Spelprogram - Träningsmatcher HIBF 2019/2020

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alfta IBK H2 Benny Edvardsson info@alftab.se 070-3331691 Mörklila, Svart, Svart
Alfta IBK U-lag Mörklila, Svart, Svart
Alfta IBK U-lag Mörklila, Svart, Svart
Digers BK Div 4 Herrar Andreas Sparr Merre_89@hotmail.com 0722389052 Röd, Svart, Svart
FBC Bollnäs H1 Peter Eismar pmjsj22@hotmail.com 070-5509653 Vit, Svart, Vit
FBC Bollnäs H5 GIBF Beatriz Kyller Bea@epek.se Vit, Svart, Vit
Gävle GIK Div 1 Hugo Jonsson hugo@magavle.se 076-949 42 45 Blå, Blå, Blå
Hudik/Björkberg IBK Dam div 1 Marlene Nordlund marlene.nordlund1973@gmail.com 070-356 30 87 Blå
Hudik/Björkberg IBK Herr div 1 Daniel Holm daniel.holm@innebandy.se 073-804 44 24 Blå, Blå, Blå
Hudik/Björkberg/Delsbo F05-06 Christoffer Johansson stoffeilsbo@hotmail.com 070-716 64 26 Blå, Blå, Blå
Håsta IBK H2 Hans Erixon hans.erixon@wb-revision.se 070-6621704 Svart, Svart, Svart
IBK Runsten A-lag Mathias Bondeson ibk@runsten.nu 070-99 444 86 Röd, Svart, Svart
IK Ljusdal Dam Jörgen Persson jugga.persson@gmail.com 070-3416705 Gul, Grön, Gul
IK Ljusdal F04-06 Jörgen Persson jugga.persson@gmail.com 070-3416705 Gul/Grön/Gul
IK Sätra Dam Helena Laulainen helena.laulainen@gmail.com 070-9783346 Grön/Svart/Grön
Klockarbergets BK Dam Patrick Wilhelmsson patrick.w@bahnhof.se 070-6045747 Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK H2 Christer Norin norinchrister@hotmail.com 070-9934371 Svart, Svart, Svart
Söderhamns IBF D1 Vedrana Ibrahimhodzic veddan16@hotmail.com 073-8484621 Blå, Blå, Blå
Åmots IF Herr Div 3 Bengt Wiklund benkewiklund61@gmail.com 070-6516401 RÖD, RÖD, RÖD
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-08-24 12:00 1 FBC Bollnäs H1 - Håsta IBK H2 Jimmy Löfgren, Michael Hoek Bollnäs Sporthall A
2019-09-07 00:00 1 Alfta IBK H2 - Digers BK Div 4 Herrar , Adam Hoek Alfta Sporthall
2019-09-07 13:00 1 Söderhamns IBF D1 - IK Sätra Dam Jimmy Löfgren, Michael Hoek Idrottshallen, Söderhamn 52
2019-09-13 19:00 1 Alfta IBK U-lag - FBC Bollnäs H5 GIBF Leif Sundberg, Johnny Sundberg Alfta Sporthall
2019-09-13 19:30 1 Hudik/Björkberg IBK Dam div 1 - Klockarbergets BK Dam Jimmy Löfgren, Michael Hoek Håstaholmen 83
2019-09-14 12:00 1 Håsta IBK H2 - Alfta IBK H2 Christoffer Johansson, Adam Hoek Håstaholmen
2019-09-14 13:00 1 IK Ljusdal Dam - Söderhamns IBF D1 Per-Olov Nilsson, Mats Sjöqvist Giganten
2019-09-14 14:00 1 FBC Bollnäs H1 - IBK Runsten A-lag Reine Schröder, Anders Löfgren Bollnäs Sporthall A 185
2019-09-15 15:00 1 Hudik/Björkberg IBK Herr div 1 - Sandvikens AIK H2 Leif Sundberg, Johnny Sundberg Håstaholmen
2019-09-20 19:00 1 Alfta IBK H2 - Åmots IF Herr Div 3 , Jimmy Löfgren Alfta Sporthall
2019-09-21 13:00 1 Söderhamns IBF D1 - IK Ljusdal Dam Michael Hoek, Jimmy Löfgren Idrottshallen, Söderhamn 65
2019-09-28 13:00 1 Söderhamns IBF D1 - Gävle GIK Div 1 Jimmy Löfgren, Michael Hoek Idrottshallen, Söderhamn
2019-10-05 13:00 1 Söderhamns IBF D1 - Hudik/Björkberg IBK Dam div 1 Anders Fernlund, Anders Fernlund Idrottshallen, Söderhamn
2019-10-06 13:00 1 IK Ljusdal F04-06 - Hudik/Björkberg/Delsbo F05-06 Kristin Jonsson, Per-Olov Nilsson Giganten
2020-01-04 18:00 1 Hudik/Björkberg IBK Herr div 1 - IBK Runsten A-lag Leif Sundberg, Johnny Sundberg Håstaholmen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis