Spelprogram - Pantamera F Norra Röd Gr 3 (-09)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK F08-09 Joakim Palmér Jocke.palmer@live.se 0702-171868 Blått/Blått/Blått
Barnarps IF F09-10 Camilla Kristensson Camilla.kristensson@gmail.com 0762463183 Vinröd/svart/svart
Hovslätts IK F10 Martin Wall 0739175920 Röd/röd/vit
Husqvarna IK F10-11/2 Karin Börrisson thoren_9@hotmail.com 0737859318 svart/svart/svart
Jönköpings IK F10 Johanna Alfredsson johannaalfredsson86@outlook.com 0735-016980 Röd, Röd, Röd
Malmbäcks IF F09-10 Pernilla Klingberg pernillaklingberg@outlook.com 0702435011 svart, Svart, Svart
Månsarps IBK F08-09/2 Marcus Rosenblom marcus.rosenblom@onepartnergroup.se 0736-255318 Lila, Vit, Vit
Ölmstads IS F09-10 Emil Andersson emil_a85@hotmail.com 0703591672 Blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-08 13:30 1 Hovslätts IK F10 - Malmbäcks IF F09-10 7 - 2 Stadsgården, Råslätt
2022-10-09 11:15 1 Husqvarna IK F10-11/2 - Ölmstads IS F09-10 3 - 1 Fagerslätt Idrottshall
2022-10-09 13:30 1 Jönköpings IK F10 - Barnarps IF F09-10 1 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-10-09 14:45 1 Månsarps IBK F08-09/2 - Aneby SK F08-09 12 - 3 Norrahammars Sporthall 79
Omgång 2
2022-10-14 19:00 2 Aneby SK F08-09 - Hovslätts IK F10 7 - 3 FB-hallen 65
2022-10-15 13:00 2 Malmbäcks IF F09-10 - Jönköpings IK F10 8 - 4 Malmbäcks Sporthall
2022-10-16 09:30 2 Husqvarna IK F10-11/2 - Månsarps IBK F08-09/2 3 - 5 Fagerslätt Idrottshall
2022-10-16 11:00 2 Ölmstads IS F09-10 - Barnarps IF F09-10 2 - 5 Ribbahallen A-hall
Omgång 3
2022-10-22 09:30 3 Jönköpings IK F10 - Aneby SK F08-09 1 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 40
2022-10-23 10:30 3 Hovslätts IK F10 - Husqvarna IK F10-11/2 2 - 0 Stadsgården, Råslätt
2022-10-23 14:30 3 Månsarps IBK F08-09/2 - Ölmstads IS F09-10 5 - 2 Norrahammars Sporthall 78
2022-10-23 15:30 3 Barnarps IF F09-10 - Malmbäcks IF F09-10 7 - 1 Barnarps Sporthall
Omgång 4
2022-10-28 19:15 4 Månsarps IBK F08-09/2 - Hovslätts IK F10 2 - 0 Norrahammars Sporthall
2022-10-29 09:30 4 Husqvarna IK F10-11/2 - Jönköpings IK F10 9 - 0 Fagerslätt Idrottshall
2022-11-19 15:00 4 Aneby SK F08-09 - Barnarps IF F09-10 4 - 1 FB-hallen
2022-11-20 10:00 4 Ölmstads IS F09-10 - Malmbäcks IF F09-10 6 - 5 Ribbahallen A-hall
Omgång 5
2022-11-12 10:00 5 Barnarps IF F09-10 - Husqvarna IK F10-11/2 1 - 1 Barnarps Sporthall
2022-11-12 11:00 5 Malmbäcks IF F09-10 - Aneby SK F08-09 0 - 17 Malmbäcks Sporthall
2022-11-12 11:30 5 Hovslätts IK F10 - Ölmstads IS F09-10 6 - 1 Stadsgården, Råslätt
2022-11-13 17:30 5 Jönköpings IK F10 - Månsarps IBK F08-09/2 1 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 6
2022-12-03 11:15 6 Husqvarna IK F10-11/2 - Malmbäcks IF F09-10 Fagerslätt Idrottshall
2022-12-04 09:00 6 Månsarps IBK F08-09/2 - Barnarps IF F09-10 Norrahammars Sporthall
2022-12-04 11:00 6 Ölmstads IS F09-10 - Aneby SK F08-09 Ribbahallen A-hall
2022-12-04 11:30 6 Hovslätts IK F10 - Jönköpings IK F10 Stadsgården, Råslätt
Omgång 7
2022-12-10 10:00 7 Barnarps IF F09-10 - Hovslätts IK F10 Barnarps Sporthall
2022-12-10 11:00 7 Malmbäcks IF F09-10 - Månsarps IBK F08-09/2 Malmbäcks Sporthall
2022-12-10 16:00 7 Aneby SK F08-09 - Husqvarna IK F10-11/2 FB-hallen
2022-12-11 11:30 7 Jönköpings IK F10 - Ölmstads IS F09-10 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 8
2022-12-17 11:00 8 Ölmstads IS F09-10 - Husqvarna IK F10-11/2 Ribbahallen A-hall
2022-12-17 11:00 8 Malmbäcks IF F09-10 - Hovslätts IK F10 Malmbäcks Sporthall
2022-12-18 13:30 8 Aneby SK F08-09 - Månsarps IBK F08-09/2 FB-hallen
2022-12-18 15:30 8 Barnarps IF F09-10 - Jönköpings IK F10 Barnarps Sporthall
Omgång 9
2023-01-15 12:30 9 Hovslätts IK F10 - Aneby SK F08-09 Stadsgården, Råslätt
2023-01-15 14:45 9 Månsarps IBK F08-09/2 - Husqvarna IK F10-11/2 Norrahammars Sporthall
2023-01-15 15:30 9 Barnarps IF F09-10 - Ölmstads IS F09-10 Barnarps Sporthall
2023-01-15 15:30 9 Jönköpings IK F10 - Malmbäcks IF F09-10 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 10
2023-01-20 19:00 10 Aneby SK F08-09 - Jönköpings IK F10 FB-hallen
2023-01-20 19:30 10 Ölmstads IS F09-10 - Månsarps IBK F08-09/2 Ribbahallen A-hall
2023-01-21 14:45 10 Husqvarna IK F10-11/2 - Hovslätts IK F10 Fagerslätt Idrottshall
2023-01-22 11:00 10 Malmbäcks IF F09-10 - Barnarps IF F09-10 Malmbäcks Sporthall
Omgång 11
2023-02-11 11:00 11 Malmbäcks IF F09-10 - Ölmstads IS F09-10 Malmbäcks Sporthall
2023-02-19 08:30 11 Jönköpings IK F10 - Husqvarna IK F10-11/2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-02-19 13:30 11 Hovslätts IK F10 - Månsarps IBK F08-09/2 Stadsgården, Råslätt
2023-02-19 15:30 11 Barnarps IF F09-10 - Aneby SK F08-09 Barnarps Sporthall
Omgång 12
2023-02-24 19:00 12 Aneby SK F08-09 - Malmbäcks IF F09-10 FB-hallen
2023-02-25 11:00 12 Ölmstads IS F09-10 - Hovslätts IK F10 Ribbahallen A-hall
2023-03-04 15:45 12 Husqvarna IK F10-11/2 - Barnarps IF F09-10 Fagerslätt Idrottshall
2023-03-05 12:45 12 Månsarps IBK F08-09/2 - Jönköpings IK F10 Norrahammars Sporthall
Omgång 13
2023-03-11 10:00 13 Barnarps IF F09-10 - Månsarps IBK F08-09/2 Barnarps Sporthall
2023-03-11 10:00 13 Jönköpings IK F10 - Hovslätts IK F10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-03-11 10:30 13 Aneby SK F08-09 - Ölmstads IS F09-10 FB-hallen
2023-03-11 11:00 13 Malmbäcks IF F09-10 - Husqvarna IK F10-11/2 Malmbäcks Sporthall
Omgång 14
2023-03-18 11:00 14 Ölmstads IS F09-10 - Jönköpings IK F10 Ribbahallen A-hall
2023-03-18 14:45 14 Husqvarna IK F10-11/2 - Aneby SK F08-09 Fagerslätt Idrottshall
2023-03-19 13:30 14 Hovslätts IK F10 - Barnarps IF F09-10 Stadsgården, Råslätt
2023-03-19 15:45 14 Månsarps IBK F08-09/2 - Malmbäcks IF F09-10 Norrahammars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis