Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Dennis Hannerz hannerz@hotmail.com 079-078 75 07 Svart/Svart/Svart
Bro IK VIT, BLÅ, VIT
Danderyds SK IBF Blå, Vit, Vita
Duvbo IK (A) Röd, Röd, Svart
Ekerö IK (C) Blå, Blå, Blå
Enebybergs IF (A) Lila, Vit, Lila
Järfälla IBK Pekka Mäenpää pekka@akalla.st Röd/Röd/Svart
Rotebro IS IBK Peter Jangbratt Peter.jangbratt@scandichotels.com 070-9735187 Blå/blå/vit
Råsunda IS Anders Sjölander andersjolander@hotmail.com 0704820522 Blå
Sigtuna IF IBK Blå, Blå, Blå
Silverdals IF (A) Vit, Vit, Vit
Sundbybergs IK Per Sandberg per.sandberg72@gmail.com Grön/Vit/Grön
Töjnan IBK (B) Marcus Ekehov Maekehov@gmail.com 0700803312 Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK (A) Jesper Lindau jeppe.lindau@hotmail.com 0709486064 Svart
Vallentuna IBK (B) Per Lindheimer per@pottodds.se 0700-40 05 99 Svart/Svart/Svart
Vaxholms IBF Emil Boettge emilvxhlm@icloud.com 073-5039740 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Nicklas Bjunér bjuner_nicklas@hotmail.com 070-652 00 20 Röd/Röd/Vit+Röd
Väsby AIK (B) Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF (B) Per Tillman per.tillman7@gmail.com 0709578164 Orange/Svart/Orange
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF
2020-09-26 09:30 1 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-09-27 09:15 1 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Prästängshallen
2020-09-27 10:00 1 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (B) Kallhälls sporthall
2020-09-27 11:15 1 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) Björkebyhallen
2020-09-27 11:15 1 Bro IK - Ängby IF Bro Sporthall
2020-09-27 13:00 1 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2020-09-27 16:00 1 Råsunda IS - Sundbybergs IK Tallbackaskolan
2020-09-27 17:15 1 Enebybergs IF (A) - Väsby AIK Danderyds Gymnasium
Omgång 2
2 Töjnan IBK (B) - Väsby AIK (B) Töjnahallen
2020-10-03 10:00 2 Sundbybergs IK - Järfälla IBK Brotorpshallen
2020-10-10 08:45 2 Väsby AIK - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2020-10-10 08:45 2 Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2020-10-10 10:00 2 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-10-10 15:00 2 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-10-11 09:30 2 Sigtuna IF IBK - Råsunda IS Prästängshallen
2020-10-11 15:30 2 Vaxholms IBF - Ekerö IK (C) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-22 09:00 2 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
Omgång 3
3 Väsby AIK (B) - Silverdals IF (A)
2020-10-17 09:00 3 Ekerö IK (C) - Töjnan IBK (B) Mälaröhallen
2020-10-17 10:00 3 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 11:30 3 Rotebro IS IBK - Råsunda IS Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-18 09:00 3 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
2020-10-18 11:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) Björkebyhallen
2020-10-18 11:15 3 Bro IK - Vaxholms IBF Bro Sporthall
2020-10-18 14:00 3 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (B) Mörbyhallen
2020-10-18 17:15 3 Enebybergs IF (A) - Sundbybergs IK Danderyds Gymnasium
Omgång 4
4 Råsunda IS - Väsby AIK (B) Ulriksdalshallen
2020-10-24 08:00 4 Väsby AIK - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2020-10-24 09:00 4 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 09:00 4 Sundbybergs IK - Danderyds SK IBF Brotorpshallen
2020-10-24 09:00 4 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-10-24 11:15 4 Silverdals IF (A) - Ekerö IK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-24 12:15 4 Töjnan IBK (B) - Bro IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-24 13:00 4 Duvbo IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Brotorpshallen
2020-10-25 09:00 4 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF (A) Prästängshallen
2020-10-25 13:30 4 Vaxholms IBF - Ängby IF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 5
2020-11-22 17:15 5 Enebybergs IF (A) - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 6
2020-11-22 13:30 6 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 7
2020-11-22 12:15 7 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Skärgårdsstadshallen
2020-11-28 08:45 7 Väsby AIK - Sundbybergs IK Väsby skolan
2020-11-28 09:00 7 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 11:00 7 Ekerö IK (C) - Enebybergs IF (A) Tappströms Bollhall
2020-11-29 09:00 7 Ängby IF - Råsunda IS Grimstahallen
2020-11-29 10:45 7 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
2020-11-29 11:30 7 Duvbo IK (A) - Silverdals IF (A) Löthallen
2020-11-29 13:30 7 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-29 14:15 7 Bro IK - Järfälla IBK Bro Sporthall
2020-11-29 15:15 7 Danderyds SK IBF - Väsby AIK (B) Mörbyhallen
Omgång 8
2020-12-05 08:15 8 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2020-12-05 11:00 8 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 11:00 8 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2020-12-05 15:00 8 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK (B) Brotorpshallen
2020-12-05 17:30 8 Enebybergs IF (A) - Bro IK Danderyds Gymnasium
2020-12-06 08:15 8 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Töjnahallen
2020-12-06 09:00 8 Råsunda IS - Duvbo IK (A) Ulriksdalshallen
2020-12-06 10:45 8 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK Prästängshallen
2020-12-06 11:00 8 Järfälla IBK - Ängby IF Viksjö Sporthall
2020-12-06 11:00 8 Ekerö IK (C) - Danderyds SK IBF Mälaröhallen
Omgång 9
2020-11-21 09:00 9 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Viksjö Sporthall
2020-12-12 10:00 9 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (C) Hammarbackens Sporthall
2020-12-12 11:00 9 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK Björkebyhallen
2020-12-13 08:00 9 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2020-12-13 10:00 9 Ängby IF - Enebybergs IF (A) Grimstahallen
2020-12-13 12:15 9 Bro IK - Danderyds SK IBF Bro Sporthall
2020-12-13 13:15 9 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2020-12-13 13:45 9 Vaxholms IBF - Råsunda IS Vaxholm innebandyhallen
2021-01-09 10:00 9 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2021-01-10 09:30 9 Töjnan IBK (B) - Silverdals IF (A) Töjnahallen
Omgång 10
2020-12-19 09:00 10 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-19 10:30 10 Väsby AIK (B) - Väsby AIK Väsby skolan
2020-12-19 15:00 10 Ekerö IK (C) - Åkersberga IBF (B) Tappströms Bollhall
2020-12-20 09:00 10 Råsunda IS - Töjnan IBK (B) Ulriksdalshallen
2020-12-20 09:30 10 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK Prästängshallen
2020-12-20 10:00 10 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2020-12-20 10:00 10 Järfälla IBK - Vaxholms IBF Viksjö Sporthall
2020-12-20 15:00 10 Bro IK - Vallentuna IBK (A) Bro Sporthall
2020-12-20 16:15 10 Danderyds SK IBF - Ängby IF Mörbyhallen
2020-12-20 16:30 10 Enebybergs IF (A) - Duvbo IK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2021-01-16 12:00 11 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 12:15 11 Väsby AIK - Ekerö IK (C) Väsby skolan
2021-01-16 13:00 11 Silverdals IF (A) - Råsunda IS Silverdalshallen
2021-01-16 14:15 11 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Brotorpshallen
2021-01-17 08:15 11 Töjnan IBK (B) - Järfälla IBK Töjnahallen
2021-01-17 09:00 11 Duvbo IK (A) - Danderyds SK IBF Löthallen
2021-01-17 10:15 11 Bele Barkarby IF IBF - Sigtuna IF IBK Kallhälls sporthall
2021-01-17 13:00 11 Åkersberga IBF (B) - Bro IK Skärgårdsstadshallen
2021-01-17 13:30 11 Vaxholms IBF - Enebybergs IF (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-01-17 14:00 11 Ängby IF - Vallentuna IBK (A) Grimstahallen
Omgång 12
2021-01-23 10:00 12 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Nya)
2021-01-23 10:15 12 Väsby AIK (B) - Sundbybergs IK Väsby skolan
2021-01-23 11:00 12 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 12:00 12 Ekerö IK (C) - Vallentuna IBK (B) Tappströms Bollhall
2021-01-24 11:00 12 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Kallhälls sporthall
2021-01-24 11:00 12 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Grimstahallen
2021-01-24 12:15 12 Bro IK - Väsby AIK Bro Sporthall
2021-01-24 13:00 12 Råsunda IS - Bele Barkarby IF IBF Tallbackaskolan
2021-01-24 13:00 12 Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK (B) Mörbyhallen
2021-01-24 14:00 12 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
Omgång 13
2021-01-30 10:00 13 Vallentuna IBK (B) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 10:00 13 Väsby AIK - Ängby IF Väsby skolan
2021-01-30 13:00 13 Sundbybergs IK - Ekerö IK (C) Hallonbergshallen
2021-01-31 09:00 13 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2021-01-31 09:00 13 Råsunda IS - Järfälla IBK Ulriksdalshallen
2021-01-31 10:00 13 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Löthallen
2021-01-31 10:30 13 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B) Prästängshallen
2021-01-31 13:30 13 Töjnan IBK (B) - Danderyds SK IBF Silverdalshallen
2021-01-31 14:30 13 Silverdals IF (A) - Enebybergs IF (A) Silverdalshallen
2021-01-31 15:30 13 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 14
2021-02-06 13:00 14 Ekerö IK (C) - Sigtuna IF IBK Mälaröhallen
2021-02-06 13:00 14 Ängby IF - Vallentuna IBK (B) Riddersvik
2021-02-06 15:45 14 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2021-02-07 09:00 14 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-02-07 11:30 14 Bro IK - Sundbybergs IK Bro Sporthall
2021-02-07 12:15 14 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-02-07 12:30 14 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2021-02-07 13:00 14 Danderyds SK IBF - Silverdals IF (A) Mörbyhallen
2021-02-07 13:30 14 Duvbo IK (A) - Väsby AIK Löthallen
2021-02-07 17:15 14 Enebybergs IF (A) - Råsunda IS Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2021-02-13 08:15 15 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2021-02-13 10:00 15 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (C) Rotebrohallen (Nya)
2021-02-13 10:00 15 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 15:45 15 Sundbybergs IK - Ängby IF Brotorpshallen
2021-02-13 16:15 15 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Edsbergshallen
2021-02-14 09:00 15 Råsunda IS - Danderyds SK IBF Ulriksdalshallen
2021-02-14 09:30 15 Sigtuna IF IBK - Bro IK Prästängshallen
2021-02-14 11:00 15 Järfälla IBK - Enebybergs IF (A) Kallhälls sporthall
2021-02-14 12:00 15 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2021-02-14 15:30 15 Vaxholms IBF - Väsby AIK Vaxholm innebandyhallen
Omgång 16
2021-02-20 10:00 16 Vallentuna IBK (A) - Råsunda IS Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 10:00 16 Väsby AIK - Töjnan IBK (B) Väsby skolan
2021-02-20 12:00 16 Ekerö IK (C) - Väsby AIK (B) Tappströms Bollhall
2021-02-20 13:30 16 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-21 09:00 16 Duvbo IK (A) - Sundbybergs IK Löthallen
2021-02-21 11:00 16 Ängby IF - Sigtuna IF IBK Grimstahallen
2021-02-21 11:15 16 Bro IK - Rotebro IS IBK Bro Sporthall
2021-02-21 13:15 16 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (A) Skärgårdsstadshallen
2021-02-21 16:15 16 Enebybergs IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Danderyds Gymnasium
2021-02-21 16:15 16 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK Mörbyhallen
Omgång 17
2021-03-13 09:30 17 Rotebro IS IBK - Ängby IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-03-13 09:45 17 Silverdals IF (A) - Väsby AIK Silverdalshallen
2021-03-13 11:00 17 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF Brotorpshallen
2021-03-13 13:00 17 Väsby AIK (B) - Bro IK Väsby skolan
2021-03-14 09:00 17 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (C) Björkebyhallen
2021-03-14 09:00 17 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Töjnahallen
2021-03-14 09:15 17 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK (A) Prästängshallen
2021-03-14 10:00 17 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2021-03-14 13:00 17 Råsunda IS - Åkersberga IBF (B) Tallbackaskolan
2021-03-14 16:15 17 Enebybergs IF (A) - Danderyds SK IBF Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2021-03-20 09:00 18 Väsby AIK - Råsunda IS Väsby skolan
2021-03-20 11:00 18 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 14:00 18 Töjnan IBK (B) - Sundbybergs IK Edsbergshallen
2021-03-20 15:00 18 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 16:45 18 Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK Brotorpshallen
2021-03-21 12:00 18 Bro IK - Ekerö IK (C) Bro Sporthall
2021-03-21 12:15 18 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK Skärgårdsstadshallen
2021-03-21 13:15 18 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF Mörbyhallen
2021-03-21 13:30 18 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-03-21 16:30 18 Ängby IF - Väsby AIK (B) Grimstahallen
Omgång 19
2021-03-27 09:15 19 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Nya)
2021-03-27 11:00 19 Väsby AIK (B) - Duvbo IK (A) Väsby skolan
2021-03-27 11:15 19 Ekerö IK (C) - Ängby IF Mälaröhallen
2021-03-27 17:00 19 Silverdals IF (A) - Sundbybergs IK Edsbergshallen
2021-03-28 08:30 19 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Kallhälls sporthall
2021-03-28 09:30 19 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (B) Prästängshallen
2021-03-28 10:00 19 Råsunda IS - Vallentuna IBK (B) Ulriksdalshallen
2021-03-28 10:30 19 Järfälla IBK - Väsby AIK Kallhälls sporthall
2021-03-28 12:00 19 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
2021-03-28 16:15 19 Enebybergs IF (A) - Åkersberga IBF (B) Danderyds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis