Poängliga - Innebandyfesten



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Malte Lundmark IBF Falun Ungdom 5 11 4 15 0
2. Hampus Ahren RIG Umeå IBF 5 4 8 12 0
3. Julia Zachrisson RIG Umeå IBF 7 8 3 11 0
4. Victor Wettergren RIG Umeå IBF 5 7 3 10 2
5. Maja Viström IKSU/IKSU Ungdom 5 6 4 10 0
6. Linnea Hammar RIG Umeå IBF 7 7 2 9 0
7. Ellen Hansson RIG Umeå IBF 7 4 5 9 2
8. Philippa Blom Nacka Wallenstam IBK 7 7 1 8 4
9. Filip Eriksson IK Sirius FBC 5 6 2 8 0
10. Moa Sandström GS 86 AIF/Fagerås BK 7 6 2 8 4
11. Wilma Johansson RIG Umeå IBF 2 3 5 8 0
12. Robert Cheeseman Ledberg IBF 5 6 1 7 0
13. Viktor Bergqvist Lindås Rasta IBK 5 4 3 7 0
14. Isac Eriksson IBF Falun Ungdom 5 3 4 7 0
15. Simon Norlin Lindås Rasta IBK 5 2 5 7 4
16. Zita Holmsved Thott Nacka Wallenstam IBK 7 0 7 7 0
17. Oliver Raudasoja IK Sirius FBC 5 6 0 6 0
18. Ella Johansson GS 86 AIF/Fagerås BK 7 5 1 6 0
19. Amanda Strömberg IKSU/IKSU Ungdom 5 4 2 6 2
20. Samuel Folkesson Algman Växjö IBK Utveckling 5 3 3 6 0
21. Simon Westgärds RIG Umeå IBF 5 3 3 6 0
22. Samuel Dahlberg Demir Ledberg IBF 5 3 3 6 0
23. Liam Arvidsson Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 3 3 6 2
24. Daniel Alsén Lindås Rasta IBK 5 1 5 6 2
25. Alex Neumann IK Sirius FBC 5 0 6 6 2
26. Ebba Törngren IBK Lund/Elit 5 5 0 5 0
27. Hannes Karlsson Lindås Rasta IBK 5 5 0 5 2
28. Vilma De Gysser RIG Umeå IBF 7 4 1 5 0
29. Jesper Wallström Pixbo Wallenstam IBF 5 4 1 5 0
30. Ida Petrén-Lantz Huddinge IBS 5 4 1 5 0
31. Minna Karlsson IBK Lund/Elit 5 4 1 5 0
32. Isak Badic Ledberg IBF 5 4 1 5 0
33. Filip Wramdemark Pixbo Wallenstam IBF 4 4 1 5 0
34. Oliver Mattsson Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 4 1 5 2
35. Max Rubenman IK Sirius FBC 5 3 2 5 0
36. Axel Solander IK Sirius FBC 5 3 2 5 0
37. Viktor Hammarstedt Sundsvall FBC Ungdom 2 3 2 5 0
38. Lovisa Nordström IKSU/IKSU Ungdom 5 3 2 5 0
39. Jonna Karlsson Lindome IBK 5 3 2 5 2
40. Louise Hedkvist Lindome IBK 5 2 3 5 0
41. Emma Heander IBK Lund/Elit 5 2 3 5 0
42. Kevin Landgren IBF Falun Ungdom 5 2 3 5 0
43. Kajsa Pettersson RIG Umeå IBF 2 1 4 5 0
44. Nellie Öhgren RIG Umeå IBF 7 1 4 5 2
45. William Ekbladh IBF Falun Ungdom 5 1 4 5 2
46. Demi Selemark Nacka Wallenstam IBK 7 4 0 4 0
47. Melker Hemmingberg Ledberg IBF 5 4 0 4 0
48. Victor Lövdahl Lindås Rasta IBK 5 4 0 4 0
49. Annie Bokelund RIG Umeå IBF 7 4 0 4 0
50. Emmy Vikström Lindome IBK 5 4 0 4 2
51. Joel Ekström FBC Aspen 2 3 1 4 0
52. Erica Klevbo Nacka Wallenstam IBK 2 3 1 4 0
53. Amanda Nilsson FBC Kalmarsund Ungdom 5 3 1 4 0
54. Anton Kidell Växjö IBK Utveckling 5 3 1 4 0
55. Linn Maxen Jordal Huddinge IBS 5 3 1 4 0
56. Linus Martinsson RIG Umeå IBF 4 3 1 4 0
57. My Morén IBK Lund/Elit 5 2 2 4 0
58. Tim Brithén Växjö IBK Utveckling 5 2 2 4 0
59. Hilma Liebgott FBC Kalmarsund Ungdom 5 2 2 4 0
60. Kasper Qvarfordt Växjö IBK Utveckling 5 2 2 4 2
61. Martin Hellfors Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 2 2 4 4
62. Matilda Lindgren RIG Umeå IBF 7 1 3 4 0
63. Emil Jacobsson Ledberg IBF 5 0 4 4 2
64. Gustav Högberg IK Sirius FBC 5 0 4 4 4
65. Joanna Hjelm RIG Umeå IBF 6 3 0 3 0
66. Ellen Nyman IBK Lockerud Mariestad 2 2 1 3 0
67. Clara Olofsson RIG Umeå IBF 2 2 1 3 0
68. Jennifer Arvidsson Huddinge IBS 5 2 1 3 0
69. Gustav Andersson Pixbo Wallenstam IBF 5 2 1 3 0
70. Filip Lundmark Ingarö IF 2 2 1 3 0
71. Sara Simonsson IBK Lund/Elit 5 2 1 3 0
72. Fabian Lindbäck RIG Umeå IBF 5 2 1 3 0
73. Harry Olofsson Pixbo Wallenstam IBF 5 2 1 3 2
74. Stina Jönsson IBK Lockerud Mariestad 2 2 1 3 2
75. Mathilda Ekenlinde Huddinge IBS 5 2 1 3 4
76. Hanna Svanström RIG Umeå IBF 7 1 2 3 0
77. Timmy Lindkvist Ledberg IBF 5 1 2 3 0
78. Tilde Jonsson IKSU/IKSU Ungdom 5 1 2 3 0
79. Oscar Johansson FBC Aspen 2 1 2 3 0
80. Agnes Plogner IKSU/IKSU Ungdom 5 1 2 3 0
81. Isabel Aravena FBC Kalmarsund Ungdom 5 1 2 3 0
82. Joel Ehnö Ledberg IBF 5 1 2 3 2
83. Jonna Olsson GS 86 AIF/Fagerås BK 7 1 2 3 2
84. Tea Wennlund IBK Lockerud Mariestad 2 1 2 3 2
85. Sebastian Sääker IK Sirius FBC 5 1 2 3 2
86. Tim Lindgren Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 1 2 3 2
87. Gustav Kinderdal Pixbo Wallenstam IBF 4 0 3 3 0
88. Tova Olsson GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 3 3 0
89. Albin Hedstål RIG Umeå IBF 5 0 3 3 0
90. Ebba Håkansson FBC Kalmarsund Ungdom 4 2 0 2 0
91. Johanna Turesson Nacka Wallenstam IBK 2 2 0 2 0
92. Anton Loklint IK Sirius FBC 5 2 0 2 0
93. Nora Parkle IKSU/IKSU Ungdom 5 2 0 2 0
94. Mathilda Holmqvist GS 86 AIF/Fagerås BK 7 2 0 2 0
95. Hugo Sjöblom Växjö IBK Utveckling 5 2 0 2 0
96. Elliot Nielsen Växjö IBK Utveckling 2 2 0 2 2
97. Charlie Lindh Ingarö IF 2 2 0 2 2
98. Ebba Johnson FBC Kalmarsund Ungdom 5 2 0 2 2
99. Jennifer Lagerquist Lindome IBK 5 2 0 2 2
100. Marcus Peil RIG Umeå IBF 5 2 0 2 2
101. Malin Lindgren RIG Umeå IBF 7 2 0 2 2
102. Alexander Lind IBF Falun Ungdom 5 1 1 2 0
103. Benjamin Karlsson Växjö IBK Utveckling 2 1 1 2 0
104. Emil Mattsson Ingarö IF 2 1 1 2 0
105. Pontus Moberg Växjö IBK Utveckling 3 1 1 2 0
106. Noah Johansson FBC Aspen 2 1 1 2 0
107. Matheus Jansson Sundsvall FBC Ungdom 2 1 1 2 0
108. Tom Söderling Växjö IBK Utveckling 5 1 1 2 0
109. Emil Kalentun IBF Falun Ungdom 5 1 1 2 0
110. Charlie Jonsson Pixbo Wallenstam IBF 5 1 1 2 0
111. Johan Karlsson Pixbo Wallenstam IBF 5 1 1 2 0
112. Oskar Härsjö Pixbo Wallenstam IBF 4 1 1 2 0
113. Saga Thoren GS 86 AIF/Fagerås BK 6 1 1 2 0
114. Casper Karlsson Växjö IBK Utveckling 2 1 1 2 2
115. Hanna Berg Nacka Wallenstam IBK 2 1 1 2 2
116. Rasmus Carlsson Växjö IBK Utveckling 5 1 1 2 2
117. Matilda Nilsson RIG Umeå IBF 2 1 1 2 2
118. Johan Anderberg Lindås Rasta IBK 5 1 1 2 2
119. Ondrej Papousek Lindås Rasta IBK 5 1 1 2 2
120. Amanda Lönnqvist Huddinge IBS 5 1 1 2 4
121. Tim Svan FBC Aspen 2 1 1 2 6
122. Mattis Wiberg Växjö IBK Utveckling 4 0 2 2 0
123. Nellie Wohlers Lindome IBK 5 0 2 2 0
124. Frida Piehl Nacka Wallenstam IBK 5 0 2 2 0
125. Hilda Hammer IBK Lund/Elit 5 0 2 2 0
126. Mynta Persmark IBK Lund/Elit 5 0 2 2 0
127. Vilde Rundfloen Nacka Wallenstam IBK 2 0 2 2 0
128. Adam Andersson Lindås Rasta IBK 5 0 2 2 0
129. Kajsa Lindmark IKSU/IKSU Ungdom 5 0 2 2 0
130. Emmy Engman RIG Umeå IBF 7 0 2 2 0
131. Samuel Gahnsby Växjö IBK Utveckling 4 0 2 2 2
132. Pontus Bylund Pixbo Wallenstam IBF 5 1 0 1 0
133. Isabella Sundman Nacka Wallenstam IBK 7 1 0 1 0
134. Lisa Bergström IKSU/IKSU Ungdom 5 1 0 1 0
135. Edward Hillbom IBF Falun Ungdom 5 1 0 1 0
136. Wilma Lundin IBK Lockerud Mariestad 2 1 0 1 0
137. Klara Gard Nacka Wallenstam IBK 5 1 0 1 0
138. Anna Hansson IBK Lund/Elit 5 1 0 1 0
139. Klara Green IBK Lockerud Mariestad 2 1 0 1 0
140. Victor Johansson FBC Aspen 2 1 0 1 0
141. Alfred Andersson Växjö IBK Utveckling 2 1 0 1 0
142. Oskar Enquist RIG Umeå IBF 4 1 0 1 0
143. Maja Sund RIG Umeå IBF 2 1 0 1 0
144. Hampus Wasberg Sundsvall FBC Ungdom 2 1 0 1 0
145. Viktor Seth Nykvarns IF/IBF Ungdom 3 1 0 1 0
146. Matilda Sandgren IKSU/IKSU Ungdom 5 1 0 1 0
147. Felix Hultmark Växjö IBK Utveckling 5 1 0 1 0
148. Isaac Werner Lindås Rasta IBK 5 1 0 1 0
149. Noah Norlander Sundsvall FBC Ungdom 2 1 0 1 0
150. Isabelle Gunnarsson IBK Lockerud Mariestad 2 1 0 1 0
151. Isabella Landtreter FBC Kalmarsund Ungdom 5 1 0 1 0
152. Filip Lingmerth Ledberg IBF 5 1 0 1 0
153. Edward Ceder Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 1 0 1 0
154. Gustav Bäckevall FBC Aspen 2 1 0 1 0
155. Cajsa Alm IKSU/IKSU Ungdom 5 1 0 1 0
156. Isak Fägerhag Pixbo Wallenstam IBF 4 1 0 1 0
157. Oliver Ericsson Växjö IBK Utveckling 5 1 0 1 0
158. Tilda Yngvesson FBC Kalmarsund Ungdom 5 1 0 1 2
159. Albin Orrelöv IK Sirius FBC 5 1 0 1 2
160. Saga Wictorin Jonsson IBK Lockerud Mariestad 2 1 0 1 2
161. Jesper Persson Sundsvall FBC Ungdom 2 1 0 1 2
162. Alexander Wiberg Ingarö IF 2 1 0 1 2
163. Tindra Karlsson IBK Lund/Elit 5 1 0 1 2
164. Lukas Bemström Nykvarns IF/IBF Ungdom 4 1 0 1 2
165. Ida Sjölander RIG Umeå IBF 2 0 1 1 0
166. Esther Fredriksson IBK Lockerud Mariestad 2 0 1 1 0
167. Theodor Hedlund IK Sirius FBC 5 0 1 1 0
168. Sebastian Theorin Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 1 1 0
169. Axel Bäckström Ingarö IF 2 0 1 1 0
170. Jacob Lindholm Ingarö IF 2 0 1 1 0
171. Alfons Nordell Sundsvall FBC Ungdom 2 0 1 1 0
172. Sanja Johansson RIG Umeå IBF 6 0 1 1 0
173. Eddie Holgersson Ledberg IBF 5 0 1 1 0
174. Isaac Karlsson Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 1 1 0
175. Arvid Castor Växjö IBK Utveckling 5 0 1 1 0
176. Hanna Parri Kronstrand Nacka Wallenstam IBK 5 0 1 1 0
177. Emil Ödman Lindås Rasta IBK 5 0 1 1 0
178. Erik Byrinder Sundsvall FBC Ungdom 2 0 1 1 0
179. Jennifer Wirén IBK Lockerud Mariestad 2 0 1 1 0
180. Filip Sköld Nykvarns IF/IBF Ungdom 1 0 1 1 0
181. Ida Johansson GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 1 1 0
182. Melvin Terzi Bergman Ingarö IF 2 0 1 1 0
183. Isak Ingvarsson Växjö IBK Utveckling 5 0 1 1 0
184. Matilda Eriksson Lindome IBK 5 0 1 1 0
185. Moa Johansson IKSU/IKSU Ungdom 5 0 1 1 0
186. Elin Jonsson IBK Lockerud Mariestad 2 0 1 1 0
187. Rekell Andersson Nacka Wallenstam IBK 2 0 1 1 0
188. Ludvig Öberg Växjö IBK Utveckling 5 0 1 1 0
189. Wille Malm Ledberg IBF 5 0 1 1 0
190. Nora Hedlund IKSU/IKSU Ungdom 5 0 1 1 0
191. Sebastian Gustafsson Ledberg IBF 5 0 1 1 0
192. Fredrik Hjelm Ingarö IF 2 0 1 1 0
193. Isac Sellberg IBF Falun Ungdom 5 0 1 1 0
194. Oskar Svensson Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 1 1 0
195. Alexander Nyman Sjöström RIG Umeå IBF 5 0 1 1 0
196. Fabian Lakander FBC Aspen 2 0 1 1 0
197. Charlie Engström IBF Falun Ungdom 5 0 1 1 0
198. Moa Lindqvist Nacka Wallenstam IBK 2 0 1 1 0
199. Cornelia Palmér RIG Umeå IBF 2 0 1 1 0
200. Pernilla Ålund IBK Lund/Elit 5 0 1 1 0
201. Oskar Weissbach Pixbo Wallenstam IBF 5 0 1 1 0
202. Måns Lindgren Ledberg IBF 5 0 1 1 2
203. Eric Jinneskog Växjö IBK Utveckling 2 0 1 1 2
204. Marcus Carlson Sundsvall FBC Ungdom 2 0 1 1 2
205. Filippa Bergman Huddinge IBS 5 0 1 1 2
206. Filippa Nilsson FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 1 1 2
207. Emelie Larsson Lindome IBK 5 0 1 1 2
208. Agnes Moberg FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 1 1 2
209. William Törngren Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 1 1 2
210. Gustav Wadell RIG Umeå IBF 5 0 1 1 2
211. Amanda Lind FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 1 1 2
212. Gabriella Lindahl IBK Lockerud Mariestad 2 0 1 1 2
213. Hugo Fransson Pixbo Wallenstam IBF 5 0 1 1 4
214. Joel Andersson Pixbo Wallenstam IBF 5 0 1 1 4
215. Alfred Pettersson Pixbo Wallenstam IBF 5 0 1 1 4
216. Liv Johansson GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 1 1 4
217. Max Sjöman IBF Falun Ungdom 5 0 1 1 4
218. Ida Waern RIG Umeå IBF 7 0 1 1 4
219. Kajsa Jonsson GS 86 AIF/Fagerås BK 2 0 0 0 0
220. Emma Carlén Björemo GS 86 AIF/Fagerås BK 5 0 0 0 0
221. Daniel Ring RIG Umeå IBF 5 0 0 0 0
222. Sofie Ask IBK Lockerud Mariestad 1 0 0 0 0
223. Vilhelm Sandberg Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
224. Albin Westergren Växjö IBK Utveckling 5 0 0 0 0
225. Emma Klockargård Lindome IBK 3 0 0 0 0
226. Emmy Sjögren FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
227. Ceasar Karlsson Ledberg IBF 5 0 0 0 0
228. Karin Backlund Lindome IBK 5 0 0 0 0
229. Alfred Sandström RIG Umeå IBF 5 0 0 0 0
230. Marcus Gillåker Pixbo Wallenstam IBF 3 0 0 0 0
231. Filip Nilsson Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
232. Rebecca Larsson-Tammi GS 86 AIF/Fagerås BK 5 0 0 0 0
233. Klara Carlsson IBK Lockerud Mariestad 2 0 0 0 0
234. Filip Mattsson Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 0
235. Linus Flink Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
236. Nils Mokus Ericsson Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
237. Emrick Wiggur RIG Umeå IBF 5 0 0 0 0
238. Liam Månsson Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 0 0 0
239. Tim Hedlund Nykvarns IF/IBF Ungdom 4 0 0 0 0
240. Molly Sturesson FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
241. Emelie Eriksson IKSU/IKSU Ungdom 5 0 0 0 0
242. Melvin Götz IK Sirius FBC 5 0 0 0 0
243. Hugo Palm Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
244. Alexander Lennström Ingarö IF 2 0 0 0 0
245. Einar Pålsson Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 0
246. Johannes Hultmark Växjö IBK Utveckling 5 0 0 0 0
247. Viktor Hultquist Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 0 0 0
248. Tim Nordström Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 0 0 0
249. Emil Henriksson IK Sirius FBC 5 0 0 0 0
250. Hugo Bäckström Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
251. Nellie Öster IKSU/IKSU Ungdom 5 0 0 0 0
252. Therese Andersson IBK Lund/Elit 5 0 0 0 0
253. Wilda Svanberg FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
254. Lina Larsson IBK Lockerud Mariestad 2 0 0 0 0
255. Emma Sandstedt IBK Lockerud Mariestad 2 0 0 0 0
256. Dina Eklöf Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
257. Lovisa Von Fircks RIG Umeå IBF 7 0 0 0 0
258. Jacob Larsson Ledberg IBF 5 0 0 0 0
259. Gustav Bolander FBC Aspen 2 0 0 0 0
260. Jonas Grahn RIG Umeå IBF 4 0 0 0 0
261. Filip Skårfors IK Sirius FBC 5 0 0 0 0
262. William Zetterberg Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
263. Axel Falebrant Ledberg IBF 5 0 0 0 0
264. Isak Åkerström IK Sirius FBC 5 0 0 0 0
265. Emilia Blomqvist Huddinge IBS 5 0 0 0 0
266. Vilmer Lindström Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
267. Filippa Högström FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
268. Jacob Johansson FBC Aspen 2 0 0 0 0
269. Jacob Landbergsson Nykvarns IF/IBF Ungdom 3 0 0 0 0
270. Moa Björnstedt FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
271. Oscar Ohlson Ingarö IF 2 0 0 0 0
272. Emma Lindh GS 86 AIF/Fagerås BK 6 0 0 0 0
273. Carl Larson Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 0
274. Melvin Fagerberg Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
275. Moa Wahlström Lindome IBK 5 0 0 0 0
276. Linn Ljungh Huddinge IBS 5 0 0 0 0
277. Anders Svensson Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 0
278. Julia Öberg IBK Lund/Elit 5 0 0 0 0
279. Kasper Van Den Hark Pixbo Wallenstam IBF 5 0 0 0 0
280. Tim Kullmer Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
281. Max Grothérus IK Sirius FBC 5 0 0 0 0
282. Markus Berntsson FBC Aspen 2 0 0 0 0
283. Norea Flognman GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 0
284. Lisa Krafft Lindome IBK 5 0 0 0 0
285. Dennis Hellhoff Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
286. Astrid Haglind Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
287. Oscar Wernås FBC Aspen 2 0 0 0 0
288. Ceasar Beckström Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
289. Albin Zimmerblad Pixbo Wallenstam IBF 5 0 0 0 0
290. Emma Samuelsson Huddinge IBS 5 0 0 0 0
291. Noel Gradin Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
292. Cassandra Pegestam Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
293. Elin Väinloo Nacka Wallenstam IBK 7 0 0 0 0
294. Klara Brynielsson FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
295. Malte Danielsson IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 0
296. Robin Lindgren Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 0 0 0
297. Sara Hemmingberg Huddinge IBS 5 0 0 0 0
298. Emanuel Behrenz Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
299. Elsa Sjögren Huddinge IBS 5 0 0 0 0
300. Julius Edh Växjö IBK Utveckling 5 0 0 0 0
301. Kevin Wahrman Nykvarns IF/IBF Ungdom 4 0 0 0 0
302. Christian Holmlund Ingarö IF 2 0 0 0 0
303. Julia Jakobsson FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
304. Carl Brorsson Ingarö IF 2 0 0 0 0
305. Theo Norén IK Sirius FBC 5 0 0 0 0
306. Tobias Ledberg Nykvarns IF/IBF Ungdom 3 0 0 0 0
307. Linnea Bevenäs Lindome IBK 5 0 0 0 0
308. Kalle Lundgren Pixbo Wallenstam IBF 5 0 0 0 0
309. Simon Sälgfors Växjö IBK Utveckling 1 0 0 0 0
310. Alva Grenholm IKSU/IKSU Ungdom 5 0 0 0 0
311. Alexander Frithofsson Pixbo Wallenstam IBF 5 0 0 0 0
312. Simon Vanninen Pixbo Wallenstam IBF 5 0 0 0 0
313. Emilia Dahlquist IKSU/IKSU Ungdom 5 0 0 0 0
314. Noah Kindberg Pixbo Wallenstam IBF 1 0 0 0 0
315. Felix Björklund Växjö IBK Utveckling 5 0 0 0 0
316. Sandra Ekelund Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
317. Linus Wolters Lindås Rasta IBK 4 0 0 0 0
318. Alexander Sigström FBC Aspen 2 0 0 0 0
319. Oliver Papmehl-Dufay IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 0
320. Moa Nilsson IBK Lund/Elit 5 0 0 0 0
321. Elin Hedman IKSU/IKSU Ungdom 5 0 0 0 0
322. Tilde Mathiason IBK Lockerud Mariestad 2 0 0 0 0
323. Thomas Crona RIG Umeå IBF 5 0 0 0 0
324. Elias Niclasson RIG Umeå IBF 5 0 0 0 0
325. Elias Magnusson Växjö IBK Utveckling 5 0 0 0 0
326. Isak Overud FBC Aspen 2 0 0 0 0
327. Josefin Wirén IBK Lockerud Mariestad 2 0 0 0 0
328. Melker Helsing Ingarö IF 2 0 0 0 0
329. Anna Jansmarker Nacka Wallenstam IBK 7 0 0 0 0
330. Simon Stany Ingarö IF 2 0 0 0 0
331. Elias Forsen Ledberg IBF 5 0 0 0 0
332. Thea Olofson IBK Lund/Elit 5 0 0 0 0
333. Ebba Lindblad IBK Lockerud Mariestad 2 0 0 0 0
334. Stina Nilsson FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
335. Elias Lindström IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 0
336. Linnea Öhrman GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 0
337. Kasper Mandelholm Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
338. Samuel De Wall Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
339. Marcus Björsander Pixbo Wallenstam IBF 4 0 0 0 0
340. Tuva Annerbrink FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
341. Hilda Johansson Lindome IBK 5 0 0 0 0
342. Anton Månsson IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 0
343. August Flod RIG Umeå IBF 3 0 0 0 0
344. Malte Eriksson Ingarö IF 2 0 0 0 0
345. Gustav Fält IK Sirius FBC 5 0 0 0 0
346. Ludwig Bjurling Ingarö IF 2 0 0 0 0
347. Emil Johannesson Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
348. Marcus Burman FBC Aspen 2 0 0 0 0
349. Sofia Sveder Lindome IBK 5 0 0 0 0
350. Maja Lindsjö IKSU/IKSU Ungdom 5 0 0 0 0
351. Portia Roos IBK Lockerud Mariestad 2 0 0 0 0
352. Josefine Oldenburg Landin Huddinge IBS 5 0 0 0 0
353. Stina Callerfjord RIG Umeå IBF 5 0 0 0 0
354. Pontus Höstman IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 0
355. Sofia Ekdal Lindome IBK 3 0 0 0 0
356. Rasmus Gyllenhammar FBC Aspen 2 0 0 0 0
357. Melvin Lundqvist Pixbo Wallenstam IBF 1 0 0 0 0
358. Malin Sörman FBC Kalmarsund Ungdom 5 0 0 0 0
359. Malva Linnér Huddinge IBS 5 0 0 0 0
360. Birk Söderqvist IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 0
361. Jesper Björklund Greter Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 0
362. Elias Korpelin IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 0
363. Jacob Almström RIG Umeå IBF 5 0 0 0 0
364. Jonathan Bremark Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 0
365. Alicia Eriksson GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 0
366. Elin Lindblom GS 86 AIF/Fagerås BK 2 0 0 0 0
367. Emilia Nilsson IBK Lund/Elit 5 0 0 0 0
368. Alexander Svensson Ingarö IF 2 0 0 0 0
369. Eivin Schelin RIG Umeå IBF 5 0 0 0 0
370. Calle Lind Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
371. Tilde Härtfelder Nacka Wallenstam IBK 5 0 0 0 0
372. Arvid Helsing Ingarö IF 2 0 0 0 0
373. Gustav Svensson Ingarö IF 2 0 0 0 0
374. Telma Sloma Nacka Wallenstam IBK 5 0 0 0 0
375. Louise Åkesson IBK Lockerud Mariestad 1 0 0 0 0
376. Camilla Olshov IBK Lund/Elit 5 0 0 0 0
377. Linnea Eriksson Nacka Wallenstam IBK 7 0 0 0 0
378. Amanda Berg IBK Lund/Elit 5 0 0 0 0
379. Anton Jarl Växjö IBK Utveckling 5 0 0 0 0
380. Lovisa Adielsson Lindome IBK 5 0 0 0 0
381. Alexander Nilsson Ingarö IF 2 0 0 0 0
382. Felizia Lundgren Nacka Wallenstam IBK 5 0 0 0 0
383. Viktor Näsman Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 0
384. Tilda Kleresjö Huddinge IBS 5 0 0 0 0
385. Evelina Fransson Lindome IBK 5 0 0 0 0
386. Malte Tjerngren Ledberg IBF 5 0 0 0 0
387. Alva Wennström GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 0
388. Fanny Petersson IBK Lund/Elit 5 0 0 0 0
389. Anton Rosberg Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 0
390. Julius Wallin IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 2
391. Kim Varga IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 2
392. Anton Lundgren Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 2
393. Johannes Pettersson Sundsvall FBC Ungdom 2 0 0 0 2
394. Arwid Mäkinen Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 0 0 2
395. Sebastian Näslund IBF Falun Ungdom 5 0 0 0 2
396. Joseph Lanz IK Sirius FBC 5 0 0 0 2
397. Tiffany Risshall Huddinge IBS 5 0 0 0 2
398. Cornelia Grytzelius GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 2
399. Jesper Hallqvist FBC Aspen 2 0 0 0 2
400. Niklas Bewig Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 2
401. Elina Ottosson GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 2
402. Mattias Lövenfors RIG Umeå IBF 5 0 0 0 2
403. Elin Gullberg GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 2
404. Felix Ögren Nykvarns IF/IBF Ungdom 3 0 0 0 2
405. Thelma Stålhammar IBK Lockerud Mariestad 2 0 0 0 2
406. Philip Tapper FBC Aspen 2 0 0 0 2
407. Dennis Broström Växjö IBK Utveckling 2 0 0 0 2
408. Philip Fox Ledberg IBF 5 0 0 0 2
409. Elin Grundström IKSU/IKSU Ungdom 5 0 0 0 2
410. Erik Roos RIG Umeå IBF 5 0 0 0 2
411. Klara Hedwall Lindome IBK 5 0 0 0 2
412. Adam Gredenhag Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 2
413. Tove Haernfelt IBK Lund/Elit 5 0 0 0 2
414. Hampus Lönnström Ledberg IBF 5 0 0 0 2
415. Emil Yngerfors Nykvarns IF/IBF Ungdom 5 0 0 0 4
416. Stina Johansson GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 4
417. August Trogen Lindås Rasta IBK 5 0 0 0 4
418. Tindra Werner-Koning GS 86 AIF/Fagerås BK 7 0 0 0 5
419. Isak Forsberg IK Sirius FBC 5 0 0 0 6
420. Viktor Bergman IK Sirius FBC 5 0 0 0 6

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis