Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Sofie Björk sofiegabrielsson@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Ekerö IK Patrik Hallerström pathal74@gmail.com 070-435 74 05 Blå/blå/blå
Farsta IBK Jesper Nyberg jesper.nyberg@farstaibk.se 0703445727 Vit, svart, svart
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
Järfälla IBK Kristina Westermark famwestermark@gmail.com 0730203835 Röd/Röd/Svart
Nacka Wallenstam IBK Vit, Svart, Vit
Sköndals IK (B) Linnea Moström limo55@yahoo.com 0701683455 Blå/Svart/Svart
Älvsjö AIK IBF Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 09:30 1 Älvsjö AIK IBF - Järfälla IBK Asta Hansson, Tindra Henriksson Kämpetorpshallen 2
2020-09-26 11:15 1 Ekerö IK - Sköndals IK (B) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
Omgång 2
2 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF Sköndalshallen
2020-10-04 11:00 2 Järfälla IBK - Nacka Wallenstam IBK Per Sundvall, Matilda Jennersjö Viksjö Sporthall
Omgång 3
2020-10-10 14:00 3 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK (B) Mattias Thomasson, Ella Lassen Eriksson Myrsjöskolan
2020-10-10 14:00 3 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Rebecka Edin, Malva Sölvemark Kämpetorpshallen 2
2020-10-11 09:00 3 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK Anna Mandelstam, Ann-Katrin Willuhn Hässelbyhallen
Omgång 4
2020-10-17 12:00 4 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-10-18 10:00 4 Sköndals IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Rasmus Bergne, Ella Lassen Eriksson Sköndalshallen
2020-10-18 11:00 4 Järfälla IBK - Farsta IBK Johanna Kjebon, Thomas Josbrink Viksjö Sporthall
Omgång 5
2020-10-24 11:15 5 Farsta IBK - Sköndals IK (B) Marcus Rückert, Mattias Patrik Robert Thorsén Farstahallen 3
2020-10-24 13:00 5 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Riddersvik
2020-10-25 09:00 5 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Robert Milerud, Thomas Josbrink Björkebyhallen
2020-10-25 13:30 5 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF Gustaf Reimer, Tony Verho Myrsjöskolan
Omgång 6
6 Ekerö IK - Farsta IBK Mälaröhallen
Omgång 7
7 Hässelby SK IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK Hässelbyhallen
Omgång 8
2020-11-21 09:00 8 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF Kämpetorpshallen 2
2020-11-21 16:00 8 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK Myrsjöskolan
Omgång 9
2020-11-28 10:15 9 Farsta IBK - Hässelby SK IBK (B) Farstahallen 1
2020-11-29 12:45 9 Bele Barkarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK Björkebyhallen
Omgång 10
2020-12-06 09:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
2020-12-06 11:00 10 Sköndals IK (B) - Järfälla IBK Sköndalshallen
Omgång 11
2020-12-12 16:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Farsta IBK Björkebyhallen
2020-12-13 11:00 11 Järfälla IBK - Ekerö IK Viksjö Sporthall
Omgång 12
2020-12-20 12:00 12 Järfälla IBK - Älvsjö AIK IBF Viksjö Sporthall
2020-12-20 13:00 12 Sköndals IK (B) - Ekerö IK Sköndalshallen
Omgång 13
2021-01-16 12:00 13 Nacka Wallenstam IBK - Järfälla IBK Myrsjöskolan
2021-01-16 13:00 13 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK (B) Kämpetorpshallen 2
Omgång 14
2021-01-23 16:00 14 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Tappströms Bollhall
2021-01-24 09:00 14 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
2021-01-24 12:00 14 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Sköndalshallen
Omgång 15
2021-01-30 09:30 15 Farsta IBK - Järfälla IBK Farstahallen 3
2021-01-30 16:00 15 Hässelby SK IBK (B) - Sköndals IK (B) Riddersvik
2021-01-30 17:15 15 Nacka Wallenstam IBK - Ekerö IK Myrsjöskolan
Omgång 16
2021-02-06 12:15 16 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (B) Tappströms Bollhall
2021-02-06 13:00 16 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK Kämpetorpshallen 2
2021-02-07 10:00 16 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-02-07 11:15 16 Sköndals IK (B) - Farsta IBK Sköndalshallen
Omgång 17
2021-02-13 12:15 17 Farsta IBK - Ekerö IK Farstahallen 1
2021-02-14 09:00 17 Bele Barkarby IF IBF - Sköndals IK (B) Björkebyhallen
2021-02-14 12:00 17 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Hässelbyhallen
Omgång 18
2021-02-20 08:30 18 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF Mälaröhallen
2021-02-20 12:00 18 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK Kämpetorpshallen 2
2021-02-20 18:00 18 Nacka Wallenstam IBK - Hässelby SK IBK (B) Myrsjöskolan
Omgång 19
2021-03-13 12:15 19 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK Farstahallen 3
2021-03-14 13:00 19 Bele Barkarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Björkebyhallen
Omgång 20
2021-03-20 11:15 20 Hässelby SK IBK (B) - Farsta IBK Hässelbyhallen
2021-03-20 14:00 20 Nacka Wallenstam IBK - Bele Barkarby IF IBF Myrsjöskolan
Omgång 21
2021-03-28 08:00 21 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2021-03-28 10:30 21 Järfälla IBK - Sköndals IK (B) Viksjö Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis