Tabell och resultat - Pantamera Pojk Röd C

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-25 12:50 Lindome IBK P06/07 Grön - Lindås Rasta IBK P06 Blå 4 - 2 Almåshallen B
2020-10-25 10:20 IBK Göteborg P06 Vit - Surte IS IBK P06 6 - 5 Torpahallen
2020-10-24 18:05 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - FBC Lerum P06 Röd 4 - 0 Wallenstamhallen
2020-10-17 20:00 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Lindome IBK P06/07 Grön 2 - 2 Wallenstamhallen
2020-10-17 18:00 Surte IS IBK P06 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 6 - 2 Bohushallen
2020-10-17 14:40 FBC Lerum P06 Röd - IBK Göteborg P06 Vit 5 - 4 Rydsbergshallen
2020-10-11 16:20 FBC Lerum P06 Röd - Surte IS IBK P06 6 - 4 Lerum Arena C
2020-10-11 15:00 IBK Göteborg P06 Vit - Lindome IBK P06/07 Grön 2 - 3 Torpahallen
2020-10-10 12:10 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 2 - 3 Salming Arena
2020-10-04 14:00 IBK Göteborg P06 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Blå 7 - 2 Torpahallen
2020-10-04 10:20 Lindome IBK P06/07 Grön - FBC Lerum P06 Röd 7 - 6 Almåshallen A
2020-10-03 11:30 Surte IS IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 3 - 4 Bohushallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 4 3 1 0 13-7 6 10 2 1 1 (0) 0 6-2 4 4 2 2 0 (0) 0 7-5 2 6
2. Lindome IBK P06/ 07 Grön 4 3 1 0 16-12 4 10 2 2 0 (0) 0 11-8 3 6 2 1 1 (0) 0 5-4 1 4
3. IBK Göteborg P06 Vit 4 2 0 2 19-15 4 6 3 2 0 (0) 1 15-10 5 6 1 0 0 (0) 1 4-5 -1 0
4. FBC Lerum P06 Röd 4 2 0 2 17-19 -2 6 2 2 0 (0) 0 11-8 3 6 2 0 0 (0) 2 6-11 -5 0
5. Surte IS IBK P06 4 1 0 3 18-18 0 3 2 1 0 (0) 1 9-6 3 3 2 0 0 (0) 2 9-12 -3 0
6. Lindås Rasta IBK P06 Blå 4 0 0 4 8-20 -12 0 1 0 0 (0) 1 2-3 -1 0 3 0 0 (0) 3 6-17 -11 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-11-19 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Surte IS IBK P06 Wallenstamhallen
2020-11-19 FBC Lerum P06 Röd - Lindome IBK P06/07 Grön Lerum Arena C
2020-11-19 Lindås Rasta IBK P06 Blå - IBK Göteborg P06 Vit Salming Arena
2020-11-21 18:50 Lindås Rasta IBK P06 Blå - FBC Lerum P06 Röd Askims Sporthall
2020-11-22 12:40 IBK Göteborg P06 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Torpahallen
2020-11-25 19:00 Surte IS IBK P06 - Lindome IBK P06/07 Grön Bohushallen
2020-11-28 13:00 Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P06 Röd Bohushallen
2020-11-29 10:20 Lindome IBK P06/07 Grön - IBK Göteborg P06 Vit Almåshallen A
2020-11-29 13:50 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Lindås Rasta IBK P06 Blå Mölnlycke Idrottshall
2020-12-05 17:00 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Surte IS IBK P06 Askims Sporthall
2020-12-06 10:10 IBK Göteborg P06 Vit - FBC Lerum P06 Röd Torpahallen
2020-12-06 10:15 Lindome IBK P06/07 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Almåshallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis