Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bromma KFUK-KFUM Kurt Sillén kurt.sillen@telia.com Blå/blå/vit
Duvbo IK (B) Linda Joutsen Karlsson lindajoutsen@hotmail.com Röd, Röd, Svart
Duvbo IK (C) Röd, Röd, Svart
Ekerö IK Blå, Blå, Blå
Hammarby IF IBF Grön, Vit, Vit
Hässelby SK IBK (C) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (D) Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö Patrik Bengtsson bengtssonpatrik@hotmail.com 0706872935 blå, blå, blå
Jakobsbergs IBF (B) Svart, Svart, Svart
Karlbergs BK Röd, Vit, Röd
Nacka Wallenstam IBK (A) Vit, Svart, Vit
Segeltorps IF (B) Vit, Vit, Vit
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (C) Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK (D) Johan Filander jfilander@hotmail.com 070-4258225 Svart/Svart/Svart
Vallentuna IBK (E) Hannah Brygt hbrygt@gmail.com 0736122768 Svart
Åkersberga IBF (C) Pia Lindholm pialindholm@hotmail.com Orange/Svart/Orange
Älvsjö AIK IBF (A) Blå, Blå, Blå
Ängby IF (B) Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Duvbo IK (C) - Segeltorps IF (B) Löthallen
2020-09-26 1 Vallentuna IBK (D) - Karlbergs BK Hammarbackens Sporthall
2020-09-26 12:00 1 Hässelby SK IBK (C) - Vallentuna IBK (E) Totte Hallgren, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2020-09-26 12:00 1 Jakobsbergs IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Kallhälls sporthall
2020-09-26 15:15 1 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (A) Andreas Theorén, Alexander Löfgren Bodals Bollhall
2020-09-27 09:15 1 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2020-09-27 13:45 1 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Sam Robertsson, Ayub Aden Löthallen
2020-10-10 18:00 1 Hässelby SK IBK (D) - Ekerö IK Elliot Karlsson, Anna Mandelstam Riddersvik
Omgång 2
2 Segeltorps IF (B) - Jakobsbergs IBF (B)
2020-10-03 09:15 2 Ekerö IK - Duvbo IK (C) Thomas Josbrink, Johan Engvall Mälaröhallen
2020-10-03 10:00 2 Bromma KFUK-KFUM - IBF Offensiv Lidingö Robert Milerud, Oscar Isacsson Stora Mossen 1
2020-10-03 12:15 2 Karlbergs BK - Täby FC (A) Ayub Aden, Jonas Kouao S:t Erikshallen
2020-10-03 13:00 2 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (D) Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-10-03 15:15 2 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (D) Jakob Iskander, Max Åstrand Åkersberga Sporthall A
2020-10-04 09:00 2 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hammarby IF IBF Fredrik Hallenberg, Mario Mallengren Ormingehallen
2020-10-04 13:45 2 Vallentuna IBK (E) - Duvbo IK (B) Thomas Josbrink, Johan Nima Hammarbackens Sporthall
Omgång 3
3 IBF Offensiv Lidingö - Segeltorps IF (B) Bodals Bollhall
2020-10-10 12:00 3 Hässelby SK IBK (C) - Karlbergs BK Alexander Friberg, Imtiaz Karim Ärvingehallen
2020-10-10 13:00 3 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (D) Simon Åbom, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-10-10 14:00 3 Täby FC (A) - Täby FC (C) Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Grindtorpshallen
2020-10-10 18:00 3 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vallentuna IBK (E) Johan Ståhl, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2020-10-11 11:30 3 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Johnny Mikael Claesson, Asta Hansson Eriksdalshallen
2020-10-11 12:00 3 Jakobsbergs IBF (B) - Ekerö IK Oliver Hallgren, Sam Robertsson Viksjö Sporthall
2020-10-11 14:00 3 Duvbo IK (C) - Åkersberga IBF (C) Emil Pernkrans, Marcus Höök Löthallen
Omgång 4
2020-10-17 09:15 4 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF (B) Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Åkersberga Sporthall A
2020-10-17 10:00 4 Bromma KFUK-KFUM - Älvsjö AIK IBF (A) Arvid Stegrud, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2020-10-17 11:00 4 Vallentuna IBK (E) - Hammarby IF IBF Max Åstrand, Lea Gergi Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 11:00 4 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-10-17 12:00 4 Vallentuna IBK (D) - Duvbo IK (C) Max Åstrand, Lea Gergi Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 12:15 4 Karlbergs BK - Duvbo IK (B) Mattias Patrik Robert Thorsén, Mio Fagerström S:t Erikshallen
2020-10-17 15:00 4 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (A) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Riddersvik
2020-10-18 14:00 4 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C) Emmie Helleday, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
Omgång 5
5 Nacka Wallenstam IBK (A) - Karlbergs BK Myrsjöskolan
2020-10-24 10:00 5 Älvsjö AIK IBF (A) - Segeltorps IF (B) Asta Hansson, Tindra Henriksson Kämpetorpshallen 1
2020-10-24 10:00 5 Ängby IF (B) - Ekerö IK Robert Milerud, Ayub Aden Riddersvik
2020-10-24 14:15 5 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF (C) Johan Hessing, Sadjad Nima Bodals Bollhall
2020-10-24 15:00 5 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (D) Totte Hallgren, Oliver Hallgren Riddersvik
2020-10-24 15:45 5 Duvbo IK (B) - Täby FC (C) Theodore Idevall, Filip Lövenklint Brotorpshallen
2020-10-25 10:00 5 Jakobsbergs IBF (B) - Vallentuna IBK (D) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Viksjö Sporthall
2020-10-25 12:00 5 Täby FC (A) - Duvbo IK (C) Grindtorpshallen
2020-12-06 15:15 5 Hammarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM Eriksdalshallen
Omgång 6
6 Segeltorps IF (B) - Bromma KFUK-KFUM Glömstahallen
6 Karlbergs BK - Vallentuna IBK (E) S:t Erikshallen
6 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Mälaröhallen
6 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Grindtorpshallen
Omgång 7
7 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Myrsjöskolan
7 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (A) Bodals Bollhall
Omgång 8
2020-11-21 09:00 8 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Grindtorpshallen
2020-11-21 10:15 8 Åkersberga IBF (C) - Bromma KFUK-KFUM Åkersberga Sporthall A
2020-11-21 11:00 8 Duvbo IK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Hallonbergshallen
2020-11-21 12:00 8 Vallentuna IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-11-21 12:15 8 Karlbergs BK - Hammarby IF IBF S:t Erikshallen
2020-11-21 13:00 8 Ekerö IK - Segeltorps IF (B) Mälaröhallen
2020-11-22 09:00 8 Hässelby SK IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2020-11-22 10:00 8 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (E) Hässelbyhallen
2020-11-22 11:00 8 Jakobsbergs IBF (B) - Duvbo IK (B) Viksjö Sporthall
Omgång 9
2020-11-28 12:00 9 Hammarby IF IBF - Ekerö IK Sjöstadshallen
2020-11-28 12:00 9 Bromma KFUK-KFUM - Vallentuna IBK (D) Stora Mossen 1
2020-11-28 12:00 9 Vallentuna IBK (E) - Duvbo IK (C) Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 12:15 9 Karlbergs BK - Täby FC (C) S:t Erikshallen
2020-11-28 15:00 9 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (A) Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 15:45 9 Nacka Wallenstam IBK (A) - Jakobsbergs IBF (B) Myrsjöskolan
2020-11-29 11:00 9 Segeltorps IF (B) - Åkersberga IBF (C) Glömstahallen
2020-11-29 12:00 9 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK (C) Grimstahallen
2020-11-29 15:30 9 Duvbo IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Löthallen
Omgång 10
2020-12-12 09:00 10 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK (A) Bodals Bollhall
2020-12-12 11:45 10 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Hässelbyhallen
2020-12-12 12:45 10 Hässelby SK IBK (D) - Karlbergs BK Hässelbyhallen
2020-12-13 10:00 10 Jakobsbergs IBF (B) - Vallentuna IBK (E) Viksjö Sporthall
2020-12-13 12:00 10 Täby FC (A) - Bromma KFUK-KFUM Grindtorpshallen
2020-12-13 13:00 10 Duvbo IK (B) - Ängby IF (B) Löthallen
2020-12-13 14:15 10 Vallentuna IBK (D) - Segeltorps IF (B) Hammarbackens Sporthall
2021-01-10 11:00 10 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF Grindtorpshallen
2021-01-10 14:00 10 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK Åkersberga Sporthall A
Omgång 11
2020-12-19 10:00 11 Hammarby IF IBF - Åkersberga IBF (C) Sjöstadshallen
2020-12-19 10:00 11 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
2020-12-19 10:00 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Duvbo IK (B) Kämpetorpshallen 1
2020-12-19 11:00 11 Vallentuna IBK (E) - IBF Offensiv Lidingö Hammarbackens Sporthall
2020-12-19 12:15 11 Karlbergs BK - Duvbo IK (C) S:t Erikshallen
2020-12-20 09:30 11 Ekerö IK - Vallentuna IBK (D) Mälaröhallen
2020-12-20 11:00 11 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ängby IF (B) Ormingehallen
2020-12-20 12:00 11 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen
2020-12-20 13:00 11 Segeltorps IF (B) - Täby FC (A) Glömstahallen
Omgång 12
2021-01-16 11:00 12 Vallentuna IBK (D) - Åkersberga IBF (C) Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 11:00 12 Hässelby SK IBK (C) - Segeltorps IF (B) Hässelbyhallen
2021-01-16 16:00 12 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2021-01-17 10:00 12 Hässelby SK IBK (D) - Hammarby IF IBF Hässelbyhallen
2021-01-17 10:00 12 Jakobsbergs IBF (B) - Karlbergs BK Viksjö Sporthall
2021-01-17 11:00 12 Täby FC (A) - Ekerö IK Grindtorpshallen
2021-01-17 11:00 12 Duvbo IK (B) - Bromma KFUK-KFUM Löthallen
2021-01-17 12:00 12 Duvbo IK (C) - Täby FC (C) Löthallen
2021-01-17 17:15 12 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK (E) Grimstahallen
Omgång 13
2021-01-23 10:00 13 Hammarby IF IBF - Vallentuna IBK (D) Sjöstadshallen
2021-01-23 10:00 13 Bromma KFUK-KFUM - Nacka Wallenstam IBK (A) Stora Mossen 1
2021-01-23 12:15 13 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2021-01-23 12:15 13 Karlbergs BK - IBF Offensiv Lidingö S:t Erikshallen
2021-01-23 13:00 13 Vallentuna IBK (E) - Älvsjö AIK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 15:00 13 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (C) Tappströms Bollhall
2021-01-24 09:00 13 Segeltorps IF (B) - Duvbo IK (B) Glömstahallen
2021-01-24 11:00 13 Hässelby SK IBK (D) - Duvbo IK (C) Hässelbyhallen
2021-01-24 16:00 13 Täby FC (C) - Jakobsbergs IBF (B) Grindtorpshallen
Omgång 14
2021-01-30 11:00 14 Vallentuna IBK (E) - Bromma KFUK-KFUM Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 13:00 14 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Riddersvik
2021-01-30 13:15 14 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (C) Bodals Bollhall
2021-01-31 10:00 14 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (D) Grindtorpshallen
2021-01-31 10:45 14 Jakobsbergs IBF (B) - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
2021-01-31 11:00 14 Duvbo IK (B) - Ekerö IK Löthallen
2021-01-31 11:00 14 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF (B) Ormingehallen
2021-01-31 12:00 14 Duvbo IK (C) - Hammarby IF IBF Löthallen
2021-01-31 12:00 14 Ängby IF (B) - Karlbergs BK Grimstahallen
Omgång 15
2021-02-13 09:45 15 Segeltorps IF (B) - Vallentuna IBK (E) Kvarnbergshallen
2021-02-13 10:15 15 Åkersberga IBF (C) - Duvbo IK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-02-13 11:00 15 Hässelby SK IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2021-02-13 12:00 15 Hammarby IF IBF - Täby FC (A) Sjöstadshallen
2021-02-13 12:00 15 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 12:00 15 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (A) Mälaröhallen
2021-02-13 12:15 15 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (A) S:t Erikshallen
2021-02-13 13:30 15 Duvbo IK (C) - Jakobsbergs IBF (B) Brotorpshallen
2021-02-13 14:00 15 Täby FC (C) - Ängby IF (B) Grindtorpshallen
Omgång 16
2021-02-20 11:00 16 Vallentuna IBK (E) - Ekerö IK Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 11:00 16 Bromma KFUK-KFUM - Karlbergs BK Stora Mossen 1
2021-02-20 12:00 16 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (C) Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 14:00 16 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A) Riddersvik
2021-02-20 14:15 16 IBF Offensiv Lidingö - Duvbo IK (C) Bodals Bollhall
2021-02-21 10:00 16 Duvbo IK (B) - Vallentuna IBK (D) Löthallen
2021-02-21 11:00 16 Jakobsbergs IBF (B) - Hammarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-02-21 11:00 16 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Ormingehallen
2021-02-21 13:00 16 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK (D) Grimstahallen
Omgång 17
2021-03-13 10:00 17 Vallentuna IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 12:15 17 Karlbergs BK - Segeltorps IF (B) S:t Erikshallen
2021-03-13 17:15 17 Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK (C) Sjöstadshallen
2021-03-13 18:00 17 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (E) Skärgårdsstadshallen
2021-03-14 10:00 17 Hässelby SK IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (A) Hässelbyhallen
2021-03-14 10:15 17 Duvbo IK (C) - Ängby IF (B) Löthallen
2021-03-14 14:15 17 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM Grindtorpshallen
2021-03-14 15:00 17 Jakobsbergs IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö Viksjö Sporthall
2021-03-14 16:15 17 Täby FC (A) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
Omgång 18
2021-03-20 11:00 18 Älvsjö AIK IBF (A) - Duvbo IK (C) Kämpetorpshallen 1
2021-03-20 11:15 18 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF Bodals Bollhall
2021-03-20 12:00 18 Vallentuna IBK (E) - Vallentuna IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 12:15 18 Karlbergs BK - Ekerö IK S:t Erikshallen
2021-03-20 15:45 18 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (C) Brotorpshallen
2021-03-21 10:00 18 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (A) Ormingehallen
2021-03-21 10:00 18 Segeltorps IF (B) - Täby FC (C) Kvarnbergshallen
2021-03-21 13:00 18 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (D) Grimstahallen
2021-03-21 14:00 18 Ängby IF (B) - Jakobsbergs IBF (B) Grimstahallen
Omgång 19
2021-03-27 14:00 19 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (E) Grindtorpshallen
2021-03-28 11:00 19 Hammarby IF IBF - Duvbo IK (B) Eriksdalshallen
2021-03-28 11:30 19 Jakobsbergs IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Viksjö Sporthall
2021-03-28 12:00 19 Hässelby SK IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Hässelbyhallen
2021-03-28 12:15 19 Åkersberga IBF (C) - Karlbergs BK Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 12:30 19 Duvbo IK (C) - Bromma KFUK-KFUM Löthallen
2021-03-28 13:00 19 Hässelby SK IBK (D) - Segeltorps IF (B) Hässelbyhallen
2021-03-28 14:00 19 Täby FC (C) - Ekerö IK Grindtorpshallen
2021-03-28 17:15 19 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (B) Bodals Bollhall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis