Tabell och resultat - Pantamera Flick Mörkröd A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-25 16:15 FBC Lerum Dj Röd - Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix 4 - 5 Rydsbergshallen
2020-10-24 13:00 IBF Älvstranden F05 Svart - Lindome IBK F03/04 Grön 7 - 3 Santoshallen
2020-10-18 09:30 Lindås Rasta IBK F05 - IBF Älvstranden F05 Svart 6 - 5 Salming Arena
2020-10-17 10:00 Landvetter IBK F04 - FBC Lerum Dj Röd 9 - 1 Pinntorps Idrottshall
2020-10-16 18:30 Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix - Lindome IBK F03/04 Grön 6 - 1 Wallenstamhallen
2020-10-11 19:00 FBC Lerum Dj Röd - IBF Älvstranden F05 Svart 1 - 7 Rydsbergshallen
2020-10-11 12:30 Landvetter IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix 7 - 5 Pinntorps Idrottshall
2020-10-10 18:10 Lindome IBK F03/04 Grön - Lindås Rasta IBK F05 0 - 8 Almåshallen A
2020-10-09 19:45 Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix - Lindås Rasta IBK F05 2 - 4 Mölnlycke Idrottshall
2020-10-04 17:10 FBC Lerum Dj Röd - Lindome IBK F03/04 Grön 1 - 4 Rydsbergshallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Lindås Rasta IBK F05 3 3 0 0 18-7 11 9 1 1 0 (0) 0 6-5 1 3 2 2 0 (0) 0 12-2 10 6
2. Landvetter IBK F04 2 2 0 0 16-6 10 6 2 2 0 (0) 0 16-6 10 6 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
3. IBF Älvstranden F05 Svart 3 2 0 1 19-10 9 6 1 1 0 (0) 0 7-3 4 3 2 1 0 (0) 1 12-7 5 3
4. Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix 4 2 0 2 18-16 2 6 2 1 0 (0) 1 8-5 3 3 2 1 0 (0) 1 10-11 -1 3
5. Lindome IBK F03/ 04 Grön 4 1 0 3 8-22 -14 3 1 0 0 (0) 1 0-8 -8 0 3 1 0 (0) 2 8-14 -6 3
6. FBC Lerum Dj Röd 4 0 0 4 7-25 -18 0 3 0 0 (0) 3 6-16 -10 0 1 0 0 (0) 1 1-9 -8 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-11-08 Lindås Rasta IBK F05 - Landvetter IBK F04 Askims Sporthall
2020-11-19 Lindås Rasta IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix Salming Arena
2020-11-19 Landvetter IBK F04 - IBF Älvstranden F05 Svart Pinntorps Idrottshall
2020-11-19 Lindome IBK F03/04 Grön - FBC Lerum Dj Röd Almåshallen A
2020-11-22 11:00 Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix - IBF Älvstranden F05 Svart Wallenstamhallen
2020-11-27 19:00 Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix - Landvetter IBK F04 Wallenstamhallen
2020-11-27 20:15 FBC Lerum Dj Röd - Lindås Rasta IBK F05 Rydsbergshallen
2020-11-29 14:30 Lindås Rasta IBK F05 - Lindome IBK F03/04 Grön Askims Sporthall
2020-11-29 15:40 IBF Älvstranden F05 Svart - FBC Lerum Dj Röd Santoshallen
2020-12-03 18:30 Lindome IBK F03/04 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix Almåshallen B
2020-12-04 19:20 IBF Älvstranden F05 Svart - Lindås Rasta IBK F05 Santoshallen
2020-12-05 14:30 FBC Lerum Dj Röd - Landvetter IBK F04 Lerum Arena C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis