Spelprogram - Pojkar Klass 9 (-05-06)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK Blå, Blå, Blå
Hofors IBK Svart, Svart, Svart
IBK Runsten Röd, Svart, Svart
IK Sätra Grön, Svart, Grön
Sandvikens AIK U svart
Sandvikens AIK U vit
Storviks IF Grön, Svart, Svart
Strömsbro IF Orange, Blå, Vit
Valbo AIF Grön, Svart/Vit, Grön
Älvkarleby IK Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
IBK Runsten - IK Sätra
Hofors IBK - Älvkarleby IK Hoforshallen
Valbo AIF - Sandvikens AIK U vit Valbo Sportcentrum
Strömsbro IF - Gävle GIK Träffen Arena
Sandvikens AIK U svart - Storviks IF Arena Jernvallen
Omgång 1
2013-11-03 09:45 1 IK Sätra - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2013-11-03 11:00 1 Älvkarleby IK - Sandvikens AIK U vit FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Sörgärdets Sporthall
2013-11-03 11:15 1 IBK Runsten - Sandvikens AIK U svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2013-11-03 12:00 1 Hofors IBK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2013-11-03 14:00 1 Storviks IF - Valbo AIF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Parkhallen
Omgång 2
2013-11-10 11:30 2 Sandvikens AIK U svart - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-10 13:00 2 Gävle GIK - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-11-10 13:00 2 Sandvikens AIK U vit - Storviks IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-10 13:15 2 Strömsbro IF - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Testebo Arena
2013-11-10 13:45 2 Valbo AIF - Hofors IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Ludvigbergsskolan
Omgång 3
2013-11-17 09:30 3 Hofors IBK - Sandvikens AIK U vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2013-11-17 10:45 3 IK Sätra - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2013-11-17 11:00 3 Sandvikens AIK U svart - Strömsbro IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-11-17 12:00 3 Storviks IF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
2013-11-17 13:00 3 IBK Runsten - Valbo AIF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
Omgång 4
2013-11-23 10:00 4 Hofors IBK - Sandvikens AIK U svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2013-11-24 10:45 4 IK Sätra - Valbo AIF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Ludvigbergsskolan
2013-11-24 11:00 4 Gävle GIK - Sandvikens AIK U vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-11-24 12:30 4 Älvkarleby IK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2013-11-24 13:00 4 Storviks IF - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Parkhallen
Omgång 5
2013-12-01 10:15 5 Strömsbro IF - Storviks IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2013-12-01 11:00 5 Valbo AIF - Älvkarleby IK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcentrum
2013-12-01 12:00 5 IBK Runsten - Hofors IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2013-12-01 16:00 5 Sandvikens AIK U vit - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-03-22 14:00 5 Sandvikens AIK U svart - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
Omgång 6
2013-12-07 10:00 6 Gävle GIK - Strömsbro IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Kunskapsskolans Sporthall
2013-12-08 10:30 6 Sandvikens AIK U vit - Valbo AIF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-12-08 11:00 6 Älvkarleby IK - Hofors IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Sörgärdets Sporthall
2013-12-08 11:30 6 IK Sätra - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-12-08 12:00 6 Storviks IF - Sandvikens AIK U svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Parkhallen
Omgång 7
2014-01-11 14:00 7 Hofors IBK - Storviks IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Hoforshallen
2014-01-12 09:00 7 IBK Runsten - Älvkarleby IK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-01-12 09:00 7 Valbo AIF - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Ludvigbergsskolan
2014-01-12 10:30 7 Strömsbro IF - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-01-12 12:00 7 Sandvikens AIK U svart - Sandvikens AIK U vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 8
2014-01-19 09:45 8 Valbo AIF - Strömsbro IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcentrum
2014-01-19 11:00 8 Älvkarleby IK - Sandvikens AIK U svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Sörgärdets Sporthall
2014-01-19 11:00 8 Gävle GIK - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-01-19 12:30 8 Sandvikens AIK U vit - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-19 13:45 8 IK Sätra - Storviks IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
Omgång 9
2014-01-25 12:00 9 Hofors IBK - IK Sätra FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Hoforshallen
2014-01-26 10:30 9 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U vit FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-01-26 11:00 9 Sandvikens AIK U svart - Valbo AIF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-01-26 12:00 9 IBK Runsten - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-01-26 14:30 9 Storviks IF - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
Omgång 10
2014-02-02 09:00 10 Valbo AIF - Storviks IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcentrum
2014-02-02 11:30 10 Gävle GIK - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-02 12:00 10 Strömsbro IF - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-02-02 12:30 10 Sandvikens AIK U svart - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-02 16:00 10 Sandvikens AIK U vit - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 11
2014-02-09 09:30 11 Hofors IBK - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2014-02-09 10:30 11 IK Sätra - Sandvikens AIK U svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Ludvigbergsskolan
2014-02-09 11:00 11 Älvkarleby IK - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Sörgärdets Sporthall
2014-02-09 12:00 11 Storviks IF - Sandvikens AIK U vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
2014-02-09 13:45 11 IBK Runsten - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Omgång 12
2014-02-15 11:45 12 Valbo AIF - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcentrum
2014-02-16 11:00 12 Älvkarleby IK - IK Sätra FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Sörgärdets Sporthall
2014-02-16 11:30 12 Sandvikens AIK U vit - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-16 13:45 12 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-02-16 15:30 12 Gävle GIK - Storviks IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
Omgång 13
2014-03-09 09:00 13 IBK Runsten - Storviks IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Ludvigbergsskolan
2014-03-09 09:30 13 Strömsbro IF - Älvkarleby IK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Testebo Arena
2014-03-09 12:30 13 Valbo AIF - IK Sätra FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcentrum
2014-03-09 14:00 13 Sandvikens AIK U svart - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-03-09 15:30 13 Sandvikens AIK U vit - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
Omgång 14
2014-03-15 11:00 14 Hofors IBK - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Hoforshallen
2014-03-16 10:00 14 IK Sätra - Sandvikens AIK U vit FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-03-16 11:00 14 Älvkarleby IK - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2014-03-16 14:30 14 Gävle GIK - Sandvikens AIK U svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Kunskapsskolans Sporthall
2014-03-16 16:00 14 Storviks IF - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis