Spelprogram - Flickor 98

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fränsta IBK
Gullänget-Kroksta IBS 1 Blå, Blå, Blå
Gullänget-Kroksta IBS A Blå, Blå, Blå
Järveds IF
Klockarbergets BK Svart, Svart, Svart
Moälvens IBK Orange, Svart, Svart
Nätra IBK Svart, Svart, Svart
Sundsvalls IBF - U Kovland Orange, Svart, Orange
Sundsvalls IBF - U Matfors Orange, Svart, Orange
Sundsvalls IBF - U Selånger Orange, Svart, Orange
Örnsköldsvik IBF Röd, Röd, Röd
Örnsköldsvik IBF (99) Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
Gullänget-Kroksta IBS 1 - Gullänget-Kroksta IBS A Köpmanholmens Sporthall
Omgång 1
2009-10-25 13:30 1 Klockarbergets BK - Järveds IF Joel Karlsson, Robert Lundqvist
2009-10-25 14:15 1 Fränsta IBK - Gullänget-Kroksta IBS 1 Joel Karlsson, Robert Lundqvist
2009-10-25 15:00 1 Klockarbergets BK - Gullänget-Kroksta IBS A Joakim Jansson, Alexander Edenström
2009-10-25 15:45 1 Fränsta IBK - Järveds IF Alexander Edenström, Joakim Jansson
2009-10-25 16:30 1 Klockarbergets BK - Gullänget-Kroksta IBS 1 Alexander Edenström, Joakim Jansson
2009-10-25 17:15 1 Fränsta IBK - Gullänget-Kroksta IBS A Joakim Jansson, Alexander Edenström
Omgång 2
2 Örnsköldsvik IBF (99) - Sundsvalls IBF - U Selånger Nolaskolan
2 Örnsköldsvik IBF - Sundsvalls IBF - U Kovland Nolaskolan
2 Nätra IBK - Sundsvalls IBF - U Matfors Nolaskolan
2009-10-25 10:00 2 Moälvens IBK - Sundsvalls IBF - U Selånger Alma Byström, Anders Fahlgren Nolaskolan
2009-10-25 10:45 2 Örnsköldsvik IBF (99) - Sundsvalls IBF - U Kovland Alma Byström, Anders Fahlgren Nolaskolan
2009-10-25 11:30 2 Örnsköldsvik IBF - Sundsvalls IBF - U Matfors Gunnar Olsson, Lars-Åke Norman Nolaskolan
2009-10-25 12:15 2 Nätra IBK - Sundsvalls IBF - U Selånger Gunnar Olsson, Lars-Åke Norman Nolaskolan
2009-10-25 13:00 2 Moälvens IBK - Sundsvalls IBF - U Kovland Pontus Sandin, Pontus Westman Nolaskolan
2009-10-25 13:45 2 Örnsköldsvik IBF (99) - Sundsvalls IBF - U Matfors Pontus Sandin, Pontus Westman Nolaskolan
2009-10-25 14:30 2 Örnsköldsvik IBF - Sundsvalls IBF - U Selånger Alma Byström, Johan Sjöberg Nolaskolan
2009-10-25 15:15 2 Nätra IBK - Sundsvalls IBF - U Kovland Alma Byström, Johan Sjöberg Nolaskolan
2009-10-25 16:00 2 Moälvens IBK - Sundsvalls IBF - U Matfors Erik Lindström, Pontus Sandin Nolaskolan
Omgång 3
2009-11-14 10:00 3 Nätra IBK - Järveds IF Evelina Jonsson, Jimmy Fredin Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 10:45 3 Moälvens IBK - Gullänget-Kroksta IBS 1 Jimmy Fredin, Anna Wiklund Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 11:30 3 Örnsköldsvik IBF (99) - Gullänget-Kroksta IBS A Viktoria Lindé, Matilda Östlund Visén Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 12:15 3 Örnsköldsvik IBF - Järveds IF Jimmy Fredin, Axelina Skantz Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 13:00 3 Nätra IBK - Gullänget-Kroksta IBS 1 Jimmy Fredin, Anna Wiklund Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 13:45 3 Moälvens IBK - Gullänget-Kroksta IBS A Jimmy Fredin, Evelina Jonsson Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 14:30 3 Örnsköldsvik IBF (99) - Järveds IF Alexander Hellström, Christian Andersson Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 15:15 3 Örnsköldsvik IBF - Gullänget-Kroksta IBS 1 Christian Andersson, Alexander Hellström Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 16:00 3 Nätra IBK - Gullänget-Kroksta IBS A Oscar Larsson, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 16:45 3 Moälvens IBK - Järveds IF Oscar Larsson, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 17:30 3 Örnsköldsvik IBF (99) - Gullänget-Kroksta IBS 1 Johan Sjöberg, Anders Fahlgren Örnsköldsviks Sporthall
2009-11-14 18:15 3 Örnsköldsvik IBF - Gullänget-Kroksta IBS A Johan Sjöberg, Anders Fahlgren Örnsköldsviks Sporthall
Omgång 4
2009-11-15 09:15 4 Klockarbergets BK - Sundsvalls IBF - U Matfors Yngwe Lindström, Kurt-Lennart Persson Matfors Sporthall
2009-11-15 10:00 4 Fränsta IBK - Sundsvalls IBF - U Selånger Yngwe Lindström, Kurt-Lennart Persson Matfors Sporthall
2009-11-15 10:45 4 Klockarbergets BK - Sundsvalls IBF - U Kovland Yngwe Lindström, Kurt-Lennart Persson Matfors Sporthall
2009-11-15 11:30 4 Fränsta IBK - Sundsvalls IBF - U Matfors Mattias Karlsson, Robert Lundqvist Matfors Sporthall
2009-11-15 12:15 4 Klockarbergets BK - Sundsvalls IBF - U Selånger Mattias Karlsson, Robert Lundqvist Matfors Sporthall
2009-11-15 13:00 4 Fränsta IBK - Sundsvalls IBF - U Kovland Robert Lundqvist, Mattias Karlsson Matfors Sporthall
Omgång 5
2009-11-28 10:15 5 Klockarbergets BK - Örnsköldsvik IBF Rickard Eriksson, Niclas Svelander Höglunda
2009-11-28 11:00 5 Fränsta IBK - Örnsköldsvik IBF (99) Rickard Eriksson, Niclas Svelander Höglunda
2009-11-28 11:45 5 Klockarbergets BK - Moälvens IBK Rickard Eriksson, Niclas Svelander Höglunda
2009-11-28 12:30 5 Fränsta IBK - Nätra IBK Niclas Svelander, Rickard Eriksson Höglunda
2009-11-28 13:15 5 Klockarbergets BK - Örnsköldsvik IBF (99) Peterson Lugero, Javier Castro Höglunda
2009-11-28 14:00 5 Fränsta IBK - Örnsköldsvik IBF Peterson Lugero, Javier Castro Höglunda
2009-11-28 14:45 5 Klockarbergets BK - Nätra IBK Peterson Lugero, Javier Castro Höglunda
2009-11-28 15:30 5 Fränsta IBK - Moälvens IBK Javier Castro, Peterson Lugero Höglunda
Omgång 6
2009-12-06 10:00 6 Järveds IF - Sundsvalls IBF - U Matfors Göran Edlund, Evelina Jonsson Nolaskolan
2009-12-06 10:45 6 Gullänget-Kroksta IBS A - Sundsvalls IBF - U Selånger Sofie Gidlöf, Göran Edlund Nolaskolan
2009-12-06 11:30 6 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Sundsvalls IBF - U Matfors Anna Wiklund, Viktoria Lindé Nolaskolan
2009-12-06 12:15 6 Järveds IF - Sundsvalls IBF - U Kovland Viktoria Lindé, Evelina Jonsson Nolaskolan
2009-12-06 13:00 6 Gullänget-Kroksta IBS A - Sundsvalls IBF - U Matfors Evelina Jonsson, Kent Eriksson Nolaskolan
2009-12-06 13:45 6 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Sundsvalls IBF - U Kovland Sofie Gidlöf, Kent Eriksson Nolaskolan
2009-12-06 14:30 6 Järveds IF - Sundsvalls IBF - U Selånger Jonas Ulander, Anna Wiklund Nolaskolan
2009-12-06 15:15 6 Gullänget-Kroksta IBS A - Sundsvalls IBF - U Kovland Sofie Gidlöf, Jonas Ulander Nolaskolan
2009-12-06 16:00 6 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Sundsvalls IBF - U Selånger Pontus Westman, Johnnie Lundmark Nolaskolan
Omgång 7
2009-12-12 10:00 7 Järveds IF - Gullänget-Kroksta IBS A Örnsköldsviks Sporthall
2009-12-12 10:45 7 Örnsköldsvik IBF - Nätra IBK Axelina Skantz, Evelina Jonsson Örnsköldsviks Sporthall
2009-12-12 11:30 7 Gullänget-Kroksta IBS A - Gullänget-Kroksta IBS 1 Andreas Nyman, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2009-12-12 12:15 7 Moälvens IBK - Örnsköldsvik IBF (99) Sofie Gidlöf, Andreas Nyman Örnsköldsviks Sporthall
2009-12-12 13:00 7 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Järveds IF Anna Wiklund, Andreas Nyman Örnsköldsviks Sporthall
2009-12-12 13:45 7 Örnsköldsvik IBF - Moälvens IBK Krister Nordström, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2009-12-12 14:30 7 Örnsköldsvik IBF (99) - Nätra IBK Viktoria Lindé, Alma Byström Örnsköldsviks Sporthall
2009-12-12 15:15 7 Nätra IBK - Moälvens IBK Viktoria Lindé, Alma Byström Örnsköldsviks Sporthall
2009-12-12 16:00 7 Örnsköldsvik IBF (99) - Örnsköldsvik IBF Lars-Åke Norman, Alma Byström Örnsköldsviks Sporthall
Omgång 8
2009-12-12 09:15 8 Sundsvalls IBF - U Matfors - Sundsvalls IBF - U Selånger Joel Karlsson, Yngwe Lindström Vibacke Alnö Sundsvall
2009-12-12 10:00 8 Klockarbergets BK - Fränsta IBK Yngwe Lindström, Joel Karlsson Vibacke Alnö Sundsvall
2009-12-12 10:45 8 Sundsvalls IBF - U Selånger - Sundsvalls IBF - U Kovland Joel Karlsson, Yngwe Lindström Vibacke Alnö Sundsvall
2009-12-12 11:30 8 Sundsvalls IBF - U Kovland - Sundsvalls IBF - U Matfors Joel Karlsson, Yngwe Lindström Vibacke Alnö Sundsvall
Omgång 9
2010-01-16 10:30 9 Järveds IF - Klockarbergets BK Gunnar Olsson, Krister Nordström Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-16 12:00 9 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Fränsta IBK Andreas Nyman, Erik Lindström Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-16 13:30 9 Gullänget-Kroksta IBS A - Klockarbergets BK Alexander Hellström, Lars-Åke Norman Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-16 15:00 9 Järveds IF - Fränsta IBK Erik Nielsen, Jonas Ulander Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-16 16:30 9 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Klockarbergets BK Erik Lindström, Anders Fahlgren Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-16 18:00 9 Gullänget-Kroksta IBS A - Fränsta IBK Christian Andersson, Kent Eriksson Örnsköldsviks Sporthall
Omgång 10
2010-01-17 09:00 10 Sundsvalls IBF - U Matfors - Örnsköldsvik IBF (99) Hans Söderblom, Rasmus Nilsson Hagahallen
2010-01-17 09:45 10 Sundsvalls IBF - U Selånger - Örnsköldsvik IBF Hans Söderblom, Rasmus Nilsson Hagahallen
2010-01-17 10:30 10 Sundsvalls IBF - U Kovland - Nätra IBK Rasmus Nilsson, Hans Söderblom Hagahallen
2010-01-17 11:15 10 Sundsvalls IBF - U Matfors - Moälvens IBK Hans Söderblom, Rasmus Nilsson Hagahallen
2010-01-17 12:00 10 Sundsvalls IBF - U Selånger - Örnsköldsvik IBF (99) Hans Söderblom, Rasmus Nilsson Hagahallen
2010-01-17 12:45 10 Sundsvalls IBF - U Kovland - Örnsköldsvik IBF Hans Söderblom, Rasmus Nilsson Hagahallen
2010-01-17 13:30 10 Sundsvalls IBF - U Matfors - Nätra IBK Henrik Hörnfeldt, Oscar Olofsson Hagahallen
2010-01-17 14:15 10 Sundsvalls IBF - U Selånger - Moälvens IBK Oscar Olofsson, Henrik Hörnfeldt Hagahallen
2010-01-17 15:00 10 Sundsvalls IBF - U Kovland - Örnsköldsvik IBF (99) Oscar Olofsson, Henrik Hörnfeldt Hagahallen
2010-01-17 15:45 10 Sundsvalls IBF - U Matfors - Örnsköldsvik IBF Niclas Svelander, Rickard Eriksson Hagahallen
2010-01-17 16:30 10 Sundsvalls IBF - U Selånger - Nätra IBK Niclas Svelander, Rickard Eriksson Hagahallen
2010-01-17 17:15 10 Sundsvalls IBF - U Kovland - Moälvens IBK Niclas Svelander, Rickard Eriksson Hagahallen
Omgång 11
2010-01-30 09:00 11 Järveds IF - Örnsköldsvik IBF (99) Anna Wiklund, Axelina Skantz Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 09:45 11 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Örnsköldsvik IBF Sofie Gidlöf, Evelina Jonsson Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 10:30 11 Gullänget-Kroksta IBS A - Nätra IBK Axelina Skantz, Sofie Gidlöf Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 11:15 11 Järveds IF - Moälvens IBK Evelina Jonsson, Anna Wiklund Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 12:00 11 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Örnsköldsvik IBF (99) Sofie Gidlöf, Anna Wiklund Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 12:45 11 Gullänget-Kroksta IBS A - Örnsköldsvik IBF Sofie Gidlöf, Anna Wiklund Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 13:30 11 Järveds IF - Nätra IBK Evelina Jonsson, Alma Byström Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 14:15 11 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Moälvens IBK Alma Byström, Evelina Jonsson Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 15:00 11 Gullänget-Kroksta IBS A - Örnsköldsvik IBF (99) Marcus Grundström, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 15:45 11 Järveds IF - Örnsköldsvik IBF Marcus Grundström, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 16:30 11 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Nätra IBK Axelina Skantz, Anna Wiklund Örnsköldsviks Sporthall
2010-01-30 17:15 11 Gullänget-Kroksta IBS A - Moälvens IBK Evelina Jonsson, Axelina Skantz Örnsköldsviks Sporthall
Omgång 12
2010-02-21 10:00 12 Sundsvalls IBF - U Matfors - Klockarbergets BK Javier Castro, Kurt-Lennart Persson Fränsta Sporthall
2010-02-21 11:00 12 Sundsvalls IBF - U Selånger - Fränsta IBK Kurt-Lennart Persson, Javier Castro Fränsta Sporthall
2010-02-21 12:00 12 Sundsvalls IBF - U Kovland - Klockarbergets BK Kurt-Lennart Persson, Javier Castro Fränsta Sporthall
2010-02-21 13:00 12 Sundsvalls IBF - U Matfors - Fränsta IBK Kurt-Lennart Persson, Javier Castro Fränsta Sporthall
2010-02-21 14:00 12 Sundsvalls IBF - U Selånger - Klockarbergets BK Javier Castro, Kurt-Lennart Persson Fränsta Sporthall
2010-02-21 15:00 12 Sundsvalls IBF - U Kovland - Fränsta IBK Kurt-Lennart Persson, Javier Castro Fränsta Sporthall
Omgång 13
2010-02-13 10:30 13 Örnsköldsvik IBF (99) - Klockarbergets BK Anna Wiklund, Sofie Gidlöf Köpmanholmens Sporthall
2010-02-13 11:15 13 Örnsköldsvik IBF - Fränsta IBK Michelle Norman, Evelina Jonsson Köpmanholmens Sporthall
2010-02-13 12:00 13 Nätra IBK - Klockarbergets BK Sofie Gidlöf, Evelina Jonsson Köpmanholmens Sporthall
2010-02-13 12:45 13 Moälvens IBK - Fränsta IBK Michelle Norman, Anna Wiklund Köpmanholmens Sporthall
2010-02-13 13:30 13 Örnsköldsvik IBF - Klockarbergets BK Michelle Norman, Sofie Gidlöf Köpmanholmens Sporthall
2010-02-13 14:15 13 Nätra IBK - Fränsta IBK Evelina Jonsson, Anna Wiklund Köpmanholmens Sporthall
2010-02-13 15:00 13 Moälvens IBK - Klockarbergets BK Sofie Gidlöf, Anna Wiklund Köpmanholmens Sporthall
2010-02-13 15:45 13 Örnsköldsvik IBF (99) - Fränsta IBK Michelle Norman, Evelina Jonsson Köpmanholmens Sporthall
Omgång 14
2010-02-14 11:15 14 Sundsvalls IBF - U Matfors - Järveds IF Rickard Eriksson, Niclas Svelander Höglunda
2010-02-14 12:00 14 Sundsvalls IBF - U Selånger - Gullänget-Kroksta IBS 1 Rickard Eriksson, Niclas Svelander Höglunda
2010-02-14 12:45 14 Sundsvalls IBF - U Kovland - Gullänget-Kroksta IBS A Rickard Eriksson, Niclas Svelander Höglunda
2010-02-14 13:30 14 Sundsvalls IBF - U Selånger - Järveds IF Javier Castro, Peterson Lugero Höglunda
2010-02-14 14:15 14 Sundsvalls IBF - U Kovland - Gullänget-Kroksta IBS 1 Peterson Lugero, Javier Castro Höglunda
2010-02-14 15:00 14 Sundsvalls IBF - U Matfors - Gullänget-Kroksta IBS A Peterson Lugero, Javier Castro Höglunda
2010-02-14 15:45 14 Sundsvalls IBF - U Kovland - Järveds IF Robert Lundqvist, Rasmus Nilsson Höglunda
2010-02-14 16:30 14 Sundsvalls IBF - U Matfors - Gullänget-Kroksta IBS 1 Robert Lundqvist, Rasmus Nilsson Höglunda
2010-02-14 17:15 14 Sundsvalls IBF - U Selånger - Gullänget-Kroksta IBS A Robert Lundqvist, Rasmus Nilsson Höglunda
Omgång 15
2010-02-20 10:15 15 Örnsköldsvik IBF - Örnsköldsvik IBF (99) Erik Lindström, Robert Edstedt Skyttis Arena
2010-02-27 11:00 15 Gullänget-Kroksta IBS A - Järveds IF Axelina Skantz, Anna Wiklund Köpmanholmens Sporthall
2010-02-27 11:45 15 Nätra IBK - Örnsköldsvik IBF Axelina Skantz, Anna Wiklund Köpmanholmens Sporthall
2010-02-27 12:30 15 Örnsköldsvik IBF (99) - Moälvens IBK Axelina Skantz, Christian Andersson Köpmanholmens Sporthall
2010-02-27 13:15 15 Järveds IF - Gullänget-Kroksta IBS 1 Alma Byström, Christian Andersson Köpmanholmens Sporthall
2010-02-27 14:00 15 Moälvens IBK - Örnsköldsvik IBF Alma Byström, Christian Andersson Köpmanholmens Sporthall
2010-02-27 14:45 15 Nätra IBK - Örnsköldsvik IBF (99) Christian Andersson, Alma Byström Köpmanholmens Sporthall
2010-02-27 15:30 15 Moälvens IBK - Nätra IBK Erik Lindström, Christian Andersson Köpmanholmens Sporthall
Omgång 16
2010-02-28 12:00 16 Sundsvalls IBF - U Selånger - Sundsvalls IBF - U Matfors Javier Castro, Peterson Lugero Matfors Sporthall
2010-02-28 12:45 16 Fränsta IBK - Klockarbergets BK Peterson Lugero, Javier Castro Matfors Sporthall
2010-02-28 13:30 16 Sundsvalls IBF - U Kovland - Sundsvalls IBF - U Selånger Javier Castro, Adam Persson Matfors Sporthall
2010-02-28 14:15 16 Sundsvalls IBF - U Matfors - Sundsvalls IBF - U Kovland Adam Persson, Javier Castro Matfors Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis