Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Monica Lundholm monica_lundholm@hotmail.com 0769428757 Svart/Svart/Svart
Hammarby IF IBF Grön, Vit, Vit
Hässelby SK IBK (A) Röd, Svart, Svart
Högalids IF F11/10 vit, blå, vit
IBF Offensiv Lidingö Robert Birgersson robert.birgersson@hotmail.se blå, blå, blå
Ingarö IF (B) Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070-554 62 40 Röd/Röd/Svart
Sundbybergs IK Hanna Blom hannahansson98@hotmail.com Grön/Vit/Grön
Täby FC (C) Vit, Vit, Vit
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 09:00 1 Hässelby SK IBK (A) - Sundbybergs IK Riddersvik
2020-09-26 12:15 1 IBF Offensiv Lidingö - Ingarö IF (B) Bodals Bollhall
2020-09-27 12:00 1 Järfälla IBK - Högalids IF F11/10 Kallhälls sporthall
Omgång 2
2 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö Björkebyhallen
2020-10-03 09:00 2 Sundbybergs IK - Järfälla IBK Brotorpshallen
2020-10-03 15:15 2 Ingarö IF (B) - Täby FC (C) Ingarö Sporthall
Omgång 3
2020-10-10 09:00 3 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF Ärvingehallen
2020-10-10 10:00 3 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2020-10-10 11:15 3 IBF Offensiv Lidingö - Högalids IF F11/10 Bodals Bollhall
Omgång 4
2020-10-17 09:00 4 Högalids IF F11/10 - Täby FC (C) Liljeholmshallen 1
2020-10-17 12:00 4 Sundbybergs IK - IBF Offensiv Lidingö Hallonbergshallen
2020-10-18 09:00 4 Hammarby IF IBF - Järfälla IBK Eriksdalshallen
2020-10-18 09:00 4 Bele Barkarby IF IBF - Ingarö IF (B) Björkebyhallen
Omgång 5
2020-10-24 10:00 5 Täby FC (C) - Sundbybergs IK Grindtorpshallen
2020-10-24 10:00 5 Ingarö IF (B) - Högalids IF F11/10 Ingarö Sporthall
2020-10-25 09:00 5 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
Omgång 8
8 Järfälla IBK - Högalids IF F11/10 Kallhälls sporthall
2020-11-21 10:00 8 Hammarby IF IBF - Ingarö IF (B) Sjöstadshallen
2020-11-21 11:00 8 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF Riddersvik
2020-11-21 12:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Riddersvik
2020-11-21 12:00 8 Sundbybergs IK - Högalids IF F11/10 Hallonbergshallen
2020-11-22 10:00 8 Järfälla IBK - IBF Offensiv Lidingö Viksjö Sporthall
Omgång 9
2020-11-28 09:00 9 Täby FC (C) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
2020-11-28 09:30 9 Högalids IF F11/10 - Ängby IF Liljeholmshallen 1
2020-11-29 09:45 9 Bele Barkarby IF IBF - Hammarby IF IBF Björkebyhallen
Omgång 10
2020-12-05 09:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF Riddersvik
2020-12-06 09:00 10 Järfälla IBK - Ingarö IF (B) Viksjö Sporthall
2020-12-06 09:00 10 Hammarby IF IBF - Högalids IF F11/10 Eriksdalshallen
2020-12-06 16:30 10 Ängby IF - Sundbybergs IK Grimstahallen
Omgång 11
11 Järfälla IBK - Sundbybergs IK Björkebyhallen
2020-12-12 10:00 11 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2020-12-12 11:00 11 Högalids IF F11/10 - Hässelby SK IBK (A) Liljeholmshallen 1
2020-12-12 12:00 11 Sundbybergs IK - Hammarby IF IBF Hallonbergshallen
2020-12-13 09:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Björkebyhallen
Omgång 12
2020-12-19 09:00 12 Högalids IF F11/10 - Järfälla IBK Liljeholmshallen 1
2020-12-19 12:00 12 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (A) Hallonbergshallen
2020-12-19 15:45 12 Ingarö IF (B) - IBF Offensiv Lidingö Ingarö Sporthall
2020-12-20 11:00 12 Ängby IF - Hammarby IF IBF Grimstahallen
Omgång 13
2021-01-09 09:00 13 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Hässelbyhallen
2021-01-09 11:15 13 IBF Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IF IBF Bodals Bollhall
2021-01-10 10:00 13 Täby FC (C) - Ingarö IF (B) Grindtorpshallen
2021-01-10 10:00 13 Järfälla IBK - Sundbybergs IK Viksjö Sporthall
Omgång 14
2021-01-17 09:15 14 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Kallhälls sporthall
2021-01-17 10:00 14 Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Eriksdalshallen
2021-01-17 11:00 14 Högalids IF F11/10 - IBF Offensiv Lidingö Eriksdalshallen
2021-01-17 13:00 14 Ängby IF - Järfälla IBK Grimstahallen
Omgång 15
2021-01-23 09:00 15 Ingarö IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Ingarö Sporthall
2021-01-23 11:15 15 IBF Offensiv Lidingö - Sundbybergs IK Bodals Bollhall
2021-01-24 10:00 15 Järfälla IBK - Hammarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-01-24 11:00 15 Täby FC (C) - Högalids IF F11/10 Grindtorpshallen
2021-02-07 15:00 15 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
Omgång 16
2021-01-30 09:00 16 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK Ärvingehallen
2021-01-30 10:00 16 Ängby IF - IBF Offensiv Lidingö Riddersvik
2021-01-30 12:00 16 Sundbybergs IK - Täby FC (C) Hallonbergshallen
2021-01-30 12:15 16 Högalids IF F11/10 - Ingarö IF (B) Liljeholmshallen 1
Omgång 17
2021-02-06 09:00 17 Täby FC (C) - Ängby IF Grindtorpshallen
2021-02-06 09:45 17 Ingarö IF (B) - Sundbybergs IK Ingarö Sporthall
2021-02-06 11:15 17 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF Bodals Bollhall
2021-02-07 09:15 17 Bele Barkarby IF IBF - Högalids IF F11/10 Björkebyhallen
Omgång 18
2021-02-14 10:00 18 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2021-02-14 11:00 18 Ängby IF - Ingarö IF (B) Grimstahallen
2021-02-14 11:00 18 Sundbybergs IK - Bele Barkarby IF IBF Hallonbergshallen
2021-02-14 13:15 18 Hammarby IF IBF - Täby FC (C) Eriksdalshallen
Omgång 19
2021-02-20 10:15 19 Ingarö IF (B) - Hammarby IF IBF Ingarö Sporthall
2021-02-20 11:00 19 Högalids IF F11/10 - Sundbybergs IK Liljeholmshallen 1
2021-02-20 11:15 19 IBF Offensiv Lidingö - Järfälla IBK Bodals Bollhall
2021-02-21 09:00 19 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF Björkebyhallen
2021-02-21 12:00 19 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
Omgång 20
2021-02-14 12:30 20 Järfälla IBK - Högalids IF F11/10 Kallhälls sporthall
2021-03-13 10:00 20 Hässelby SK IBK (A) - Ingarö IF (B) Hässelbyhallen
2021-03-13 10:00 20 Hammarby IF IBF - Bele Barkarby IF IBF Sjöstadshallen
2021-03-14 09:00 20 Järfälla IBK - Täby FC (C) Viksjö Sporthall
2021-03-14 10:00 20 Ängby IF - Högalids IF F11/10 Grimstahallen
Omgång 21
2021-03-20 11:00 21 Högalids IF F11/10 - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2021-03-20 12:00 21 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Kallhälls sporthall
2021-03-20 12:15 21 Sundbybergs IK - Ängby IF Hallonbergshallen
2021-03-20 16:30 21 Ingarö IF (B) - Järfälla IBK Ingarö Sporthall
Omgång 22
2021-03-27 10:00 22 Hässelby SK IBK (A) - Högalids IF F11/10 Riddersvik
2021-03-27 11:15 22 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (C) Bodals Bollhall
2021-03-28 08:30 22 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-03-28 09:00 22 Hammarby IF IBF - Sundbybergs IK Eriksdalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis