Publikliga - Träningsmatcher Herrar

Publikliga
Plac. Lag Publiksnitt
1. Alvesta IBK (H4) 50
2. Fagerhult Habo IBK (SSLH) 50
3. IBF Tranås (H3) 50
4. Mullsjö AIS (SSLH) 50
5. Sävsjö IBK (H2) 50
6. Vimmerby IBK B (H4) 50
7. Jönköpings IK (SSL) 49
8. Sävsjö IBK B (H3) 49
9. KaRo IBF (H4) 43
10. Rottne IF (H3) 35
11. FBC Kalmarsund (SSLH) 33
12. Vetlanda IBF (H2) 33
13. Älmhults IBK B (H4) 28
14. Älmhults IBK (H3) 24
15. Gantesbo IBK (H4) 18
16. Väckelsångs IK (H3) 15
17. Hovshaga AIF (H1) 13
18. Westerviks IBK B (H4) 5
19. Ryds SK (H4) 3
20. Hovmantorps GOIF (H2) 2
21. Carlshamns IBK (H3) 1
22. Aneby SK (H4)
23. Bankeryds SoMK/Fagerhult Habo IBK Ungd.
24. Bodafors IBS (H4)
25. Bohemians Prag
26. Bromölla IBK (H4)
27. Carlshamns IBK (HJ18)
28. Carlshamns IBK P03-04
29. CL98IC (H1)
30. CL98IC (JAS)
31. Craftstadens IBK Oskarshamn (H1)
32. Craftstadens IBK Oskarshamn B (H4)
33. Fagerhult Habo IBK (H3)
34. FBC Kalmarsund Ungdom (H1)
35. FBC Karlskrona (H2)
36. FBC Karlskrona (JAS)
37. FBC Karlskrona B (H3)
38. FBC Lerum (HA)
39. Finspång IBK (H2)
40. Fliseryds IBK B (H4)
41. Forserums IF (H2)
42. Forserums IF (HJ)
43. Forserums IF B (H4)
44. Fröjereds IF (H3)
45. Gantesbo IBK (HJ18)
46. Gransholms IF (H3)
47. Gränna AIS (H2)
48. Gränna AIS B (H3)
49. Halmstads IBK (H1)
50. Hjulsbro IK (H3)
51. Hjältevad Mariannelund IS B (H4)
52. Hovmantorps GOIF B (H4)
53. Hovshaga AIF (HJ)
54. Hovslätts IK (H1)
55. Hovslätts IK (JAS)
56. Husqvarna IK HJ
57. Höllvikens IBF (SSLH)
58. IBF Tranås B (H4)
59. IBK Husar (H3)
60. IBK Lidköping (H1)
61. IBK Lund (H2)
62. IBK Lund Elit (H1)
63. IBK Osby (H4)
64. IBK Svala (H4)
65. IF Ariel (H4)
66. Ingelstad IBK (H2)
67. Ingelstad IBK B (H4)
68. Jämjö IBK (H3)
69. Jönköping IK Ungdom J
70. Jönköpings IK Ungdom (H2)
71. Jönköpings IK Ungdom P04
72. KF Ljungby (H4)
73. KFUM Jönköping (H2)
74. Lagan IBK (HA)
75. Lagan IBK B (H4)
76. Lessebo GoIF (H4)
77. Lindås Rasta IBK (HA)
78. Linköping FBC (H1)
79. Linköping IBK (SSLH)
80. Linköpings IBS U (H3)
81. Ljungby IB (H4)
82. Ljungby IB P06-07
83. Ljungbyholms GOIF (H4)
84. Lönsboda IBK (H1)
85. Malmbäcks IF (H4)
86. Markaryd/Strömsnäsbruks IBK (H4)
87. Mjölby IBK (H3)
88. Mullsjö AIS (HJ)
89. Nybro IBK (HJ18)
90. Nässjö IBF (H3)
91. Nässjö IBF (HJ)
92. Olofströms IBK (H1)
93. Rimforsa IF (H2)
94. Rottne IF U
95. Ryds SK (HU)
96. Röke IBK (H2)
97. Sandareds IBS (H1)
98. Sillhövda AIK (H4)
99. Skövde IBF (H2)
100. Slätafly/SK IBK (H2)
101. Solfjäderstaden IBK U (H3)
102. Storvreta IBK (SSLH)
103. Södra Wätterns IF (H3)
104. Tenhults IF B (H4)
105. Warberg IC (HA)
106. Westbo IBK (H3)
107. Westerviks IBK (H2)
108. Vimmerby IBK (H1)
109. Visby IBK (HA)
110. Värnamo IK (HJ)
111. Växjö IBK (SSLH)
112. Växjö IBK Utveckling (H1)
113. Växjö IBK Utveckling (HJ18)
114. Växjö IBK Utveckling B (H3)
115. Åby IBK (HA)
116. Öjaby Sport IBK (H4)
117. Öjaby Sport IBK (HJ)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis