Spelprogram - Pojkar Blå Division 4 (13)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Johan Källberg kallbergjohan@hotmail.com 0703249080 Grön/Svart/Vit
Borlänge IBK Mattias Hinders tootilla77@gmail.com Svart /Svart /Vit
Envikens IF Fredrik Söderström f.soderstrom@outlook.com Grön/Vit/Grön
IBF Borlänge Stefan Martinsson stefan_martinsson@hotmail.com 070-757 73 97 Blå/Svart/Svart
IBF Falun UoB Rosa Per-Ove Torstensson Perove.torstensson@gmail.com Rosa/Svart/Svart
IBF Falun UoB Svart Per-Ove Torstensson Perove.torstensson@gmail.com Rosa/Svart/Svart
IBF Ludvika Hanna Ek hannaek_hill@hotmail.com Svart/Svart/Svart
IBF Säter Maria Sellberg mariasellberg77@gmail.com 0706438024 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Linda Morell linda.morell74@gmail.com 076 - 118 60 02 Röd/Svart/Svart
KFUM Falun Röd Peter Alsiok alsiok@me.com 070-3908598 röd/svart/svart
KFUM Falun Svart Peter Alsiok alsiok@me.com 070-3908598 röd, svart, svart
LI20 IBF Cecilia Malm ceciliammalm@gmail.com 070-235 62 99 Blå/Svart/Svart
Malungs IBK Anders Bråmå anders.brama@hotmail.com svart/svart/vit
Samuelsdals IF Tobias Tångfelt tobias.tangfelt@icloud.com 0739910675 Orange/Svarta/Svarta
Sundborns GOIF Emelie Buvall emelie_buvall@hotmail.com 070-499 15 80 Röd/Röd/röd
Älvdalens IF Madelene Persson maddepersson@live.se 0730754077 Röd/Röd/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 09:30 1 Borlänge IBK - KFUM Falun Röd Kian Carlmyren, Oscar Eriksson Gyllehallen
2022-10-22 10:30 1 Älvdalens IF - LI20 IBF Oscar Eriksson, Melwin Storm Gyllehallen
2022-10-22 11:30 1 KFUM Falun Röd - Älvdalens IF Melwin Storm, Kian Carlmyren Gyllehallen
2022-10-22 12:30 1 LI20 IBF - Borlänge IBK Kian Carlmyren, Oscar Eriksson Gyllehallen
2022-10-22 13:30 1 KFUM Falun Röd - LI20 IBF Oscar Eriksson, Melwin Storm Gyllehallen
2022-10-22 14:30 1 Älvdalens IF - Borlänge IBK Melwin Storm, Kian Carlmyren Gyllehallen
2022-10-29 09:30 1 Bjursås IK - IBF Falun UoB Svart Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-29 09:30 1 Envikens IF - IBF Falun UoB Rosa Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2022-10-29 10:30 1 IBF Säter - KFUM Falun Svart Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-29 10:30 1 KAIS Mora UIF - Sundborns GOIF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2022-10-29 11:30 1 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-29 11:30 1 IBF Falun UoB Rosa - KAIS Mora UIF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2022-10-29 12:30 1 KFUM Falun Svart - Bjursås IK Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-29 12:30 1 Sundborns GOIF - Envikens IF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2022-10-29 13:30 1 IBF Falun UoB Svart - KFUM Falun Svart Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-29 13:30 1 IBF Falun UoB Rosa - Sundborns GOIF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2022-10-29 14:30 1 IBF Säter - Bjursås IK Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-29 14:30 1 KAIS Mora UIF - Envikens IF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2022-10-30 09:30 1 IBF Ludvika - Malungs IBK Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-10-30 10:30 1 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-10-30 11:30 1 Malungs IBK - Samuelsdals IF Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-10-30 12:30 1 IBF Borlänge - IBF Ludvika Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-10-30 13:30 1 Malungs IBK - IBF Borlänge Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-10-30 14:30 1 Samuelsdals IF - IBF Ludvika Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
Omgång 2
2022-11-06 09:30 2 Älvdalens IF - KAIS Mora UIF Jörgen Lindhamn, Max Nyström Älvdalens Sporthall
2022-11-06 10:30 2 Malungs IBK - LI20 IBF Max Nyström, Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2022-11-06 11:30 2 KAIS Mora UIF - Malungs IBK Elias Nyström, Nilas Skottheim Älvdalens Sporthall
2022-11-06 12:30 2 LI20 IBF - Älvdalens IF Elias Nyström, Nilas Skottheim Älvdalens Sporthall
2022-11-06 13:30 2 KAIS Mora UIF - LI20 IBF Melvin Nyström, Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2022-11-06 14:30 2 Malungs IBK - Älvdalens IF Melvin Nyström, Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2022-11-12 09:30 2 KFUM Falun Svart - IBF Ludvika Molly Bengtsson, Ida Boström Slätta Sporthall
2022-11-12 10:30 2 Bjursås IK - Borlänge IBK Freja Bylander, Ida Boström Slätta Sporthall
2022-11-12 11:30 2 IBF Ludvika - Bjursås IK Molly Bengtsson, Ida Boström Slätta Sporthall
2022-11-12 12:30 2 Borlänge IBK - KFUM Falun Svart Molly Bengtsson, Wilma Johansen Slätta Sporthall
2022-11-12 13:30 2 IBF Ludvika - Borlänge IBK Molly Bengtsson, Daniel Pettersson Slätta Sporthall
2022-11-12 14:30 2 Bjursås IK - KFUM Falun Svart Molly Bengtsson, Daniel Pettersson Slätta Sporthall
2022-11-13 09:30 2 IBF Säter - Sundborns GOIF Alva Lindgren, Thilde Green Skäve Arena
2022-11-13 10:30 2 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF Alva Lindgren, Thilde Green Skäve Arena
2022-11-13 11:30 2 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Svart Agnes Andersson, Elvira Andersson Skäve Arena
2022-11-13 12:30 2 Samuelsdals IF - IBF Säter Alva Lindgren, Thilde Green Skäve Arena
2022-11-13 13:30 2 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF Elvira Andersson, Wilma Eriksson Skäve Arena
2022-11-13 14:30 2 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter Wilma Eriksson, Agnes Andersson Skäve Arena
2022-11-27 09:30 2 IBF Borlänge - Envikens IF Kian Carlmyren, Melwin Storm Gyllehallen
2022-11-27 10:30 2 IBF Falun UoB Rosa - KFUM Falun Röd Kian Carlmyren, Melwin Storm Gyllehallen
2022-11-27 11:30 2 Envikens IF - IBF Falun UoB Rosa Melwin Storm, Kian Carlmyren Gyllehallen
2022-11-27 12:30 2 KFUM Falun Röd - IBF Borlänge Kian Carlmyren, Melwin Storm Gyllehallen
2022-11-27 13:30 2 Envikens IF - KFUM Falun Röd Kian Carlmyren, Melwin Storm Gyllehallen
2022-11-27 14:30 2 IBF Falun UoB Rosa - IBF Borlänge Melwin Storm, Kian Carlmyren Gyllehallen
Omgång 3
2022-12-03 09:30 3 IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika Sigge Zättlin, Axel Mikaelsson Västra skolan
2022-12-03 10:30 3 Envikens IF - KFUM Falun Röd Max Andersson, Jesper Schuten Västra skolan
2022-12-03 11:30 3 IBF Ludvika - Envikens IF Sigge Zättlin, Axel Mikaelsson Västra skolan
2022-12-03 12:30 3 KFUM Falun Röd - IBF Falun UoB Svart Max Andersson, Jesper Schuten Västra skolan
2022-12-03 13:30 3 IBF Ludvika - KFUM Falun Röd Sigge Zättlin, Axel Mikaelsson Västra skolan
2022-12-03 14:30 3 Envikens IF - IBF Falun UoB Svart Max Andersson, Jesper Schuten Västra skolan
2022-12-04 08:30 3 KAIS Mora UIF - Malungs IBK William Wallin, Manne Norlin Idre Fjäll Arena B
2022-12-04 09:30 3 Älvdalens IF - Bjursås IK Joakim Göstas, Manne Norlin Idre Fjäll Arena B
2022-12-04 10:30 3 Malungs IBK - Älvdalens IF Nils Saras, William Wallin Idre Fjäll Arena B
2022-12-04 11:30 3 Bjursås IK - KAIS Mora UIF Manne Norlin, Joakim Göstas Idre Fjäll Arena B
2022-12-04 12:30 3 Malungs IBK - Bjursås IK Viktor Halvarsson, Nils Saras Idre Fjäll Arena B
2022-12-04 13:30 3 Älvdalens IF - KAIS Mora UIF Nils Saras, Viktor Halvarsson Idre Fjäll Arena B
2022-12-10 09:30 3 Samuelsdals IF - Borlänge IBK Wilma Germunder, Siri Hayde Birath Gruvrisskolan
2022-12-10 10:30 3 IBF Falun UoB Rosa - KFUM Falun Svart Natalie Papmehl-Dufay, Siri Hayde Birath Gruvrisskolan
2022-12-10 11:30 3 Borlänge IBK - IBF Falun UoB Rosa Enya Schultz, Natalie Papmehl-Dufay Gruvrisskolan
2022-12-10 12:30 3 KFUM Falun Svart - Samuelsdals IF Wilma Germunder, Siri Hayde Birath Gruvrisskolan
2022-12-10 13:30 3 Borlänge IBK - KFUM Falun Svart Natalie Papmehl-Dufay, Siri Hayde Birath Gruvrisskolan
2022-12-10 14:30 3 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF Enya Schultz, Natalie Papmehl-Dufay Gruvrisskolan
2022-12-11 09:30 3 Sundborns GOIF - LI20 IBF Wilma Johansen, Ida Boström Sundbornshallen
2022-12-11 10:30 3 IBF Säter - IBF Borlänge Wilma Johansen, Ida Boström Sundbornshallen
2022-12-11 11:30 3 LI20 IBF - IBF Säter Wilma Johansen, Ida Boström Sundbornshallen
2022-12-11 12:30 3 IBF Borlänge - Sundborns GOIF Wilma Johansen, Ida Boström Sundbornshallen
2022-12-11 13:30 3 LI20 IBF - IBF Borlänge Wilma Johansen, Ida Boström Sundbornshallen
2022-12-11 14:30 3 IBF Säter - Sundborns GOIF Wilma Johansen, Ida Boström Sundbornshallen
Omgång 4
2023-01-14 09:30 4 KFUM Falun Röd - Samuelsdals IF Lisa Schnürer Gruvrisskolan
2023-01-14 10:30 4 IBF Borlänge - KFUM Falun Svart Lisa Schnürer Gruvrisskolan
2023-01-14 11:30 4 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Lisa Schnürer Gruvrisskolan
2023-01-14 13:30 4 Samuelsdals IF - KFUM Falun Svart Lisa Schnürer Gruvrisskolan
2023-01-14 14:30 4 IBF Borlänge - KFUM Falun Röd Lisa Schnürer Gruvrisskolan
2023-01-21 09:30 4 LI20 IBF - IBF Falun UoB Svart Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2023-01-21 10:30 4 Bjursås IK - Envikens IF Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2023-01-21 11:30 4 IBF Falun UoB Svart - Bjursås IK Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2023-01-21 12:30 4 Envikens IF - LI20 IBF Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2023-01-21 13:30 4 IBF Falun UoB Svart - Envikens IF Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2023-01-21 14:30 4 Bjursås IK - LI20 IBF Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2023-01-28 09:30 4 Malungs IBK - Älvdalens IF Hans Mikkel Andersen, Ebbe Axelsson Blå Hallen
2023-01-28 09:30 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Säter Nellie Högbom, Ida Boström Gruvrisskolan
2023-01-28 10:30 4 KAIS Mora UIF - IBF Ludvika Ebbe Axelsson, Rasmus Olofsson Blå Hallen
2023-01-28 10:30 4 Borlänge IBK - Sundborns GOIF Ida Boström, Freja Bylander Gruvrisskolan
2023-01-28 11:30 4 Älvdalens IF - KAIS Mora UIF Rasmus Olofsson, Hans Mikkel Andersen Blå Hallen
2023-01-28 11:30 4 IBF Säter - Borlänge IBK Freja Bylander, Nellie Högbom Gruvrisskolan
2023-01-28 12:30 4 IBF Ludvika - Malungs IBK Hans Mikkel Andersen, Ebbe Axelsson Blå Hallen
2023-01-28 12:30 4 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa Nellie Högbom, Ida Boström Gruvrisskolan
2023-01-28 13:30 4 Älvdalens IF - IBF Ludvika Ebbe Axelsson, Rasmus Olofsson Blå Hallen
2023-01-28 13:30 4 IBF Säter - Sundborns GOIF Ida Boström, Freja Bylander Gruvrisskolan
2023-01-28 14:30 4 KAIS Mora UIF - Malungs IBK Rasmus Olofsson, Hans Mikkel Andersen Blå Hallen
2023-01-28 14:30 4 Borlänge IBK - IBF Falun UoB Rosa Freja Bylander, Nellie Högbom Gruvrisskolan
Omgång 5
2023-02-04 09:30 5 Envikens IF - Sundborns GOIF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-02-04 09:30 5 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Parkskolan
2023-02-04 10:30 5 KAIS Mora UIF - KFUM Falun Röd Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-02-04 10:30 5 Älvdalens IF - LI20 IBF Parkskolan
2023-02-04 11:30 5 Sundborns GOIF - KAIS Mora UIF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-02-04 11:30 5 IBF Falun UoB Rosa - Älvdalens IF Parkskolan
2023-02-04 12:30 5 KFUM Falun Röd - Envikens IF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-02-04 12:30 5 LI20 IBF - IBF Ludvika Parkskolan
2023-02-04 13:30 5 Sundborns GOIF - KFUM Falun Röd Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-02-04 13:30 5 IBF Falun UoB Rosa - LI20 IBF Parkskolan
2023-02-04 14:30 5 KAIS Mora UIF - Envikens IF Max Andersson, Jesper Schuten Envikens Sporthall
2023-02-04 14:30 5 Älvdalens IF - IBF Ludvika Parkskolan
2023-02-12 09:30 5 IBF Säter - Borlänge IBK Skäve Arena
2023-02-12 10:30 5 Malungs IBK - IBF Falun UoB Svart Skäve Arena
2023-02-12 11:30 5 Borlänge IBK - Malungs IBK Skäve Arena
2023-02-12 12:30 5 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter Skäve Arena
2023-02-12 13:30 5 Borlänge IBK - IBF Falun UoB Svart Skäve Arena
2023-02-12 14:30 5 Malungs IBK - IBF Säter Skäve Arena
2023-02-18 09:30 5 KFUM Falun Svart - Bjursås IK Simon Karlsson, Anton Sundberg Västra skolan
2023-02-18 10:30 5 IBF Borlänge - Samuelsdals IF Simon Karlsson, Anton Sundberg Västra skolan
2023-02-18 11:30 5 Bjursås IK - IBF Borlänge Simon Karlsson, Anton Sundberg Västra skolan
2023-02-18 12:30 5 Samuelsdals IF - KFUM Falun Svart Simon Karlsson, Anton Sundberg Västra skolan
2023-02-18 13:30 5 Bjursås IK - Samuelsdals IF Simon Karlsson, Anton Sundberg Västra skolan
2023-02-18 14:30 5 IBF Borlänge - KFUM Falun Svart Simon Karlsson, Anton Sundberg Västra skolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis