Tabell och resultat - Pantamera Pojk Röd K FD

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-24 17:10 Landvetter IBK P0809 Röd - Kärra IBK P08-09 Röd 5 - 5 Önnerödshallen
2020-10-24 11:15 Hindås IBK P07/08 svart - Lindås Rasta IBK P08 2 3 - 11 Hindås Idrottshall
2020-10-17 16:30 Lindås Rasta IBK P08 2 - Guldhedens IK P08 13 - 0 Askims Sporthall
2020-10-17 14:30 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - Kärra IBK P08-09 Röd 10 - 2 Mölnlycke Idrottshall
2020-10-16 18:45 Hindås IBK P07/08 svart - Landvetter IBK P0809 Röd 6 - 9 Hindås Idrottshall
2020-10-13 18:10 Landvetter IBK P0809 Röd - Lindås Rasta IBK P08 2 7 - 6 Pinntorps Idrottshall
2020-10-11 15:30 Kärra IBK P08-09 Röd - Hindås IBK P07/08 svart 5 - 1 Kärra Sporthall
2020-10-11 13:30 Lindås Rasta IBK P08 2 - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd 7 - 5 Askims Sporthall
2020-10-11 13:00 Guldhedens IK P08 - Landvetter IBK P0809 Röd 0 - 42 Svingelns Sporthall
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Landvetter IBK P0809 Röd 4 3 1 0 63-17 46 10 2 1 1 (0) 0 12-11 1 4 2 2 0 (0) 0 51-6 45 6
2. Lindås Rasta IBK P08 2 4 3 0 1 37-15 22 9 2 2 0 (0) 0 20-5 15 6 2 1 0 (0) 1 17-10 7 3
3. Kärra IBK P08-09 Röd 3 1 1 1 12-16 -4 4 1 1 0 (0) 0 5-1 4 3 2 0 1 (0) 1 7-15 -8 1
4. Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd 2 1 0 1 15-9 6 3 1 1 0 (0) 0 10-2 8 3 1 0 0 (0) 1 5-7 -2 0
5. Hindås IBK P07/ 08 svart 3 0 0 3 10-25 -15 0 2 0 0 (0) 2 9-20 -11 0 1 0 0 (0) 1 1-5 -4 0
6. Guldhedens IK P08 2 0 0 2 0-55 -55 0 1 0 0 (0) 1 0-42 -42 0 1 0 0 (0) 1 0-13 -13 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-04 15:10 Guldhedens IK P08 - Kärra IBK P08-09 Röd Svingelns Sporthall
2020-11-08 Guldhedens IK P08 - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd Svingelns Sporthall
2020-11-14 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - Landvetter IBK P0809 Röd Mölnlycke Idrottshall
2020-11-14 Guldhedens IK P08 - Hindås IBK P07/08 svart Svingelns Sporthall
2020-11-19 Hindås IBK P07/08 svart - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd Hindås Idrottshall
2020-11-19 Lindås Rasta IBK P08 2 - Landvetter IBK P0809 Röd Salming Arena
2020-11-19 Kärra IBK P08-09 Röd - Guldhedens IK P08 Kärra Sporthall
2020-11-22 11:40 Kärra IBK P08-09 Röd - Lindås Rasta IBK P08 2 Lundbystrand 4
2020-11-22 19:45 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - Hindås IBK P07/08 svart Mölnlycke Idrottshall
2020-11-28 13:35 Hindås IBK P07/08 svart - Kärra IBK P08-09 Röd Hindås Idrottshall
2020-11-28 16:30 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 2 Mölnlycke Idrottshall
2020-11-28 17:00 Landvetter IBK P0809 Röd - Guldhedens IK P08 Önnerödshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis