Spelprogram - Newbody Pojk Serie E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P10 Blå Marinblå, Marinblå, Marinblå
Ale IBF P10 Grön Marinblå, Marinblå, Marinblå
FBC Partille P10 blå Ketil Wahl Seglen seglen@icloud.com Svart/Svart/Svart
FBC Vinga P10 Blå Blå, Blå, Orange
Hindås IBK P10 Vit Kristian Ekstam kristian@spovi.se Svart/Svart/Svart
IBF Älvstranden P10/11 Svart Jonas Wenner jonas_wenner@trimble.com 0761-388553 Vit/Svart/Svart
IBK Bergum P 10/11 Rosa, Svart, Svart
IBK Göteborg P09/10 Vit Svart, Svart, Svart
IBK Kungälv P10 Svart Vit, Svart, Svart
Kärra IBK P10 Svart Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com Svart/Svart/Vit
Stenungsunds IBK P10 svart blå/svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 09:20 1 Ale IBF P10 Grön - Stenungsunds IBK P10 svart Tilda Ranebjörk, Alice Sundelid Ale Kulturrum
2020-10-03 10:00 1 FBC Partille P10 blå - Kärra IBK P10 Svart Tilde Engquist, Douglas Fredriksson Qvisthallen
2020-10-03 11:15 1 Hindås IBK P10 Vit - IBK Göteborg P09/10 Vit Hindås Idrottshall
2020-10-04 09:00 1 FBC Vinga P10 Blå - IBK Kungälv P10 Svart Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-10-04 11:00 1 IBF Älvstranden P10/11 Svart - IBK Bergum P 10/11 Karolina Johansson, Ella Kroon Santoshallen
Omgång 2
2020-10-11 09:00 2 IBK Göteborg P09/10 Vit - FBC Partille P10 blå Torpahallen
2020-10-11 10:00 2 IBF Älvstranden P10/11 Svart - Hindås IBK P10 Vit Elvina Turujlija, Freja Wikström Santoshallen
2020-10-11 12:15 2 IBK Bergum P 10/11 - FBC Vinga P10 Blå Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
2020-10-11 14:00 2 IBK Kungälv P10 Svart - Ale IBF P10 Grön Isak Högstedt, Oscar Enbom Kastellegårdshallen
2020-10-11 16:00 2 Stenungsunds IBK P10 svart - Ale IBF P10 Blå Linus Larsson, William Jonsson Spekerödsskolan
Omgång 3
2020-10-17 09:30 3 Ale IBF P10 Blå - Kärra IBK P10 Svart , Julia Yverås Ale Kulturrum
2020-10-17 10:00 3 FBC Partille P10 blå - IBF Älvstranden P10/11 Svart Birk Eldh, Tindra Wadling Qvisthallen
2020-10-17 10:30 3 Ale IBF P10 Grön - IBK Bergum P 10/11 , Julia Yverås Ale Kulturrum
2020-10-18 09:00 3 FBC Vinga P10 Blå - Hindås IBK P10 Vit Betty Nordlund, Lisa Hall Hall Of Flame
2020-10-18 16:00 3 Stenungsunds IBK P10 svart - IBK Kungälv P10 Svart Nathalie Nilsson, Amanda Lagergren Spekerödsskolan
Omgång 4
2020-11-08 4 IBK Kungälv P10 Svart - Ale IBF P10 Blå Kastellegårdshallen
2020-11-08 4 IBK Göteborg P09/10 Vit - Kärra IBK P10 Svart Torpahallen
2020-11-08 4 IBK Bergum P 10/11 - Stenungsunds IBK P10 svart Bergumsskolan
2020-11-08 4 Hindås IBK P10 Vit - Ale IBF P10 Grön Hindås Idrottshall
2020-11-08 4 FBC Vinga P10 Blå - FBC Partille P10 blå Hall Of Flame
Omgång 5
2020-11-21 10:00 5 Ale IBF P10 Grön - FBC Partille P10 blå Ale Kulturrum
2020-11-21 11:00 5 Ale IBF P10 Blå - IBK Göteborg P09/10 Vit Ale Kulturrum
2020-11-22 11:00 5 Kärra IBK P10 Svart - IBF Älvstranden P10/11 Svart Lundbystrand 1
2020-11-22 14:05 5 IBK Kungälv P10 Svart - IBK Bergum P 10/11 Kastellegårdshallen
2020-11-22 16:00 5 Stenungsunds IBK P10 svart - Hindås IBK P10 Vit Spekerödsskolan
Omgång 6
2020-11-28 11:15 6 Hindås IBK P10 Vit - IBK Kungälv P10 Svart Hindås Idrottshall
2020-11-28 14:00 6 FBC Partille P10 blå - Stenungsunds IBK P10 svart Qvisthallen
2020-11-29 10:00 6 IBF Älvstranden P10/11 Svart - IBK Göteborg P09/10 Vit Santoshallen
2020-11-29 12:15 6 IBK Bergum P 10/11 - Ale IBF P10 Blå Bergumsskolan
2020-11-29 15:45 6 Kärra IBK P10 Svart - FBC Vinga P10 Blå Kärra Sporthall
Omgång 7
2020-12-05 10:00 7 Ale IBF P10 Blå - IBF Älvstranden P10/11 Svart Ale Kulturrum
2020-12-06 09:00 7 IBK Göteborg P09/10 Vit - FBC Vinga P10 Blå Torpahallen
2020-12-06 10:00 7 Kärra IBK P10 Svart - Ale IBF P10 Grön Kärra Sporthall
2020-12-06 12:15 7 IBK Bergum P 10/11 - Hindås IBK P10 Vit Bergumsskolan
2020-12-06 13:00 7 IBK Kungälv P10 Svart - FBC Partille P10 blå Kastellegårdshallen
Omgång 8
2020-12-19 09:00 8 FBC Partille P10 blå - IBK Bergum P 10/11 Qvisthallen
2020-12-19 10:00 8 Ale IBF P10 Grön - IBK Göteborg P09/10 Vit Ale Kulturrum
2020-12-19 12:25 8 Hindås IBK P10 Vit - Ale IBF P10 Blå Hindås Idrottshall
2020-12-20 10:00 8 FBC Vinga P10 Blå - IBF Älvstranden P10/11 Svart Hall Of Flame
2020-12-20 16:00 8 Stenungsunds IBK P10 svart - Kärra IBK P10 Svart Spekerödsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis