Spelprogram - Pantamera Pojkar Division 2 A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
G/K IBS P08 Maria Palmkvist maria.palmkvist.idrott@gmail.com 070-316 03 23 blå/svart/blå
IBK Härnösand P08 Daniel Harlin daniel.harlin@skandia.se 076-147 85 82 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Jäbo IK P08 Daniel Sedin danne.sedin@gmail.com 0703793298 Rosa-svart/Svart/Rosa
Sundsvall City IBC P07-08 Orange Henrik Ädel henrikadel@hotmail.com 0703333853 orange, svart, svart
Sundsvall FBC U P09 Nord Johan Nordell johannordell69@gmail.com 070-423 43 17 Svart/svart/svart
Timrå IBC P08 Lars Andersson famloka@gmail.com 070-6847093 svart med röda ränder/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 10:15 1 Sundsvall FBC U P09 Nord - Timrå IBC P08 3 - 6 Hagahallen
2022-10-22 10:15 1 G/K IBS P08 - Sundsvall City IBC P07-08 Orange 4 - 3 Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-10-22 13:15 1 Jäbo IK P08 - Sundsvall City IBC P07-08 Orange 6 - 2 Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 2
2022-10-29 12:45 2 Sundsvall City IBC P07-08 Orange - IBK Härnösand P08 1 - 3 Höglunda
2022-10-30 11:00 2 Timrå IBC P08 - Jäbo IK P08 4 - 4 Timrå Sporthall
2022-10-30 18:00 2 IBK Härnösand P08 - Jäbo IK P08 5 - 0 Öbacka SC
Omgång 3
2022-11-13 18:30 3 IBK Härnösand P08 - Timrå IBC P08 3 - 4 Öbacka SC
Omgång 4
2022-11-20 10:15 4 Sundsvall FBC U P09 Nord - Sundsvall City IBC P07-08 Orange 7 - 4 Sundsvalls Sporthall-A
2022-11-20 12:15 4 G/K IBS P08 - Timrå IBC P08 3 - 5 Nolaskolan
2022-11-20 15:45 4 Jäbo IK P08 - Timrå IBC P08 8 - 8 Örnsköldsviks Sporthall 65
Omgång 5
2022-11-27 09:45 5 Sundsvall FBC U P09 Nord - G/K IBS P08 3 - 7 Höglunda
2022-11-27 17:00 5 IBK Härnösand P08 - G/K IBS P08 7 - 0 Öbacka SC
Omgång 6
2022-12-11 10:45 6 Jäbo IK P08 - G/K IBS P08 5 - 4 Skyttis Arena 88
2022-12-11 12:30 6 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P09 Nord 4 - 2 Öbacka SC
Omgång 7
2023-01-08 13:00 7 Timrå IBC P08 - Sundsvall City IBC P07-08 Orange 6 - 1 Timrå Sporthall
Omgång 8
2023-01-20 18:30 8 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P09 Nord 4 - 2 Timrå Sporthall
Omgång 9
2023-01-29 17:00 9 IBK Härnösand P08 - Sundsvall City IBC P07-08 Orange Öbacka SC
Omgång 10
2023-02-05 10:15 10 Sundsvall FBC U P09 Nord - Jäbo IK P08 Skönsbergshallen
2023-02-05 13:00 10 Timrå IBC P08 - IBK Härnösand P08 Timrå Sporthall
2023-02-05 13:15 10 Sundsvall City IBC P07-08 Orange - Jäbo IK P08 Skönsbergshallen
Omgång 11
2023-02-19 10:30 11 Timrå IBC P08 - G/K IBS P08 Timrå Sporthall
2023-02-19 11:15 11 Sundsvall City IBC P07-08 Orange - Sundsvall FBC U P09 Nord Höglunda
2023-02-19 15:15 11 Sundsvall City IBC P07-08 Orange - G/K IBS P08 Höglunda
Omgång 12
2023-02-25 10:15 12 G/K IBS P08 - IBK Härnösand P08 Nolaskolan
2023-02-25 13:15 12 Jäbo IK P08 - IBK Härnösand P08 Nolaskolan
Omgång 13
2023-03-19 11:15 13 Sundsvall FBC U P09 Nord - IBK Härnösand P08 Sundsvalls Sporthall-A
2023-03-19 12:15 13 G/K IBS P08 - Jäbo IK P08 Örnsköldsviks Sporthall
Omgång 14
2023-03-26 11:45 14 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P09 Nord Skyttis Arena
2023-03-26 11:45 14 Sundsvall City IBC P07-08 Orange - Timrå IBC P08 Höglunda
2023-03-26 15:45 14 G/K IBS P08 - Sundsvall FBC U P09 Nord Skyttis Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis