Spelprogram - JAS HJ18 Play Off 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Svart, Vit, Svartgul
Bele Barkarby IF IBF Niclas Wetterstrand niklas.wetterstrand@gmail.com 0706917125 Svart, Svart, Svart
FBC Aspen/FBC Lerum Röd, Röd, Vita
Hovslätts IK Stephan Knuthas stephan.knuthas@gmail.com 0709-44 83 09 Röd, Vit, Vit
IBF Falun Ungdom Adam Fernqvist jafernqvist@gmail.com 0763490846 Rosa, Svart, Svart
IK Sirius FBC Stefan Eriksson ster01@handelsbanken.se 070-6306327 Blåsvart/svart/svart
Jönköping IBK Ungdom Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 076 - 76 76 283 Röd, Röd, Röd
Karlstad IBF Ungdom Blå, svart, svart
Ledberg IBF Anders Carlenius anpetter@hotmail.com 0734185708 Grön/Vit, Vit, Vit
Lillån IBK Oliver Kriström oliverkristrom1@gmail.com Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lindås Rasta IBK Turkosblå, Svart, Turkosblå
Nykvarns IF/IBF Ungdom Magnus Törnqvist magnus@telgeelektriska.se 0706065557 Svart, Svart, Svart
Pixbo Wallenstam IBF Mehregan Redjamand mehregan.redjamand@pixbo.se Röd/Vit/Röd
RIG Umeå IBF John Edström john.edstrom@umea.se 0702345455 Blå, Blå, Gul/Blå randiga
Salems IF Erika Svedberg erika.svedberg@salemsif.se 0730-582809 Lila/blå, Vit, Vit
Växjö IBK Utveckling Edvard Wiberg edvard.wiberg@vaxjovipers.se 0738135146 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-04-06 13:30 1 RIG Umeå IBF - Bele Barkarby IF IBF 15 - 6 Umeå Energi Arena Öst 56
2019-04-06 14:00 1 IBF Falun Ungdom - AIK IBF 9 - 5 Guide Arena 270
2019-04-06 17:30 1 IK Sirius FBC - Salems IF 10 - 8 IFU Arena E – Lundqvist EL 513
2019-04-06 19:00 1 Nykvarns IF/IBF Ungdom - Karlstad IBF Ungdom 7 - 2 Björkestahallen 205
2019-04-06 19:30 1 FBC Aspen/FBC Lerum - Växjö IBK Utveckling 3 - 4 e.förl. Salming Arena 363
2019-04-07 16:00 1 Pixbo Wallenstam IBF - Jönköping IBK Ungdom 7 - 3 Wallenstam Arena A
2019-04-07 19:30 1 Hovslätts IK - Lindås Rasta IBK 5 - 6 e.förl. Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-04-09 19:30 1 Ledberg IBF - Lillån IBK 6 - 5 e.förl. Kärnahallen 283

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis