Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF (A) Jimmy Åkerlund jimmy.akerlund@gmail.com 070-361 20 91 Svart, Vit, Svartgul
Ekerö IK Rickard Markusson rickard.markusson@ekeroik.se 072-3349344 Blå, Blå, Blå
Nacka Wallenstam IBK (B) Jill Ryberg jill.ryberg@gmail.com Vit/Svart/Vit
Silverdals IF Fredric Gyllenstierna fredric@gyllenstierna.net 0709492020 Vit, Vit, Vit
Stäkets Idrottsförening Blå, Blå, Blå
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Jonas Westergren jonas.westergren@gmail.com 0707909690 Svart/Svart/Svart
Täby FC (A) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@outlook.com 0707420689 Vit
Täby FC (B) Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Johan Filander jfilander@hotmail.com 070-4258225 Svart, Svart, Svart
Värmdö IF (B) Helen Karlsson hckarlsson@hotmail.com 070-415 92 63 Blå, Blå, Blå
Väsby AIK Petra Zachrisson petra.zachrisson@vasbyaik.se 076-265 51 83 Röd/Röd/Vit
Åkersberga IBF P08A Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Svart och orange, oranga strumpor
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Ekerö IK - AIK IBF (A)
2020-09-26 14:00 1 Stäkets Idrottsförening - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Annie Mattsson, Viggo Modigh Kallhälls sporthall
2020-09-27 10:15 1 Åkersberga IBF P08A - Täby FC (B) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2020-09-27 13:00 1 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Mattias Thomasson, Ella Lassen Eriksson Grindtorpshallen
2020-10-04 18:30 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Silverdals IF Anton Zaitsev, Max Sjöberg Myrsjöskolan
Omgång 2
2 Värmdö IF (B) - Ekerö IK Värmdö sporthall
2020-10-04 09:00 2 AIK IBF (A) - Täby FC (A) Agaton Östlund, Hugo Nilsson Ulriksdalshallen
2020-10-04 13:15 2 Täby FC (B) - Väsby AIK Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-10-04 15:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tyra Müller-Nord, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-10-04 15:45 2 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF P08A Johan Nima, Thomas Josbrink Hammarbackens Sporthall
Omgång 3
3 Stäkets Idrottsförening - Ekerö IK Kallhälls sporthall
2020-10-10 15:45 3 Väsby AIK - Silverdals IF Joel Sandberg, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2020-10-11 13:30 3 Åkersberga IBF P08A - AIK IBF (A) Dilshad Abdulla, Arne Brovig Åkersberga Sporthall A
2020-10-11 16:00 3 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Ayub Aden, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2020-10-11 17:00 3 Täby FC (A) - Värmdö IF (B) Linus Strandwitz, Ayub Aden Grindtorpshallen
Omgång 4
4 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-10-17 12:00 4 Stäkets Idrottsförening - Täby FC (A) Sebastian Johansson, Sam Robertsson Kallhälls sporthall
2020-10-17 15:00 4 Vallentuna IBK - Väsby AIK Simon Åbom, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
2020-10-18 10:15 4 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF P08A Niklas Lundberg, Simon Lundberg Värmdö sporthall
2020-11-29 10:00 4 AIK IBF (A) - Täby FC (B) Tallbackaskolan
2021-01-09 15:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Silverdals IF Strandhallen - Tyresö
Omgång 5
2020-10-24 14:00 5 Vallentuna IBK - AIK IBF (A) Edvin Johansson, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 15:15 5 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (A) Christoffer Castwall, Anna Mandelstam Ormingehallen
2020-10-25 12:30 5 Väsby AIK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hugo Nilsson, Ayub Aden Väsby skolan
2020-10-25 14:15 5 Åkersberga IBF P08A - Stäkets Idrottsförening Alexander Hellström, Rikard Söderlund Åkersberga Sporthall A
2020-10-25 15:00 5 Täby FC (B) - Värmdö IF (B) Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Grindtorpshallen
Omgång 7
7 Vallentuna IBK - Stäkets Idrottsförening Hammarbackens Sporthall
Omgång 8
8 Värmdö IF (B) - Väsby AIK Värmdö sporthall
8 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vallentuna IBK Ormingehallen
2020-11-22 09:00 8 Åkersberga IBF P08A - Silverdals IF Rotebrohallen (Nya)
Omgång 10
2020-11-28 13:15 10 Stäkets Idrottsförening - Väsby AIK Kallhälls sporthall
2020-11-28 15:00 10 Täby FC (A) - Ekerö IK Grindtorpshallen
2020-11-28 17:45 10 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2020-11-29 16:30 10 Silverdals IF - Vallentuna IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-11-29 18:00 10 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Grindtorpshallen
Omgång 11
2020-12-05 14:00 11 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2020-12-06 10:00 11 Ekerö IK - Åkersberga IBF P08A Mälaröhallen
2020-12-06 11:00 11 AIK IBF (A) - Silverdals IF Ulriksdalshallen
2020-12-06 12:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vallentuna IBK Tyresöhallen
2020-12-12 11:00 11 Stäkets Idrottsförening - Nacka Wallenstam IBK (B) Kallhälls sporthall
Omgång 12
2020-12-06 13:30 12 Åkersberga IBF P08A - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2020-12-12 10:30 12 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - AIK IBF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-12-12 11:30 12 Silverdals IF - Värmdö IF (B) Silverdalshallen
2020-12-12 16:00 12 Täby FC (B) - Ekerö IK Grindtorpshallen
2020-12-13 11:15 12 Nacka Wallenstam IBK (B) - Väsby AIK Ormingehallen
Omgång 13
2020-12-19 13:15 13 Stäkets Idrottsförening - Silverdals IF Kallhälls sporthall
2020-12-19 13:30 13 Väsby AIK - Åkersberga IBF P08A Väsby skolan
2020-12-19 16:00 13 Ekerö IK - Vallentuna IBK Tappströms Bollhall
2020-12-19 18:00 13 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2020-12-20 11:15 13 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Värmdö sporthall
Omgång 15
2021-01-16 13:00 15 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2021-01-16 13:00 15 Täby FC (A) - AIK IBF (A) Grindtorpshallen
2021-01-16 15:15 15 Väsby AIK - Täby FC (B) Väsby skolan
2021-01-17 09:15 15 Åkersberga IBF P08A - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2021-01-17 15:30 15 Värmdö IF (B) - Ekerö IK Värmdö sporthall
Omgång 16
2021-01-23 13:00 16 Silverdals IF - Väsby AIK Silverdalshallen
2021-01-23 14:00 16 Ekerö IK - Stäkets Idrottsförening Tappströms Bollhall
2021-01-23 16:00 16 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2021-01-24 11:15 16 Värmdö IF (B) - Täby FC (A) Värmdö sporthall
2021-01-24 15:00 16 AIK IBF (A) - Åkersberga IBF P08A Tallbackaskolan
Omgång 17
2021-01-30 13:15 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ekerö IK Myrsjöskolan
2021-01-30 14:00 17 Väsby AIK - Vallentuna IBK Väsby skolan
2021-01-30 14:00 17 Täby FC (A) - Stäkets Idrottsförening Grindtorpshallen
2021-01-30 17:15 17 Silverdals IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Silverdalshallen
2021-01-31 12:00 17 Täby FC (B) - AIK IBF (A) Grindtorpshallen
2021-01-31 12:15 17 Åkersberga IBF P08A - Värmdö IF (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 18
2021-02-06 12:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Väsby AIK Strandhallen - Tyresö
2021-02-06 12:00 18 Stäkets Idrottsförening - Åkersberga IBF P08A Kallhälls sporthall
2021-02-06 14:00 18 Täby FC (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Grindtorpshallen
2021-02-07 10:30 18 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK Ulriksdalshallen
2021-02-07 11:15 18 Värmdö IF (B) - Täby FC (B) Värmdö sporthall
Omgång 19
2021-02-13 13:00 19 Väsby AIK - AIK IBF (A) Väsby skolan
2021-02-13 13:15 19 Silverdals IF - Ekerö IK Silverdalshallen
2021-02-13 15:00 19 Vallentuna IBK - Värmdö IF (B) Hammarbackens Sporthall
2021-02-14 11:15 19 Åkersberga IBF P08A - Nacka Wallenstam IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-02-14 16:00 19 Täby FC (B) - Stäkets Idrottsförening Grindtorpshallen
Omgång 20
2021-02-20 09:30 20 Ekerö IK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Mälaröhallen
2021-02-20 12:15 20 Stäkets Idrottsförening - Vallentuna IBK Kallhälls sporthall
2021-02-20 16:45 20 Värmdö IF (B) - AIK IBF (A) Värmdö sporthall
2021-02-20 18:00 20 Täby FC (A) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2021-02-21 12:00 20 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (B) Ormingehallen
Omgång 23
2021-03-13 12:00 23 Ekerö IK - Täby FC (A) Mälaröhallen
2021-03-13 13:00 23 Vallentuna IBK - Silverdals IF Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 13:15 23 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
2021-03-13 14:00 23 Väsby AIK - Stäkets Idrottsförening Väsby skolan
2021-03-14 15:00 23 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Täby FC (B) Strandhallen - Tyresö
Omgång 24
2021-03-20 17:00 24 Silverdals IF - AIK IBF (A) Edsbergshallen
2021-03-21 11:15 24 Åkersberga IBF P08A - Ekerö IK Åkersberga Sporthall A
2021-03-21 12:00 24 Nacka Wallenstam IBK (B) - Stäkets Idrottsförening Ormingehallen
2021-03-21 13:15 24 Vallentuna IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-03-21 16:00 24 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
Omgång 25
2021-03-27 12:00 25 Väsby AIK - Nacka Wallenstam IBK (B) Väsby skolan
2021-03-27 15:30 25 Ekerö IK - Täby FC (B) Mälaröhallen
2021-03-27 18:00 25 Täby FC (A) - Åkersberga IBF P08A Grindtorpshallen
2021-03-28 14:00 25 Värmdö IF (B) - Silverdals IF Värmdö sporthall
2021-03-28 15:30 25 AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ulriksdalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis