Tabell | Totalt | Hemma | Borta | |||||||||||||||||||||
Plac. | Lag | S | V | O | F | GM-IM | D | P | S | V | O | F | GM-IM | D | P | S | V | O | F | GM-IM | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||
1. | Garphyttans IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
2. | Brickebackens IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
3. | Nora IBK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
4. | Mariebergs IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
5. | WSK Lindesberg Norr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
6. | Askersunds IBK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
7. | KFUM Örebro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | WSK Lindesberg Söder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
9. | Lillån IBK (P99/ 00) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
10. | IBK Laxå | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
11. | Örebro SK Söder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 |
Kommande matcher | ||
Tid | Match | Arena |
---|---|---|
|
||
2010-10-02 09:00 | Mariebergs IK - Lillån IBK (P99/00) | Lillåns skola |
2010-10-02 10:00 | IBK Laxå - Askersunds IBK | Närlundahallen |
2010-10-02 10:20 | Lillån IBK (P99/00) - Örebro SK Söder | Lillåns skola |
2010-10-02 11:30 | Brickebackens IF - IBK Laxå | Närlundahallen |
2010-10-02 11:40 | Örebro SK Söder - Mariebergs IK | Lillåns skola |
2010-10-02 13:00 | Askersunds IBK - Brickebackens IF | Närlundahallen |
2010-10-03 12:00 | Nora IBK - WSK Lindesberg Norr | Idrottshuset, Nora |
2010-10-03 13:00 | Garphyttans IF - WSK Lindesberg Söder | Idrottshuset, Nora |
2010-10-03 14:30 | WSK Lindesberg Norr - Garphyttans IF | Idrottshuset, Nora |
2010-10-03 15:30 | WSK Lindesberg Söder - Nora IBK | Idrottshuset, Nora |
2010-10-23 11:00 | WSK Lindesberg Norr - Askersunds IBK | Stadsskogsskolan |
2010-10-23 12:00 | WSK Lindesberg Söder - IBK Laxå | Stadsskogsskolan |
Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis