Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekerö IK B Blå, Blå, Blå
Farsta IBK Pehr Åhlberg pehr.ahlberg@farstaibk.se Svart/Svart/Svart
FBI Tullinge (A) Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge (B) Birgitta Beatrice Blylod beatrice.blylod@gmail.com Orange/Svart/Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Nacka Wallenstam IBK (B) Vit, Svart, Vit
Nynäshamns IBK Blå, Blå, Vit
Salems IF Kim Svedberg kimmen1997@hotmail.com 0722370787 Lila/blå/Vit/Vit
Segeltorps IF Björn Ritzl bjorn.ritzl@gmail.com 070-433 53 33 Vit/Vit/Vit
Sköndals IK Oskar Thorin thorin.stockholm@gmail.com Blå/Svart/Svart
Tumba GOIF Röd, Svart, Röda
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Jonas Westergren jonas.westergren@gmail.com 0707909690 Svart/Svart/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart/svart/
Värmdö IF (A) Christer Alsiö christer.alsio@gmail.com 0706145030 Blåa tröjor, blåa shorts, blåa strumpor
Värmdö IF (B) Mathias Hyyrynen hyyrynen@hotmail.com 0731256094 blå/blå/blå
Västerhaninge IBK Jenny Palm jenny.palm77@hotmail.com 0723031108 Blå/Svart/Svart
Älta IF Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (C) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 11:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-09-26 12:00 1 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Ludwig Dahlberg, Joacim Hansson Tomtbergahallen
2020-09-26 15:00 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF Christoffer Hellström, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2020-09-26 15:45 1 FBI Tullinge (A) - Nynäshamns IBK Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Tullingehallen
2020-09-27 10:15 1 Värmdö IF (A) - Sköndals IK Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Värmdö sporthall
2020-09-27 14:00 1 Älta IF - FBI Tullinge (B) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stavsborgshallen
2020-12-12 11:15 1 Salems IF - Tumba GOIF Skogsängshallen
Omgång 2
2020-10-03 10:00 2 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Erik Gustafsson, Joacim Hansson Storvretens Sporthall
2020-10-03 10:00 2 Västerhaninge IBK - Salems IF Ella Lassen Eriksson, Rasmus Bergne Åbyhallen - Haninge
2020-10-03 12:00 2 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (C) Kenneth Johansson, Anders Hillebrink Kvarnängshallen
2020-10-04 09:00 2 Segeltorps IF - FBI Tullinge (A) Ayub Aden, Jonas Kouao Kvarnbergshallen
2020-10-04 09:15 2 Värmdö IF (B) - Värmdö IF (A) Noah Hulin, Ella Lassen Eriksson Värmdö sporthall
2020-10-04 11:00 2 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Marcus Rückert, Kevin Neemé Sköndalshallen
2020-10-04 13:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK Tyra Müller-Nord, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
Omgång 3
2020-10-10 10:15 3 Farsta IBK - FBI Tullinge (B) Gustav Levin, Tony Verho Farstahallen 1
2020-10-10 11:00 3 Älvsjö AIK IBF (C) - Segeltorps IF Mio Fagerström, Johan Nima Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 14:00 3 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ayub Aden, Jonas Kouao Tomtbergahallen
2020-10-10 17:00 3 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK Johan Ståhl, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2020-10-10 17:15 3 Salems IF - Älta IF Elliot Helin Boucher, Johan Nima Skogsängshallen
2020-10-11 11:00 3 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Amir Edström, Linus Bälter Sköndalshallen
2020-10-11 17:15 3 FBI Tullinge (A) - Tumba GOIF Viggo Modigh, Erik Gustafsson Tullingehallen
2020-11-22 11:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
Omgång 4
2020-10-17 10:00 4 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (C) Ayub Aden, Jonas Kouao Storvretens Sporthall
2020-10-17 11:00 4 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (A) Fredrik Bousset, Kenneth Johansson Åbyhallen - Haninge
2020-10-17 11:15 4 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Mattias Thomasson, Ella Lassen Eriksson Värmdö sporthall
2020-10-17 12:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Strandhallen - Tyresö
2020-10-17 17:00 4 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS Joacim Hansson, Ludwig Dahlberg Rikstenshallen
2020-10-18 10:00 4 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK Vanessa Permatz, Josefine Svensson Kvarnbergshallen
2020-10-18 15:00 4 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Marcus Rückert, Tyra Müller-Nord Stavsborgshallen
Omgång 5
2020-10-24 10:15 5 Farsta IBK - Salems IF Mattias Patrik Robert Thorsén, Tony Verho Farstahallen 3
2020-10-24   Uppskj. 5 Älvsjö AIK IBF (C) - Västerhaninge IBK Kämpetorpshallen 1
2020-10-24 12:00 5 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Joacim Hansson, Ludwig Dahlberg Kvarnängshallen
2020-10-24 15:15 5 FBI Tullinge (A) - Älta IF Ayub Aden, Jonas Kouao Rikstenshallen
2020-10-25 09:30 5 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Segeltorps IF Vanessa Permatz, Josefine Svensson Tyresöhallen
2020-10-25 10:15 5 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) Filip Öhman, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-10-25 14:00 5 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Johan Ståhl, Karima Sharipova Sköndalshallen
Omgång 6
6 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C) Stavsborgshallen
6 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Farstahallen 3
Omgång 8
2020-11-21 09:15 8 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF (C) Farstahallen 3
2020-11-21 11:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2020-11-21 11:00 8 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Lyckeby Sporthall
2020-11-21 11:00 8 Ekerö IK B - Nynäshamns IBK Mälaröhallen
2020-11-21 13:00 8 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2020-11-21 14:00 8 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2020-11-22 13:15 8 Salems IF - Sköndals IK Skogsängshallen
2020-11-22 16:00 8 Älta IF - Segeltorps IF Stavsborgshallen
Omgång 9
2020-11-28 10:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2020-11-28 11:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2020-11-28 11:00 9 Tumba GOIF - Älta IF Storvretens Sporthall
2020-11-28 11:15 9 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2020-11-28 12:00 9 Nynäshamns IBK - Farsta IBK Kvarnängshallen
2020-11-28 14:00 9 Älvsjö AIK IBF (C) - Huddinge IBS Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 15:15 9 Segeltorps IF - Ekerö IK B Kvarnbergshallen
2020-11-29 10:00 9 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2020-11-29 12:15 9 Värmdö IF (B) - Salems IF Värmdö sporthall
Omgång 10
10 Ekerö IK B - Tumba GOIF
2020-12-12 10:00 10 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2020-12-12 10:45 10 Farsta IBK - Segeltorps IF Farstahallen 1
2020-12-12 11:00 10 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK Tullingehallen
2020-12-12 12:00 10 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2020-12-12 13:00 10 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2020-12-13 11:15 10 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Värmdö sporthall
2020-12-13 14:00 10 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
Omgång 11
2020-12-19 10:00 11 Västerhaninge IBK - Ekerö IK B Åbyhallen - Haninge
2020-12-19 12:00 11 Tumba GOIF - Farsta IBK Tullingehallen
2020-12-19 13:00 11 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (A) Kvarnängshallen
2020-12-20 08:45 11 Segeltorps IF - Huddinge IBS Glömstahallen
2020-12-20 10:15 11 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2020-12-20 11:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2020-12-20 11:00 11 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (C) Sköndalshallen
2020-12-20 12:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
Omgång 12
2021-01-16 10:30 12 Farsta IBK - Västerhaninge IBK Farstahallen 3
2021-01-16 12:00 12 Huddinge IBS - Tumba GOIF Tomtbergahallen
2021-01-16 12:30 12 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (B) Kämpetorpshallen 1
2021-01-16 13:15 12 Ekerö IK B - Älta IF Tappströms Bollhall
2021-01-16 13:30 12 Salems IF - FBI Tullinge (B) Skogsängshallen
2021-01-16 15:00 12 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2021-01-17 12:15 12 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2021-01-17 12:15 12 Sköndals IK - Nynäshamns IBK Sköndalshallen
Omgång 13
2021-01-23 10:00 13 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS Åbyhallen - Haninge
2021-01-23 10:15 13 Tumba GOIF - Värmdö IF (A) Storvretens Sporthall
2021-01-23 16:15 13 Segeltorps IF - Sköndals IK Kvarnbergshallen
2021-01-23 17:00 13 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2021-01-24 10:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ekerö IK B Tyresöhallen
2021-01-24 10:15 13 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2021-01-24 11:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (A) Tyresöhallen
2021-01-24 13:15 13 Älta IF - Farsta IBK Stavsborgshallen
Omgång 14
2021-01-30 09:00 14 FBI Tullinge (A) - FBI Tullinge (B) Tullingehallen
2021-01-30 12:00 14 Farsta IBK - Ekerö IK B Farstahallen 4
2021-01-30 14:15 14 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogsängshallen
2021-01-30 14:30 14 Huddinge IBS - Älta IF Tomtbergahallen
2021-01-31 10:00 14 Sköndals IK - Tumba GOIF Sköndalshallen
2021-01-31 13:15 14 Värmdö IF (B) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2021-01-31 14:00 14 Älvsjö AIK IBF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Telefonplanshallen
2021-01-31 14:15 14 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
Omgång 15
2021-02-13 10:00 15 Ekerö IK B - Huddinge IBS Mälaröhallen
2021-02-13 11:00 15 Västerhaninge IBK - Sköndals IK Åbyhallen - Haninge
2021-02-13 11:00 15 Tumba GOIF - Värmdö IF (B) Storvretens Sporthall
2021-02-13 12:00 15 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Tullingehallen
2021-02-14 12:15 15 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2021-02-14 13:00 15 Älta IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2021-02-14 14:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2021-02-14 15:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
Omgång 16
2021-02-20 12:00 16 Huddinge IBS - Farsta IBK Tomtbergahallen
2021-02-20 12:00 16 FBI Tullinge (A) - Salems IF Tullingehallen
2021-02-20 13:00 16 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnängshallen
2021-02-20 14:00 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2021-02-21 08:30 16 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Glömstahallen
2021-02-21 09:15 16 Värmdö IF (A) - Ekerö IK B Värmdö sporthall
2021-02-21 12:15 16 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2021-02-21 13:00 16 Sköndals IK - Älta IF Sköndalshallen
Omgång 17
2021-03-13 10:00 17 Ekerö IK B - Sköndals IK Mälaröhallen
2021-03-13 11:15 17 Farsta IBK - Värmdö IF (A) Farstahallen 3
2021-03-13 12:00 17 FBI Tullinge (B) - Segeltorps IF Tullingehallen
2021-03-13 14:00 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2021-03-14 13:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2021-03-14 13:00 17 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2021-03-14 13:15 17 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (C) Skogsängshallen
2021-03-14 14:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tumba GOIF Strandhallen - Tyresö
Omgång 18
2021-03-20 09:00 18 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2021-03-20 10:30 18 Tumba GOIF - FBI Tullinge (B) Storvretens Sporthall
2021-03-20 12:00 18 Älvsjö AIK IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2021-03-20 12:00 18 Nynäshamns IBK - Salems IF Kvarnängshallen
2021-03-20 12:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2021-03-21 09:00 18 Sköndals IK - Farsta IBK Sköndalshallen
2021-03-21 09:45 18 Värmdö IF (B) - Ekerö IK B Värmdö sporthall
2021-03-21 10:45 18 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS Värmdö sporthall
Omgång 19
2021-03-27 08:30 19 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Tullingehallen
2021-03-27 09:30 19 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Tullingehallen
2021-03-27 10:15 19 Farsta IBK - Värmdö IF (B) Farstahallen 3
2021-03-27 12:00 19 Huddinge IBS - Sköndals IK Tomtbergahallen
2021-03-27 15:00 19 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2021-03-28 12:00 19 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Stavsborgshallen
2021-03-28 12:15 19 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2021-03-28 14:15 19 Salems IF - Segeltorps IF Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis