Spelprogram - Newbody Pojk Serie D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum P10 Panthers Röd Minna Teir Brendelökken minna.teir@telia.com 0760-38 00 30 Röd/Röd/Vit
FBC Lerum P10T Nils-Olov Hermansson no@ekompetens.se Röd/Röd/Vit
Floda IBK P10 Vit David Mjögeman david.mjogeman@gmail.com 0765533920 Vit/Vit/Vit
Frölunda IBK PF10 Maria Nilsson maria.e.nilsson@gmail.com 0703281929 Grön/Röd/Röda
Guldhedens IK P10/11 Lars Rosqvist lars.rosqvist@gmail.com 070-7158373 Röd, Svart, Vit
Hindås IBK P10 Svart Kristian Ekstam kristian@spovi.se Svart-Svart
IBK Kungälv P 10 Vit Dan Bäck dan.back@energitriangeln.se 0734220225 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P-10 Grön Therese Quist quist.therese@gmail.com 0730420780 Grön/Vit/Grön
IK Zenith P-10 Vit Therese Quist quist.therese@gmail.com 0730420780 Grön/Vit/Grön
Landvetter IBK P10 Vit Magnus Taskinen magnus.taskinen@gmail.com 0766-210202 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P10 Grön Jonas Wikberg Jonaswikberg3@gmail.com 0706949949 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P10 svart Anders Hallgren andershallgren@hotmail.com 0733997931 Korallblå/Svart/Svart
Myggenäs IBK P-10 Christer Sommargren ungdomssupport@myggenasibk.se 0703750869 grön/svart/svart
Mölndals IBF P10 Röd Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Patrik Forsman patrik.forsman@volvo.com Rödvit/Röd/Röd
Utbynäs SK P 09/10 Petter Lindqvist petter.lindqvizt@gmail.com 0735622680 Gul/Blå/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 12:25 1 Hindås IBK P10 Svart - Myggenäs IBK P-10 Hindås Idrottshall
2020-10-03 14:15 1 FBC Lerum P10T - Utbynäs SK P 09/10 Lasse Englund, Thor Sandqvist Hjällsnäshallen
2020-10-04 09:00 1 IK Zenith P-10 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2020-10-04 10:40 1 Floda IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Grön Elin Johansson Nova Floda Sportcenter
2020-10-04 11:30 1 Frölunda IBK PF10 - Landvetter IBK P10 Vit Erfan Ghorbani, Mohsen Karimi Flatåsskolan
2020-10-04 13:00 1 FBC Lerum P10 Panthers Röd - IK Zenith P-10 Vit Erik Brendelökken, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2020-10-04 14:00 1 Guldhedens IK P10/11 - Mölndals IBF P10 Röd Svingelns Sporthall
2020-10-04 14:00 1 IBK Kungälv P 10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 svart Molly Larsson Kastellegårdshallen
Omgång 2
2020-10-10 09:00 2 Landvetter IBK P10 Vit - IBK Kungälv P 10 Vit Ida Körle, Clara Bergström Pinntorps Idrottshall
2020-10-10 10:00 2 Mölndals IBF P10 Röd - FBC Lerum P10T Casper Wohlers, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2020-10-10 15:15 2 Lindås Rasta IBK P10 svart - Guldhedens IK P10/11 Daniel Kalentun, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-10-10 15:50 2 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - IK Zenith P-10 Vit Nils Bohlin, Hugo Häggström Mölnlycke Idrottshall
2020-10-11 10:00 2 Utbynäs SK P 09/10 - FBC Lerum P10 Panthers Röd Rasmus Ahlgren, Adam Ottosson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-10-11 10:00 2 Myggenäs IBK P-10 - IK Zenith P-10 Grön Oliver Hallsten, Linus Larsson Häggvallsskolan
2020-10-11 10:10 2 Lindome IBK P10 Grön - Hindås IBK P10 Svart Hugo Jäderholm, Linus Berthou Almåshallen A
2020-10-11 13:30 2 Frölunda IBK PF10 - Floda IBK P10 Vit Erfan Ghorbani, Emir Rajabi Flatåsskolan
Omgång 3
2020-10-17 11:15 3 Hindås IBK P10 Svart - Frölunda IBK PF10 Edvin Pang, Adem Can Hindås Idrottshall
2020-10-17 16:40 3 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Lasse Englund, Erik Brendelökken Alléhallen
2020-10-18 10:00 3 Utbynäs SK P 09/10 - Mölndals IBF P10 Röd Alfred Svedberg, William Axell Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-10-18 10:00 3 IK Zenith P-10 Grön - Lindome IBK P10 Grön Albin Durvik, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2020-10-18 11:00 3 IK Zenith P-10 Vit - Myggenäs IBK P-10 Albin Durvik, Oscar Hjort Björlanda Idrottshall
2020-10-18 13:00 3 Guldhedens IK P10/11 - Landvetter IBK P10 Vit Svingelns Sporthall
2020-10-18 13:00 3 IBK Kungälv P 10 Vit - Floda IBK P10 Vit Isak Högstedt, Oscar Enbom Kastellegårdshallen
2020-10-18 13:40 3 FBC Lerum P10T - Lindås Rasta IBK P10 svart Erik Brendelökken, Johanna Biveby Lerum Arena C
Omgång 4
2020-11-08 4 Mölndals IBF P10 Röd - FBC Lerum P10 Panthers Röd Aktiviteten A-Hall
2020-11-08 4 Myggenäs IBK P-10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Häggvallsskolan
2020-11-08 4 Lindås Rasta IBK P10 svart - Utbynäs SK P 09/10 Salming Arena
2020-11-08 4 Lindome IBK P10 Grön - IK Zenith P-10 Vit Almåshallen A
2020-11-08 4 Landvetter IBK P10 Vit - FBC Lerum P10T Pinntorps Idrottshall
2020-11-08 4 Frölunda IBK PF10 - IK Zenith P-10 Grön Flatåsskolan
2020-11-08 4 Floda IBK P10 Vit - Guldhedens IK P10/11 Nova Floda Sportcenter
2020-11-08 4 IBK Kungälv P 10 Vit - Hindås IBK P10 Svart Kastellegårdshallen
Omgång 5
2020-11-21 09:00 5 IK Zenith P-10 Vit - Frölunda IBK PF10 Lundbystrand 2
2020-11-21 10:00 5 IK Zenith P-10 Grön - IBK Kungälv P 10 Vit Lundbystrand 2
2020-11-21 14:15 5 FBC Lerum P10T - Floda IBK P10 Vit Hjällsnäshallen
2020-11-21 14:45 5 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Myggenäs IBK P-10 Rydsbergshallen
2020-11-21 15:10 5 Mölndals IBF P10 Röd - Lindås Rasta IBK P10 svart Katrinebergshallen
2020-11-21 16:15 5 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Lindome IBK P10 Grön Mölnlycke Idrottshall
2020-11-22 09:00 5 Guldhedens IK P10/11 - Hindås IBK P10 Svart Svingelns Sporthall
2020-11-22 11:00 5 Utbynäs SK P 09/10 - Landvetter IBK P10 Vit Svingelns Sporthall
Omgång 6
2020-11-28 11:00 6 Landvetter IBK P10 Vit - Mölndals IBF P10 Röd Pinntorps Idrottshall
2020-11-28 12:25 6 Hindås IBK P10 Svart - FBC Lerum P10T Hindås Idrottshall
2020-11-28 14:30 6 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Frölunda IBK PF10 Mölnlycke Idrottshall
2020-11-29 11:50 6 Lindås Rasta IBK P10 svart - FBC Lerum P10 Panthers Röd Askims Sporthall
2020-11-29 13:00 6 Floda IBK P10 Vit - Utbynäs SK P 09/10 Nova Floda Sportcenter
2020-11-29 13:00 6 IBK Kungälv P 10 Vit - IK Zenith P-10 Vit Kastellegårdshallen
2020-11-29 13:00 6 Guldhedens IK P10/11 - IK Zenith P-10 Grön Svingelns Sporthall
2020-11-29 13:25 6 Lindome IBK P10 Grön - Myggenäs IBK P-10 Almåshallen A
Omgång 7
2020-12-05 10:00 7 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - IBK Kungälv P 10 Vit Wallenstamhallen
2020-12-05 11:00 7 Mölndals IBF P10 Röd - Floda IBK P10 Vit Katrinebergshallen
2020-12-05 14:15 7 FBC Lerum P10T - IK Zenith P-10 Grön Hjällsnäshallen
2020-12-05 15:00 7 Lindås Rasta IBK P10 svart - Landvetter IBK P10 Vit Salming Arena
2020-12-06 09:00 7 Utbynäs SK P 09/10 - Hindås IBK P10 Svart Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-12-06 09:00 7 IK Zenith P-10 Vit - Guldhedens IK P10/11 Björlanda Idrottshall
2020-12-06 09:40 7 Myggenäs IBK P-10 - Frölunda IBK PF10 Häggvallsskolan
2020-12-06 13:00 7 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Lindome IBK P10 Grön Rydsbergshallen
Omgång 8
2020-12-19 13:35 8 Hindås IBK P10 Svart - Mölndals IBF P10 Röd Hindås Idrottshall
2020-12-19 14:00 8 Myggenäs IBK P-10 - IBK Kungälv P 10 Vit Häggvallsskolan
2020-12-20 09:30 8 Floda IBK P10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 svart Nova Floda Sportcenter
2020-12-20 10:00 8 Landvetter IBK P10 Vit - FBC Lerum P10 Panthers Röd Pinntorps Idrottshall
2020-12-20 11:00 8 IK Zenith P-10 Grön - Utbynäs SK P 09/10 Björlanda Idrottshall
2020-12-20 11:30 8 Frölunda IBK PF10 - Lindome IBK P10 Grön Flatåsskolan
2020-12-20 12:00 8 IK Zenith P-10 Vit - FBC Lerum P10T Björlanda Idrottshall
2020-12-20 13:00 8 Guldhedens IK P10/11 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Svingelns Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis