Spelprogram - Pojkar Grön Division 3 (15)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Johan Källberg kallbergjohan@hotmail.com 0703249080 Grön/Grön/Vit
Digers BK Johanna Alexandersson johanna.bjorkkvist@gmail.com Röd/Svart/Svart
Envikens IF Magnus Wikberg Gnojek magnuswikberg2@gmail.com 0702946056 Grön/Vit/Grön
IBF Borlänge Blå Andreas Andersson Andyy26@icloud.com 0723585606 Blå/Svart/Svart
IBF Borlänge Vit Andreas Andersson Andyy26@icloud.com 0723585606 Blå/Svart/Svart
IBF Falun UoB Rosa Anna Åkerstedt anna.akerstedt@ibffalunub.se 0703739666 Rosa/Svart/Svart
IBF Falun UoB Svart Anna Åkerstedt anna.akerstedt@ibffalunub.se 0703739666 Rosa/Svart/Svart
IBF Gagnef Nicklas Andersson nicklasan@outlook.com 0700555365 Orange/Svart/Svart
IBF Gagnef 2 Nicklas Andersson nicklasan@outlook.com 0700555365 Orange, Svart, Svart
IBF Hedemora Madeleine Gustafsson madde.gustafsson@hotmail.com 0730311503 Röd/Röd/Röd
IBF Ludvika Mikaela Nordling mikaela.nordling@gmail.com Svart/Svart/Svart
IBF Säter Caroline Stierne Carro.b.stierne@hotmail.se Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KFUM Falun Mats Johansson mats_boda@hotmail.com 0706068138 röd, svart, svart
LI20 IBF 1 Anna Daniels annadaniels@hotmail.com 070-615 21 19 Blå/Svart/Svart
LI20 IBF 2 Anna Daniels annadaniels@hotmail.com 070-615 21 19 Blå/Svart/Svart
Malungs IBK Anders Bråmå anders.brama@hotmail.com svart, svart, vit
Nås IF Mathias Johansson mathias_93@live.se Vit/Röd/Vit
Sundborns GOIF Mats Stenman mats@mackla.se 0706181877 Röd/Röd/röd
Vakant
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 09:30 1 IBF Hedemora - IBF Borlänge Vit Kalle Boman, Edvin Josefsson Vikmanshyttans sporthall
2022-10-22 10:30 1 IBF Borlänge Vit - LI20 IBF 1 Kalle Boman, Edvin Josefsson Vikmanshyttans sporthall
2022-10-22 11:30 1 LI20 IBF 1 - IBF Hedemora Halvar Gotthardsson, Edvin Josefsson Vikmanshyttans sporthall
2022-10-22 12:30 1 IBF Borlänge Vit - IBF Hedemora Adam Lindén, Elias Källberg Vikmanshyttans sporthall
2022-10-22 13:30 1 LI20 IBF 1 - IBF Borlänge Vit Alvin Myrbo, Oliver Lindahl Vikmanshyttans sporthall
2022-10-22 14:30 1 IBF Hedemora - LI20 IBF 1 Oliver Lindahl, Alvin Myrbo Vikmanshyttans sporthall
2022-10-23 09:30 1 IBF Gagnef - Nås IF Tea Karlsson, Moa Törneman Ferman Mockfjärds Sporthall
2022-10-23 10:30 1 Nås IF - IBF Falun UoB Svart Tea Karlsson, Moa Törneman Ferman Mockfjärds Sporthall
2022-10-23 11:30 1 IBF Gagnef - IBF Falun UoB Rosa Tea Karlsson, Moa Törneman Ferman Mockfjärds Sporthall
2022-10-23 12:15 1 IBF Falun UoB Rosa - Nås IF Tea Karlsson, Moa Törneman Ferman Mockfjärds Sporthall
2022-10-23 13:10 1 IBF Gagnef - IBF Falun UoB Svart Tea Karlsson, Moa Törneman Ferman Mockfjärds Sporthall
2022-10-29 09:30 1 Digers BK - Sundborns GOIF Håkan Aspman, Jonatan Åcerclinth Orsa Sporthall
2022-10-29 10:30 1 Sundborns GOIF - Digers BK Håkan Aspman, Jonatan Åcerclinth Orsa Sporthall
2022-10-30 09:30 1 Bjursås IK - IBF Falun UoB Rosa Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-30 09:30 1 Envikens IF - IBF Borlänge Blå Wilma Germunder, Siri Hayde Birath Envikens Sporthall
2022-10-30 10:30 1 LI20 IBF 2 - KFUM Falun Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-30 10:30 1 IBF Borlänge Blå - IBF Ludvika Natalie Papmehl-Dufay, Engla Sandberg Envikens Sporthall
2022-10-30 11:30 1 IBF Falun UoB Rosa - LI20 IBF 2 Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-30 11:30 1 IBF Ludvika - Envikens IF Enya Schultz, Hanna Talvalahti Envikens Sporthall
2022-10-30 12:30 1 KFUM Falun - Bjursås IK Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-30 13:30 1 IBF Falun UoB Rosa - KFUM Falun Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-30 14:30 1 LI20 IBF 2 - Bjursås IK , Simon Karlsson Bjursåsskolans gymnastiksal
Omgång 2
2022-11-12 09:30 2 IBF Borlänge Blå - Bjursås IK Kian Carlmyren, Oscar Eriksson Gyllehallen
2022-11-12 09:30 2 Nås IF - Malungs IBK Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Nås Sporthall
2022-11-12 10:30 2 Bjursås IK - IBF Säter Oscar Eriksson, Melwin Storm Gyllehallen
2022-11-12 10:30 2 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Nås Sporthall
2022-11-12 11:30 2 IBF Säter - IBF Borlänge Blå Melwin Storm, Kian Carlmyren Gyllehallen
2022-11-12 11:30 2 Malungs IBK - IBF Falun UoB Rosa Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Nås Sporthall
2022-11-12 12:30 2 IBF Borlänge Vit - IBF Gagnef Kian Carlmyren, Oscar Eriksson Gyllehallen
2022-11-12 12:30 2 IBF Ludvika - Nås IF Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Nås Sporthall
2022-11-12 13:30 2 IBF Gagnef - Sundborns GOIF Oscar Eriksson, Melwin Storm Gyllehallen
2022-11-12 13:30 2 Malungs IBK - IBF Ludvika Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Nås Sporthall
2022-11-12 14:30 2 Sundborns GOIF - IBF Borlänge Vit Melwin Storm, Kian Carlmyren Gyllehallen
2022-11-12 14:30 2 IBF Falun UoB Rosa - Nås IF Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Nås Sporthall
2022-11-19 09:30 2 LI20 IBF 1 - IBF Falun UoB Svart Mathilda Ungerbäck, Moa Törneman Ferman Insjöns Sporthall
2022-11-19 10:30 2 IBF Falun UoB Svart - Digers BK Mathilda Ungerbäck, Moa Törneman Ferman Insjöns Sporthall
2022-11-19 11:30 2 Digers BK - LI20 IBF 1 Mathilda Ungerbäck, Moa Törneman Ferman Insjöns Sporthall
2022-11-19 12:30 2 LI20 IBF 2 - Envikens IF Mathilda Ungerbäck, Moa Törneman Ferman Insjöns Sporthall
2022-11-19 13:30 2 Envikens IF - IBF Hedemora Mathilda Ungerbäck, Moa Törneman Ferman Insjöns Sporthall
2022-11-19 14:30 2 IBF Hedemora - LI20 IBF 2 Mathilda Ungerbäck, Moa Törneman Ferman Insjöns Sporthall
Omgång 3
2022-12-03 09:30 3 Sundborns GOIF - IBF Borlänge Blå Ida Boström, Freja Bylander Sundbornshallen
2022-12-03 10:30 3 IBF Borlänge Blå - LI20 IBF 2 Freja Bylander, Klara Heden Sundbornshallen
2022-12-03 11:30 3 LI20 IBF 2 - Sundborns GOIF Klara Heden, Ida Boström Sundbornshallen
2022-12-10 09:30 3 IBF Falun UoB Rosa - IBF Borlänge Vit Ebba Grannas, Emilia Knies Västra skolan
2022-12-10 10:30 3 IBF Borlänge Vit - Digers BK Ebba Grannas, Emilia Knies Västra skolan
2022-12-10 11:30 3 Digers BK - IBF Falun UoB Rosa Ebba Grannas, Emilia Knies Västra skolan
2022-12-10 12:30 3 IBF Falun UoB Svart - IBF Hedemora Ebba Grannas, Emilia Knies Västra skolan
2022-12-10 13:30 3 IBF Hedemora - Bjursås IK Ebba Grannas, Emilia Knies Västra skolan
2022-12-10 14:30 3 Bjursås IK - IBF Falun UoB Svart Ebba Grannas, Emilia Knies Västra skolan
2022-12-11 09:30 3 IBF Säter - KFUM Falun Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2022-12-11 09:30 3 IBF Ludvika - IBF Gagnef Filippa Holmgren, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-12-11 10:30 3 LI20 IBF 1 - Nås IF Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2022-12-11 10:30 3 Envikens IF - Malungs IBK Filippa Holmgren, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-12-11 11:30 3 KFUM Falun - LI20 IBF 1 Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2022-12-11 11:30 3 IBF Gagnef - Envikens IF Filippa Holmgren, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-12-11 12:30 3 Nås IF - IBF Säter Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2022-12-11 12:30 3 Malungs IBK - IBF Ludvika Filippa Holmgren, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-12-11 13:30 3 KFUM Falun - Nås IF Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2022-12-11 13:30 3 IBF Gagnef - Malungs IBK Filippa Holmgren, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-12-11 14:30 3 LI20 IBF 1 - IBF Säter Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2022-12-11 14:30 3 Envikens IF - IBF Ludvika Filippa Holmgren, Emil Sundström Lorensbergaskolan
Omgång 4
2023-01-14 09:30 4 Envikens IF - IBF Borlänge Blå Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-01-14 10:30 4 IBF Borlänge Blå - Sundborns GOIF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-01-14 11:30 4 Sundborns GOIF - Envikens IF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-01-21 09:30 4 IBF Hedemora - IBF Säter Elvira Andersson, Agnes Andersson Vikmanshyttans sporthall
2023-01-21 09:30 4 Nås IF - Malungs IBK Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Nås Sporthall
2023-01-21 10:30 4 IBF Säter - LI20 IBF 1 Elvira Andersson, Agnes Andersson Vikmanshyttans sporthall
2023-01-21 10:30 4 IBF Borlänge Vit - IBF Falun UoB Svart Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Nås Sporthall
2023-01-21 11:30 4 LI20 IBF 1 - IBF Hedemora Elvira Andersson, Agnes Andersson Vikmanshyttans sporthall
2023-01-21 11:30 4 Malungs IBK - IBF Borlänge Vit Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Nås Sporthall
2023-01-21 12:30 4 IBF Falun UoB Svart - Nås IF Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Nås Sporthall
2023-01-21 13:30 4 Malungs IBK - IBF Falun UoB Svart Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Nås Sporthall
2023-01-21 14:30 4 IBF Borlänge Vit - Nås IF Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Nås Sporthall
2023-01-28 09:30 4 Digers BK - LI20 IBF 2 Rasmus Backolars Orsa Sporthall
2023-01-28 10:30 4 LI20 IBF 2 - IBF Ludvika Rasmus Backolars Orsa Sporthall
2023-01-28 11:30 4 IBF Ludvika - Digers BK Rasmus Backolars Orsa Sporthall
2023-01-29 09:30 4 IBF Gagnef - Bjursås IK Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Mockfjärds Sporthall
2023-01-29 10:30 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Gagnef 2 Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Mockfjärds Sporthall
2023-01-29 11:30 4 IBF Gagnef 2 - Bjursås IK Moa Törneman Ferman, Mathilda Ungerbäck Mockfjärds Sporthall
2023-01-29 12:30 4 IBF Gagnef - IBF Falun UoB Rosa Mockfjärds Sporthall
2023-01-29 13:30 4 IBF Falun UoB Rosa - Bjursås IK Mockfjärds Sporthall
2023-01-29 14:30 4 IBF Gagnef 2 - IBF Gagnef Mockfjärds Sporthall
Omgång 5
2023-02-04 09:30 5 IBF Falun UoB Rosa - LI20 IBF 1 Ebba Grannas Lugnet D
2023-02-04 10:30 5 LI20 IBF 1 - IBF Borlänge Blå Ebba Grannas Lugnet D
2023-02-04 11:30 5 IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB Rosa Ebba Grannas Lugnet D
2023-02-04 12:30 5 IBF Falun UoB Svart - LI20 IBF 2 Ebba Grannas Lugnet D
2023-02-04 13:30 5 LI20 IBF 2 - IBF Borlänge Vit Ebba Grannas Lugnet D
2023-02-04 14:30 5 IBF Borlänge Vit - IBF Falun UoB Svart Ebba Grannas Lugnet D
2023-02-12 09:30 5 IBF Ludvika - Bjursås IK Alex Springfeldt, Emil Sundström Parkskolan
2023-02-12 10:30 5 Digers BK - Malungs IBK Alex Springfeldt, Emil Sundström Parkskolan
2023-02-12 11:30 5 Bjursås IK - Digers BK Alex Springfeldt, Emil Sundström Parkskolan
2023-02-12 12:30 5 Malungs IBK - IBF Ludvika Alex Springfeldt, Emil Sundström Parkskolan
2023-02-12 13:30 5 Bjursås IK - Malungs IBK Alex Springfeldt, Emil Sundström Parkskolan
2023-02-12 14:30 5 Digers BK - IBF Ludvika Alex Springfeldt, Emil Sundström Parkskolan
2023-02-18 09:30 5 Sundborns GOIF - IBF Gagnef Wilma Germunder, Siri Hayde Birath Sundbornshallen
2023-02-18 10:30 5 IBF Gagnef - IBF Hedemora Natalie Papmehl-Dufay Sundbornshallen
2023-02-18 11:30 5 IBF Hedemora - Sundborns GOIF Enya Schultz, Hanna Talvalahti Sundbornshallen
2023-02-19 09:30 5 IBF Säter - Envikens IF Wilma Eriksson, Thilde Green Skäve Arena
2023-02-19 10:30 5 Envikens IF - Nås IF Wilma Eriksson, Thilde Green Skäve Arena
2023-02-19 11:30 5 Nås IF - IBF Säter Elvira Andersson, Agnes Andersson Skäve Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis