Poängliga - Träningsmatcher Dalarna 23/24



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Ida Hansson IBF Borlänge Div1 2 4 2 6 0
2. Moa Jakobsson IBF Falun 1 3 2 5 0
3. Mikael Andersson IBF Ludvika Herr Div 2 2 1 4 5 0
4. Max Eriksson IBK Köping H2 1 3 1 4 0
5. Daniel Kjenslie IBF Ludvika Herr Div 2 2 3 1 4 0
6. Felix Brandt Per-Ols IBF H2 1 2 2 4 2
7. Adam Salminen IBK Köping H2 1 1 3 4 0
8. Göran Lindquist IBF Ludvika Herr Div 4 1 3 0 3 0
9. Moa Andersson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 3 0 3 0
10. Sandra Cerwall IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 2 1 3 0
11. Marcus Store IBK Köping H2 1 2 1 3 0
12. Alice Gyllensten IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 2 1 3 0
13. Sofie Moberg Karjalainen IK Sätra Dam 1 2 1 3 0
14. Nova Englund Surahammars IBF Damer Div 1 1 2 1 3 0
15. Anton Andersson Hofors IBK Herr 1 2 1 3 0
16. Adam Markusson Hofors IBK Herr 1 2 1 3 4
17. Ida Uppling Surahammars IBF Damer Div 1 1 1 2 3 0
18. Alexander Jaska IBK Köping H2 1 1 2 3 0
19. Ida Wallerman IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 1 2 3 0
20. Oskar Backlund IBF Borlänge H1 2 1 2 3 0
21. Lukas Sjöblom IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 1 2 3 0
22. Celina Straumite IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 1 2 3 0
23. Mattias Larsson IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 3 3 2
24. Teo Fogde IBF Borlänge H1 2 2 0 2 0
25. Lina Dahlström IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 2 0 2 0
26. Anton Björklund Söderbärke Goif Herrar div 5 1 2 0 2 2
27. Noa Kempe Per-Ols IBF H2 1 2 0 2 2
28. Loke Nilsson IBF Ludvika Herr Div 2 2 2 0 2 4
29. Freja Rinaldo Hofors IBK Dam 1 1 1 2 0
30. Marcus Jadewall Hofors IBK Herr 1 1 1 2 0
31. Rasmus Envik Per-Ols IBF H2 1 1 1 2 0
32. Miranda Pettersson Surahammars IBF Damer Div 1 1 1 1 2 0
33. Ida Kiiskilä Surahammars IBF Damer Div 1 1 1 1 2 0
34. Trym Arnelind IBK Köping H2 1 1 1 2 0
35. Emil Ragnarsson IBF Borlänge H1 2 1 1 2 0
36. Jonna Bergh IBF Borlänge Div1 2 1 1 2 0
37. Ella Tolö IBF Borlänge Div1 1 1 1 2 0
38. Stefan Lundgren IBF Ludvika Herr Div 4 1 1 1 2 0
39. Felix Andersson IBF Ludvika Herr Div 4 1 1 1 2 0
40. Nathalie Eriksson IBF Falun Utveckling F16 1 1 1 2 0
41. Isa Berglund IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 1 1 2 0
42. Wio Persson IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 1 1 2 0
43. Nathalie Eriksson IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 1 1 2 0
44. Gustav Voxheden IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 1 1 2 0
45. Joakim Karlsson Söderbärke Goif Herrar div 5 1 1 1 2 4
46. Vilma Linden IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 2 2 0
47. Thyra Olars IBF Borlänge Div1 2 0 2 2 0
48. Lukas Söderlund IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 2 2 0
49. Jimmie Carlsson KFUM Falun Herr A-lag 1 0 2 2 0
50. Sebastian Larsson IBF Ludvika Herr Div 2 2 0 2 2 0
51. George Persson IBF Ludvika Herr Div 2 2 1 0 1 0
52. Selma Elving Hofors IBK Dam 1 1 0 1 0
53. Chorno Jarju Hofors IBK Herr 1 1 0 1 0
54. Maja Wadstein Surahammars IBF Damer Div 1 1 1 0 1 0
55. Tilda Lans Hofors IBK Dam 1 1 0 1 0
56. Andreas Liljeqvist Per-Ols IBF H2 1 1 0 1 0
57. Emilia Isaksson Surahammars IBF Damer Div 1 1 1 0 1 0
58. Thea Hedström IK Sätra Dam 1 1 0 1 0
59. Hanna Edström IK Sätra Dam 1 1 0 1 0
60. Pontus Andersson IBK Köping H2 1 1 0 1 0
61. Rasmus Larsson KFUM Falun Herr A-lag 1 1 0 1 0
62. Hanna Wolffbrandt Hallén IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 1 0 1 0
63. Ella Carlén IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 1 0 1 0
64. Bosse Lindberg IBF Ludvika Herr Div 4 1 1 0 1 0
65. Erik Östby IBF Borlänge H1 2 1 0 1 0
66. Andy Neby Hofors IBK Herr 1 1 0 1 0
67. Alexander Hedberg IBF Borlänge H1 2 1 0 1 0
68. Patrik Asp IBF Ludvika Herr Div 4 1 1 0 1 0
69. Matti Eriksson IBF Ludvika Herr Div 4 1 1 0 1 0
70. Mathilda Kariluoma IBF Ludvika Dam Div 1 1 1 0 1 0
71. Oskar Norgren IBF Ludvika Herr Div 2 2 1 0 1 0
72. Josefin Hammar IBF Borlänge Div1 1 1 0 1 0
73. Ida Berglund IBF Borlänge Div1 1 1 0 1 0
74. Troy Friberg IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 1 0 1 0
75. Sanna Lind IBF Falun Utveckling F16 1 1 0 1 0
76. Lina Svarfvar IBF Falun 1 1 0 1 0
77. Hanna Källström Andersson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 1 0 1 0
78. Wio Persson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 1 0 1 0
79. Victor Frisch IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 1 0 1 0
80. Tova Millner Westberg IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 1 0 1 0
81. Vilma Linden IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 1 0 1 0
82. August Swärdh IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 1 0 1 0
83. Meja Nordlander IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 1 0 1 0
84. Simon Wedberg IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 1 0 1 0
85. Linn Gustafsson IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 1 0 1 0
86. Lisa Hedin IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 1 0 1 0
87. Robin Andersson Söderbärke Goif Herrar div 5 1 1 0 1 0
88. Tobias Lilja IBF Lokomotiv Avesta 1 1 0 1 0
89. Natalie Papmehl-Dufay IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 1 0 1 0
90. Sofi Olofsson IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 1 1 0
91. Johan Gunnarsson IBF Lokomotiv Avesta 1 0 1 1 0
92. Meja Lindstrand IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 1 1 0
93. Johan Engberg Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 1 1 0
94. Frida Arborelius IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 1 1 0
95. Felix Wickström Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 1 1 0
96. Julia Holm IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 1 1 0
97. Felicia Lidö IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 1 1 0
98. Anja Svensson Dahl IBF Falun Utveckling F16 1 0 1 1 0
99. Leo Sagmander Kjell IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 1 1 0
100. Calle Inglander IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 1 1 0
101. Tone Einstulen IBF Falun 1 0 1 1 0
102. Martin Jansson IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 1 1 0
103. Albin Högman IBF Borlänge H1 2 0 1 1 0
104. Marielle Zetterberg IBF Borlänge Div1 2 0 1 1 0
105. Stina Kampe IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 1 1 0
106. Oscar Abrahamsson Per-Ols IBF H2 1 0 1 1 0
107. Linnea Skoog IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 1 1 0
108. Cayenne Broman IK Sätra Dam 1 0 1 1 0
109. Lisa Gyllenram IK Sätra Dam 1 0 1 1 0
110. Rosario Aravena Surahammars IBF Damer Div 1 1 0 1 1 0
111. Joakim Turunen Per-Ols IBF H2 1 0 1 1 0
112. Joakim Rauhala Per-Ols IBF H2 1 0 1 1 0
113. Smilla Strand Hofors IBK Dam 1 0 1 1 0
114. Karin Landström Hofors IBK Dam 1 0 1 1 0
115. Linnea Helmin Surahammars IBF Damer Div 1 1 0 1 1 0
116. Tobias Pettersson Hofors IBK Herr 1 0 1 1 0
117. Vincent Andersson Hofors IBK Herr 1 0 1 1 0
118. Cajsa Grund IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 1 1 2
119. Sussanna Kippo IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
120. Anna Gardsiö IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
121. Wictoria Johansson IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
122. Hampus Arnoldsson IBF Ludvika Herr Div 2 1 0 0 0 0
123. Andreas Källving IBF Ludvika Herr Div 2 1 0 0 0 0
124. Malin Norr IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
125. Andréa Hellman IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
126. Robin Eriksson IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 0 0 0
127. Vilma Lassis IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
128. Marie-Louise Skålberg IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
129. Filippa Holmgren IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
130. Moa Karlsson IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
131. Tuva Hellsing IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
132. Saga Svensson IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 0
133. Kevin Barkskog IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 0 0 0
134. Simona Nilsson Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
135. Greta Lantz Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
136. Amanda Ziemann Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
137. Tuva Bergling Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
138. Wilma Claesson Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
139. Smilla Engström Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
140. Isabelle Holmqvist Boman Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
141. Mollie Lindblå Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
142. Idun Magnusson Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
143. Ella Strömsten Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
144. Tove Magnusson Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
145. Emelie Lillback Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
146. Elin Bengtsson Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
147. Izabella Hjälmeskog Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
148. Ellen Svensson Krylbo AIS Flickor 10-12 1 0 0 0 0
149. Isak Jahncke IBF Borlänge H1 1 0 0 0 0
150. Hanna Sjölander IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
151. Maria Larsson IBF Borlänge Div1 2 0 0 0 0
152. Karolina Andersson IBF Borlänge Div1 2 0 0 0 0
153. Lina Björk IBF Borlänge Div1 2 0 0 0 0
154. Stina Wikström IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
155. Linus Andersson IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
156. Emil Jansson IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
157. William Sterner IBF Borlänge H1 1 0 0 0 0
158. Johan Carlsson IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
159. Adam Brodén IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
160. Markus Nalén IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
161. Lucas Modin IBF Borlänge H1 1 0 0 0 0
162. Alexander Haukirauma IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
163. Rickard Jadewall IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
164. Alexander Karlsson IBF Borlänge H1 1 0 0 0 0
165. Adrian Chilo IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
166. Lukas Löfgren IBF Borlänge H1 2 0 0 0 0
167. Erik Lokgård IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 0 0 0
168. Alex Springfeldt IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 0 0 0
169. Linus Hillbom IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 0 0 0
170. Oscar Jansson Cabrera IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 0 0 0
171. Ebba Bognesand IBF Falun 1 0 0 0 0
172. Lisa Svarfvar IBF Falun 1 0 0 0 0
173. Amanda Leino IBF Borlänge Div1 2 0 0 0 0
174. Malva Johansson IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
175. Freja Bonde Rajalahti IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
176. Maja Widell IBF Borlänge Div1 2 0 0 0 0
177. Wilma Svedlund IBF Falun 1 0 0 0 0
178. Elin Nordström IBF Falun 1 0 0 0 0
179. Linnea Asplund IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
180. Felicia Bengts IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
181. Isabelle Brandt IBF Borlänge Div1 2 0 0 0 0
182. Julia Färjegård IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
183. Emilia Brus IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
184. Hanna Ahlgren IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
185. Wilma Jansson IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
186. Lisa Gattermann IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
187. Adela Holst IBF Borlänge Div1 1 0 0 0 0
188. Oliver Wiklund LI20 H1 1 0 0 0 0
189. Axel Tolförs LI20 H1 1 0 0 0 0
190. Love Mabergs LI20 H1 1 0 0 0 0
191. Robin Lundgren LI20 H1 1 0 0 0 0
192. Anton Daniels LI20 H1 1 0 0 0 0
193. Simon Tägt LI20 H1 1 0 0 0 0
194. Elias Liss LI20 H1 1 0 0 0 0
195. David Skärström LI20 H1 1 0 0 0 0
196. Elliot Bergström LI20 H1 1 0 0 0 0
197. Patrik Vikström LI20 H1 1 0 0 0 0
198. Nils Gustafsson LI20 H1 1 0 0 0 0
199. Elias Mattsson LI20 H1 1 0 0 0 0
200. Gustav Pihlblad LI20 H1 1 0 0 0 0
201. Elson Lindgren LI20 H1 1 0 0 0 0
202. Edvin Gropgård LI20 H1 1 0 0 0 0
203. Filip Sjöstedt IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
204. Alfred Jakobsson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
205. Jesper Pussinen IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
206. Dennis Widarsson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
207. Leo Rundquist IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
208. Nils Svanholm IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
209. Sofia Östman IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
210. Nathalie Eriksson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
211. Tova Millner Westberg IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
212. Towa Olsen IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
213. Elise Olsson IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
214. Elina Persson IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
215. Celina Straumite IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
216. Jonna Matiasson IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
217. Siri Hayde Birath IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
218. Wilma Germunder IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
219. Hanna Talvalahti IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
220. Enya Schultz IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
221. Jenny Axelsson IBF Falun 1 0 0 0 0
222. Signe Hörnstedt IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
223. Tove Johansson IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
224. Natalie Papmehl-Dufay IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
225. Emma Hagberg IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
226. Carl Jonsson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
227. Stina Källström IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
228. Linnea Amberntson Qvist IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
229. Emilia Axelsson IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 0
230. Emil Matsson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
231. Axel Björklund IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
232. Viggo Widberg Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
233. Johnny Westling Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
234. Johan Djusberg Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
235. Frank Runkvist IBF Ludvika Herr Div 2 1 0 0 0 0
236. Daniel Andersson IBF Ludvika Herr Div 2 2 0 0 0 0
237. Alfons Lindgren IBF Ludvika Herr Div 2 2 0 0 0 0
238. Elias Jacobsen IBF Ludvika Herr Div 2 2 0 0 0 0
239. Axel Andersson IBF Ludvika Herr Div 2 2 0 0 0 0
240. Tobias Sundkvist IBF Ludvika Herr Div 2 1 0 0 0 0
241. Robert Andersson IBF Ludvika Herr Div 2 1 0 0 0 0
242. Filip Gustavsson IBF Ludvika Herr Div 2 2 0 0 0 0
243. Mattias Eriksson IBF Ludvika Herr Div 2 1 0 0 0 0
244. Patrik Larsson Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
245. Roger Persson Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
246. Molly Ek Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
247. Ebba Lindh Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
248. Elvira Haukirauma Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
249. Linnea Dilen Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
250. Melissa Jafari Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
251. Albin Leanders Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
252. David Norling Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
253. Niklas Mäntylä Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
254. Mattias Östlund Hofors IBK Herr 1 0 0 0 0
255. Vilma Boman Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
256. Johanna Haukirauma Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
257. Jessica Hedström Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
258. Sofie Westlund Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
259. Cornelia Myren Surahammars IBF Damer Div 1 1 0 0 0 0
260. Linus Persson Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 0
261. Joline Mäenpää Hofors IBK Dam 1 0 0 0 0
262. Jonatan Rudolfsson Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 0
263. Oskar Svedlund Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 0
264. Wilmer Parkatti Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 0
265. Clara Carlsson Surahammars IBF Damer Div 1 1 0 0 0 0
266. Melanie Hentilä Surahammars IBF Damer Div 1 1 0 0 0 0
267. Hanna Zaar Surahammars IBF Damer Div 1 1 0 0 0 0
268. Julius Wallin Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 0
269. Filip Wiik Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 0
270. Sebastian Strandberg Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 0
271. Anna Berglind IK Sätra Dam 1 0 0 0 0
272. Moa Lindström IK Sätra Dam 1 0 0 0 0
273. Helena Skärberg IK Sätra Dam 1 0 0 0 0
274. Frida Siljeholm IK Sätra Dam 1 0 0 0 0
275. Ida Björklund IK Sätra Dam 1 0 0 0 0
276. Maja Öberg IK Sätra Dam 1 0 0 0 0
277. Loretta Man IK Sätra Dam 1 0 0 0 0
278. Ebba Berglund IK Sätra Dam 1 0 0 0 0
279. Daniel Sjöstrand KFUM Falun Herr A-lag 1 0 0 0 0
280. Jonas Jågas KFUM Falun Herr A-lag 1 0 0 0 0
281. Lucas Lindberg KFUM Falun Herr A-lag 1 0 0 0 0
282. Johan Sjökvist KFUM Falun Herr A-lag 1 0 0 0 0
283. Helena Lundqvist KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
284. Julia Bengtsson KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
285. Emilia Ekström KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
286. Leia Tinnerholm KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
287. Ebba Lundqvist KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
288. Emilia Morell KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
289. Hilda Kanslätt KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
290. Ida Andersson Groth KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
291. Olivia Björklund KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
292. Ida Boström KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
293. Molly Bengtsson KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
294. Svea Zättlin KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
295. Tyra Lundqvist KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
296. Elin Fagerlund KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
297. Nova Åberg KFUM Falun Damer 1 0 0 0 0
298. Ella Boethius IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
299. Vilma Skagerstam IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
300. Emil Reijonen Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 0
301. Thea Thorsell Gustavsson IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
302. Leah Sager Renberg IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
303. Jakob Sandberg IBK Köping H2 1 0 0 0 0
304. Robin Laakso IBK Köping H2 1 0 0 0 0
305. Ilja Seborn IBK Köping H2 1 0 0 0 0
306. Annie Jonsson IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
307. Hedda Hjort IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
308. Doris Söderström IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
309. Alva Sehlstedt IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
310. Inez Wallskog IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
311. Tindra Nord IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
312. Ellen Lund IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
313. Elsa Staaf IBK Lockerud Mariestad DJ18 1 0 0 0 0
314. Albin Frost KFUM Falun Herr A-lag 1 0 0 0 0
315. Anton Hawerman KFUM Falun Herr A-lag 1 0 0 0 0
316. Kristoffer Stålberg KFUM Falun Herr A-lag 1 0 0 0 0
317. Oskar Rosendahl IBK Köping H2 1 0 0 0 0
318. Hugo Edlund IBK Köping H2 1 0 0 0 0
319. Emy Westergren IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
320. Sanna Lind IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
321. Celina Straumite IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
322. William Ekbladh IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
323. Max Lindborg IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
324. Johanna Milestad IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
325. Julia Holm IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
326. Agnes Bergvall IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
327. Tilda Backlund IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
328. Frida Backlund IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
329. Agnes Bergvall IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
330. Sandra Cerwall IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
331. Stina Källström IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
332. Linnea Amberntson Qvist IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 1 0 0 0 0
333. Jonna Matiasson IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
334. Felicia Lidö IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
335. Emy Westergren IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
336. Sanna Lind IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
337. Meja Lindstrand IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
338. Sofia Östman IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 0
339. Alice Östling KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
340. Emma Wahlberg KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
341. Isabella Andersson KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
342. Agnes Engberg KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
343. Linnea Junevik KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
344. Stina Bertals KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
345. Meja Pihl KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
346. Rebecka Blomgren KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
347. Tuva Lassis KAIS Mora UIF Div 1 dam 1 0 0 0 0
348. Theo Byqvist KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
349. Axel Vallentgoed KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
350. Erik Kronberg KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
351. Ville Olsson KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
352. Carl Holmberg KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
353. Sebastian Pettersson KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
354. Anton Hägglund KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
355. Tim Berg KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
356. William Särström KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
357. Markus Sollgard-Norlin KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
358. Theodor Kax-Forsman KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
359. Edvin Jemth KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
360. Ludvig Löhf KAIS Mora UIF JAS-killar 1 0 0 0 0
361. Sabina Granberg Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
362. Adeline Lenngren Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
363. Johanna Andersson Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
364. Josefina Granberg Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
365. Linéa Lenngren Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
366. Vera Löfgren Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
367. My Norlén Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
368. Nellie Hedlund Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
369. Rebecka Bar-Sawme Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
370. Nelly Andersson Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
371. Alice Vickerius Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
372. Tilde Voxberg Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
373. Zeinab Al-Siraj Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
374. Elma Piispanen Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
375. Ida Strand Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 1 0 0 0 0
376. Wilja Blomfeldt Enhol Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
377. Astrid Eriksdotter Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
378. Thea Larsson Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
379. Wera Forsman Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
380. Elise Sigfrids Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
381. Märta Forsman Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
382. Blanka Kowalewska Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
383. Nellie Hedberg Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
384. Ronja Törnqvist Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
385. Sanna Gevers Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
386. Rie Margheri Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
387. Leah Arvidsson Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
388. Novalie Östby Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 23/24 1 0 0 0 0
389. Kim Annersved Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 0
390. Fryksell Mattias Lilja Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 0
391. Jennifer Karlsson IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
392. Kajsa Säterlind IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
393. Rutya Tesfay IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
394. Jennifer Ottosson IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
395. Emma Sahlins IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
396. Julia Blomqvist IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
397. Beulah Falkeström IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
398. Niklas Johansson Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 0
399. Sandis Dzerve Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 0
400. Johan Gunell IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
401. Christian Ofstad Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 0
402. Tom Fransson IBF Falun Utveckling Allsvenskan Herr 1 0 0 0 0
403. Casper Göthberg Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 0
404. Hugo Åström Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 0
405. Malte Sander Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 0
406. William Stenberg IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
407. Liam Hallgren IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
408. Elliott Löfgren IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
409. Saga Westland IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
410. Martynas Krivousas IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
411. Ludvig Holm IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
412. Oskar Strömberg IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
413. Jimmy Lindberg IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
414. Richard Ahlin IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
415. Niklas Forsling IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 0
416. Pernilla Hedman IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
417. Cecilia Gustafsson IBK Hedemora Borg Division 2 Damer 1 0 0 0 0
418. Samuel Wåger Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 2
419. Robin Nilsson IBF Lokomotiv Avesta 1 0 0 0 2
420. Marcus Kleback Söderbärke Goif Herrar div 5 1 0 0 0 2
421. Tea Scheja IBF Falun Utveckling DJ-JAS 1 0 0 0 2
422. Melker Axelsson KFUM Falun Herr A-lag 1 0 0 0 2
423. Malin Axelsson IK Sätra Dam 1 0 0 0 2
424. Elvira Bäcklin IK Sätra Dam 1 0 0 0 2
425. Oskar Utter Per-Ols IBF H2 1 0 0 0 2
426. Moa Hedström Hofors IBK Dam 1 0 0 0 2
427. Joaquim Sahlén Hofors IBK Herr 1 0 0 0 2
428. Liam Pettersson IBF Ludvika Herr Div 2 1 0 0 0 2
429. Emrik Wilstrand IBF Borlänge H1 2 0 0 0 2
430. Felicia Holmgren IBF Ludvika Dam Div 1 1 0 0 0 2
431. Engla Sandberg IBF Falun Utveckling F16 1 0 0 0 4
432. Gustav Johansson IBF Ludvika Herr Div 2 1 0 0 0 4
433. Alfred Henriksson IBF Ludvika Herr Div 4 1 0 0 0 20

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis