Spelprogram - Pantamera FK4 ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF 10/11 FK4 Daniel Jonsson daniel.jonson.dj@gmail.com 0702504913 Svart,svart, svart.
Kopparbergs BK 11/12 FK4 Ingrid Persson ingrid.persson82@me.com 0738471485 Svart/svart/svart
Lillån IBK 10/12 FK4 Cissi Lingsell cecilia.lingsell@gmail.com 0708-705 234 Gröna tröjor/svarta shorts
Nora IBK FK4 Johan Pettersson johanpet@telia.com 070-396 53 98 Röd, Svart, Svart
SMÅ IF 09/10 FK4 Linda Göthlin lindagothlin@hotmail.com 0702-858850 röd/svart/röd
WSK Lindesberg F 10/11 Morgan Lilja morgan_lilja@hotmail.com Marinblå, Marinblå, Marinblå
Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF Ylva Löwdahl ylvaengberg@hotmail.com 070-642 67 52 vit, svart, svart
Örebro SK Ung 09/10 FK4 Petter Hiding petter.hiding@gmail.com 0707483361 Vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-14 18:30 1 Lillån IBK 10/12 FK4 - SMÅ IF 09/10 FK4 5 - 2 Lillåns skola
2022-10-16 11:00 1 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Ekeby IF 10/11 FK4 2 - 8 Ljusnarshallen
2022-10-16 13:45 1 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - WSK Lindesberg F 10/11 0 - 10 Tybblelundsskolan
2022-10-16 16:15 1 Örebro SK Ung 09/10 FK4 - Nora IBK FK4 4 - 3 Tybblelundsskolan
Omgång 2
2022-10-15 15:00 2 Nora IBK FK4 - SMÅ IF 09/10 FK4 5 - 2 Idrottshuset, Nora
2022-10-19 19:00 2 Örebro SK Ung 09/10 FK4 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF 5 - 3 Adolfsbergsskolan
2022-10-22 15:00 2 WSK Lindesberg F 10/11 - Kopparbergs BK 11/12 FK4 6 - 2 Lindbacka Sporthall
2022-10-23 17:45 2 Ekeby IF 10/11 FK4 - Lillån IBK 10/12 FK4 3 - 4 Skogstorpskolan
Omgång 3
2022-10-23 11:00 3 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Örebro SK Ung 09/10 FK4 2 - 5 Ljusnarshallen
2022-10-29 10:00 3 Lillån IBK 10/12 FK4 - WSK Lindesberg F 10/11 2 - 3 Norrbyhallen
2022-10-30 11:00 3 SMÅ IF 09/10 FK4 - Ekeby IF 10/11 FK4 1 - 2 Odenskolans Sporthall
2022-10-30 17:45 3 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - Nora IBK FK4 2 - 5 Tybblelundsskolan
Omgång 4
2022-11-12 10:45 4 Örebro SK Ung 09/10 FK4 - Lillån IBK 10/12 FK4 2 - 3 Tybblelundsskolan
2022-11-12 13:00 4 Nora IBK FK4 - Ekeby IF 10/11 FK4 0 - 2 Idrottshuset, Nora
2022-11-12 14:15 4 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - Kopparbergs BK 11/12 FK4 9 - 3 Tybblelundsskolan
2022-11-12 17:00 4 WSK Lindesberg F 10/11 - SMÅ IF 09/10 FK4 8 - 1 Lindbacka Sporthall
Omgång 5
2022-11-19 14:00 5 Lillån IBK 10/12 FK4 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF 3 - 3 Lillåns skola
2022-11-19 16:45 5 Ekeby IF 10/11 FK4 - WSK Lindesberg F 10/11 2 - 8 Skogstorpskolan
2022-11-20 11:00 5 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Nora IBK FK4 4 - 3 Ljusnarshallen 100
2022-11-20 13:00 5 SMÅ IF 09/10 FK4 - Örebro SK Ung 09/10 FK4 1 - 1 Odenskolans Sporthall 43
Omgång 6
2022-11-26 09:15 6 Örebro SK Ung 09/10 FK4 - Ekeby IF 10/11 FK4 4 - 3 Tybblelundsskolan
2022-11-26 12:30 6 Nora IBK FK4 - WSK Lindesberg F 10/11 2 - 7 Idrottshuset, Nora
2022-11-27 11:00 6 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Lillån IBK 10/12 FK4 3 - 5 Ljusnarshallen 200
2022-11-27 16:15 6 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - SMÅ IF 09/10 FK4 3 - 2 Tybblelundsskolan
Omgång 7
2022-12-10 14:00 7 Lillån IBK 10/12 FK4 - Nora IBK FK4 6 - 9 Lillåns skola
2022-12-10 15:00 7 WSK Lindesberg F 10/11 - Örebro SK Ung 09/10 FK4 2 - 1 Lindbacka Sporthall
2022-12-11 12:00 7 SMÅ IF 09/10 FK4 - Kopparbergs BK 11/12 FK4 3 - 1 Odenskolans Sporthall
2022-12-11 15:30 7 Ekeby IF 10/11 FK4 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF 2 - 7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 8
2022-12-17 09:30 8 Ekeby IF 10/11 FK4 - Kopparbergs BK 11/12 FK4 1 - 1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-12-17 11:00 8 WSK Lindesberg F 10/11 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF 7 - 3 Lindbacka Sporthall
2022-12-17 13:00 8 Nora IBK FK4 - Örebro SK Ung 09/10 FK4 2 - 3 Idrottshuset, Nora
2022-12-18 15:00 8 SMÅ IF 09/10 FK4 - Lillån IBK 10/12 FK4 5 - 5 Odenskolans Sporthall
Omgång 9
2023-01-11 19:00 9 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - Örebro SK Ung 09/10 FK4 4 - 3 Adolfsbergsskolan
2023-01-14 12:30 9 Lillån IBK 10/12 FK4 - Ekeby IF 10/11 FK4 3 - 9 Lillåns skola
2023-01-15 11:00 9 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - WSK Lindesberg F 10/11 Ljusnarshallen
2023-01-15 13:30 9 SMÅ IF 09/10 FK4 - Nora IBK FK4 2 - 1 Odenskolans Sporthall
Omgång 10
2023-01-21 12:15 10 Örebro SK Ung 09/10 FK4 - Kopparbergs BK 11/12 FK4 6 - 2 Tybblelundsskolan
2023-01-21 16:00 10 Nora IBK FK4 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF 4 - 2 Idrottshuset, Nora
2023-01-21 16:30 10 Ekeby IF 10/11 FK4 - SMÅ IF 09/10 FK4 3 - 3 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2023-01-28 15:00 10 WSK Lindesberg F 10/11 - Lillån IBK 10/12 FK4 Lindbacka Sporthall
Omgång 11
2023-02-11 12:30 11 Lillån IBK 10/12 FK4 - Örebro SK Ung 09/10 FK4 Lillåns skola
2023-02-12 11:30 11 SMÅ IF 09/10 FK4 - WSK Lindesberg F 10/11 Odenskolans Sporthall
2023-02-12 13:00 11 Ekeby IF 10/11 FK4 - Nora IBK FK4 Skogstorpskolan
2023-03-04 11:00 11 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF Ljusnarshallen
Omgång 12
2023-02-18 11:15 12 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - Lillån IBK 10/12 FK4 Tybblelundsskolan
2023-02-18 13:00 12 Nora IBK FK4 - Kopparbergs BK 11/12 FK4 Idrottshuset, Nora
2023-02-18 15:15 12 Örebro SK Ung 09/10 FK4 - SMÅ IF 09/10 FK4 Tybblelundsskolan
2023-02-19 11:00 12 WSK Lindesberg F 10/11 - Ekeby IF 10/11 FK4 Lindbacka Sporthall
Omgång 13
2023-03-11 12:00 13 Ekeby IF 10/11 FK4 - Örebro SK Ung 09/10 FK4 Skogstorpskolan
2023-03-11 12:30 13 Lillån IBK 10/12 FK4 - Kopparbergs BK 11/12 FK4 Lillåns skola
2023-03-11 15:00 13 WSK Lindesberg F 10/11 - Nora IBK FK4 Lindbacka Sporthall
2023-03-12 11:30 13 SMÅ IF 09/10 FK4 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF Odenskolans Sporthall
Omgång 14
2023-03-18 10:30 14 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - Ekeby IF 10/11 FK4 Tybblelundsskolan
2023-03-18 16:00 14 Nora IBK FK4 - Lillån IBK 10/12 FK4 Idrottshuset, Nora
2023-03-19 11:00 14 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - SMÅ IF 09/10 FK4 Ljusnarshallen
2023-03-19 15:45 14 Örebro SK Ung 09/10 FK4 - WSK Lindesberg F 10/11 Tybblelundsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis