Publikliga - Träningsmatcher Dalarna 23/24

Publikliga
Plac. Lag Publiksnitt
1. Hofors IBK Herr 90
2. IBF Lokomotiv Avesta 78
3. IBF Borlänge H1 67
4. Söderbärke Goif Herrar div 5 60
5. IBF Falun Utveckling F16 49
6. IBF Ludvika Dam Div 1 10
7. Borlänge IBK div 1
8. Digers BK Div 4 Herrar
9. Envikens IF
10. Envikens IF Pojkar Grön Div 2
11. Envikens IF Pojkar Röd Div 2
12. Hofors IBK Dam
13. Hälsinggårdens AIK Innebandy Herrar
14. Hälsinggårdens AIK Innebandy P0506 HJ
15. Hälsinggårdens AIK Innebandy P0506 JAS
16. Hälsinggårdens AIK Innebandy P11 Röd Div 4
17. IBF Borlänge Div1
18. IBF Borlänge F11/12 Röd Div 4
19. IBF Borlänge F13 Blå Div 2
20. IBF Falun
21. IBF Falun Parasport
22. IBF Falun SSL Herr
23. IBF Falun Ungdom Herr Div 3
24. IBF Falun Ungdom och Barn F011-12
25. IBF Falun Ungdom och Barn F2013
26. IBF Falun Ungdom och Barn F2014
27. IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam
28. IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr
29. IBF Falun Utveckling Dam Div 2
30. IBF Falun Utveckling DJ-JAS
31. IBF Falun Utveckling H-JAS
32. IBF Gagnef Div 2
33. IBF Hedemora D1
34. IBF Hedemora H2
35. IBF Hedemora H4
36. IBF Hedemora P 07/08
37. IBF Hedemora P 09
38. IBF Ludvika F-10/11 Röd 4
39. IBF Ludvika Herr Div 2
40. IBF Ludvika Herr Div 4
41. IBF Ludvika P-10/11 Röd 3
42. IBK Hedemora Borg Division 2 Damer
43. IBK Köping H2
44. IBK Lockerud Mariestad DJ18
45. IBK Lockerud Mariestad SSL Dam
46. IK Sätra Dam
47. KAIS Mora IF H1
48. KAIS Mora UIF Div 1 dam
49. KAIS Mora UIF Div 3 herr
50. KAIS Mora UIF HJ
51. KAIS Mora UIF JAS-killar
52. KFUM Falun Damer
53. KFUM Falun F07
54. KFUM Falun Herr
55. KFUM Falun Herr A-lag
56. KFUM Falun P14
57. Krylbo AIS Flickor 10-12
58. Krylbo AIS Herr Div4
59. LI20 F12-13
60. LI20 H1
61. LI20 Herr B
62. LI20 JAS
63. Långshyttans IBK Herrar Div.4
64. Långshyttans IBK Pojkar Blå Div.1
65. MIBF Dalarna
66. MIBF Dalarna
67. Per-Ols IBF H2
68. Rättviks IBF Damlaget
69. Rättviks IBF Herrlag
70. Rönnby IBK Ung 09-10 FK3
71. Skogsgymnastikens IBS 11/12 FK4
72. Skogsgymnastikens IBS Damer
73. Skogsgymnastikens IBS Herrar
74. Skogsgymnastikens IBS P10/11 (PK5)
75. Skälby IBK D1
76. Stora Skedvi IK Ishockeyförening H5
77. Storvreta IBK Dam Allsvenskan
78. Storvreta IBK JAS DJ18
79. Storvreta IBK JAS Herr
80. Storvreta IBK SSL Herr
81. Storvreta Ungdom IBK USM F16
82. Sundborns GOIF Div 2 damer
83. Sundborns GOIF Flickor Grön Div 1
84. Sundborns GOIF H4
85. Sundborns GOIF HJ
86. Sundborns GOIF Pojkar Grön div 3
87. Sundborns GOIF Pojkar Röd div 2
88. Surahammars IBF Damer Div 1
89. Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24
90. Söderbärke Goif Pojkar 23/24

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis