Spelprogram - Pantamera Flickor 16 GUD (06-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Björklinge BK/Vaksala SK Jonas Timan timan.jonas@gmail.com 0722-403384 Vit/Svart/Svart
Hudik/Björkberg IBK USM F16 Christoffer Johansson stoffeilsbo@hotmail.com 070-716 64 26 Blå, Blå, Blå
IBF Borlänge Carolina Johansson bebban_69@hotmail.com 070-418 58 06 Blå/Svart/Svart
IFK Dannemora/Ö Robert Nordström robnord@live.se 072-7021170 Vit/Blå/Vit
IK Sirius IBK Linda Lindquist linda@rehabresurs.se 0702261102 Blå/Svart/Svart/Svart
Norrsundets IF/Gävle GIK Mattias Lundberg mattias.lundberg@ahlsell.se 070-6198930 GUL/VIT/VIT
Sandvikens AIK Sara Engh sara_engh@hotmail.com 0702848629 Svart/Svart/Svart
Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 Sabina Danielsson sabina_e@hotmail.com 0708161693 röd, svart, röd
Strömsbro IF F07 Pär Stark par.stark@gmail.com +46702308132 Orange/Blå/Vit
Valbo IBF Tommy Berglund fooab79@gmail.com 070-6365471 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-07 19:30 1 IFK Dannemora/Ö - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 Österby Sim o Sporthall
2022-10-07 20:15 1 IK Sirius IBK - Sandvikens AIK IFU Arena – DHinox
2022-10-29 11:30 1 IBF Borlänge - Hudik/Björkberg IBK USM F16 Ornäs Sporthall
2022-11-12 15:15 1 Björklinge BK/Vaksala SK - Valbo IBF Björklinge Sporthall
Omgång 2
2022-10-07 19:00 2 Sandvikens AIK - IBF Borlänge Arena Jernvallen
2022-10-08 17:30 2 Strömsbro IF F07 - Björklinge BK/Vaksala SK Testebo Arena
2022-10-09 15:30 2 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - Valbo IBF OilQuick Arena
2022-10-09 16:00 2 Norrsundets IF/Gävle GIK - IFK Dannemora/Ö Norrsundets Sporthall
Omgång 3
2022-10-14 19:30 3 Valbo IBF - Sandvikens AIK Valbo Sportcenter
2022-10-15 13:00 3 IFK Dannemora/Ö - IK Sirius IBK Österby Sim o Sporthall
2022-10-15 15:00 3 Björklinge BK/Vaksala SK - Hudik/Björkberg IBK USM F16 Björklinge Sporthall
2022-10-16 3 Strömsbro IF F07 - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 Testebo Arena
Omgång 4
2022-10-21 19:00 4 Sandvikens AIK - Hudik/Björkberg IBK USM F16 Arena Jernvallen
2022-10-22 17:00 4 IFK Dannemora/Ö - IBF Borlänge Österby Sim o Sporthall
2022-10-23 16:00 4 Norrsundets IF/Gävle GIK - Strömsbro IF F07 Bergby Sporthall
2022-10-23 18:00 4 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - Björklinge BK/Vaksala SK Storvreta IBK Sporthall
Omgång 5
2022-10-28 19:00 5 Björklinge BK/Vaksala SK - Sandvikens AIK Björklinge Sporthall
2022-10-28 19:30 5 Strömsbro IF F07 - IK Sirius IBK Testebo Arena
2022-10-29 14:20 5 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - Norrsundets IF/Gävle GIK Storvreta IBK Sporthall
2022-10-30 13:00 5 Valbo IBF - IFK Dannemora/Ö Valbo Sportcenter
Omgång 6
2022-11-05 11:30 6 IBF Borlänge - Strömsbro IF F07 Ornäs Sporthall
2022-11-05 15:45 6 IK Sirius IBK - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 IFU Arena A
2022-11-05 16:30 6 IFK Dannemora/Ö - Hudik/Björkberg IBK USM F16 Österby Sim o Sporthall
2022-11-06 16:30 6 Norrsundets IF/Gävle GIK - Björklinge BK/Vaksala SK Bergby Sporthall
Omgång 7
2022-11-10 19:30 7 Strömsbro IF F07 - Valbo IBF Testebo Arena
2022-11-11 19:00 7 Sandvikens AIK - IFK Dannemora/Ö Arena Jernvallen
2022-11-12 14:20 7 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - IBF Borlänge Storvreta IBK Sporthall
2022-11-13 16:15 7 Norrsundets IF/Gävle GIK - IK Sirius IBK Bergby Sporthall
Omgång 8
2022-11-18 19:30 8 Valbo IBF - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 Valbo Sportcenter
2022-11-20 08:45 8 IK Sirius IBK - Björklinge BK/Vaksala SK IFU Arena E
2022-11-20 09:30 8 Strömsbro IF F07 - Hudik/Björkberg IBK USM F16 Testebo Arena
2022-11-20 12:30 8 IBF Borlänge - Norrsundets IF/Gävle GIK Ornäs Sporthall
Omgång 9
2022-11-26 15:00 9 Björklinge BK/Vaksala SK - IFK Dannemora/Ö Björklinge Sporthall
2022-11-26 15:30 9 IK Sirius IBK - IBF Borlänge IFU Arena B
2022-11-26 17:45 9 Norrsundets IF/Gävle GIK - Valbo IBF Bergby Sporthall
2022-11-27 14:40 9 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - Hudik/Björkberg IBK USM F16 Storvreta IBK Sporthall
2022-11-28 19:30 9 Sandvikens AIK - Strömsbro IF F07 Bessemerhallen
Omgång 10
2022-12-03 09:30 10 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - Norrsundets IF/Gävle GIK OilQuick Arena
2022-12-03 14:20 10 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - Sandvikens AIK Storvreta IBK Sporthall
2022-12-04 11:00 10 Valbo IBF - IK Sirius IBK Valbo Sportcenter
2022-12-04 13:00 10 IBF Borlänge - Björklinge BK/Vaksala SK Ornäs Sporthall
Omgång 11
2022-12-09 19:00 11 IFK Dannemora/Ö - Strömsbro IF F07 Österby Sim o Sporthall
2022-12-10 11:30 11 IBF Borlänge - Valbo IBF Ornäs Sporthall
2022-12-11 12:30 11 IK Sirius IBK - Hudik/Björkberg IBK USM F16 IFU Arena B
2022-12-11 17:45 11 Norrsundets IF/Gävle GIK - Sandvikens AIK Bergby Sporthall
Omgång 12
2023-01-13 19:00 12 Sandvikens AIK - IK Sirius IBK Arena Jernvallen
2023-01-14 14:00 12 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - IBF Borlänge OilQuick Arena
2023-01-15 12 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - IFK Dannemora/Ö Storvreta IBK Sporthall
2023-01-15 13:00 12 Valbo IBF - Björklinge BK/Vaksala SK Valbo Sportcenter
Omgång 13
2023-01-21 11:00 13 Valbo IBF - Hudik/Björkberg IBK USM F16 Valbo Sportcenter
2023-01-21 13:00 13 IBF Borlänge - Sandvikens AIK Paradishallen
2023-01-21 17:15 13 Björklinge BK/Vaksala SK - Strömsbro IF F07 Björklinge Sporthall
2023-01-21 19:00 13 IFK Dannemora/Ö - Norrsundets IF/Gävle GIK Österby Sim o Sporthall
Omgång 14
2023-01-28 12:00 14 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - Björklinge BK/Vaksala SK OilQuick Arena
2023-01-29 14 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - Strömsbro IF F07 Storvreta IBK Sporthall
2023-01-29 18:00 14 IK Sirius IBK - IFK Dannemora/Ö IFU Arena A
2023-02-17 18:30 14 Sandvikens AIK - Valbo IBF Arena Jernvallen
Omgång 15
2023-02-04 11:30 15 IBF Borlänge - IFK Dannemora/Ö Ornäs Sporthall
2023-02-04 17:00 15 Björklinge BK/Vaksala SK - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 Björklinge Sporthall
2023-02-05 10:15 15 Strömsbro IF F07 - Norrsundets IF/Gävle GIK Testebo Arena
2023-02-05 14:00 15 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - Sandvikens AIK OilQuick Arena
Omgång 16
2023-02-11 14:00 16 IFK Dannemora/Ö - Valbo IBF Österby Sim o Sporthall
2023-02-12 09:00 16 IK Sirius IBK - Strömsbro IF F07 IFU Arena E
2023-02-12 14:00 16 Sandvikens AIK - Björklinge BK/Vaksala SK Arena Jernvallen
2023-02-12 16:00 16 Norrsundets IF/Gävle GIK - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 Bergby Sporthall
Omgång 17
2023-02-17 19:30 17 Strömsbro IF F07 - IBF Borlänge Alfahallen - Gavlehov
2023-02-18 19:00 17 Björklinge BK/Vaksala SK - Norrsundets IF/Gävle GIK Björklinge Sporthall
2023-02-19 17 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - IK Sirius IBK Storvreta IBK Sporthall
2023-02-19 15:30 17 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - IFK Dannemora/Ö OilQuick Arena
Omgång 18
2023-02-25 13:30 18 IFK Dannemora/Ö - Sandvikens AIK Österby Sim o Sporthall
2023-02-26 12:00 18 IBF Borlänge - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 Ornäs Sporthall
2023-02-26 13:00 18 Valbo IBF - Strömsbro IF F07 Valbo Sportcenter
2023-02-26 13:30 18 IK Sirius IBK - Norrsundets IF/Gävle GIK IFU Arena A
Omgång 19
2023-03-04 13:00 19 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - Strömsbro IF F07 OilQuick Arena
2023-03-04 18:00 19 Björklinge BK/Vaksala SK - IK Sirius IBK Björklinge Sporthall
2023-03-05 19 Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 - Valbo IBF Storvreta IBK Sporthall
2023-03-05 16:45 19 Norrsundets IF/Gävle GIK - IBF Borlänge Bergby Sporthall
Omgång 20
2023-03-11 12:15 20 Strömsbro IF F07 - Sandvikens AIK Testebo Arena
2023-03-11 14:00 20 IFK Dannemora/Ö - Björklinge BK/Vaksala SK Österby Sim o Sporthall
2023-03-12 13:00 20 Valbo IBF - Norrsundets IF/Gävle GIK Valbo Sportcenter
2023-03-12 13:30 20 IBF Borlänge - IK Sirius IBK Ornäs Sporthall
2023-03-12 15:30 20 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 OilQuick Arena
Omgång 21
2023-03-17 19:00 21 Sandvikens AIK - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07 Arena Jernvallen
2023-03-18 15:00 21 Björklinge BK/Vaksala SK - IBF Borlänge Björklinge Sporthall
2023-03-19 15:30 21 IK Sirius IBK - Valbo IBF IFU Arena B
2023-03-19 16:45 21 Norrsundets IF/Gävle GIK - Hudik/Björkberg IBK USM F16 Bergby Sporthall
Omgång 22
2023-03-24 19:00 22 Sandvikens AIK - Norrsundets IF/Gävle GIK Arena Jernvallen
2023-03-24 19:30 22 Valbo IBF - IBF Borlänge Valbo Sportcenter
2023-03-25 12:00 22 Strömsbro IF F07 - IFK Dannemora/Ö Testebo Arena
2023-03-25 12:00 22 Hudik/Björkberg IBK USM F16 - IK Sirius IBK OilQuick Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis