Spelprogram - Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Robert Ek ek_robert@yahoo.se 072-212 15 03 Svart/Vit/Svartgul
Danderyds SK IBF (A) Fredrik Sahlen fredrik.sahlen@seb.se 0703165917 Blå/Vit/Vit
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Hässelby SK IBK Hanna Hugozon hanna@hugozon.se 070-6034303 Röd, Svart, Svart
Mariebergs SK Meta Koffman meta.koffman@ownit.nu 0707458778 tröja röd, byxa blå, strumpor röda
Sigtuna IF IBK Helena Bysell Helena.Bysell@gmail.com 070-5439354 Blå/Blå/Blå
Töjnan IBK Magnus Sundkvist majsan.sundkvist@gmail.com 0761381885 Gul/Svart/Svart
Vaksala SK Anthon Wallin anthon.wallin@icloud.com 072-142 22 35 Svart/Gul tröja, svarta shorts och gula strumpor.
Vallentuna IBK Magnus Olsen magnus.olsen@neodynamics.com 0739737968 Svart/svart/svart
Väsby AIK Tanja Multisilta multisilta@hotmail.com röd,röd,vit
Älvsjö AIK IBF Betty Gradin betty.gradin@gmail.com 0703028014 Blåa/Blåa/Blåa
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 11:00 1 Vaksala SK - Töjnan IBK 4 - 1 IFU Arena Upplands Energi
2022-10-01 16:45 1 Mariebergs SK - Väsby AIK 1 - 4 Stora Mossen 1
2022-10-02 13:15 1 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK 8 - 6 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-10-15 15:30 1 Sigtuna IF IBK - AIK IBF 6 - 6 Prästängshallen
2023-03-12 16:00 1 Huddinge IBS - Danderyds SK IBF (A) Glömstahallen
Omgång 2
2 Danderyds SK IBF (A) - Vaksala SK
2022-10-08 12:15 2 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF 8 - 1 Bagartorpshallen
2022-10-09 14:15 2 Väsby AIK - Vallentuna IBK 2 - 4 Väsby skolan
2022-10-09 15:15 2 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS 5 - 5 Hässelbyhallen
2022-10-09 16:30 2 Töjnan IBK - Sigtuna IF IBK 5 - 1 Töjnahallen
Omgång 3
2022-10-15 12:00 3 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF 3 - 5 Stora Mossen 1
2022-10-15 13:00 3 Huddinge IBS - Väsby AIK 8 - 5 Tomtbergahallen
2022-10-15 14:30 3 Vaksala SK - Hässelby SK IBK 6 - 2 IFU Arena Tell Media Group (B) 42
2022-10-16 16:00 3 Töjnan IBK - AIK IBF 0 - 8 Töjnahallen
2022-10-16 16:30 3 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK IBF (A) 4 - 1 Prästängshallen
Omgång 4
2022-10-22 12:15 4 AIK IBF - Mariebergs SK 4 - 3 Bagartorpshallen
2022-10-22 12:45 4 Danderyds SK IBF (A) - Töjnan IBK 4 - 4 Mörbyhallen
2022-10-22 14:30 4 Väsby AIK - Vaksala SK 3 - 1 Väsby skolan
2022-10-23 10:30 4 Älvsjö AIK IBF - Vallentuna IBK 1 - 2 Västertorpshallen
2022-10-23 14:00 4 Hässelby SK IBK - Sigtuna IF IBK 3 - 4 Hässelbyhallen
Omgång 5
2022-10-29 15:30 5 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF 4 - 1 Tomtbergahallen
2022-10-30 14:15 5 Danderyds SK IBF (A) - AIK IBF 4 - 2 Mörbyhallen
2022-10-30 17:30 5 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK 3 - 6 Töjnahallen
2022-12-03 16:15 5 Vallentuna IBK - Mariebergs SK 7 - 1 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-12-17 15:15 5 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK 8 - 4 Prästängshallen
Omgång 6
6 Mariebergs SK - Huddinge IBS Uppskj. Liljeholmshallen 2
2022-11-12 15:15 6 Väsby AIK - Töjnan IBK 9 - 6 Väsby skolan
2022-11-12 18:45 6 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF (A) 5 - 3 Hässelbyhallen
2022-11-13 17:45 6 AIK IBF - Vallentuna IBK 7 - 2 Tallbackaskolan
2022-11-27 10:15 6 Älvsjö AIK IBF - Vaksala SK 2 - 2 Västertorpshallen
Omgång 7
7 Vaksala SK - Mariebergs SK Uppskj.
2022-11-19 16:15 7 Älvsjö AIK IBF - Sigtuna IF IBK 3 - 2 Kämpetorpshallen 1
2022-11-20 11:30 7 Hässelby SK IBK - AIK IBF 3 - 4 Hässelbyhallen
2022-11-20 12:45 7 Huddinge IBS - Vallentuna IBK 3 - 3 Tomtbergahallen
2022-11-20 18:15 7 Danderyds SK IBF (A) - Väsby AIK 2 - 0 Mörbyhallen
Omgång 8
2022-11-26 15:15 8 Mariebergs SK - Sigtuna IF IBK 4 - 7 Stora Mossen 1
2022-11-26 15:30 8 Väsby AIK - Hässelby SK IBK 3 - 6 Väsby skolan
2022-11-26 18:15 8 Vallentuna IBK - Vaksala SK 7 - 1 Rosendalsskolan Norra Sporthall 45
2022-11-27 13:15 8 AIK IBF - Huddinge IBS 6 - 1 Ulriksdalshallen
2023-02-19 18:00 8 Älvsjö AIK IBF - Töjnan IBK Västertorpshallen
Omgång 9
2022-12-03 13:00 9 Vaksala SK - Huddinge IBS 3 - 2 IFU Arena A
2022-12-03 16:15 9 Väsby AIK - AIK IBF 3 - 9 Väsby skolan
2022-12-04 13:00 9 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK 2 - 1 Prästängshallen
2022-12-04 16:15 9 Töjnan IBK - Mariebergs SK 11 - 1 Töjnahallen
2022-12-04 18:15 9 Danderyds SK IBF (A) - Älvsjö AIK IBF 3 - 1 Mörbyhallen
Omgång 10
2022-12-10 14:00 10 Huddinge IBS - Sigtuna IF IBK 6 - 6 Tomtbergahallen
2022-12-10 15:00 10 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK 3 - 3 Kämpetorpshallen 1
2022-12-19 18:30 10 Vallentuna IBK - Töjnan IBK 4 - 1 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-11 17:00 10 AIK IBF - Vaksala SK Bagartorpshallen
2023-03-25 17:45 10 Mariebergs SK - Danderyds SK IBF (A) Stora Mossen 2
Omgång 11
2022-12-06 19:15 11 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK 1 - 4 Mörbyhallen
2022-12-17 14:30 11 Töjnan IBK - Huddinge IBS 2 - 3 Töjnahallen
2022-12-18 12:00 11 Väsby AIK - Älvsjö AIK IBF 3 - 2 Väsby skolan
2022-12-18 14:45 11 Hässelby SK IBK - Mariebergs SK 7 - 2 Hässelbyhallen
2022-12-18 15:15 11 Sigtuna IF IBK - Vaksala SK 3 - 8 Prästängshallen
Omgång 12
2023-01-07 11:30 12 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK OW (0 - 5) Hässelbyhallen
2023-01-08 10:30 12 AIK IBF - Sigtuna IF IBK 4 - 1 Ulriksdalshallen
2023-01-08   Uppskj. 12 Töjnan IBK - Vaksala SK Uppskj. Töjnahallen
2023-01-08 14:00 12 Danderyds SK IBF (A) - Huddinge IBS 0 - 7 Mörbyhallen
2023-01-08 15:30 12 Väsby AIK - Mariebergs SK 11 - 4 Väsby skolan
Omgång 13
2023-01-14 14:45 13 Älvsjö AIK IBF - AIK IBF 2 - 3 Kämpetorpshallen 1
2023-01-14 16:00 13 Vaksala SK - Danderyds SK IBF (A) 1 - 3 IFU Arena DHinox
2023-01-15 12:30 13 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK 10 - 0 Tomtbergahallen
2023-01-15 16:00 13 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK 4 - 4 Prästängshallen
2023-02-11 09:30 13 Vallentuna IBK - Väsby AIK Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 14
2023-01-21 12:15 14 Hässelby SK IBK - Vaksala SK 5 - 7 Riddersvik
2023-01-21 14:30 14 Älvsjö AIK IBF - Mariebergs SK 6 - 1 Kämpetorpshallen 1
2023-01-22 13:00 14 Danderyds SK IBF (A) - Sigtuna IF IBK 3 - 0 Mörbyhallen
2023-01-22 13:30 14 Väsby AIK - Huddinge IBS 8 - 7 Väsby skolan
2023-01-22 16:45 14 AIK IBF - Töjnan IBK 10 - 3 Tallbackaskolan
Omgång 15
2023-01-28 12:15 15 Mariebergs SK - AIK IBF Stora Mossen 1
2023-01-28   Uppskj. 15 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF (A) Uppskj. Töjnahallen
2023-01-29 12:30 15 Vaksala SK - Väsby AIK IFU Arena Gibon
2023-01-29 14:00 15 Vallentuna IBK - Älvsjö AIK IBF Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-29 14:30 15 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK Prästängshallen
Omgång 16
2023-01-21 12:15 16 AIK IBF - Danderyds SK IBF (A) 5 - 1 Bagartorpshallen
2023-02-04 10:00 16 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS Kämpetorpshallen 2
2023-02-04 12:45 16 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK Riddersvik
2023-02-04 15:30 16 Mariebergs SK - Vallentuna IBK Stora Mossen 1
2023-02-05 13:15 16 Väsby AIK - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
Omgång 17
2023-02-11 13:30 17 Vaksala SK - Älvsjö AIK IBF IFU Arena Upplands Energi
2023-02-11 13:45 17 Huddinge IBS - Mariebergs SK Tomtbergahallen
2023-02-11 18:15 17 Vallentuna IBK - AIK IBF Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-02-12 14:15 17 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK Mörbyhallen
2023-02-12 16:30 17 Töjnan IBK - Väsby AIK Töjnahallen
Omgång 18
2023-02-18 15:15 18 Mariebergs SK - Vaksala SK Stora Mossen 1
2023-02-19 13:30 18 Sigtuna IF IBK - Älvsjö AIK IBF Prästängshallen
2023-02-19 15:00 18 AIK IBF - Hässelby SK IBK Ulriksdalshallen
2023-02-19 15:30 18 Vallentuna IBK - Huddinge IBS Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-02-19 15:45 18 Väsby AIK - Danderyds SK IBF (A) Väsby skolan
Omgång 19
2023-03-11 11:15 19 Hässelby SK IBK - Väsby AIK Riddersvik
2023-03-11 14:15 19 Töjnan IBK - Älvsjö AIK IBF Töjnahallen
2023-03-11 14:30 19 Huddinge IBS - AIK IBF Tomtbergahallen
2023-03-12 11:30 19 Vaksala SK - Vallentuna IBK IFU Arena A
2023-03-12 14:15 19 Sigtuna IF IBK - Mariebergs SK Prästängshallen
Omgång 20
2023-03-18 10:15 20 Älvsjö AIK IBF - Danderyds SK IBF (A) Kämpetorpshallen 1
2023-03-18 10:30 20 AIK IBF - Väsby AIK Ulriksdalshallen
2023-03-18 13:15 20 Huddinge IBS - Vaksala SK Kvarnbergshallen
2023-03-18 17:00 20 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-19 11:00 20 Mariebergs SK - Töjnan IBK Telefonplanshallen
Omgång 21
2023-03-25 13:30 21 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF Hässelbyhallen
2023-03-26 12:00 21 Vaksala SK - AIK IBF IFU Arena Gibon
2023-03-26 14:00 21 Sigtuna IF IBK - Huddinge IBS Prästängshallen
2023-03-26 14:45 21 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Töjnahallen
2023-03-26 16:00 21 Danderyds SK IBF (A) - Mariebergs SK Mörbyhallen
Omgång 22
2023-04-01 14:00 22 Mariebergs SK - Hässelby SK IBK Stora Mossen 1
2023-04-01 14:30 22 Vallentuna IBK - Danderyds SK IBF (A) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-04-01 15:15 22 Älvsjö AIK IBF - Väsby AIK Kämpetorpshallen 1
2023-04-02 09:00 22 Huddinge IBS - Töjnan IBK Tomtbergahallen
2023-04-02 15:30 22 Vaksala SK - Sigtuna IF IBK IFU Arena DHinox

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis