Tabell och resultat - Pantamera Pojk Mörkröd A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-23 20:00 Mölndals IBF HJ - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 5 - 8 Streteredsskolan
2020-10-21 19:30 Lindome IBK HJ Lila - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 1 - 7 Almåshallen A
2020-10-18 12:00 Mölndals IBF HJ - Lindome IBK HJ Lila 5 - 6 Streteredsskolan
2020-10-10 18:00 Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - FBC Lerum Utveckling Svart 3 - 2 Salming Arena
2020-10-10 11:30 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Mölndals IBF HJ 8 - 2 Wallenstamhallen
2020-10-04 19:00 FBC Lerum Utveckling Svart - Mölndals IBF HJ 3 - 2 Lerum Arena C
2020-10-02 20:00 Lindome IBK HJ Lila - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 8 - 4 Almåshallen A
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 2 2 0 0 15-3 12 6 1 1 0 (0) 0 8-2 6 3 1 1 0 (0) 0 7-1 6 3
2. Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 3 2 0 1 15-15 0 6 1 1 0 (0) 0 3-2 1 3 2 1 0 (0) 1 12-13 -1 3
3. Lindome IBK HJ Lila 3 2 0 1 15-16 -1 6 2 1 0 (0) 1 9-11 -2 3 1 1 0 (0) 0 6-5 1 3
4. FBC Lerum Utveckling Svart 2 1 0 1 5-5 0 3 1 1 0 (0) 0 3-2 1 3 1 0 0 (0) 1 2-3 -1 0
5. Mölndals IBF HJ 4 0 0 4 14-25 -11 0 2 0 0 (0) 2 10-14 -4 0 2 0 0 (0) 2 4-11 -7 0
IK Zenith HJ Grön Utgår Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-11-14 FBC Lerum Utveckling Svart - Lindome IBK HJ Lila Lerum Arena C
2020-11-14 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 Wallenstamhallen
2020-11-19 Mölndals IBF HJ - FBC Lerum Utveckling Svart Ekenhallen 1
2020-11-19 Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - Lindome IBK HJ Lila Askims Sporthall
2020-11-21 18:20 FBC Lerum Utveckling Svart - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd Rydsbergshallen
2020-11-27 20:20 Mölndals IBF HJ - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd Aktiviteten A-Hall
2020-11-29 14:20 FBC Lerum Utveckling Svart - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 Rydsbergshallen
2020-12-04 20:00 Lindome IBK HJ Lila - Mölndals IBF HJ Almåshallen A
2020-12-05 18:20 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - FBC Lerum Utveckling Svart Wallenstamhallen
2020-12-12 19:10 Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - Mölndals IBF HJ Salming Arena
2020-12-12 20:00 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Lindome IBK HJ Lila Wallenstamhallen
2020-12-19 16:30 Lindome IBK HJ Lila - FBC Lerum Utveckling Svart Almåshallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis