Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Henrik Hedman henrik.hedman@hmpartners.se Svart/Vit/Svartgula
Duvbo IK (B) Röd, Röd, Svart
Ekerö IK (A) David Samuelsson David.samuelsson@gmail.com 070-222 08 53 Mörkblå m gula ränder
Ekerö IK (B) Per Hellström per75helle@hotmail.com 070-565 75 95 Blå/Blå/Mörk
Enebybergs IF (B) Petter Cederberg pettercederberg@hotmail.com 0703-329622 Lila tröjor, vita byxor, lila strumpor
FBI Tullinge (C) Jonas Engvall engwall.jonas@gmail.com 07332500873 Orange/Svart/Svart
Högalids IF (B) vit, blå, vit
IBF Offensiv Lidingö (A) Magnus Johansson magnusjohansson04@gmail.com 070-9278747 blå/blå/blå
IBF Offensiv Lidingö (B) blå, blå, blå
Karlbergs BK Röd, Vit, Röd
Mariebergs SK röd, blå, röda
Nockebyhovs IF Kalle Palmlöf 0707818213
Norrtulls SK Anders Fagerlund anders.fagerlund@gmail.com 070-768 51 52 Gul/Svart/Gul
Silverdals IF (B) Stefan Albinsson stefan.albinsson@almaproperty.se 0709786881 Vit/Vit/Vit
Sköndals IK Björn Oldeen bjorn.oldeen@cmore.se 0707704535 Blå/Svart/Svart
Töjnan IBK (A) Marcus Ekehov Maekehov@gmail.com 0700803312 Gul/Svart/Svart
Åkersberga IBF (C) Mikael Frödin mef75@icloud.com 0703259807 Orange/Svart/Orange
Älta IF (B) Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (A) Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF (D) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 09:00 1 Högalids IF (B) - Sköndals IK Liljeholmshallen 1
2020-09-26 1 Karlbergs BK - Nockebyhovs IF S:t Erikshallen
2020-09-26 15:00 1 FBI Tullinge (C) - Åkersberga IBF (C) Rikstenshallen
2020-09-27 13:00 1 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Tappströms Bollhall
2020-09-27 15:00 1 AIK IBF - Töjnan IBK (A) Tallbackaskolan
2020-09-27 16:00 1 Ekerö IK (A) - Silverdals IF (B) Mälaröhallen
2020-09-27 18:15 1 Enebybergs IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Danderyds Gymnasium
2020-10-03 11:15 1 IBF Offensiv Lidingö (B) - Norrtulls SK Bodals Bollhall
Omgång 2
2020-10-10 09:00 2 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (A) Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 09:00 2 Nockebyhovs IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Stora Mossen 1
2020-10-10 09:45 2 Silverdals IF (B) - AIK IBF Silverdalshallen
2020-10-10 10:00 2 Mariebergs SK - Karlbergs BK Stora Mossen 1
2020-10-10 12:00 2 Älvsjö AIK IBF (D) - Töjnan IBK (A) Kämpetorpshallen 2
2020-10-10 13:15 2 Norrtulls SK - Högalids IF (B) Engelbrektshallen
2020-10-11 09:00 2 Sköndals IK - Enebybergs IF (B) Sköndalshallen
2020-10-11 10:30 2 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 3
2020-10-17 10:30 3 Silverdals IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-17 11:15 3 Ekerö IK (A) - Sköndals IK Tappströms Bollhall
2020-10-17 12:30 3 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-17 13:15 3 Karlbergs BK - IBF Offensiv Lidingö (B) Engelbrektshallen
2020-10-17 15:00 3 FBI Tullinge (C) - Nockebyhovs IF Rikstenshallen
2020-10-18 09:00 3 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF (D) Ulriksdalshallen
2020-10-18 16:15 3 Enebybergs IF (B) - Norrtulls SK Danderyds Gymnasium
2020-11-22 17:16 3 IBF Offensiv Lidingö (A) - Mariebergs SK Bodals Bollhall
Omgång 4
2020-10-24 09:15 4 Älvsjö AIK IBF (A) - AIK IBF Kämpetorpshallen 2
2020-10-24 11:00 4 Nockebyhovs IF - Ekerö IK (B) Riddersvik
2020-10-24 12:00 4 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK (A) Brotorpshallen
2020-10-24 12:15 4 IBF Offensiv Lidingö (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Bodals Bollhall
2020-10-24 14:15 4 Karlbergs BK - Högalids IF (B) Engelbrektshallen
2020-10-24 15:15 4 Mariebergs SK - FBI Tullinge (C) Engelbrektshallen
2020-10-24 17:15 4 Norrtulls SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
2020-10-25 10:15 4 Åkersberga IBF (C) - Älvsjö AIK IBF (D) Åkersberga Sporthall A
2020-10-25 12:00 4 Sköndals IK - Silverdals IF (B) Sköndalshallen
Omgång 7
2020-11-22 13:15 7 Åkersberga IBF (C) - Nockebyhovs IF Skärgårdsstadshallen
2020-11-22 18:15 7 Enebybergs IF (B) - FBI Tullinge (C) Danderyds Gymnasium
2020-11-28 09:00 7 Älvsjö AIK IBF (D) - Mariebergs SK Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 09:30 7 Töjnan IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-11-28 09:45 7 Silverdals IF (B) - Karlbergs BK Silverdalshallen
2020-11-28 12:00 7 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tappströms Bollhall
2020-11-28 13:00 7 Ekerö IK (B) - Högalids IF (B) Tappströms Bollhall
2020-11-29 09:00 7 Sköndals IK - Norrtulls SK Sköndalshallen
2020-11-29 10:30 7 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF (B) Västertorpshallen
2020-11-29 12:30 7 AIK IBF - Duvbo IK (B) Tallbackaskolan
Omgång 8
2020-12-05 09:00 8 Nockebyhovs IF - Duvbo IK (B) Stora Mossen 1
2020-12-05 10:00 8 Mariebergs SK - Åkersberga IBF (C) Stora Mossen 1
2020-12-05 11:15 8 IBF Offensiv Lidingö (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Bodals Bollhall
2020-12-05 12:15 8 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (A) S:t Erikshallen
2020-12-05 12:15 8 IBF Offensiv Lidingö (A) - Silverdals IF (B) Bodals Bollhall
2020-12-05 14:15 8 FBI Tullinge (C) - Ekerö IK (A) Rikstenshallen
2020-12-05 16:15 8 Norrtulls SK - AIK IBF Engelbrektshallen
2020-12-05 16:30 8 Enebybergs IF (B) - Ekerö IK (B) Danderyds Gymnasium
2020-12-06 10:30 8 Högalids IF (B) - Töjnan IBK (A) Telefonplanshallen
2020-12-06 16:00 8 Älta IF (B) - Sköndals IK Stavsborgshallen
Omgång 9
2020-12-12 10:30 9 Silverdals IF (B) - FBI Tullinge (C) Silverdalshallen
2020-12-12 11:00 9 Älvsjö AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Kämpetorpshallen 1
2020-12-12 12:00 9 Älvsjö AIK IBF (D) - Högalids IF (B) Kämpetorpshallen 1
2020-12-12 13:15 9 Norrtulls SK - Älta IF (B) Engelbrektshallen
2020-12-13 09:00 9 AIK IBF - Nockebyhovs IF Ulriksdalshallen
2020-12-13 09:00 9 Sköndals IK - Karlbergs BK Sköndalshallen
2020-12-13 09:00 9 Ekerö IK (A) - Ekerö IK (B) Mälaröhallen
2020-12-13 11:00 9 Duvbo IK (B) - Mariebergs SK Löthallen
2020-12-13 15:00 9 Enebybergs IF (B) - Töjnan IBK (A) Mörbyhallen
2021-01-09 09:15 9 Åkersberga IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2020-12-19 09:00 10 Mariebergs SK - Nockebyhovs IF Stora Mossen 1
2020-12-19 10:00 10 Högalids IF (B) - Åkersberga IBF (C) Liljeholmshallen 1
2020-12-19 11:15 10 IBF Offensiv Lidingö (A) - Sköndals IK Bodals Bollhall
2020-12-19 12:15 10 IBF Offensiv Lidingö (B) - Duvbo IK (B) Bodals Bollhall
2020-12-19 13:00 10 Ekerö IK (B) - Silverdals IF (B) Tappströms Bollhall
2020-12-19 13:15 10 Karlbergs BK - Norrtulls SK S:t Erikshallen
2020-12-19 14:00 10 FBI Tullinge (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Tullingehallen
2020-12-19 14:00 10 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK (A) Tappströms Bollhall
2020-12-20 09:15 10 Älta IF (B) - AIK IBF Fisksätra sporthall
2020-12-20 13:15 10 Enebybergs IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Mörbyhallen
Omgång 11
2021-01-16 09:00 11 Duvbo IK (B) - Högalids IF (B) Brotorpshallen
2021-01-16 10:00 11 Nockebyhovs IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Stora Mossen 1
2021-01-16 10:00 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (B) Kämpetorpshallen 2
2021-01-16 11:30 11 Älvsjö AIK IBF (D) - Ekerö IK (A) Kämpetorpshallen 1
2021-01-16 12:00 11 Silverdals IF (B) - Töjnan IBK (A) Silverdalshallen
2021-01-16 14:30 11 Norrtulls SK - IBF Offensiv Lidingö (A) Engelbrektshallen
2021-01-16 16:45 11 Karlbergs BK - Älta IF (B) Engelbrektshallen
2021-01-17 10:15 11 Sköndals IK - FBI Tullinge (C) Sköndalshallen
2021-01-17 12:00 11 Åkersberga IBF (C) - Enebybergs IF (B) Skärgårdsstadshallen
2021-01-17 14:00 11 AIK IBF - Mariebergs SK Tallbackaskolan
Omgång 12
2021-01-09 12:15 12 IBF Offensiv Lidingö (A) - Älta IF (B) Bodals Bollhall
2021-01-23 10:00 12 Högalids IF (B) - Nockebyhovs IF Liljeholmshallen 1
2021-01-23 11:00 12 Ekerö IK (B) - Sköndals IK Tappströms Bollhall
2021-01-23 11:00 12 Silverdals IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Silverdalshallen
2021-01-23 13:00 12 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (C) Tappströms Bollhall
2021-01-23 13:15 12 Karlbergs BK - AIK IBF S:t Erikshallen
2021-01-23 13:15 12 Mariebergs SK - IBF Offensiv Lidingö (B) Engelbrektshallen
2021-01-23 16:00 12 FBI Tullinge (C) - Norrtulls SK Rikstenshallen
2021-01-24 10:00 12 Töjnan IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Töjnahallen
2021-01-24 17:00 12 Enebybergs IF (B) - Duvbo IK (B) Mörbyhallen
Omgång 13
2021-01-30 09:00 13 Mariebergs SK - Högalids IF (B) Stora Mossen 1
2021-01-30 10:00 13 Nockebyhovs IF - Enebybergs IF (B) Stora Mossen 1
2021-01-30 10:00 13 Duvbo IK (B) - Ekerö IK (A) Brotorpshallen
2021-01-30 12:15 13 Karlbergs BK - IBF Offensiv Lidingö (A) S:t Erikshallen
2021-01-30 13:00 13 Norrtulls SK - Ekerö IK (B) Hjorthagshallen
2021-01-30 14:15 13 FBI Tullinge (C) - Älta IF (B) Rikstenshallen
2021-01-31 09:00 13 Sköndals IK - Töjnan IBK (A) Sköndalshallen
2021-01-31 09:00 13 Älvsjö AIK IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (D) Telefonplanshallen
2021-01-31 10:00 13 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (B) Ulriksdalshallen
2021-01-31 13:00 13 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (B) Skärgårdsstadshallen
Omgång 14
2021-02-06 09:00 14 FBI Tullinge (C) - Karlbergs BK Tullingehallen
2021-02-06 09:00 14 Älvsjö AIK IBF (D) - Sköndals IK Kämpetorpshallen 2
2021-02-06 09:15 14 Högalids IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Telefonplanshallen
2021-02-06 09:30 14 Silverdals IF (B) - Duvbo IK (B) Silverdalshallen
2021-02-06 10:00 14 Ekerö IK (B) - Älta IF (B) Mälaröhallen
2021-02-06 11:00 14 Ekerö IK (A) - Nockebyhovs IF Mälaröhallen
2021-02-06 11:00 14 Älvsjö AIK IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Kämpetorpshallen 1
2021-02-06 12:15 14 IBF Offensiv Lidingö (A) - AIK IBF Bodals Bollhall
2021-02-07 09:00 14 Töjnan IBK (A) - Norrtulls SK Töjnahallen
2021-02-07 16:15 14 Enebybergs IF (B) - Mariebergs SK Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2021-02-13 10:00 15 Duvbo IK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Brotorpshallen
2021-02-13 11:15 15 IBF Offensiv Lidingö (B) - Enebybergs IF (B) Bodals Bollhall
2021-02-13 12:15 15 IBF Offensiv Lidingö (A) - FBI Tullinge (C) Bodals Bollhall
2021-02-13 13:15 15 Karlbergs BK - Ekerö IK (B) S:t Erikshallen
2021-02-13 17:00 15 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (D) Engelbrektshallen
2021-02-13 18:00 15 Mariebergs SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
2021-02-14 10:00 15 AIK IBF - Högalids IF (B) Ulriksdalshallen
2021-02-14 10:00 15 Sköndals IK - Åkersberga IBF (C) Sköndalshallen
2021-02-14 12:00 15 Nockebyhovs IF - Silverdals IF (B) Riddersvik
2021-02-14 15:00 15 Älta IF (B) - Töjnan IBK (A) Stavsborgshallen
Omgång 16
2021-02-20 09:00 16 FBI Tullinge (C) - AIK IBF Tullingehallen
2021-02-20 11:00 16 Älvsjö AIK IBF (A) - Nockebyhovs IF Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 13:00 16 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Tappströms Bollhall
2021-02-20 13:00 16 Silverdals IF (B) - Mariebergs SK Edsbergshallen
2021-02-20 13:00 16 Älvsjö AIK IBF (D) - Älta IF (B) Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 14:00 16 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tappströms Bollhall
2021-02-20 16:00 16 Töjnan IBK (A) - Karlbergs BK Edsbergshallen
2021-02-21 12:00 16 Sköndals IK - Duvbo IK (B) Sköndalshallen
2021-02-21 14:15 16 Enebybergs IF (B) - Högalids IF (B) Mörbyhallen
2021-02-21 14:15 16 Åkersberga IBF (C) - Norrtulls SK Skärgårdsstadshallen
Omgång 17
2021-03-13 09:00 17 Högalids IF (B) - Ekerö IK (A) Liljeholmshallen 1
2021-03-13 09:00 17 Nockebyhovs IF - Sköndals IK Stora Mossen 1
2021-03-13 10:00 17 FBI Tullinge (C) - Ekerö IK (B) Tullingehallen
2021-03-13 10:00 17 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (A) Stora Mossen 1
2021-03-13 12:15 17 IBF Offensiv Lidingö (A) - Töjnan IBK (A) Bodals Bollhall
2021-03-13 13:15 17 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (D) S:t Erikshallen
2021-03-13 13:15 17 Norrtulls SK - Duvbo IK (B) Engelbrektshallen
2021-03-14 10:08 17 IBF Offensiv Lidingö (B) - Silverdals IF (B) Bodals Bollhall
2021-03-14 14:00 17 AIK IBF - Enebybergs IF (B) Tallbackaskolan
2021-03-14 17:00 17 Älta IF (B) - Åkersberga IBF (C) Stavsborgshallen
Omgång 18
2021-03-20 10:00 18 Älvsjö AIK IBF (D) - IBF Offensiv Lidingö (A) Kämpetorpshallen 2
2021-03-20 10:30 18 Sköndals IK - Mariebergs SK Farstahallen 1
2021-03-20 11:00 18 Älvsjö AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Kämpetorpshallen 2
2021-03-20 11:15 18 Ekerö IK (A) - Enebybergs IF (B) Tappströms Bollhall
2021-03-20 12:15 18 Ekerö IK (B) - AIK IBF Tappströms Bollhall
2021-03-20 13:00 18 Töjnan IBK (A) - FBI Tullinge (C) Edsbergshallen
2021-03-20 13:15 18 Duvbo IK (B) - Älta IF (B) Hallonbergshallen
2021-03-20 14:15 18 Norrtulls SK - Nockebyhovs IF Engelbrektshallen
2021-03-20 15:00 18 Silverdals IF (B) - Högalids IF (B) Edsbergshallen
2021-03-21 13:15 18 Åkersberga IBF (C) - Karlbergs BK Skärgårdsstadshallen
Omgång 19
2021-03-27 09:00 19 Högalids IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Liljeholmshallen 1
2021-03-27 09:00 19 Mariebergs SK - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2021-03-27 12:15 19 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK (A) Mälaröhallen
2021-03-27 12:15 19 Karlbergs BK - Duvbo IK (B) S:t Erikshallen
2021-03-27 13:15 19 IBF Offensiv Lidingö (B) - Sköndals IK Bodals Bollhall
2021-03-27 14:00 19 FBI Tullinge (C) - Älvsjö AIK IBF (D) Rikstenshallen
2021-03-28 09:00 19 AIK IBF - Ekerö IK (A) Ulriksdalshallen
2021-03-28 11:00 19 Älta IF (B) - Nockebyhovs IF Stavsborgshallen
2021-03-28 16:15 19 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (C) Bodals Bollhall
2021-03-28 17:15 19 Enebybergs IF (B) - Silverdals IF (B) Danderyds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis