Spelprogram - Newbody Pojk Serie C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK P09/10 Peter Söderberg peter.soderberg@willabgarden.se 0705691227 Blå, Blå, Blå
Eken IBK P-10 Kattis Markling kattis.markling@gmail.com 0738-164587 Lila/gul/Svart/
FBC Partille P09 Vit Sebastian Lindroos sebastian.lindroos@gmail.com 0703334379 Svart/Svart/Svart
FBC Partille P10 Vit Henrik Molker henrik@molker.net 0734183516 Svart/Svart/Svart
Floda IBK P10 Röd David Mjögeman david.mjogeman@gmail.com 0765533920 Vit/Vit/Vit
Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Magnus Kamperin magnus@grenseguiden.no Svart/Svart/Svart
IBF Backadalen P10 Jenny Sörensen jennysorensen@hotmail.com 0707608729 Röd/Röd/Röd
Kärra IBK P10 Röd Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK P10 blå Johan Piscator johan.piscator@gmail.com 0766774213 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK P10 Lila Tony Cucu tony004@hotmail.com 0702219850 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P10 Blå Anders Hallgren andershallgren@hotmail.com 0733997931 Korallblå/Svart/Svart
Mölndals IBF P10 Svart Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Mölndals IBF P10 Vit Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Patrik Forsman patrik.forsman@volvo.com Rödvit/Röd/Röd
Öckerö IBK P10 - Blå Anders Ersman anders@ersman.se Blå/Blå/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 09:00 1 Mölndals IBF P10 Vit - FBC Partille P10 Vit Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2020-10-03 11:30 1 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Lindome IBK P10 Lila Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2020-10-03 12:00 1 FBC Partille P09 Vit - Eken IBK P-10 Daniel Saether, Hampus Thornblad Qvisthallen
2020-10-03 14:30 1 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå Joel Kuusk, Arvid Wikström Mölnlycke Idrottshall
2020-10-04 10:15 1 Kärra IBK P10 Röd - Landvetter IBK P10 blå Max Gabrielii, Filip Eckert Kärra Sporthall
2020-10-04 11:00 1 IBF Backadalen P10 - Lindås Rasta IBK P10 Blå Sebastian Henriksen, Ludvig Granath Tuve Sporthall
2020-10-17 10:30 1 Floda IBK P10 Röd - Dingle AIK P09/10 Alléhallen
Omgång 2
2 Lindome IBK P10 Lila - Floda IBK P10 Röd Almåshallen A
2020-10-09 18:30 2 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Vit Yao-Zu Galby, Emelie Lebell Ekenhallen 1
2020-10-10 08:00 2 Landvetter IBK P10 blå - IBF Backadalen P10 Ida Körle, Clara Bergström Pinntorps Idrottshall
2020-10-10 10:00 2 FBC Partille P10 Vit - Mölndals IBF P10 Svart Oskar Granat, Birk Eldh Qvisthallen
2020-10-10 10:00 2 Dingle AIK P09/10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Tindra Funevall, Oliver Pettersson Plate Munkedals Idrottshall 11
2020-10-10 14:15 2 Lindås Rasta IBK P10 Blå - FBC Partille P09 Vit Anton Pålsson, Elliot Södergren Askims Sporthall
2020-10-10 17:25 2 Kärra IBK P10 Röd - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Max Gabrielii, Jacob Svensson Kärra Sporthall
Omgång 3
2020-10-17 09:00 3 Mölndals IBF P10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 Blå Simon Hulten, Isak Lundström Katrinebergshallen
2020-10-17 10:00 3 Mölndals IBF P10 Svart - Öckerö IBK P10 - Blå Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-10-17 11:00 3 FBC Partille P10 Vit - Eken IBK P-10 Birk Eldh, Tindra Wadling Qvisthallen
2020-10-17 13:00 3 FBC Partille P09 Vit - Landvetter IBK P10 blå Douglas Fredriksson, Daniel Saether Qvisthallen
2020-10-17 13:00 3 IBF Backadalen P10 - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Leon Kimfors, Albin Sundberg Tuve Sporthall
2020-10-17 17:10 3 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila Wilma Rask, Elvira Bäckström Mölnlycke Idrottshall
2020-10-18 12:20 3 Floda IBK P10 Röd - Kärra IBK P10 Röd Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Nova Floda Sportcenter
Omgång 4
2020-11-08 4 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Svart Ekenhallen 1
2020-11-08 4 Dingle AIK P09/10 - Öckerö IBK P10 - Blå Munkedals Idrottshall
2020-11-08 4 Lindås Rasta IBK P10 Blå - FBC Partille P10 Vit Salming Arena
2020-11-08 4 Landvetter IBK P10 blå - Mölndals IBF P10 Vit Pinntorps Idrottshall
2020-11-08 4 Kärra IBK P10 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Kärra Sporthall
2020-11-08 4 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - FBC Partille P09 Vit Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2020-11-08 4 IBF Backadalen P10 - Floda IBK P10 Röd Lundbystrand 1
Omgång 5
2020-11-21 09:00 5 FBC Partille P10 Vit - Landvetter IBK P10 blå Qvisthallen
2020-11-21 10:00 5 FBC Partille P09 Vit - Floda IBK P10 Röd Qvisthallen
2020-11-21 12:30 5 Mölndals IBF P10 Svart - Dingle AIK P09/10 Katrinebergshallen
2020-11-21 14:00 5 Eken IBK P-10 - Lindås Rasta IBK P10 Blå Ekenhallen 1
2020-11-21 14:00 5 Mölndals IBF P10 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Katrinebergshallen
2020-11-21 18:15 5 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - IBF Backadalen P10 Mölnlycke Idrottshall
2020-11-22 10:20 5 Lindome IBK P10 Lila - Öckerö IBK P10 - Blå Almåshallen A
Omgång 6
2020-11-28 11:50 6 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - FBC Partille P10 Vit Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2020-11-28 13:00 6 FBC Partille P09 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Qvisthallen
2020-11-28 13:15 6 Öckerö IBK P10 - Blå - Kärra IBK P10 Röd Hedenskolans Idrottshall
2020-11-28 13:45 6 Lindome IBK P10 Lila - Dingle AIK P09/10 Almåshallen B
2020-11-29 09:00 6 Landvetter IBK P10 blå - Eken IBK P-10 Pinntorps Idrottshall
2020-11-29 11:00 6 Floda IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit Nova Floda Sportcenter
2020-11-29 13:00 6 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Mölndals IBF P10 Svart Askims Sporthall
Omgång 7
2020-12-05 09:00 7 Mölndals IBF P10 Svart - Lindome IBK P10 Lila Katrinebergshallen
2020-12-05 10:00 7 FBC Partille P10 Vit - Floda IBK P10 Röd Qvisthallen
2020-12-05 10:00 7 Mölndals IBF P10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Katrinebergshallen
2020-12-05 13:00 7 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Landvetter IBK P10 blå Salming Arena
2020-12-05 13:00 7 Eken IBK P-10 - Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Ekenhallen 1
2020-12-05 14:45 7 Öckerö IBK P10 - Blå - IBF Backadalen P10 Hedenskolans Idrottshall
2020-12-05 15:00 7 Dingle AIK P09/10 - Kärra IBK P10 Röd Munkedals Idrottshall
Omgång 8
2020-12-19 08:00 8 Landvetter IBK P10 blå - Mölndals IBF P10 Svart Pinntorps Idrottshall
2020-12-19 10:00 8 Dingle AIK P09/10 - IBF Backadalen P10 Munkedals Idrottshall
2020-12-19 11:30 8 Herrestads AIF WH Rockets P09-10 - Lindås Rasta IBK P10 Blå Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2020-12-19 15:15 8 Kärra IBK P10 Röd - Lindome IBK P10 Lila Kärra Sporthall
2020-12-19 15:35 8 Öckerö IBK P10 - Blå - FBC Partille P09 Vit Hedenskolans Idrottshall
2020-12-19 16:50 8 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - FBC Partille P10 Vit Mölnlycke Idrottshall
2020-12-20 10:30 8 Floda IBK P10 Röd - Eken IBK P-10 Nova Floda Sportcenter

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis