Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Stefan Karlsson karlsson.dy@gmail.com 0761030329 Grön/Svart/Vit
Hälsinggårdens AIK Patrick Hellsen patrick.hellsen@greencargo.com 072-544 32 47 Röd/svart/röd eller svart
IBF Borlänge P11 Conny Arvidsson conny.arvidsson88@hotmail.com 0704797268 Blå/Svart/Svart
IBF Borlänge P12 Therese Wennström tessanwennstrom@gmail.com 072-2107753 Blå/Svart/Svart
IBF Falun Ungdom och Barn Ellen Gräfnings ellen.grafnings@gmail.com 0736266113 Rosa/Svart/Svart
IBF Gagnef Mattias Tysk mattias_tysk@hotmail.com 070-4442168 Orange/Svart/Svart
IBF Hedemora Dennis Jans 86.DJans@gmail.com Röd/Röd/Röd
IBF Säter Paula Nirhamo- Jundén paulapjnj@hotmail.com 0706050733 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Sofia Ulriksen sofiajulriksen@icloud.com 070 - 274 66 62 Röd/Svart/Svart
Krylbo AIS Ida Bivesjö Ida.bivesjo@gmail.com 073-6290690 Svart/Svart/Svart
Rättviks IBF Madeleine Pettersson madeleine.pettersson85@yahoo.se 070 - 373 42 04 mörkblå/mörkblå/vit
Samuelsdals IF Fredrik Sandmark fredriksandmark@hotmail.com 0763102740 Orange/Svarta/Svarta
Sundborns GOIF Kaj Närhinen kaj.narhinen@gmail.com 0725310642 Röd/Röd/röd
Älvdalens IF Maria Andersson nallmaria@hotmail.com 070-1881440 Röd/Röd/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 12:00 1 IBF Gagnef - Krylbo AIS WO (5 - 0) Mockfjärds Sporthall
2022-10-22 14:30 1 IBF Falun Ungdom och Barn - Rättviks IBF Guide Arena 2
2022-10-22 18:15 1 IBF Borlänge P12 - Samuelsdals IF 1 - 11 Gyllehallen
2022-10-23 16:00 1 IBF Säter - KAIS Mora UIF 0 - 0 Skäve Arena
2022-10-23 18:00 1 IBF Borlänge P11 - Sundborns GOIF 3 - 6 Gyllehallen
2022-12-11 14:45 1 Hälsinggårdens AIK - Älvdalens IF 5 - 2 Haraldsbo Sporthall
Omgång 2
2022-10-29 11:00 2 Rättviks IBF - IBF Borlänge P11 5 - 1 Rättviks Sporthall
2022-10-29 13:00 2 IBF Säter - IBF Hedemora 5 - 11 Skäve Arena
2022-10-29 15:00 2 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef 2 - 5 Idre Fjäll Arena B
2022-10-30 11:30 2 Älvdalens IF - Bjursås IK 1 - 3 Älvdalens Sporthall
2022-10-30 11:45 2 Samuelsdals IF - Hälsinggårdens AIK 2 - 6 Gruvrisskolan
2022-10-30 14:00 2 Krylbo AIS - IBF Borlänge P12 4 - 6 Markushallen
Omgång 3
2022-11-05 11:00 3 IBF Gagnef - IBF Hedemora 8 - 6 Mockfjärds Sporthall
2022-11-05 12:30 3 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter Guide Arena 1
2022-11-05 14:15 3 Bjursås IK - Sundborns GOIF 8 - 5 Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-11-06 13:30 3 IBF Borlänge P12 - KAIS Mora UIF 4 - 2 Gyllehallen
2023-01-22 10:00 3 Älvdalens IF - Samuelsdals IF 4 - 1 Älvdalens Sporthall
2023-02-04 15:00 3 Hälsinggårdens AIK - Krylbo AIS Haraldsbo Sporthall
Omgång 4
2022-11-12 11:30 4 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK 5 - 8 Idre Fjäll Arena B
2022-11-12 12:00 4 IBF Hedemora - IBF Borlänge P12 2 - 4 Vasahallen
2022-11-12 12:30 4 IBF Säter - IBF Borlänge P11 2 - 1 Skäve Arena
2022-11-12 12:30 4 IBF Gagnef - IBF Falun Ungdom och Barn 2 - 11 Mockfjärds Sporthall
2022-11-13 12:30 4 Rättviks IBF - Sundborns GOIF 1 - 6 Rättviks Sporthall
2022-11-13 14:15 4 Samuelsdals IF - Bjursås IK 4 - 7 Gruvrisskolan
2022-11-27 09:45 4 Krylbo AIS - Älvdalens IF 0 - 7 Markushallen
Omgång 5
2022-11-19 12:15 5 Hälsinggårdens AIK - IBF Hedemora 4 - 3 Haraldsbo Sporthall
2022-11-20 10:00 5 Älvdalens IF - KAIS Mora UIF 5 - 3 Älvdalens Sporthall
2022-11-20 11:30 5 Samuelsdals IF - Krylbo AIS WO (5 - 0) Gruvrisskolan
2022-11-20 13:30 5 IBF Borlänge P11 - IBF Gagnef 8 - 4 Gyllehallen
2022-11-20 14:30 5 Bjursås IK - Rättviks IBF 3 - 5 Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-11-20 15:00 5 IBF Borlänge P12 - IBF Falun Ungdom och Barn 0 - 13 Gyllehallen
Omgång 6
2022-11-26 12:45 6 IBF Säter - Sundborns GOIF 4 - 5 Skäve Arena
2022-11-27 09:00 6 IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK Guide Arena 2
2022-11-27 12:00 6 IBF Hedemora - Älvdalens IF 0 - 3 Vasahallen
2022-11-27 13:30 6 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF 1 - 7 Idre Fjäll Arena B
2022-11-27 14:00 6 Krylbo AIS - Bjursås IK 3 - 14 Markushallen
2022-11-27 18:15 6 IBF Borlänge P12 - IBF Borlänge P11 1 - 6 Gyllehallen
Omgång 7
2022-12-03 09:15 7 Hälsinggårdens AIK - IBF Borlänge P11 3 - 0 Haraldsbo Sporthall
2022-12-03 11:30 7 Rättviks IBF - IBF Säter Rättviks Sporthall
2022-12-04 09:45 7 Samuelsdals IF - IBF Hedemora 11 - 6 Gruvrisskolan
2022-12-04 13:15 7 Sundborns GOIF - IBF Gagnef 5 - 6 Sundbornshallen
2022-12-04 14:00 7 Krylbo AIS - KAIS Mora UIF 3 - 11 Markushallen
2023-03-12 10:00 7 Älvdalens IF - IBF Falun Ungdom och Barn Älvdalens Sporthall
Omgång 8
2022-12-10 09:30 8 IBF Hedemora - Krylbo AIS 5 - 6 Vasahallen
2022-12-10 09:30 8 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF Guide Arena 2
2022-12-10 13:30 8 IBF Gagnef - Rättviks IBF 3 - 3 Mockfjärds Sporthall
2022-12-10 15:45 8 KAIS Mora UIF - Bjursås IK 4 - 5 Idre Fjäll Arena B
2022-12-11 12:00 8 IBF Borlänge P11 - Älvdalens IF 4 - 3 Gyllehallen
2022-12-11 13:30 8 IBF Borlänge P12 - Sundborns GOIF Gyllehallen
Omgång 9
2023-01-14 11:30 9 Rättviks IBF - IBF Borlänge P12 4 - 3 Rättviks Sporthall
2023-01-14 12:15 9 Bjursås IK - IBF Säter 9 - 5 Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-01-14 13:15 9 Sundborns GOIF - Hälsinggårdens AIK 1 - 3 Sundbornshallen
2023-01-15 14:00 9 Krylbo AIS - IBF Falun Ungdom och Barn 4 - 15 Markushallen
2023-01-15 14:45 9 Samuelsdals IF - IBF Borlänge P11 6 - 3 Gruvrisskolan
2023-02-25 00:00 9 KAIS Mora UIF - IBF Hedemora
Omgång 10
2023-01-21 16:15 10 Hälsinggårdens AIK - Rättviks IBF 6 - 1 Haraldsbo Sporthall
2023-01-22 11:00 10 IBF Hedemora - Bjursås IK 0 - 9 Vikmanshyttans sporthall
2023-01-22 12:30 10 IBF Borlänge P11 - Krylbo AIS WO (5 - 0) Gyllehallen
2023-01-22 12:45 10 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF Guide Arena 2
2023-01-22 13:00 10 Älvdalens IF - Sundborns GOIF 6 - 2 Älvdalens Sporthall
2023-01-22 13:30 10 IBF Gagnef - IBF Säter 10 - 2 Mockfjärds Sporthall
Omgång 11
2023-02-04 12:00 11 IBF Hedemora - IBF Falun Ungdom och Barn Vasahallen
2023-02-04 12:45 11 IBF Säter - IBF Borlänge P12 Skäve Arena
2023-02-04 14:15 11 Bjursås IK - IBF Gagnef Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-05 14:15 11 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF Gruvrisskolan
2023-02-05 15:00 11 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge P11 Idre Fjäll Arena B
2023-02-18 09:30 11 Rättviks IBF - Älvdalens IF Rättviks Sporthall
Omgång 12
2023-02-11 09:15 12 Hälsinggårdens AIK - IBF Säter Haraldsbo Sporthall
2023-02-11 11:45 12 Sundborns GOIF - Krylbo AIS Sundbornshallen
2023-02-11 13:30 12 IBF Borlänge P12 - IBF Gagnef Gyllehallen
2023-02-12 11:00 12 IBF Falun Ungdom och Barn - Bjursås IK Guide Arena 2
2023-02-12 11:15 12 Samuelsdals IF - Rättviks IBF Gruvrisskolan
2023-02-12 15:00 12 IBF Borlänge P11 - IBF Hedemora Gyllehallen
Omgång 13
2023-02-18 09:30 13 IBF Gagnef - Hälsinggårdens AIK Mockfjärds Sporthall
2023-02-18 10:00 13 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge P11 Guide Arena 2
2023-02-18 11:00 13 KAIS Mora UIF - Sundborns GOIF Idre Fjäll Arena B
2023-02-18 12:15 13 Bjursås IK - IBF Borlänge P12 Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-18 12:45 13 IBF Säter - Älvdalens IF Skäve Arena
2023-02-19 14:00 13 Krylbo AIS - Rättviks IBF Markushallen
Omgång 14
2023-01-29 11:30 14 Rättviks IBF - KAIS Mora UIF Rättviks Sporthall
2023-03-11 09:45 14 Hälsinggårdens AIK - IBF Borlänge P12 Haraldsbo Sporthall
2023-03-11 11:45 14 Sundborns GOIF - IBF Hedemora Sundbornshallen
2023-03-11 12:00 14 IBF Borlänge P11 - Bjursås IK Gyllehallen
2023-03-12 11:15 14 Samuelsdals IF - IBF Säter Gruvrisskolan
2023-03-12 13:00 14 Älvdalens IF - IBF Gagnef Älvdalens Sporthall
Omgång 15
2023-03-18 10:15 15 IBF Borlänge P12 - Älvdalens IF Gyllehallen
2023-03-18 11:00 15 IBF Säter - Krylbo AIS Skäve Arena
2023-03-18 14:15 15 Bjursås IK - Hälsinggårdens AIK Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-03-19 11:00 15 IBF Falun Ungdom och Barn - Sundborns GOIF Guide Arena 2
2023-03-19 12:00 15 IBF Gagnef - Samuelsdals IF Mockfjärds Sporthall
2023-03-19 12:30 15 IBF Hedemora - Rättviks IBF Vikmanshyttans sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis