Spelprogram - Flickor Grön Division 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Falun UoB Rosa Jenny Thorén thoren.j.e@gmail.com 0736585010 Rosa/Svart/Svart
IBF Falun UoB Svart Jenny Thorén thoren.j.e@gmail.com 0736585010 Rosa/Svart/Svart
IBF Hedemora Sandra Reinurm Plumen@hotmail.com Röd/Röd/Röd
IBF Ludvika Hanna Ek hannaek_hill@hotmail.com Svart/Svart/Svart
IBF Säter Ingela Candell ingela.candell@gmail.com 0706955176 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
Samuelsdals IF Jesper Hellqvist jesperhellqvist84@gmail.com Orange/Svarta/Svarta
Samuelsdals IF 2 Jesper Hellqvist jesperhellqvist84@gmail.com Orange, Svarta, Svarta
Sundborns GOIF Emelie Buvall emelie_buvall@hotmail.com 070-499 15 80 Röd/Röd/röd
Vakant
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-23 09:30 1 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF Enya Schultz, Hanna Talvalahti Lugnet D
2022-10-23 10:30 1 Sundborns GOIF - IBF Ludvika Wilma Germunder, Hanna Talvalahti Lugnet D
2022-10-23 11:30 1 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF Enya Schultz, Engla Sandberg Lugnet D
2022-10-23 12:30 1 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Enya Schultz, Hanna Talvalahti Lugnet D
2022-10-23 13:30 1 Samuelsdals IF - IBF Ludvika Wilma Germunder, Hanna Talvalahti Lugnet D
2022-10-23 14:30 1 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa Enya Schultz, Engla Sandberg Lugnet D
2022-10-29 12:15 1 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter , Daniel Pettersson Guide Arena 2
2022-10-29 13:10 1 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter , Daniel Pettersson Guide Arena 2
Omgång 2
2022-11-13 09:30 2 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Felicia Holmgren, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-11-13 09:30 2 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF Molly Bengtsson, Ida Boström Lugnet D
2022-11-13 10:30 2 IBF Säter - Sundborns GOIF Felicia Holmgren, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-11-13 10:30 2 IBF Hedemora - Samuelsdals IF 2 Freja Bylander, Klara Heden Lugnet D
2022-11-13 11:30 2 IBF Falun UoB Rosa - IBF Säter Felicia Holmgren, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-11-13 11:30 2 Samuelsdals IF - IBF Hedemora Molly Bengtsson, Ida Boström Lugnet D
2022-11-13 12:30 2 Sundborns GOIF - IBF Ludvika Felicia Holmgren, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-11-13 12:30 2 Samuelsdals IF 2 - IBF Falun UoB Svart Freja Bylander, Klara Heden Lugnet D
2022-11-13 13:30 2 IBF Falun UoB Rosa - Sundborns GOIF Felicia Holmgren, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-11-13 13:30 2 Samuelsdals IF - Vakant Molly Bengtsson, Ida Boström Lugnet D
2022-11-13 14:30 2 IBF Säter - IBF Ludvika Felicia Holmgren, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-11-13 14:30 2 IBF Hedemora - IBF Falun UoB Svart Freja Bylander, Klara Heden Lugnet D
Omgång 3
2022-12-03 09:30 3 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB Rosa Wilma Germunder, Siri Hayde Birath Gruvrisskolan
2022-12-03 10:30 3 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika Enya Schultz, Hanna Talvalahti Gruvrisskolan
2022-12-03 11:30 3 IBF Ludvika - Samuelsdals IF Natalie Papmehl-Dufay, Wilma Germunder Gruvrisskolan
2022-12-04 09:30 3 IBF Säter - IBF Hedemora Alva Lindgren, Oliver Lindahl Skäve Arena
2022-12-04 10:30 3 IBF Falun UoB Svart - Sundborns GOIF Alva Lindgren, Oliver Lindahl Skäve Arena
2022-12-04 11:30 3 IBF Hedemora - IBF Falun UoB Svart Alva Lindgren, Oliver Lindahl Skäve Arena
2022-12-04 12:30 3 Sundborns GOIF - IBF Säter Elvira Andersson, Wilma Eriksson Skäve Arena
2022-12-04 13:30 3 IBF Hedemora - Sundborns GOIF Elvira Andersson, Wilma Eriksson Skäve Arena
2022-12-04 14:30 3 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter Elvira Andersson, Wilma Eriksson Skäve Arena
Omgång 4
2023-01-15 09:30 4 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF Noah Rydell, Sigge Zättlin Sundbornshallen
2023-01-15 09:30 4 IBF Hedemora - IBF Säter Agnes Andersson, Thilde Green Vikmanshyttans sporthall
2023-01-15 10:30 4 IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika Noah Rydell, Axel Mikaelsson Sundbornshallen
2023-01-15 10:30 4 IBF Säter - IBF Falun UoB Rosa Agnes Andersson, Thilde Green Vikmanshyttans sporthall
2023-01-15 11:30 4 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB Svart Noah Rydell, Sigge Zättlin Sundbornshallen
2023-01-15 11:30 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Hedemora Wilma Eriksson, Thilde Green Vikmanshyttans sporthall
2023-01-15 12:30 4 IBF Ludvika - Sundborns GOIF Noah Rydell, Axel Mikaelsson Sundbornshallen
2023-01-15 12:30 4 IBF Säter - IBF Hedemora Agnes Andersson, Wilma Eriksson Vikmanshyttans sporthall
2023-01-15 13:30 4 Samuelsdals IF - IBF Ludvika Noah Rydell, Sigge Zättlin Sundbornshallen
2023-01-15 13:30 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Säter Elvira Andersson, Thilde Green Vikmanshyttans sporthall
2023-01-15 14:30 4 IBF Falun UoB Svart - Sundborns GOIF Noah Rydell, Axel Mikaelsson Sundbornshallen
2023-01-15 14:30 4 IBF Hedemora - IBF Falun UoB Rosa Wilma Eriksson, Elvira Andersson Vikmanshyttans sporthall
Omgång 5
2023-02-05 09:30 5 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2023-02-05 09:30 5 IBF Säter - Samuelsdals IF Elvira Andersson, Agnes Andersson Skäve Arena
2023-02-05 10:30 5 IBF Falun UoB Svart - IBF Hedemora Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2023-02-05 10:30 5 Sundborns GOIF - Vakant Wilma Eriksson, Thilde Green Skäve Arena
2023-02-05 11:30 5 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2023-02-05 11:30 5 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF Elvira Andersson, Agnes Andersson Skäve Arena
2023-02-05 12:30 5 IBF Hedemora - IBF Ludvika Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2023-02-05 12:30 5 Vakant - IBF Säter Thilde Green, Alva Lindgren Skäve Arena
2023-02-05 13:30 5 IBF Falun UoB Rosa - IBF Hedemora Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2023-02-05 13:30 5 Samuelsdals IF - Vakant Elvira Andersson, Agnes Andersson Skäve Arena
2023-02-05 14:30 5 IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2023-02-05 14:30 5 Sundborns GOIF - IBF Säter Alva Lindgren, Wilma Eriksson Skäve Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis