 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Landvetter IBK P11 Blå Mölnlycke Idrottshall
2020-12-20 13:30 10 Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart - FBC Partille P11 Blå Mölnlycke Idrottshall
2020-12-20 14:30 10 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Orust IBK P10-11 Mölnlycke Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis