Poängliga - Damer division 2 S



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Sandra Shirpey IFK Gnesta 5 6 4 10 0
2. Clara Gottberg Endre IF U-lag 5 3 5 8 2
3. Felicia Gustafsson IFK Gnesta 5 5 1 6 2
4. Therese Odebäck Kolpenäs IBF 3 4 2 6 0
5. Klara Önnerståhl IK Standard 4 4 2 6 0
6. Eeva Saunamäki Kolpenäs IBF 3 3 3 6 7
7. Moa Nordström IFK Gnesta 5 1 5 6 0
8. Victoria Turesson IFK Gnesta 5 5 0 5 0
9. Elsa Brolin IFK Gnesta 5 4 1 5 0
10. Malin Lövgren Kolpenäs IBF 3 2 3 5 2
11. Ronya Argus Endre IF U-lag 4 1 4 5 0
12. Kajsa Jansson IK Standard 5 1 4 5 0
13. Ida Fällman Katrineholms IBF 3 4 0 4 0
14. Elin Torsson Endre IF U-lag 5 4 0 4 2
15. Linda Johansson IK Standard 4 3 1 4 0
16. Linnéa Edlund IK Standard 5 1 3 4 0
17. Molly Samuelsson Katrineholms IBF 3 1 3 4 0
18. Emma Winte IFK Gnesta 5 0 4 4 0
19. Clara Dahlberg Kolpenäs IBF 3 3 0 3 0
20. Filippa Karlström Endre IF U-lag 4 3 0 3 0
21. Wanna Nyberg Endre IF U-lag 5 3 0 3 0
22. Ida Lundholm IK Standard 5 3 0 3 2
23. Tilda Nilsson Endre IF U-lag 5 2 1 3 0
24. Fanny Sundgren Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 2 1 3 0
25. Isabell Kotz Endre IF U-lag 5 2 1 3 2
26. Bea Svedin IK Standard 4 2 1 3 4
27. Julia Dunberg IK Standard 1 1 2 3 0
28. Stina Höög Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 1 2 3 0
29. Olivia Cannerheim Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 1 2 3 0
30. Astrid Norragård Endre IF U-lag 4 1 2 3 0
31. Tilly Lyrmark Katrineholms IBF 3 1 2 3 4
32. Isabella Blixt Katrineholms IBF 3 2 0 2 0
33. Diza Wikman Endre IF U-lag 2 2 0 2 0
34. Hanna Salenius Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 2 0 2 0
35. Madeleine Nörgaard IFK Gnesta 5 2 0 2 2
36. Alice Ekelund Endre IF U-lag 5 2 0 2 6
37. Blenda Åkerblom Endre IF U-lag 5 1 1 2 0
38. Olivia Qvist Endre IF U-lag 5 1 1 2 0
39. Alexandra Lindgren Kolpenäs IBF 3 1 1 2 0
40. Camilla Henriksson Kolpenäs IBF 2 1 1 2 0
41. Ebba Larsson Katrineholms IBF 3 1 1 2 0
42. Johanna Alenius Katrineholms IBF 1 1 1 2 0
43. Moa Joonas Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 1 1 2 0
44. Wilma Högqvist Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 1 1 2 0
45. Ellen Landin IK Standard 5 1 1 2 0
46. Alva Ejdetjärn IK Standard 5 1 1 2 2
47. Sara Söderstrand Endre IF U-lag 5 1 1 2 2
48. Renée Öbrink Katrineholms IBF 3 1 1 2 2
49. Linnéa Bergman Kolpenäs IBF 3 1 1 2 2
50. Elin Friden IFK Gnesta 4 1 1 2 2
51. Sari Saunamäki Kolpenäs IBF 3 0 2 2 0
52. Michaela Karlsen Katrineholms IBF 3 0 2 2 0
53. Amanda Fahlstedt Endre IF U-lag 4 0 2 2 2
54. Alva Eriksson IFK Gnesta 2 1 0 1 0
55. Julia Andersson Katrineholms IBF 3 1 0 1 0
56. Moa Pettersson Katrineholms IBF 3 1 0 1 0
57. Elin Klintberg Endre IF U-lag 3 1 0 1 0
58. Ida Wemmer Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 1 0 1 0
59. Ella Linnakallio IK Standard 2 1 0 1 0
60. Ida Stenman IK Standard 4 1 0 1 0
61. Tilde Heidenfors Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 1 0 1 0
62. Tilda Gyllestad IFK Gnesta 3 1 0 1 2
63. Ella Skedelius IFK Gnesta 5 0 1 1 0
64. Alva Martell Endre IF U-lag 5 0 1 1 0
65. Ida Hermansson IFK Gnesta 5 0 1 1 0
66. Emmi Emanuelsson Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 0 1 1 0
67. Ida Wahlgren Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 0 1 1 0
68. Linn Sandberg Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 0 1 1 0
69. Josefine Söderström IK Standard 5 0 1 1 0
70. Anja Gandå Endre IF U-lag 5 0 1 1 0
71. Louise Hjelm IK Standard 5 0 1 1 2
72. Maria Hellkvist IK Standard 4 0 0 0 0
73. Elin Huhta IK Standard 5 0 0 0 0
74. Elin Wallin IK Standard 4 0 0 0 0
75. Emily Nilsson Fornstedt IK Standard 5 0 0 0 0
76. Maja Blomquist IK Standard 2 0 0 0 0
77. Nathalie Cardestål IK Standard 3 0 0 0 0
78. Vanesa Backeliv IK Standard 2 0 0 0 0
79. Klara Nordgren IK Standard 1 0 0 0 0
80. Karolina Mauritzson IK Standard 2 0 0 0 0
81. Milla Rajanen Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 0 0 0 0
82. Olivia Nilsson Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 0 0 0 0
83. Elin Joonas Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 0 0 0 0
84. Linnea Landbergsson Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 0 0 0 0
85. Alva Kasselskog Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 0 0 0 0
86. Elise Ågren Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 0 0 0 0
87. Sandra Eriksson Nykvarns IBF Ungdom U-lag 2 0 0 0 0
88. Filippa Sundgren Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 0 0 0 0
89. Felizia Eriksson Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 0 0 0 0
90. Isabella Sveronius Nykvarns IBF Ungdom U-lag 1 0 0 0 0
91. Julia Wiklund Endre IF U-lag 5 0 0 0 0
92. Frida Lickander Endre IF U-lag 3 0 0 0 0
93. Malin Werner IFK Gnesta 5 0 0 0 0
94. Julia Svärdh Endre IF U-lag 1 0 0 0 0
95. Jessica Eriksson IFK Gnesta 4 0 0 0 0
96. Ida Burén IFK Gnesta 1 0 0 0 0
97. Wilma Sihlen IFK Gnesta 1 0 0 0 0
98. Emilia Rosander IFK Gnesta 5 0 0 0 0
99. Elin Edlund IFK Gnesta 3 0 0 0 0
100. Maja Granstam IFK Gnesta 3 0 0 0 0
101. Zemone Samuelsson Katrineholms IBF 1 0 0 0 0
102. Tuwa Engberg Katrineholms IBF 1 0 0 0 0
103. Lisa Hallqvist Katrineholms IBF 1 0 0 0 0
104. Emma Nilsson Katrineholms IBF 1 0 0 0 0
105. Daniela Malmborg Katrineholms IBF 3 0 0 0 0
106. Therese Hallgren Katrineholms IBF 1 0 0 0 0
107. Ann Öbrink Katrineholms IBF 1 0 0 0 0
108. Maja Hellberg Katrineholms IBF 2 0 0 0 0
109. Johanna Virtanen Kolpenäs IBF 3 0 0 0 0
110. Sara Gråhns Kolpenäs IBF 2 0 0 0 0
111. Lovisa Lifvenhage IFK Gnesta 1 0 0 0 0
112. Elin Karlsson Kolpenäs IBF 2 0 0 0 0
113. Emma Olsson Kolpenäs IBF 3 0 0 0 0
114. Felicia Wennberg Kolpenäs IBF 1 0 0 0 0
115. Emilie Bjelkmark Kolpenäs IBF 2 0 0 0 2
116. Nora Öbrink Katrineholms IBF 2 0 0 0 2
117. Linnea Corneliusson Katrineholms IBF 3 0 0 0 2
118. Emmeli Höglund IFK Gnesta 4 0 0 0 2
119. Hannah Alvesborg Endre IF U-lag 2 0 0 0 2
120. Nora Lindholm Endre IF U-lag 4 0 0 0 2
121. Agnes Notehag IK Standard 3 0 0 0 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis