Spelprogram - Newbody Pojk Serie A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Partille P09 Blå Sebastian Lindroos sebastian.lindroos@gmail.com 0703334379 Svart/Svart/Svart
Floda IBK P09 Jani Silvén janisilven@hotmail.com 0704204950 Vit/Vit/Vit
Frölunda IBK P09 Grön Torbjörn Jacobsson tjacob22@volvocars.com 0733330875 Grön/Röd/Röda
Landvetter IBK P09 Blå Tobias Gustavsson tobias.gustavsson@flexlink.com 0705-873381 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P09 Grön Peter Gunnarsson peter.k.g@telia.com 0705-881191 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P09 Röd Claes-Johan Dahlin claesjohan.dahlin@icloud.com 0700928730 Turkos
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-04 10:00 1 Landvetter IBK P09 Blå - Floda IBK P09 Tindra Stigevall, Clara Bergström Pinntorps Idrottshall
2020-10-04 15:30 1 FBC Partille P09 Blå - Lindås Rasta IBK P09 Röd Tilde Engquist, Tindra Wadling Partillebohallen
2020-10-04 16:00 1 Lindome IBK P09 Grön - Frölunda IBK P09 Grön Tim Berger, Casper Wohlers Almåshallen A
Omgång 2
2020-10-10 12:15 2 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Lindome IBK P09 Grön Anton Pålsson, Elliot Södergren Askims Sporthall
2020-10-11 10:00 2 Landvetter IBK P09 Blå - FBC Partille P09 Blå Clara Bergström, Tindra Stigevall Pinntorps Idrottshall
2020-10-11 10:30 2 Floda IBK P09 - Frölunda IBK P09 Grön Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Nova Floda Sportcenter
Omgång 3
2020-10-17 12:15 3 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 Blå Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-10-18 11:45 3 Lindome IBK P09 Grön - Floda IBK P09 Emma Kjellander, Casper Wohlers Almåshallen A
2020-10-18 12:30 3 Frölunda IBK P09 Grön - FBC Partille P09 Blå Enayat Hasani, Mohsen Karimi Flatåsskolan
Omgång 4
2020-10-24 09:00 4 FBC Partille P09 Blå - Floda IBK P09 Fabian Lindquist, Rikard Petrusson Qvisthallen
2020-10-24 13:30 4 Landvetter IBK P09 Blå - Lindome IBK P09 Grön Erik Hultén, Axel Höglund Önnerödshallen
2020-10-25 09:30 4 Frölunda IBK P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 Röd Emir Rajabi, Erfan Ghorbani Flatåsskolan
Omgång 5
2020-11-21 00:00 5 Lindome IBK P09 Grön - FBC Partille P09 Blå Almåshallen A
2020-11-21 11:00 5 Landvetter IBK P09 Blå - Frölunda IBK P09 Grön Pinntorps Idrottshall
2020-11-22 09:50 5 Floda IBK P09 - Lindås Rasta IBK P09 Röd Nova Floda Sportcenter
Omgång 6
2020-11-19 6 Frölunda IBK P09 Grön - Lindome IBK P09 Grön Flatåsskolan
2020-11-19 6 Lindås Rasta IBK P09 Röd - FBC Partille P09 Blå Salming Arena
2020-11-19 6 Floda IBK P09 - Landvetter IBK P09 Blå Nova Floda Sportcenter
Omgång 7
2020-11-28 15:00 7 Lindome IBK P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 Röd Almåshallen B
2020-11-29 09:30 7 Frölunda IBK P09 Grön - Floda IBK P09 Flatåsskolan
2020-11-29 15:15 7 FBC Partille P09 Blå - Landvetter IBK P09 Blå Partillebohallen
Omgång 8
2020-12-05 09:00 8 Landvetter IBK P09 Blå - Lindås Rasta IBK P09 Röd Pinntorps Idrottshall
2020-12-05 09:00 8 FBC Partille P09 Blå - Frölunda IBK P09 Grön Qvisthallen
2020-12-06 13:20 8 Floda IBK P09 - Lindome IBK P09 Grön Nova Floda Sportcenter
Omgång 9
2020-12-12 12:35 9 Lindome IBK P09 Grön - Landvetter IBK P09 Blå Almåshallen B
2020-12-12 15:30 9 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Frölunda IBK P09 Grön Askims Sporthall
2020-12-13 15:20 9 Floda IBK P09 - FBC Partille P09 Blå Nova Floda Sportcenter
Omgång 10
2020-12-19 11:00 10 FBC Partille P09 Blå - Lindome IBK P09 Grön Qvisthallen
2020-12-19 12:10 10 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Floda IBK P09 Salming Arena
2020-12-20 12:30 10 Frölunda IBK P09 Grön - Landvetter IBK P09 Blå Flatåsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis