Spelprogram - Pantamera Fröd 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 Annasofia Djärf annasofiad@telia.com 070-5318266 Orange/svart, Svart, Svart
Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 Veronica Holmström Veka77@hotmail.com 0730660618 Vit/blå/blå
Team Kalix IBK Fröd 4/5 Magnus Lindvall magnus.lindvall.77@gmail.com Rött/svart/svart
Öjebyns IBF Fröd 3/4 Micael Hedenström micke35@mail.se 0706410270 Blå/svart/svart
Öjebyns IBF Fröd 4 Erika Holmquist Hortlund erika.holmquisthortlund@pitea.se 070-696 61 33 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 15:00 1 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 8 - 2 Björklunda Sp 43
2022-10-06 00:00 1 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4 10 - 1 Luleå Energi Arena
2022-12-11 00:00 1 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 10 Kronanhallen 16
Omgång 2
2 Öjebyns IBF Fröd 4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4
2022-10-15 10:30 2 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 6 Sportcity Kalix 60
2022-10-15 11:30 2 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 11 - 0 Hortlax Sp 65
Omgång 3
2022-10-28 17:45 3 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 6 - 4 Sportcity Kalix 61
2022-10-28 18:45 3 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 0 Örnäsets Sp 47
2022-11-25 19:00 3 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 4 - 2 Örnäsets Sp 28
2023-02-19 00:00 3 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 Hälsans hus
Omgång 4
2022-10-30 10:30 4 Öjebyns IBF Fröd 4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 8 - 1 Hortlax Sp 68
2022-11-13 17:30 4 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 7 Sportcity Kalix 60
2022-12-10 00:00 4 Öjebyns IBF Fröd 4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 4 - 6 Hortlax Sp
Omgång 5
5 Öjebyns IBF Fröd 4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4
2022-11-12 10:30 5 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 0 - 10 Hälsans hus 36
2022-11-12 12:45 5 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 4 - 3 Örnäsets Sp 45
2022-12-19 20:00 5 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 10 Hertsö Sp 16
Omgång 6
2022-11-19 11:00 6 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 7 - 0 Furuhedshallen 20
2022-11-19 14:00 6 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 13 - 1 Furuhedshallen 15
2022-11-25 18:30 6 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 0 - 5 Björklunda Sp 69
2022-12-03 13:00 6 Öjebyns IBF Fröd 4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 3 - 3 Hortlax Sp 32
Omgång 7
2022-11-16 19:00 7 Öjebyns IBF Fröd 4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 4 - 6 Hortlax Sp 53
2022-12-17 11:00 7 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 2 - 1 Örnäsets Sp 25
2023-01-12 19:20 7 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 9 - 0 Hortlax Sp 43
Omgång 8
8 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4
2022-12-04 11:00 8 Öjebyns IBF Fröd 4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 3 - 2 Hortlax Sp 50
2022-12-04 15:00 8 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 0 - 7 Sportcity Kalix 40
2023-02-19 14:30 8 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 Hälsans hus
Omgång 9
2023-01-20 18:45 9 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 5 Örnäsets Sp 40
2023-01-21 16:00 9 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 2 - 7 Kronanhallen 43
2023-01-22 13:00 9 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 4 - 5 Sportcity Kalix 48
Omgång 10
2022-10-06 19:45 10 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4 10 - 1 Porsöhallen 38
2023-02-18 11:30 10 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 Hälsans hus
2023-02-19 11:00 10 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 Sportcity Kalix
Omgång 11
11 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4
2023-03-03 19:00 11 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 Örnäsets Sp
2023-03-05 11:30 11 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 Hortlax Sp
Omgång 12
2023-01-22 15:30 12 Öjebyns IBF Fröd 4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 6 - 2 Sportcity Kalix 54
2023-03-24 19:00 12 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 Björklunda Sp
2023-03-25 16:30 12 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 Kronanhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis