Spelprogram - Pantamera Pojkar Röd serie 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 Martin Johansson martin.johansson@jonkoping.fub.se 0760071015 Röd, Svarta, Svarta
Fröjereds IBF P08 Petter Öhgren pohgren@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IBK Elfhög P06-08 Anders Detlefsen anders.detlefsen@ibkelfhog.se 0721746776 Vit, Röd, Röd
IBK Vänersborg P07 Jonas Hogedal jonashogedal@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Rydboholms SK P07 Johan Gregow johan.gregow70@gmail.com 0730-92 88 02 Blå, Vit, Blå
Sandareds IBS 06/07 Peter Manfredsson mrmanfredsson@gmail.com 0730-794110 Svart, Svart, Svart
Skara IBK P08 Per Nilsson pernilsson88@hotmail.com 0723120294 Lila, Svart, Svart
Skövde IBF P07/08 Caroline Jernvald caroline.jernvald@skovde.se Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-09-30 13:00 1 Skövde IBF P07/08 - IBK Vänersborg P07 3 - 7 Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-08 13:00 1 Fröjereds IBF P08 - Skara IBK P08 2 - 1 Sparbankshallen, T-holm 50
2023-11-04 10:45 1 Sandareds IBS 06/07 - IBK Elfhög P06-08 9 - 6 Almåshallen - Borås
Omgång 2
2024-04-06 12:00 2 Rydboholms SK P07 - Sandareds IBS 06/07 Idrottshallen, Viskafors
2024-04-07 15:00 2 IBK Elfhög P06-08 - Fröjereds IBF P08 Älvhögsborg, Entréhallen
Omgång 3
2023-10-14 12:00 3 Sandareds IBS 06/07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 4 - 9 Almåshallen - Borås
2023-10-14 12:00 3 Fröjereds IBF P08 - Rydboholms SK P07 2 - 5 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-10-14 17:00 3 Skövde IBF P07/08 - Skara IBK P08 3 - 7 Kavelbrohallen, Skövde
Omgång 4
2023-10-21 16:30 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Fröjereds IBF P08 13 - 1 Habo Sporthall C
2023-10-22 15:00 4 IBK Elfhög P06-08 - Skövde IBF P07/08 10 - 3 Älvhögsborg, Entréhallen
2023-11-05 15:30 4 Skara IBK P08 - IBK Vänersborg P07 6 - 5 Vilanhallen, Skara
Omgång 5
2023-10-28 13:15 5 IBK Vänersborg P07 - IBK Elfhög P06-08 5 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
2023-10-29 16:30 5 Skövde IBF P07/08 - Rydboholms SK P07 2 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 6
2023-10-06 19:30 6 Rydboholms SK P07 - IBK Vänersborg P07 5 - 4 Idrottshallen, Viskafors 120
2023-11-10 20:00 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Skövde IBF P07/08 12 - 4 Habo Sporthall C 50
2023-11-11 16:15 6 Sandareds IBS 06/07 - Fröjereds IBF P08 2 - 2 Almåshallen - Borås
Omgång 7
2023-11-12 16:00 7 Skara IBK P08 - IBK Elfhög P06-08 7 - 7 Vilanhallen, Skara
2023-11-18 12:45 7 IBK Vänersborg P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 5 Idrottshuset, Vänersborg
Omgång 8
2023-11-25 12:00 8 Rydboholms SK P07 - Skara IBK P08 7 - 11 Idrottshallen, Viskafors
2023-11-25 14:00 8 Sandareds IBS 06/07 - Skövde IBF P07/08 10 - 0 Almåshallen - Borås 56
Omgång 9
2023-12-02 11:15 9 IBK Vänersborg P07 - Sandareds IBS 06/07 3 - 1 Idrottshuset, Vänersborg
2023-12-02 16:00 9 Skara IBK P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 7 Vilanhallen, Skara
2023-12-03 15:00 9 IBK Elfhög P06-08 - Rydboholms SK P07 3 - 8 Älvhögsborg, Entréhallen
2023-12-03 17:00 9 Skövde IBF P07/08 - Fröjereds IBF P08 3 - 3 Kavelbro Arena, Skövde 107
Omgång 10
2023-12-09 14:00 10 Fröjereds IBF P08 - IBK Vänersborg P07 6 - 4 Sparbankshallen, T-holm
2024-03-10 14:15 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - IBK Elfhög P06-08 Habo Arena
Omgång 11
2023-12-12 19:00 11 Rydboholms SK P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 3 Idrottshallen, Viskafors 63
2023-12-16 16:00 11 Skara IBK P08 - Sandareds IBS 06/07 8 - 2 Vilanhallen, Skara
Omgång 12
2024-01-13 11:00 12 Fröjereds IBF P08 - IBK Elfhög P06-08 6 - 2 Sparbankshallen, T-holm
2024-01-13 17:00 12 Sandareds IBS 06/07 - Rydboholms SK P07 0 - 1 Almåshallen - Borås
Omgång 13
2024-01-20 11:15 13 IBK Vänersborg P07 - Skövde IBF P07/08 13 - 1 Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-20 12:30 13 Skara IBK P08 - Fröjereds IBF P08 2 - 4 Vilanhallen, Skara
2024-01-21 15:00 13 IBK Elfhög P06-08 - Sandareds IBS 06/07 5 - 4 Älvhögsborg, Entréhallen
Omgång 14
2024-01-27 12:00 14 Rydboholms SK P07 - Fröjereds IBF P08 4 - 4 Idrottshallen, Viskafors
2024-01-27 14:30 14 Skara IBK P08 - Skövde IBF P07/08 15 - 2 Vilanhallen, Skara 194
2024-01-27 17:00 14 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Sandareds IBS 06/07 5 - 3 Habo Sporthall C
Omgång 15
2024-02-02 19:30 15 Fröjereds IBF P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 3 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-02-03 09:30 15 IBK Vänersborg P07 - Skara IBK P08 7 - 3 Idrottshuset, Vänersborg 63
2024-02-04 17:00 15 Skövde IBF P07/08 - IBK Elfhög P06-08 5 - 7 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 16
2023-12-17 15:00 16 Rydboholms SK P07 - Skövde IBF P07/08 10 - 1 Idrottshallen, Viskafors
2024-03-25 19:00 16 IBK Elfhög P06-08 - IBK Vänersborg P07 Syltehallen, Trollhättan
Omgång 17
2024-02-24 12:00 17 IBK Vänersborg P07 - Rydboholms SK P07 8 - 2 Idrottshuset, Vänersborg
2024-02-24 14:00 17 Fröjereds IBF P08 - Sandareds IBS 06/07 7 - 3 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-02-25 15:30 17 Skövde IBF P07/08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 17 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 18
2024-03-02 12:30 18 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - IBK Vänersborg P07 Habo Sporthall A-hall
2024-03-03 15:00 18 IBK Elfhög P06-08 - Skara IBK P08 Älvhögsborg, Entréhallen
Omgång 19
2024-03-09 12:00 19 Skövde IBF P07/08 - Sandareds IBS 06/07 Fjärilshallen, Skövde
2024-03-09 12:30 19 Skara IBK P08 - Rydboholms SK P07 Vilanhallen, Skara
Omgång 20
2024-03-16 14:00 20 Sandareds IBS 06/07 - IBK Vänersborg P07 Almåshallen - Borås
2024-03-16 14:00 20 Rydboholms SK P07 - IBK Elfhög P06-08 Idrottshallen, Viskafors
2024-03-16 15:00 20 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Skara IBK P08 Habo Sporthall A-hall
2024-03-17 11:00 20 Fröjereds IBF P08 - Skövde IBF P07/08 Sparbankshallen, T-holm
Omgång 21
2023-10-08 15:00 21 IBK Elfhög P06-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 5 - 10 Älvhögsborg, Entréhallen
2024-03-10 16:15 21 IBK Vänersborg P07 - Fröjereds IBF P08 Idrottshuset, Vänersborg
Omgång 22
2024-03-26 19:00 22 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Rydboholms SK P07 Habo Sporthall C
2024-03-30 14:00 22 Sandareds IBS 06/07 - Skara IBK P08 Almåshallen - Borås
Omgång 23
2023-11-29 19:30 23 Fröjereds IBF P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 7 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-07 18:30 23 Sandareds IBS 06/07 - Rydboholms SK P07 3 - 3 Almåshallen - Borås
2024-02-08 19:30 23 Skara IBK P08 - Skövde IBF P07/08 10 - 4 Vilanhallen, Skara 92
2024-02-17 16:00 23 IBK Vänersborg P07 - IBK Elfhög P06-08 15 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
Omgång 24
2023-11-18 14:00 24 Rydboholms SK P07 - Fröjereds IBF P08 3 - 4 Idrottshallen, Viskafors
2024-02-26 18:30 24 IBK Elfhög P06-08 - Skara IBK P08 Älvhögsborg, Entréhallen
2024-03-03 12:00 24 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Sandareds IBS 06/07 Habo Arena
2024-04-06 13:00 24 Skövde IBF P07/08 - IBK Vänersborg P07 Kavelbro Arena, Skövde

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis