Poängliga - Pojkar 16 GUD



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Aron Brännström IS Saga 15 25 23 48 6
2. Ludvig Kalldin IS Saga 15 25 17 42 2
3. Axel Seebass Gävle GIK 13 17 19 36 18
4. Casper Häggblom Skutskärs IBK 15 25 10 35 12
5. Kasper Lindholm Hagelin Gävle GIK 15 23 11 34 13
6. Sebastian Pettersson KAIS Mora UIF 14 19 15 34 10
7. Nils Gustafsson LI20 IBF 13 12 21 33 6
8. Leo Fredlund IS Saga 15 9 24 33 24
9. Filip Wendle Sundsvall FBC Ungdom P05 11 21 11 32 4
10. Nils Lindström Sundsvall FBC Ungdom P05 9 11 21 32 6
11. Tristan Ström LI20 IBF 12 23 8 31 6
12. Wille Källberg Gävle GIK 12 13 17 30 6
13. Ludvig Spännare IS Saga 15 18 11 29 0
14. Carl Holmberg KAIS Mora UIF 11 13 13 26 2
15. Adrian Wachenfeldt Skutskärs IBK 12 10 16 26 40
16. Ebbe Lind Sundsvall FBC Ungdom P05 14 17 8 25 2
17. Alfred Jakobsson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 6 16 9 25 10
18. Max Helldén Sundsvall FBC Ungdom P05 14 15 10 25 6
19. Linus Hjorth IBF Säter/IBF Borlänge 10 19 5 24 4
20. Noel Embring IS Saga 14 18 6 24 2
21. Alvin Erikhans Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 13 19 4 23 0
22. Filip Hedkvist Gävle GIK 10 15 8 23 2
23. Oliver Wiklund LI20 IBF 10 15 8 23 8
24. Melvin Backman Storvreta IBK HJ16 12 13 10 23 2
25. Lukas Magnusson Sundsvall FBC Ungdom P05 6 15 7 22 4
26. Emil Kajander Sundborns GOIF 12 16 5 21 2
27. Theo Ireteg IS Saga 15 10 11 21 4
28. Gustav Pihlblad LI20 IBF 13 8 13 21 2
29. Simon Lindstedt Sundsvall FBC Ungdom P05 13 7 13 20 0
30. August Johansson Sundborns GOIF 13 7 13 20 8
31. Love Mabergs LI20 IBF 12 12 7 19 8
32. Alfred Mårtensson Sundborns GOIF 13 9 10 19 8
33. Anton Hägglund KAIS Mora UIF 12 7 12 19 0
34. Max Andersson Sundborns GOIF 9 11 7 18 2
35. Ville Holgert Sundsvall FBC Ungdom P05 11 8 10 18 2
36. William Ogebrant Skutskärs IBK 13 7 11 18 6
37. Malte Cohen IS Saga 14 13 4 17 2
38. Alfred Östling IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 6 12 5 17 4
39. Joar Norgren Gävle GIK 15 11 6 17 6
40. Love Götegård Moreno Storvreta IBK HJ16 10 8 9 17 0
41. Marcus Westman IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 11 6 11 17 0
42. Mio Björklunds IBF Säter/IBF Borlänge 10 6 11 17 2
43. Arvid Åberg IS Saga 14 6 11 17 2
44. Ludvig Johansson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 5 8 8 16 2
45. Olle Gustafsson Gävle GIK 16 7 9 16 8
46. Hugo Larsson Sundborns GOIF 13 10 5 15 2
47. Ted Eriksson IBF Säter/IBF Borlänge 13 4 11 15 0
48. Jonathan Jonsson-Hallqvist Gävle GIK 12 8 6 14 2
49. Oskar Hansson Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 14 7 7 14 10
50. Isak Svensk IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 8 5 9 14 8
51. Lukas Knutsson Sundsvall FBC Ungdom P05 13 5 9 14 18
52. Alvar Alsén Sundsvall FBC Ungdom P05 11 9 4 13 0
53. Markus Kahilainen IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 5 9 4 13 0
54. Melwin Andersson Gävle GIK 10 9 4 13 2
55. Wille Söderholm Gävle GIK 16 8 5 13 0
56. Filip Edlund Storvreta IBK HJ16 7 8 5 13 0
57. Edvin Wiklund Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 13 8 5 13 26
58. Nils Hård IBF Säter/IBF Borlänge 10 6 7 13 12
59. Melwin Persson IS Saga 13 5 8 13 2
60. Rasmus Grannas Skutskärs IBK 15 10 2 12 0
61. Elliot Bergström LI20 IBF 13 9 3 12 2
62. Adam Åsbrink Storvreta IBK HJ16 12 7 5 12 8
63. Sven Eklund Sundsvall FBC Ungdom P05 8 6 6 12 0
64. Anton Daniels LI20 IBF 11 5 7 12 2
65. Teo Sahlin Gävle GIK 15 5 7 12 6
66. Arvid Levin IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 12 4 8 12 2
67. Sebastian Andersson Storvreta IBK HJ16 10 9 2 11 0
68. Lukas Lundman Sundsvall FBC Ungdom P05 10 7 4 11 4
69. Benjamin Sporrong Storvreta IBK HJ16 12 6 5 11 4
70. Måns Morelius IBF Säter/IBF Borlänge 12 6 5 11 8
71. Filip Rullander Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 15 5 6 11 2
72. Olle Mellberg Gävle GIK 13 5 6 11 4
73. Calle Brodén Sundborns GOIF 13 4 7 11 2
74. Albin Jungdalen Sundsvall FBC Ungdom P05 13 4 7 11 4
75. Hugo Sohlberg Sveds Sundborns GOIF 10 9 1 10 6
76. Arvid Ericsson Strömsbro IF 14 7 3 10 2
77. Elias Stenson Storvreta IBK HJ16 5 7 3 10 4
78. Theodor Kax-Forsman KAIS Mora UIF 14 6 4 10 6
79. Markus Sollgard-Norlin KAIS Mora UIF 12 5 5 10 2
80. Erik Svanfeldt Storvreta IBK HJ16 9 5 5 10 2
81. Melvin Larsson Gävle GIK 4 5 5 10 2
82. Elias Darth KAIS Mora UIF 12 5 5 10 8
83. Filip Wernersson-Nääs KAIS Mora UIF 11 8 1 9 2
84. William Brodin Gävle GIK 9 7 2 9 2
85. Jonathan Engström Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 14 6 3 9 0
86. Elias Liss LI20 IBF 3 5 4 9 0
87. Joel Pettersson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 10 5 4 9 4
88. Rasmus Karlsson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 14 5 4 9 8
89. Max Lindén Larsson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 12 5 4 9 8
90. Mattis Åhnberg Storvreta IBK HJ16 13 5 4 9 8
91. Anton Asplund IS Saga 11 7 1 8 2
92. Hannes Johansson IS Saga 11 5 3 8 0
93. Åke Eriksson Gävle GIK 14 5 3 8 0
94. Felix Hammarsten Strömsbro IF 9 5 3 8 2
95. Arvid Jågas Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 7 5 3 8 4
96. Oscar Bergqvist IBF Säter/IBF Borlänge 11 5 3 8 8
97. Viktor Karlenius Storvreta IBK HJ16 6 4 4 8 0
98. Alexander Forssell Strömsbro IF 9 4 4 8 0
99. Filip Nordling IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 12 4 4 8 0
100. David Skärström LI20 IBF 13 4 4 8 0
101. Hugo Granvik IS Saga 11 4 4 8 2
102. Noel Wikholm Gävle GIK 12 3 5 8 2
103. Simon Tägt LI20 IBF 8 3 5 8 8
104. Andrew Strömer Sundborns GOIF 14 2 6 8 4
105. Nils Svanholm IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 5 6 1 7 2
106. Rasmus Åkerlund Strömsbro IF 6 5 2 7 2
107. Axel Entian Strömsbro IF 10 5 2 7 4
108. Axel Tolförs LI20 IBF 13 4 3 7 0
109. Milton Norén Sundsvall FBC Ungdom P05 10 4 3 7 11
110. Seth Mattsson Gävle GIK 6 3 4 7 0
111. Oskar Heimer Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 10 3 4 7 2
112. Dexter Nybäck Storvreta IBK HJ16 11 3 4 7 2
113. Oliver Lindell Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 12 2 5 7 0
114. Wilhelm Lindell IS Saga 11 2 5 7 2
115. Gustaf Bodin Hansen LI20 IBF 13 0 7 7 4
116. Gustav Eriksson Forsell Gävle GIK 6 0 7 7 8
117. Noah Sellberg IBF Säter/IBF Borlänge 13 6 0 6 2
118. Teo Fogde IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 5 1 6 0
119. Melker Wikholm Skutskärs IBK 14 5 1 6 0
120. Emil Sabell Sundborns GOIF 3 5 1 6 4
121. Casper Czuczor Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 6 5 1 6 4
122. Axel Von Knorring Storvreta IBK HJ16 4 4 2 6 0
123. Isak Skärström LI20 IBF 11 4 2 6 0
124. Ivar Stenälv Strömsbro IF 9 4 2 6 4
125. Kasper Nybäck Storvreta IBK HJ16 4 3 3 6 0
126. Alexander Andersson Gävle GIK 14 3 3 6 0
127. Gabriel Örtstam IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 10 3 3 6 0
128. Viggo Engström Storvreta IBK HJ16 10 3 3 6 4
129. Tom Andersson LI20 IBF 12 3 3 6 14
130. William Grudd KAIS Mora UIF 2 2 4 6 0
131. Johannes Öhrn IBF Säter/IBF Borlänge 5 2 4 6 2
132. Alexander Östergren Storvreta IBK HJ16 10 2 4 6 20
133. Liam Aruvald IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 1 5 6 0
134. Lukas Östling KAIS Mora UIF 14 5 0 5 0
135. Isac Jansson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 6 3 2 5 0
136. Lowe Lindahl Gävle GIK 8 3 2 5 0
137. Nils Karlsson KAIS Mora UIF 3 3 2 5 2
138. Melker Grip Strömsbro IF 10 3 2 5 2
139. Douglas Dahlbäck IBF Säter/IBF Borlänge 10 3 2 5 4
140. Arvid Karlsson Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 12 3 2 5 8
141. Liam Östervall Skutskärs IBK 11 3 2 5 8
142. Jonatan Larsson Strömsbro IF 10 3 2 5 15
143. Valter Karlsson KAIS Mora UIF 13 3 2 5 21
144. Simon Sjöberg Skutskärs IBK 8 2 3 5 0
145. Jonathan Danielsson Sundsvall FBC Ungdom P05 8 2 3 5 6
146. Noah Lindberg IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 11 1 4 5 0
147. Alvin Sörlin KAIS Mora UIF 10 1 4 5 2
148. Anton Selén IS Saga 11 1 4 5 4
149. Nils Salming Skutskärs IBK 7 4 0 4 11
150. Gustav Grudin KAIS Mora UIF 13 3 1 4 0
151. Axel Vallentgoed KAIS Mora UIF 1 3 1 4 0
152. Elias Målare Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 2 3 1 4 0
153. Målar Oskar Björklund LI20 IBF 3 3 1 4 2
154. Markus Wigander LI20 IBF 2 2 2 4 0
155. Filip Sterner LI20 IBF 2 2 2 4 0
156. Herman Carlsson Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 7 2 2 4 0
157. Olle Dalin Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 2 2 2 4 0
158. Olle Gahnshag IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 14 2 2 4 0
159. Lukas Rosenklint IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 2 2 4 0
160. Emil Mikaelsson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 2 2 2 4 0
161. Benjamin Bodin IBF Säter/IBF Borlänge 9 2 2 4 0
162. Melker Winges Strömsbro IF 7 2 2 4 0
163. Emil Andreassen Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 11 2 2 4 6
164. Alexander Pedersen Skutskärs IBK 9 2 2 4 7
165. Tobias Dahlgren Sundsvall FBC Ungdom P05 13 2 2 4 27
166. Andres Nylund Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 12 1 3 4 2
167. Edvin Hilden Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 4 1 3 4 2
168. Filip Alm Sundborns GOIF 5 1 3 4 4
169. Douglas Hansson IBF Säter/IBF Borlänge 10 1 3 4 4
170. Erik Wallner Sundborns GOIF 10 1 3 4 8
171. Lucas Arvidsson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 2 1 3 4 16
172. Simon Lindblom Strömsbro IF 3 0 4 4 0
173. Hampus Söderlund Strömsbro IF 2 0 4 4 0
174. Erik Westberg Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 11 0 4 4 2
175. Gustaf Adrelius Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 7 0 4 4 11
176. Teo Fogde IBF Säter/IBF Borlänge 1 3 0 3 0
177. Filip Carlsson Storvreta IBK HJ16 7 3 0 3 0
178. Edvin Jemth KAIS Mora UIF 12 3 0 3 0
179. Rasmus Larsson IBF Säter/IBF Borlänge 2 2 1 3 0
180. Valter Hermansson Strömsbro IF 3 2 1 3 0
181. Colin Lundin Storvreta IBK HJ16 3 2 1 3 0
182. Sebastian Isaksson Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 3 2 1 3 0
183. Jonathan Boström Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 1 2 1 3 0
184. Tom Fransson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 11 2 1 3 2
185. Verner Blomqvist Strömsbro IF 8 2 1 3 2
186. Albin Rosander Strömsbro IF 6 2 1 3 2
187. Gustav Eriksson Strömsbro IF 5 2 1 3 2
188. Gustaf Österberg IBF Säter/IBF Borlänge 12 2 1 3 2
189. Hjalmar Stark Strömsbro IF 5 2 1 3 4
190. Johannes Dejestam Skutskärs IBK 15 2 1 3 6
191. Elias Wennberg Storvreta IBK HJ16 6 1 2 3 0
192. Hugo Larsson Strömsbro IF 13 1 2 3 0
193. Rasmus Neumann Storvreta IBK HJ16 7 1 2 3 0
194. Niklas Regnéll Storvreta IBK HJ16 8 1 2 3 0
195. Noa Steiner Storvreta IBK HJ16 2 1 2 3 0
196. Gustaf Nygren KAIS Mora UIF 1 1 2 3 0
197. Gustav Jonsson Strömsbro IF 2 1 2 3 2
198. Joel Samuelsson Sundborns GOIF 12 1 2 3 4
199. Alexander Svahn KAIS Mora UIF 10 1 2 3 6
200. Elliot Abrahamsson Skutskärs IBK 15 1 2 3 8
201. Wilhelm Lundkvist LI20 IBF 1 2 0 2 0
202. Ivan Edling KAIS Mora UIF 2 2 0 2 0
203. William Björnström Storvreta IBK HJ16 9 2 0 2 0
204. Elias Tjernström Sundsvall FBC Ungdom P05 11 2 0 2 0
205. Lucas Dahlgren IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 9 2 0 2 2
206. Malte Wikén Strömsbro IF 5 2 0 2 2
207. Leo Ström IBF Säter/IBF Borlänge 4 2 0 2 2
208. Hugo Andersson Skutskärs IBK 5 2 0 2 6
209. Alfred Weiss Strömsbro IF 10 2 0 2 12
210. Filip Johansson Storvreta IBK HJ16 8 1 1 2 0
211. Jordan Engström IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 2 1 1 2 0
212. Olle Hansen IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 1 1 2 0
213. Max Sundqvist Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 2 1 1 2 0
214. Albert Tidigs LI20 IBF 10 1 1 2 0
215. Olle Sjöberg Skutskärs IBK 1 1 1 2 0
216. Erik Lindahl Sundborns GOIF 10 1 1 2 2
217. Alfred Sundin Sundsvall FBC Ungdom P05 8 1 1 2 2
218. William Strandell Storvreta IBK HJ16 11 1 1 2 2
219. Gustav Glad KAIS Mora UIF 1 1 1 2 2
220. Martin Österberg Storvreta IBK HJ16 10 1 1 2 4
221. Amin Adan Ahmed IS Saga 5 1 1 2 4
222. Douglas Frindelius Skutskärs IBK 9 1 1 2 6
223. Rasmus Hedberg LI20 IBF 12 0 2 2 0
224. Philip Nansing Strömsbro IF 13 0 2 2 0
225. Ludvig Jonsson Strömsbro IF 9 0 2 2 0
226. Emil Thorstensson Storvreta IBK HJ16 4 0 2 2 0
227. Ludvig Gustavsson Sundborns GOIF 9 0 2 2 0
228. Viktor Wallin IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 0 2 2 0
229. Kevin Skoog Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 3 0 2 2 0
230. Emil Eriksson Gävle GIK 10 0 2 2 0
231. Martin Norlin KAIS Mora UIF 14 0 2 2 2
232. Elias Engström IBF Säter/IBF Borlänge 7 0 2 2 4
233. Felix Carlsson Sundborns GOIF 12 0 2 2 16
234. Johannes Ohlsson Sundborns GOIF 11 1 0 1 0
235. Eddie Zwinge Sundborns GOIF 6 1 0 1 0
236. Allan Lind Gävle GIK 3 1 0 1 0
237. Oskar Westlund Gävle GIK 2 1 0 1 0
238. Leo Rundquist IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 1 0 1 0
239. William Lindström IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 1 0 1 0
240. Alfred Mårtensson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 1 0 1 0
241. William Morell KAIS Mora UIF 1 1 0 1 0
242. William Särström KAIS Mora UIF 1 1 0 1 0
243. Melker Nyberg Storvreta IBK HJ16 10 1 0 1 0
244. Atle Streymoy IBF Säter/IBF Borlänge 1 1 0 1 0
245. Alfred Hultén Strömsbro IF 1 1 0 1 0
246. Hampus Sjölander Strömsbro IF 1 1 0 1 0
247. Ville Söderlund Strömsbro IF 1 1 0 1 0
248. Kim Develius IBF Säter/IBF Borlänge 3 1 0 1 2
249. Edvin Gropgård LI20 IBF 5 1 0 1 2
250. Svante Asplund Skutskärs IBK 13 1 0 1 2
251. Sixten Jansson Skutskärs IBK 13 1 0 1 4
252. Philip Modin Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 3 1 0 1 5
253. Emil Olsson Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 11 0 1 1 0
254. Viktor Brännlund Gävle GIK 3 0 1 1 0
255. Melvin Raumer-Johansson Gävle GIK 1 0 1 1 0
256. Vincent Karlsson Gävle GIK 2 0 1 1 0
257. Samuel Landgren IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 2 0 1 1 0
258. Emil Karlsson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 12 0 1 1 0
259. Dennis Widarsson IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 6 0 1 1 0
260. Oscar Kihlbom Sundborns GOIF 4 0 1 1 0
261. Philip Olsson IBF Säter/IBF Borlänge 2 0 1 1 0
262. Leon Arvidsson KAIS Mora UIF 13 0 1 1 0
263. Tevin Gelin IS Saga 15 0 1 1 0
264. Oliver Zackaroff IS Saga 4 0 1 1 0
265. Noah Boström Strömsbro IF 4 0 1 1 0
266. Hampus Bonnevier Skutskärs IBK 9 0 1 1 0
267. Niclas Gudmundsson LI20 IBF 3 0 1 1 0
268. Harun Hadzic Skutskärs IBK 6 0 1 1 0
269. Charlie Bäckström Strömsbro IF 5 0 1 1 2
270. Helmer Hallbygård Strömsbro IF 8 0 1 1 2
271. Hugo Jusslin IBF Säter/IBF Borlänge 7 0 1 1 2
272. Melvin Encrantz Skutskärs IBK 5 0 1 1 4
273. Nils Wilhelmsson Eklund Sundborns GOIF 11 0 1 1 12
274. Zeke Norberg Sundborns GOIF 1 0 0 0 0
275. Simon Johansson Sundborns GOIF 2 0 0 0 0
276. Filip Hessler Sundsvall FBC Ungdom P05 8 0 0 0 0
277. Samuel Bergman Sundsvall FBC Ungdom P05 13 0 0 0 0
278. Lucas Lindberg IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 2 0 0 0 0
279. Johannes Backström IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 0 0 0 0
280. Casper Casserstedt IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 0 0 0 0
281. William Nordkvist IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 0 0 0 0
282. Axel Schlegel IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 0 0 0 0
283. Isac Lauren IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 2 0 0 0 0
284. Edvin Ekström IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 1 0 0 0 0
285. Hilmer Gustafsson Gävle GIK 1 0 0 0 0
286. Erik Lindberg Gävle GIK 4 0 0 0 0
287. Oskar Walldén Gävle GIK 1 0 0 0 0
288. William Axelsson Gävle GIK 1 0 0 0 0
289. Anton Berggren Gävle GIK 12 0 0 0 0
290. Noel Kvarnström Gävle GIK 1 0 0 0 0
291. Simon Andersson Gävle GIK 1 0 0 0 0
292. Olle Kjellin Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 13 0 0 0 0
293. Daniel Paredes Sundborns GOIF 1 0 0 0 0
294. Alfred Pettersson Sundborns GOIF 1 0 0 0 0
295. Elias Barrljung Storvreta IBK HJ16 10 0 0 0 0
296. Arvid Ivansson Storvreta IBK HJ16 2 0 0 0 0
297. Elton Karlberg Storvreta IBK HJ16 1 0 0 0 0
298. Idus Hallberg Storvreta IBK HJ16 10 0 0 0 0
299. Axel Oscarsson Storvreta IBK HJ16 7 0 0 0 0
300. Kasper Björklund KAIS Mora UIF 1 0 0 0 0
301. Theo Byqvist KAIS Mora UIF 1 0 0 0 0
302. Johan Nilsson IBF Säter/IBF Borlänge 9 0 0 0 0
303. Erik Lilliehöök IBF Säter/IBF Borlänge 2 0 0 0 0
304. Elias Hällsten IBF Säter/IBF Borlänge 8 0 0 0 0
305. Gustaf Sjöö IBF Säter/IBF Borlänge 2 0 0 0 0
306. Bastian Werme KAIS Mora UIF 1 0 0 0 0
307. Albin Skeri KAIS Mora UIF 14 0 0 0 0
308. Carl Kokkarinen KAIS Mora UIF 1 0 0 0 0
309. Rasmus Välimaa Strömsbro IF 2 0 0 0 0
310. Adrian Linnesköld IS Saga 1 0 0 0 0
311. Daniel Von Haartman Strömsbro IF 1 0 0 0 0
312. Oliver Westerling IS Saga 15 0 0 0 0
313. Douglas Johansson IS Saga 1 0 0 0 0
314. Gustav Bäckman IS Saga 1 0 0 0 0
315. Theo Lingvall Strömsbro IF 3 0 0 0 0
316. Jonathan Larsson Strömsbro IF 1 0 0 0 0
317. Vilgot Olsson Strömsbro IF 4 0 0 0 0
318. Hannes Lidehäll Storvreta IBK HJ16 1 0 0 0 0
319. Elis Räihä Skutskärs IBK 10 0 0 0 0
320. Eric Grundström Skutskärs IBK 1 0 0 0 0
321. Joel Skistad Skutskärs IBK 12 0 0 0 0
322. Oscar Söderberg LI20 IBF 1 0 0 0 0
323. Philip Sjöberg LI20 IBF 3 0 0 0 0
324. David Petersson Storvreta IBK HJ16 5 0 0 0 2
325. Alexander Sevonen Strömsbro IF 6 0 0 0 2
326. Lian Rosenberg Dahan Storvreta IBK HJ16 2 0 0 0 2
327. Mattias Johansson Sundborns GOIF 2 0 0 0 2
328. Otto Östner Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 2 0 0 0 2
329. Ture Cedergren Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 1 0 0 0 2
330. Alvin Åkermark Gävle GIK 1 0 0 0 2
331. Leo Fredriksson Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 5 0 0 0 4
332. Albin Oderstad Strömsbro IF 4 0 0 0 4
333. Kelvin Stitt Sundborns GOIF 11 0 0 0 32

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis