Poängliga - Damer Division 1 GUD



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Agnes Edlund Söderhamns IBF 22 41 12 53 0
2. Cajsa Lindén Gävle GIK 22 31 16 47 2
3. Karin Henriksson Rosersberg Arlanda IBK 21 16 23 39 12
4. Klara Sundell IBK Uppsala Teknologer 18 16 21 37 2
5. Idah Orebrand Hagunda IF 22 18 18 36 8
6. Vilma Olsson Rosersberg Arlanda IBK 17 26 8 34 4
7. Linette Kouru Hagunda IF 19 8 26 34 2
8. Sofie Moberg Karjalainen IK Sätra 22 24 9 33 4
9. Agnes Holgersson Storvreta Ungdom IBK D1 19 21 10 31 2
10. Maja Rikner Storvreta Ungdom IBK D1 21 14 17 31 4
11. Marina Eriksson Hagunda IF 22 20 10 30 2
12. Moa Qvarnlöf IBK Uppsala Teknologer 15 14 14 28 0
13. Paulina Löf IBK Uppsala Teknologer 20 20 5 25 2
14. Linda Gustafsson IBK Uppsala Teknologer 22 18 7 25 4
15. Stina Jonsson IBF Falun Utveckling 20 15 10 25 4
16. Adela Adabanian Hagunda IF 20 14 11 25 0
17. Loretta Man IK Sätra 16 9 15 24 0
18. Ida Käll Gävle GIK 22 9 15 24 22
19. Linnéa Carlsson Stenhagens KK 20 18 5 23 2
20. Linnea Brolin IBK Uppsala Teknologer 10 15 8 23 0
21. Lina Tollsten IBF Hedemora 20 15 7 22 0
22. Elin Ahlander Gävle GIK 19 15 7 22 2
23. Isa Wennström Hudik/Björkberg IBK 20 16 5 21 6
24. Jennifer Boström-Fors IBF Ludvika 21 13 7 20 15
25. Anna Hättestrand Gävle GIK 22 12 8 20 0
26. Wio Persson IBF Falun Utveckling 21 10 10 20 0
27. Ida Molin Storvreta Ungdom IBK D1 18 6 14 20 2
28. Michelle Friberg Söderhamns IBF 22 5 15 20 25
29. Cornelia Wallin Storvreta Ungdom IBK D1 21 11 8 19 0
30. Emma Aronsson Gävle GIK 22 10 9 19 6
31. Sandra Norin Hudik/Björkberg IBK 22 5 14 19 2
32. Anna-Karin Jorkvist Stenhagens KK 14 11 7 18 2
33. Elin Ekarv IBK Uppsala Teknologer 19 5 13 18 4
34. Ida Backman Storvreta Ungdom IBK D1 12 14 3 17 0
35. Johanna Lind IBK Uppsala Teknologer 18 10 7 17 0
36. Fanny Lindberg Gävle GIK 21 10 7 17 2
37. Frida Moberg IBF Hedemora 20 8 9 17 0
38. Thea Hedström Gävle GIK 22 7 10 17 10
39. Thindra Stenvall Storvreta Ungdom IBK D1 19 12 4 16 0
40. Johanna Berg IBF Hedemora 21 12 4 16 2
41. Nora Halvarsson Storvreta Ungdom IBK D1 22 10 6 16 0
42. Julia Åkerman Storvreta Ungdom IBK D1 18 7 9 16 4
43. Lisa Gyllenram Gävle GIK 19 4 12 16 2
44. Mathilda Kariluoma IBF Ludvika 20 12 3 15 7
45. Malin Hansson IBF Falun Utveckling 7 9 6 15 2
46. Jenny Tollsten IBF Hedemora 18 9 6 15 10
47. Tova Rolén-Björk Gävle GIK 21 8 7 15 2
48. Lina Andrén Storvreta Ungdom IBK D1 20 8 7 15 2
49. Emma Boänges Söderhamns IBF 16 6 9 15 4
50. Jennifer Lundblad Stenhagens KK 21 5 10 15 2
51. Nelly Wallén Storvreta Ungdom IBK D1 20 9 5 14 2
52. Isabel Sohlin Rosersberg Arlanda IBK 19 8 6 14 0
53. Marie-Louise Skålberg IBF Ludvika 12 7 7 14 0
54. Linnea Stigers IBK Uppsala Teknologer 14 11 2 13 4
55. Madeleine Larsson IBF Falun Utveckling 15 10 3 13 10
56. Johanna Persson IK Sätra 7 9 4 13 2
57. Malin Olsson IK Sätra 19 7 6 13 0
58. Cornelia Wahlman IBK Uppsala Teknologer 19 7 6 13 4
59. Moa Nordin Hagen Stenhagens KK 22 7 6 13 6
60. Josefin Rutqvist-Ohlsson IK Sätra 10 7 6 13 8
61. Amanda Pernodd Hagunda IF 18 6 7 13 2
62. Julia Jansson Söderhamns IBF 22 5 8 13 8
63. Saga Levinsson Hagunda IF 17 8 4 12 0
64. Therese Idving Hagunda IF 20 8 4 12 4
65. Nowa Veteläinen Lindgren IBF Falun Utveckling 17 7 5 12 8
66. Linnea Kossmann IBK Uppsala Teknologer 8 6 6 12 0
67. Lovisa Palmqvist IBF Ludvika 14 6 6 12 2
68. Moa Lindström IK Sätra 17 6 6 12 2
69. Moa Björk Stenhagens KK 17 8 3 11 4
70. Amanda Angerstig Hagunda IF 7 7 4 11 0
71. Thilda Thunander Hagunda IF 19 7 4 11 0
72. Ebba Ekdahl IBF Falun Utveckling 20 7 4 11 10
73. Alva Olofsson Hudik/Björkberg IBK 5 6 5 11 0
74. Melina Sundström Hudik/Björkberg IBK 15 8 2 10 0
75. Felicia Christoffersen Rosersberg Arlanda IBK 11 8 2 10 0
76. Jennifer Forsberg IBF Falun Utveckling 18 8 2 10 2
77. Katerina Tsantaridou IBF Falun Utveckling 11 7 3 10 4
78. Fanny Brolin Hudik/Björkberg IBK 19 6 4 10 4
79. Viola Rappendahl IBF Hedemora 20 5 5 10 4
80. Ebba Lundgren IBK Uppsala Teknologer 17 5 5 10 4
81. Lisa Olsson IBF Hedemora 19 5 5 10 6
82. Emma Lundgren IBF Hedemora 22 5 5 10 12
83. Mathilda Ekdahl-Skytt Stenhagens KK 21 3 7 10 0
84. Sofia Östman IBF Hedemora 19 3 7 10 4
85. Matilda Larsson Hudik/Björkberg IBK 17 8 1 9 4
86. Fanny Hedlund Hagunda IF 22 7 2 9 2
87. Rebecka Ulriksson Storvreta Ungdom IBK D1 21 7 2 9 10
88. Wilma Jansson IBF Falun Utveckling 19 6 3 9 0
89. Denice Lindén Gävle GIK 18 6 3 9 0
90. Cayenne Broman IK Sätra 19 5 4 9 4
91. Tilda Wennergren IBK Uppsala Teknologer 18 5 4 9 8
92. Moa Andersson IBF Falun Utveckling 13 4 5 9 0
93. Julia Borg Hagunda IF 19 4 5 9 8
94. Emma Hansson IBF Falun Utveckling 5 3 6 9 0
95. Hilma Hult IBF Ludvika 18 7 1 8 6
96. Josefine Werre Gävle GIK 21 5 3 8 0
97. Lisa Svedberg IK Sätra 13 5 3 8 0
98. Frida Södergren IBF Hedemora 12 5 3 8 0
99. Felicia Springfeldt IBF Ludvika 11 5 3 8 2
100. Lisa Leierdahl Hagunda IF 19 4 4 8 2
101. Vera Törnqvist Hagunda IF 12 3 5 8 0
102. Mathilda Gustavsson Hudik/Björkberg IBK 18 3 5 8 2
103. Paulina Riström Rosersberg Arlanda IBK 19 3 5 8 4
104. Fanny Brolin Söderhamns IBF 10 3 5 8 6
105. Ellen Danielsson Hudik/Björkberg IBK 21 2 6 8 0
106. Nathalie Lund Stenhagens KK 19 2 6 8 0
107. Angelica Thidé Boström-Fors IBF Ludvika 20 2 6 8 0
108. Tyra Schönfeldt IBK Uppsala Teknologer 18 1 7 8 0
109. Sofia Lidholm IBK Uppsala Teknologer 17 5 2 7 0
110. Maja Winberg Rosersberg Arlanda IBK 22 5 2 7 6
111. Maja Tano Hudik/Björkberg IBK 17 4 3 7 2
112. Alva Skoglund Rosersberg Arlanda IBK 22 4 3 7 4
113. Bella Forsling IBF Falun Utveckling 6 3 4 7 0
114. Ida Granberg IBF Ludvika 15 3 4 7 0
115. Caroline Nilsson Hudik/Björkberg IBK 6 3 4 7 2
116. Anna Berglind IK Sätra 22 2 5 7 0
117. Julia Oljemark IBF Falun Utveckling 19 2 5 7 0
118. Mimmi Lang-Jinnefalk Söderhamns IBF 17 2 5 7 4
119. Julia Björklin Wolff Söderhamns IBF 20 5 1 6 4
120. Filippa Berntsson IBF Falun Utveckling 10 4 2 6 2
121. Emma Keil IK Sätra 21 4 2 6 6
122. Maja Öberg IK Sätra 20 3 3 6 0
123. Ellinore Svensson Hagunda IF 19 3 3 6 0
124. Hanna Larsson Hudik/Björkberg IBK 22 3 3 6 0
125. Maria Ström Hudik/Björkberg IBK 9 3 3 6 0
126. Hanna Källström Andersson IBF Falun Utveckling 21 3 3 6 4
127. Elsa Rendalen IBK Uppsala Teknologer 9 2 4 6 2
128. Louise Viklund IBK Uppsala Teknologer 15 2 4 6 2
129. Izabel Carpenter IBF Falun Utveckling 20 2 4 6 6
130. Frida Smeds IBF Ludvika 20 2 4 6 10
131. Ebba Andersson IBK Uppsala Teknologer 20 1 5 6 2
132. Emma Lindén IBF Hedemora 4 5 0 5 2
133. Matilda Lindman IK Sätra 20 5 0 5 2
134. Emma Åström IK Sätra 10 4 1 5 0
135. Cecilia Holgersson Hagunda IF 16 3 2 5 0
136. Sara Gustafsson Rosersberg Arlanda IBK 14 3 2 5 0
137. Selma Kaya Rosersberg Arlanda IBK 10 3 2 5 2
138. Hanna Larm Söderhamns IBF 10 3 2 5 4
139. Wictoria Johansson IBF Ludvika 20 3 2 5 4
140. Vilma Linden IBF Falun Utveckling 13 3 2 5 4
141. Nora Amundsson Storvreta Ungdom IBK D1 22 2 3 5 2
142. Jennifer Frisk Gävle GIK 21 2 3 5 2
143. Gabriella Hult IBF Ludvika 4 2 3 5 6
144. Emelie Sköld IBF Falun Utveckling 14 1 4 5 0
145. Emelie Eriksson IBF Hedemora 20 1 4 5 0
146. Anna Gardsiö Hagunda IF 11 1 4 5 0
147. Elsa Loklint Storvreta Ungdom IBK D1 19 1 4 5 0
148. Ebba Frykblom Storvreta Ungdom IBK D1 18 0 5 5 2
149. Josefin Berg IBF Hedemora 22 0 5 5 12
150. Linnea Amberntson Qvist IBF Hedemora 19 4 0 4 0
151. Jonna Tuohimaa Söderhamns IBF 21 4 0 4 0
152. Filippa Sjöberg Stenhagens KK 13 4 0 4 2
153. Maja Andersson Stenhagens KK 11 3 1 4 0
154. Hannah Arwidson IBK Uppsala Teknologer 5 3 1 4 0
155. Moa Hedström IK Sätra 16 3 1 4 0
156. Josefine Lindman IK Sätra 22 3 1 4 2
157. Nora Classon IBF Hedemora 17 3 1 4 4
158. Emilia Orebrand Stenhagens KK 8 2 2 4 0
159. Amanda Josefsson IBF Falun Utveckling 17 2 2 4 0
160. Maja Kruse Rosersberg Arlanda IBK 12 2 2 4 4
161. Lovisa Litzén Hagunda IF 20 2 2 4 4
162. Emma Holmqvist Stenhagens KK 19 1 3 4 0
163. Mathilda Ortstad Stenhagens KK 18 1 3 4 0
164. Ebba Berglund IK Sätra 19 1 3 4 2
165. Linnéa Virtanen IBF Hedemora 11 1 3 4 2
166. Olivia Kruse Rosersberg Arlanda IBK 16 0 4 4 0
167. Frida Jonsson IBF Hedemora 3 0 4 4 2
168. Hanna Edström IK Sätra 8 0 4 4 7
169. Elin Normark Gävle GIK 14 3 0 3 2
170. Malin Eriksson Gävle GIK 1 3 0 3 2
171. Sophia Lindfors Storvreta Ungdom IBK D1 11 3 0 3 2
172. Lina Källström IBF Falun Utveckling 4 2 1 3 0
173. Emilia Högosta Stenhagens KK 16 2 1 3 0
174. Julia Wahlgren Rosersberg Arlanda IBK 21 2 1 3 2
175. Louise Johansson Storvreta Ungdom IBK D1 10 2 1 3 2
176. Matilda Fredriksson IBF Ludvika 16 2 1 3 12
177. Elin Ekman Tanndal Stenhagens KK 7 1 2 3 0
178. Nina E. Schött Rosersberg Arlanda IBK 18 1 2 3 0
179. Signe Broström Hudik/Björkberg IBK 16 1 2 3 0
180. Emma Wallsten Storvreta Ungdom IBK D1 7 1 2 3 0
181. Tuva Ebbesson Storvreta Ungdom IBK D1 10 1 2 3 0
182. Malin Öster Söderhamns IBF 21 1 2 3 2
183. Fanny Schillström IK Sätra 4 1 2 3 2
184. Tilde Karlsson Stenhagens KK 20 1 2 3 2
185. Elvira Bäcklin Gävle GIK 22 1 2 3 2
186. Helena Skärberg IK Sätra 21 0 3 3 0
187. Emma Lindblom Storvreta Ungdom IBK D1 18 0 3 3 0
188. Ella Paavola IBF Falun Utveckling 17 0 3 3 2
189. Sara Roos Söderhamns IBF 21 0 3 3 6
190. Jenny Nässén Hagunda IF 14 2 0 2 0
191. Vilma Lassis IBF Ludvika 20 2 0 2 0
192. Lovisa Karlsson IBF Hedemora 13 2 0 2 0
193. Felicia Persson Hudik/Björkberg IBK 9 2 0 2 22
194. Olivia Björke Hudik/Björkberg IBK 6 1 1 2 0
195. Moa Hansson Hudik/Björkberg IBK 13 1 1 2 0
196. Emelie Larsson Hudik/Björkberg IBK 17 1 1 2 0
197. Petra Friedmann Hagunda IF 8 1 1 2 0
198. Ella Håkansson Söderhamns IBF 18 1 1 2 0
199. Cim Sjölander IK Sätra 3 1 1 2 0
200. Amina Benjari Rosersberg Arlanda IBK 7 1 1 2 0
201. Felicia Holmgren IBF Ludvika 15 1 1 2 0
202. Ulrika Jansson Söderhamns IBF 16 1 1 2 2
203. Emma Dickson IBK Uppsala Teknologer 22 1 1 2 6
204. Lisa Åkerfelt IBK Uppsala Teknologer 8 0 2 2 0
205. Hanna Ek IBF Ludvika 21 0 2 2 0
206. Alice Södergren Rosersberg Arlanda IBK 6 0 2 2 0
207. Elin Svensk Hudik/Björkberg IBK 11 0 2 2 0
208. Vendela Rackinger Storvreta Ungdom IBK D1 15 0 2 2 0
209. Linn Eriksson Rosersberg Arlanda IBK 19 0 2 2 2
210. Sussanna Kippo IBF Ludvika 12 0 2 2 2
211. Karolina Andersson IBF Falun Utveckling 18 0 2 2 4
212. Ida Olofsson Gävle GIK 14 0 2 2 6
213. Linn Rubensson IBF Ludvika 5 1 0 1 0
214. Wilma Svedlund IBF Falun Utveckling 3 1 0 1 0
215. Nathalie Västå IBF Falun Utveckling 4 1 0 1 0
216. Isolde Sandberg Rosersberg Arlanda IBK 4 1 0 1 0
217. Elsa Johansson Hudik/Björkberg IBK 5 1 0 1 0
218. Stina Burman Söderhamns IBF 8 1 0 1 0
219. Elin Åström Söderhamns IBF 11 1 0 1 0
220. Tindra Levinsson Hagunda IF 3 1 0 1 0
221. Wilma Lind Hagunda IF 6 1 0 1 0
222. Emma Göthlin Hagunda IF 14 1 0 1 0
223. Amanda Andersson Hagunda IF 6 0 1 1 0
224. Malin Lundbom Hagunda IF 4 0 1 1 0
225. Amanda Molin Söderhamns IBF 4 0 1 1 0
226. Julia Dahlqvist IK Sätra 1 0 1 1 0
227. Wilma Storm IBF Hedemora 5 0 1 1 0
228. Fanny Grape Rosersberg Arlanda IBK 17 0 1 1 0
229. Teresia Broberg Stenhagens KK 17 0 1 1 0
230. Felicia Altis Rosersberg Arlanda IBK 10 0 1 1 0
231. Malin Norr IBF Ludvika 4 0 1 1 0
232. Fanny Viktorsson IBF Ludvika 12 0 1 1 0
233. Molly Lang-Jinnefalk IBK Uppsala Teknologer 4 0 1 1 0
234. Sara Näslund Storvreta Ungdom IBK D1 22 0 1 1 0
235. Madeleine Kivirinta IBF Falun Utveckling 22 0 1 1 0
236. Emilia Ekman IBF Falun Utveckling 4 0 1 1 0
237. Ida Gyllenskepp Gävle GIK 5 0 1 1 2
238. Rebecca Eriksson IBF Hedemora 12 0 1 1 2
239. Cissela Billock Rosqvist Hagunda IF 6 0 1 1 2
240. Amanda Tillenius IBF Hedemora 17 0 1 1 6
241. Sabina Åström Rosersberg Arlanda IBK 3 0 1 1 6
242. Freja Pripp Rosersberg Arlanda IBK 5 0 0 0 0
243. Julia Mäkinen Rosersberg Arlanda IBK 7 0 0 0 0
244. Alma Röhnisch IBF Falun Utveckling 3 0 0 0 0
245. Tuva Hjemli IBF Falun Utveckling 1 0 0 0 0
246. Thea Lindstrand IBF Falun Utveckling 5 0 0 0 0
247. Sanna Sander IBF Falun Utveckling 16 0 0 0 0
248. Emelina Persson Stenhagens KK 3 0 0 0 0
249. Alice Södergren Stenhagens KK 9 0 0 0 0
250. Izabella Widerlund Stenhagens KK 19 0 0 0 0
251. Hanna Ekman Tanndall Stenhagens KK 10 0 0 0 0
252. Johanna Svarfvar Stenhagens KK 1 0 0 0 0
253. Cia Håkansson Rosersberg Arlanda IBK 4 0 0 0 0
254. Lina Nordahl Rosersberg Arlanda IBK 2 0 0 0 0
255. Linda Blohm Karlsson Rosersberg Arlanda IBK 22 0 0 0 0
256. Mirjam Granberg Rosersberg Arlanda IBK 5 0 0 0 0
257. Jennifer Isaksen Rosersberg Arlanda IBK 5 0 0 0 0
258. Matilda Sörensson Rosersberg Arlanda IBK 4 0 0 0 0
259. Nova Holmberg Rosersberg Arlanda IBK 5 0 0 0 0
260. Lina Ringholm Stenhagens KK 5 0 0 0 0
261. Linda Fernberg Gävle GIK 16 0 0 0 0
262. Tara Khajavi Gävle GIK 3 0 0 0 0
263. Ida Björklund Gävle GIK 19 0 0 0 0
264. Moa Johansson Gävle GIK 1 0 0 0 0
265. Elsa Axling Gävle GIK 9 0 0 0 0
266. Veronika Stenqvist IBF Ludvika 1 0 0 0 0
267. Sofia Wallenborg IBK Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
268. Hadia Mohammad Gävle GIK 1 0 0 0 0
269. Filippa Gullö IBK Uppsala Teknologer 14 0 0 0 0
270. Evelina Eriksson IBK Uppsala Teknologer 1 0 0 0 0
271. Emma Ahlinder IBK Uppsala Teknologer 10 0 0 0 0
272. Ida Svåren IBK Uppsala Teknologer 17 0 0 0 0
273. Sofie Hedström IBK Uppsala Teknologer 3 0 0 0 0
274. Estelle Wigartz IBK Uppsala Teknologer 2 0 0 0 0
275. Alva Lindström IBK Uppsala Teknologer 2 0 0 0 0
276. Mathilda Ivarsson IBK Uppsala Teknologer 5 0 0 0 0
277. Jeanette Gräll IBK Uppsala Teknologer 2 0 0 0 0
278. Julia Berg IBK Uppsala Teknologer 5 0 0 0 0
279. Selma Ljusteräng IBF Hedemora 2 0 0 0 0
280. Hannah Lemon IBF Hedemora 19 0 0 0 0
281. Stina Källström IBF Hedemora 18 0 0 0 0
282. Matilda Mattsson Söderhamns IBF 5 0 0 0 0
283. Åsa Östlin Söderhamns IBF 21 0 0 0 0
284. Ellie Sundström Hudik/Björkberg IBK 1 0 0 0 0
285. Olivia Johansen Hudik/Björkberg IBK 2 0 0 0 0
286. Hanna Ahlgren Hudik/Björkberg IBK 3 0 0 0 0
287. Emelie Edström Hudik/Björkberg IBK 1 0 0 0 0
288. Nea Rothoff Koponen Hudik/Björkberg IBK 1 0 0 0 0
289. Elin Rundgren Hudik/Björkberg IBK 16 0 0 0 0
290. Anna Bergström Hudik/Björkberg IBK 15 0 0 0 0
291. Jennifer Schilke Hudik/Björkberg IBK 6 0 0 0 0
292. Michelle Law Hudik/Björkberg IBK 4 0 0 0 0
293. Frida Larsson-Klingh Hudik/Björkberg IBK 2 0 0 0 0
294. Carina Jacobsen IBF Ludvika 4 0 0 0 0
295. Jenifer Sandberg IBF Ludvika 7 0 0 0 0
296. Isabella Kumlin Hagunda IF 1 0 0 0 0
297. Felicia Pernodd Hagunda IF 20 0 0 0 0
298. Piret Puidak Hagunda IF 10 0 0 0 0
299. Svea Andersson Hagunda IF 4 0 0 0 0
300. Annica Ringblom Söderhamns IBF 5 0 0 0 0
301. Hannah Åström Söderhamns IBF 7 0 0 0 0
302. Elin Fahlstedt IK Sätra 1 0 0 0 0
303. Matte Murén IK Sätra 2 0 0 0 0
304. Maja Nordin IK Sätra 1 0 0 0 0
305. Kajsa Olofsson IBF Falun Utveckling 1 0 0 0 0
306. Hanna Brehmer IBF Falun Utveckling 1 0 0 0 0
307. Moa Larsson-Malmberg Storvreta Ungdom IBK D1 2 0 0 0 0
308. Mira Horvath Storvreta Ungdom IBK D1 3 0 0 0 0
309. Elvira Svanström Storvreta Ungdom IBK D1 2 0 0 0 0
310. Märta Berg Jöesaar Storvreta Ungdom IBK D1 6 0 0 0 0
311. Alice Rodenvall Storvreta Ungdom IBK D1 18 0 0 0 0
312. Karin Lif Storvreta Ungdom IBK D1 2 0 0 0 0
313. Vega Thor Storvreta Ungdom IBK D1 15 0 0 0 0
314. Sofia Alm Storvreta Ungdom IBK D1 3 0 0 0 0
315. Anna Bergman Storvreta Ungdom IBK D1 2 0 0 0 0
316. Sara Östman Storvreta Ungdom IBK D1 1 0 0 0 2
317. Agnes Svanström Storvreta Ungdom IBK D1 11 0 0 0 2
318. Hanna Edholm Hagunda IF 1 0 0 0 2
319. Casandra Reuterström Hagunda IF 20 0 0 0 2
320. Tuva Hellsing IBF Ludvika 10 0 0 0 2
321. Moa Backström Hudik/Björkberg IBK 16 0 0 0 2
322. Saga Byhlin IBF Hedemora 8 0 0 0 2
323. Kani Osman Rosersberg Arlanda IBK 8 0 0 0 2
324. Emma Lemon IBF Hedemora 7 0 0 0 4
325. Ida Eriksson IBF Hedemora 5 0 0 0 6
326. Cajsa Grund IBF Ludvika 19 0 0 0 6
327. Evelina Göthberg IBF Ludvika 16 0 0 0 6

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis