Spelprogram - Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Köping P08/09 PK4 Andreas Trygg andreas.trygg@koping.se 0706931230 Svart/svart/svart
IBK Sala P09 PK4 Jimmy Holstensson j.holsten@hotmail.com 0730893539 Svart vit/svart/svart
Nora IBK P08/10 PK4 Malin Thegerström malin.tornqvist@hotmail.se 0704374851 Röd/Svart/Svart
Per-Ols IBF P08/09 PK4 Tomas Lundqvist tomasrogerlundqvist@hotmail.se 0703359832 Röd Svart Svart
Surahammars IBF P-07/09 Andreas Asp andreasasp1987@gmail.com Svart, Svart, Gul
Tillberga IK Ung P08/10 PK4 Anders Carlsson aec106@hotmail.com 070-9934095 Grön/svart/svart
Västerås IBS Ung P09 PK4 Linda Eriksson erikssonlindamarie4@gmail.com 0736630149 Vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-08 13:00 211017004 Nora IBK P08/10 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 3 - 4 Idrottshuset, Nora
2022-10-09 16:00 211017001 Västerås IBS Ung P09 PK4 - IBK Sala P09 PK4 4 - 2 Klövernhallen Plan 1
2022-10-16 13:00 211017002 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 2 - 6 Tillberga Sporthall
Omgång 2
2022-10-23 13:00 211017007 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4 7 - 5 Fagerstahallen
2022-10-23 13:00 211017008 Nora IBK P08/10 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4 4 - 7 Idrottshuset, Nora
2022-10-23 14:00 211017005 Surahammars IBF P-07/09 - Västerås IBS Ung P09 PK4 3 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 3
2022-10-29 10:00 211017010 Surahammars IBF P-07/09 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 5 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-29 12:30 211017011 IBK Sala P09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4 6 - 8 Sporthallen Lärkan
2022-10-29 16:30 211017012 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4 2 - 3 Tillberga Sporthall
Omgång 4
2022-11-08 17:30 211017016 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - IBK Sala P09 PK4 3 - 4 Tillberga Sporthall
2022-11-08 18:00 211017013 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4 2 - 3 Fagerstahallen
2023-01-28 12:00 211017015 IBK Köping P08/09 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 5
2022-11-12 12:00 211017020 Surahammars IBF P-07/09 - IBK Sala P09 PK4 6 - 0 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-11-12 15:00 211017018 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4 2 - 1 Fagerstahallen
2022-11-13 16:00 211017017 Västerås IBS Ung P09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4 2 - 4 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2022-11-19 12:00 211017023 IBK Sala P09 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 7 - 3 Sporthallen Lärkan
2022-11-19 14:00 211017022 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4 0 - 2 Tillberga Sporthall
2022-11-20 10:00 211017021 IBK Köping P08/09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4 4 - 0 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 7
2022-11-24 19:30 211017025 Västerås IBS Ung P09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4 7 - 0 Klövernhallen Plan 1
2022-11-26 14:30 211017027 Nora IBK P08/10 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 5 - 4 Idrottshuset, Nora
2022-11-27 14:30 211017026 IBK Köping P08/09 PK4 - IBK Sala P09 PK4 4 - 3 Ullvihallen
Omgång 8
2022-12-10 13:00 211017032 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4 1 - 4 Fagerstahallen
2022-12-10 18:00 211017030 Surahammars IBF P-07/09 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4 7 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-11 16:00 211017029 IBK Sala P09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4 4 - 1 Sporthallen Lärkan
Omgång 9
2022-12-07 18:30 211017033 Västerås IBS Ung P09 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 4 - 5 Klövernhallen Plan 1
2022-12-17 12:30 211017036 IBK Köping P08/09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4 4 - 1 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-12-17 18:00 211017035 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 3 - 8 Tillberga Sporthall
Omgång 10
2022-12-18 10:30 211017040 IBK Köping P08/09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4 7 - 3 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-12-20   Uppskj. 211017039 Nora IBK P08/10 PK4 - IBK Sala P09 PK4 Uppskj. Idrottshuset, Nora
2023-01-22 13:00 211017038 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 4 - 5 Fagerstahallen
Omgång 11
2023-01-07 11:00 211017043 Surahammars IBF P-07/09 - IBK Köping P08/09 PK4 5 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-01-07 12:00 211017044 IBK Sala P09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4 1 - 1 Sporthallen Lärkan
2023-01-08 16:00 211017041 Västerås IBS Ung P09 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 1 - 2 Klövernhallen Plan 1
Omgång 12
2023-01-10 18:00 211017048 IBK Sala P09 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 2 - 4 Sporthallen Lärkan
2023-01-10 19:00 211017046 IBK Köping P08/09 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 4 - 1 Ullvihallen
2023-03-25 15:30 211017045 Nora IBK P08/10 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4 Idrottshuset, Nora
Omgång 13
2022-12-03 15:00 211017050 Nora IBK P08/10 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4 3 - 3 Idrottshuset, Nora
2023-01-15 15:00 211017051 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - IBK Sala P09 PK4 2 - 2 Fagerstahallen
2023-01-15 16:00 211017049 Västerås IBS Ung P09 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4 3 - 4 Klövernhallen Plan 1
Omgång 14
2023-01-20 17:30 211017053 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4 2 - 2 Tillberga Sporthall
2023-01-21 17:00 211017055 Surahammars IBF P-07/09 - Nora IBK P08/10 PK4 4 - 7 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-01-22 17:30 211017054 IBK Sala P09 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4 4 - 3 Sporthallen Lärkan
Omgång 15
2023-01-28 13:00 211017060 Nora IBK P08/10 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 Idrottshuset, Nora
2023-01-29 16:00 211017057 Västerås IBS Ung P09 PK4 - IBK Sala P09 PK4 Klövernhallen Plan 1
2023-01-29 16:30 211017058 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 Tillberga Sporthall
Omgång 16
2023-02-11 13:00 211017064 Nora IBK P08/10 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4 Idrottshuset, Nora
2023-02-12 13:00 211017063 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4 Fagerstahallen
2023-02-12 14:30 211017061 Surahammars IBF P-07/09 - Västerås IBS Ung P09 PK4 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 17
2023-02-18 10:00 211017066 Surahammars IBF P-07/09 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-02-18 12:30 211017067 IBK Sala P09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4 Sporthallen Lärkan
2023-02-18 17:00 211017068 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4 Tillberga Sporthall
Omgång 18
2023-02-25 12:00 211017072 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - IBK Sala P09 PK4 Tillberga Sporthall
2023-02-25 13:00 211017069 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4 Fagerstahallen
2023-02-25 15:30 211017071 IBK Köping P08/09 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 19
2023-03-11 09:00 211017076 Surahammars IBF P-07/09 - IBK Sala P09 PK4 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-03-11 11:00 211017074 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4 Fagerstahallen
2023-03-11 12:00 211017073 Västerås IBS Ung P09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4 Klövernhallen Plan 1
Omgång 20
2023-03-18 11:00 211017079 IBK Sala P09 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4 Sporthallen Lärkan
2023-03-18 13:00 211017078 Tillberga IK Ung P08/10 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4 Tillberga Sporthall
2023-03-19 14:30 211017077 IBK Köping P08/09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 21
2023-03-04 15:30 211017083 Nora IBK P08/10 PK4 - Surahammars IBF P-07/09 Idrottshuset, Nora
2023-03-25 12:30 211017082 IBK Köping P08/09 PK4 - IBK Sala P09 PK4 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-03-26 16:00 211017081 Västerås IBS Ung P09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4 Klövernhallen Plan 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis